ظاهر بسیار زشت و چندش آور بعضی جوانها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

malihe68

عضو جدید
هر کس حق انتخاب داره
کسی نباید به کسی بگه مسخره آقایون و خانمهای مسلمون

بین عزیزم اینا مسخره نبود ...من دانشجوی قشمم شاید بیشتر از همه چیز اینا رو می بینم چون فکر می کنند منطقه آزاده پس باید هر کاری کنند....
من نگفتم نپوشند ولی هر چیزی جای خودش"من نمی تونم تیپه مهمونی دانشگاه یا دانشگاه مهمونی بپوشم
ببینید من هم تو هر جایی یه حقوقی دارم لااقل کم تو دانشگاه دارم....(شما رو نمی دونم)ولی اینجا یه کشور اسلامیه و به اعتقاداتش باید احترام گذاشت

malihe68

عضو جدید
مي تونم من بيام خونه شما هر كاري خواستم انجام بدم؟؟؟

خونه یه جای خصوصیه فرق داره......مسائل رو قاطی نکنید.......ما حرف از مکان های عمومی و دانشگاهها زدیم (تو خونه لباس هم نپوشید میگن چرا نپوشیدید؟)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از همه دوستان بابت ابراز عقیده
چند تا مورد رو متذکر بشم:

1.من فکر نمیکردم واژه مسخره توهین باشه.همونجور که تو متن خیلی دوستان حرفایی از عدم شعور و عقل نداشتن و ...هم زده شده
2.اگه توهین بود معذرت میخوام اما خدایی خیلی ناراحت کننده هست.با خانومت یا خواهرت یا هر کسی تو اتوبوس هستید (بانوان عقب نشستن)بعد جلوی چشم بانوان یکی میله رو میگیره و هر چی داره و نداره رو میندازه بیرون.
3.بعضی دوستان خیلی مدافع ازادی پوشش هستند.شاید هم خودشون هم اینطور لباس میپوشن.اینکه هر جامعه ای عرف داره رو فکر نکنم جوابی براش داشته باشن.حالا شما اختلافت تو عرف هست که چی عرف جامعه هست.
عرف جامعه ناف و شکم و از عقب چاک ... و پشم و پیله این قسمتها رو میپسنده یا نه؟؟؟؟ببخشید خیلی رک گفتم.اما دیگه چاره ای نبود.باید یه جور بفهمونم که واقعا زشته و چندش اوره.الان خیلی ها شاید خود دوستان طرفدار این تیپها موضع بگیرن که این چه جور حرف زدنه!!!در حالی که من فقط حرفشو زدم و شما داری عملشو میکنی.
حرف زدن از یه عملی زشتره یا عمل کردن به اون؟؟؟اگه کلمه ناف و چاک... و غیره به کار بردنش زشته خب شماها دارید عملا اینها رو نشون میدید.
حالا عرف چیه؟؟؟
3.یکی از دوستان بحثو میخواد سیاسی کنه که بهتره الکی به اون سمت نریم.این شلوارای فاق کوتاه تو غرب مد شد و به این مملکت ما اومد.حتی بعضی نماینده های امریکا هم درباره زشتی اینجور شلوارا اعتراض کرده بودن
اینم سندش: http://www.jahannews.com/vdcgnw9qxak9z74.rpra.html

پس الکی باز سیاسیش نکنید که تاپیک منحرف بشه.بعضی ها مرغ هم تخم نمیزاره رو ربط میدن به سیاست و حکومت!
4.دوستی منشور حقوق بشر رو اورد.خدایی،انصافا کدوم کشور به حقوق بشر عمل میکنه که اومدی میخوای بزنی تو سر ما؟؟؟فرانسه؟امریکا؟انگلیس ؟

5.اقا پسرهای گلی که اینطور تیپ میزنید.به خدا حال دیگران بهم میخوره.باور کنید حال دیگران بد میشه.
نکنه فکر میکنید اینطور تو چشم دخترا جذاب تر میشید!!!باور کنید دخترها حالشون بهم میخوره این صحنه ها رو میبینن.شاید اگه دخترا تیپ بدی میزنن نه اینکه حال پسر بهم بخوره (میره تو بحث تحریک کنندگی) اما به خدا برعکسش اتفاق نمی افته.دخترا تحریک نمیشن.تورو خدا راهی دیگه برای جلب کردن نگاه دیگران پیدا کنید.من جلو خانوادم به خدا خجالت میکشم وقتی یکی از شماها میاد اینطور میگرده و همه چیزش رو میندازه بیرون.
چرا دوستان میان الکی دفاع میکنن!!!

malihe68

عضو جدید
1.من فکر نمیکردم واژه مسخره توهین باشه.همونجور که تو متن خیلی دوستان حرفایی از عدم شعور و عقل نداشتن و ...هم زده شده
2.اگه توهین بود معذرت میخوام اما خدایی خیلی ناراحت کننده هست.با خانومت یا خواهرت یا هر کسی تو اتوبوس هستید (بانوان عقب نشستن)بعد جلوی چشم بانوان یکی میله رو میگیره و هر چی داره و نداره رو میندازه بیرون.
3.بعضی دوستان خیلی مدافع ازادی پوشش هستند.شاید هم خودشون هم اینطور لباس میپوشن.اینکه هر جامعه ای عرف داره رو فکر نکنم جوابی براش داشته باشن.حالا شما اختلافت تو عرف هست که چی عرف جامعه هست.
عرف جامعه ناف و شکم و از عقب چاک ... و پشم و پیله این قسمتها رو میپسنده یا نه؟؟؟؟ببخشید خیلی رک گفتم.اما دیگه چاره ای نبود.باید یه جور بفهمونم که واقعا زشته و چندش اوره.الان خیلی ها شاید خود دوستان طرفدار این تیپها موضع بگیرن که این چه جور حرف زدنه!!!در حالی که من فقط حرفشو زدم و شما داری عملشو میکنی.
حرف زدن از یه عملی زشتره یا عمل کردن به اون؟؟؟اگه کلمه ناف و چاک... و غیره به کار بردنش زشته خب شماها دارید عملا اینها رو نشون میدید.
حالا عرف چیه؟؟؟
3.یکی از دوستان بحثو میخواد سیاسی کنه که بهتره الکی به اون سمت نریم.این شلوارای فاق کوتاه تو غرب مد شد و به این مملکت ما اومد.حتی بعضی نماینده های امریکا هم درباره زشتی اینجور شلوارا اعتراض کرده بودن

پس الکی باز سیاسیش نکنید که تاپیک منحرف بشه.بعضی ها مرغ هم تخم نمیزاره رو ربط میدن به سیاست و حکومت!
4.دوستی منشور حقوق بشر رو اورد.خدایی،انصافا کدوم کشور به حقوق بشر عمل میکنه که اومدی میخوای بزنی تو سر ما؟؟؟فرانسه؟امریکا؟انگلیس؟

5.اقا پسرهای گلی که اینطور تیپ میزنید.به خدا حال دیگران بهم میخوره.باور کنید حال دیگران بد میشه.
نکنه فکر میکنید اینطور تو چشم دخترا جذاب تر میشید!!!باور کنید دخترها حالشون بهم میخوره این صحنه ها رو میبینن.شاید اگه دخترا تیپ بدی میزنن نه اینکه حال پسر بهم بخوره (میره تو بحث تحریک کنندگی) اما به خدا برعکسش اتفاق نمی افته.دخترا تحریک نمیشن.تورو خدا راهی دیگه برای جلب کردن نگاه دیگران پیدا کنید.من جلو خانوادم به خدا خجالت میکشم وقتی یکی از شماها میاد اینطور میگرده و همه چیزش رو میندازه بیرون.

به جان خودم حرفتون باید طلا گرفت
من یه دختر ولی خدایش حالم بهم می خوره
آقایون گل ما دخترا این طور تحریک نمیشیم...چون ببخشید ساده حرف میزنم منم مثل خواهرتون ولی اندام یه مرد چندش آوره

taeezade

عضو جدید

حالا عرف چیه؟؟؟

4.دوستی منشور حقوق بشر رو اورد.خدایی،انصافا کدوم کشور به حقوق بشر عمل میکنه که اومدی میخوای بزنی تو سر ما؟؟؟فرانسه؟امریکا؟انگلیس ؟

دقیقا. منم یه دخترم و وقتی این صحنه ها رو میبینم واقعا بدم میاد

EECi

مدیر بازنشسته
از دوست خوبم که این تاپیک رو زد متشکرم
واقعا حرف حق رو زد و باید بگم هر مملکتی قانون داره و در کشور ما هم پوشش عرف داره و باید به قانون پوشش کشور احترام گذاشت
ثانیا واقعا از شان مرد بودن خارجه این نوع پوشش ... از شان انسانیت خارجه ... از شان اسلامیت هم خارجه... کسی که به خونواده خودش و جامعه احترام قائل باشه اینطور لباس نمی پوشه...
ازادی یعنی اینکه به حق دیگران احترام بزاریم و عرف جامعه که حق دیگران هست رو بهم نزنیم

Sarp

مدیر بازنشسته
مي تونم من بيام خونه شما هر كاري خواستم انجام بدم؟؟؟

اینو چرا به من میگی؟
من میگم پوشش رو عرف جامعه و قانون اون جامعه تعیین میکنه
دوست عزیزمون هم اعلامیه حقوق بشر رو در جواب من میذاره
که برداشت من از این پست ایشون این بود که هرکس آزاد هست هر نوع پوششی دلش خواست انتخاب بکنه
من هم در جواب ایشون عرض کردم اگر سردمدار آزادی و نویسنده این اعلامیه فرانسه و امثال فرانسه هستند که مهر دموکراسی به نامشون خورده ، پس چرا تو این کشورا حجاب ممنوعه ؟

و میخواستم به این نتیجه برسم که این نوع اعلامیه ها فقط واسه پیشرفت بی نتیجه 13 صفحه ای یه تایپیک تو سایتهای کشورهای جهان سومی مثل ایران هست و غیر این هیچ ارزش دیگه ای نداره !

میثم1919

عضو جدید
:heart:;);)
قضیه قضاوت نیست...ما نگفتیم میرن جهنم یا چیزای دیگه
ما از مشکل و عقل جوانانمون حرف میزنیم.........وقتی یه پسر حالیش نیست با این تیپ نباید بیاد دانشگاه........(و توهین نکردیم) یادتون باشه ما در حال حاضر تو یه جمهوری اسلامیزندگی می کنیم و ناخواسته باید این چیزا رو رعایت کنیم......اینا هم باید از حقوق ما با خبر باشند
اصلا تو روت میشه پشت سر اینا بشینی؟
من که خندم گرفت:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::cool::cool::cool::cool::cool:;););););)

sajad_strant

عضو جدید
من هم تقريباً مثل alma-a جون هستش اما به دوستمون هم حق مي دم.
من خودم يه پسرم زيبايي و تيپ و خوش تيپي بد نيست و خيلي هم خوبه اما با هر قيمتي نه.
با زير ابرو،دماغ عمل كردن و ...
بايد يه فرقي بين دختر و پسر باشه ديگه
نه؟؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بین عزیزم اینا مسخره نبود ...من دانشجوی قشمم شاید بیشتر از همه چیز اینا رو می بینم چون فکر می کنند منطقه آزاده پس باید هر کاری کنند....
من نگفتم نپوشند ولی هر چیزی جای خودش"من نمی تونم تیپه مهمونی دانشگاه یا دانشگاه مهمونی بپوشم
ببینید من هم تو هر جایی یه حقوقی دارم لااقل کم تو دانشگاه دارم....(شما رو نمی دونم)ولی اینجا یه کشور اسلامیه و به اعتقاداتش باید احترام گذاشت

عزیزم من یکبار بیشتر به این دنیا نیومدم و نمیام
اختیار هر کس دست خودشه خدا بهر کس عقل داده که چطور تصمیم بگیره
ماحق قضاوت درباره لباس پوشیدن ملت رو نداریم
آقا به چه زبونی بگم
درباره مردم اینقدر سریع قضاوت نکنید به خدا مردم میفهمن خودشون عقل دارن!!!
عاقلهای جامعه فقط شما دوستان نیستید مذهبی های جامعه !عرف پوشان ایران عزیز!.همه چیز هم توطئه نیست که تا یه چیزی میشه میترسین.بذارید مردم از لحظات زندگی لذت ببرن اینقدر زندگی رو سخت نگیرین.تو رو خدا اینقدر مردم رو اذیت نکنین.دنیا دو روزه.تا بیای به خودمون بجنبیم مردیم.دین این نیست به ولله.

آخرین ویرایش:

malihe68

عضو جدید
آقا به چه زبونی بگم
عاقلهای جامعه فقط شما دوستان نیستید مذهبی های جامعه !عرف پوشان ایران عزیز!.همه چیز هم توطئه نیست که تا یه چیزی میشه میترسین.بذارید مردم از لحظات زندگی لذت ببرن اینقدر زندگی رو سخت نگیرین.تو رو خدا اینقدر مردم رو اذیت نکنین.دنیا دو روزه.تا بیای به خودمون بجنبیم مردیم.دین این نیست به ولله.

من نگفتم دنیا 3 روزه ولی پوشش باید جوری نباشه که وقتی میشینی خیلی ببخشید ولی تا ته مشخص شه و پشت سریت حالش بد شه(به شان یکی بستگی داره)
من"نه منکراتم و نه خدا و نه حاج خانم ولی خدایش خود پسرا هم حالشون بد میشه
ما ایرانیا این قد جوگیریم........
(نظر خودتونه بهش احترام میذارم)

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قسمت دخترا همیشه باد کولر هستش چون سینوس دارم مجبور شدم برم سمت پسرا و پشت سرشون بشینم...وای چشمتون روز بد نبینه وقتی نشستم از خجالت 7 جد و ابادم جلو چشمم اومد............بابا حالا تو خیابون می پوشید لااقل تو دانشگاه نپوشید یه بدبختی عین من کل کلاس باید سقف رو نگاه کنه
اگه من جاي تو بودم دقيقا زل ميزدم به همونجايي كه نبايد ميزدم و دائم ميخنديدم تا طرف خجالت بكشه اگر هم خجالت نمي كشيد براي من كه بد نميشد.در ثاني اونجوري پوشيده تا نگاهش كنن تو چرا خجالت ميكشي.

Arash_Sn

عضو جدید
آقا به چه زبونی بگم

من نمیخواستم در این بحث ها شرکت کنم اما چون لحن نه چندان زیبای شما را در چند پست دیدم مجبور شدم که پاسخ شما را اینجا بنویسم

نمیدانم که چه کسی به شما گفته که نوع لباس پوشیدن در اجتماع یک مسئله شخصی است ؟؟؟

در تمام دنیا قوانین پوشش لباس وجود دارد که به آن Dress Codes گفته میشود .

بطور مثال شما وقتی که میخواهید در یک شرکت آمریکائی استخدام شوید برگه ای به شما میدهند که در آن نوع پوشش مشخص شده است و به شما اجازه داده نمیشود که هر نوع خواستید بپوشید

در لینک زیر شما مطالبی را در این مورد در مجله بلومبرگ بزینیس ویک که یک مجله معتبر اقتصادی است میبینید

http://www.businessweek.com/smallbiz/content/sep2008/sb2008095_013180.htm

در بخشی از همین مطلب میخوانید که

Things like T-shirts with inappropriate logos, words, or images, heavy makeup, or glitter eyeshadow can be distracting and offensive.

که همانطور که میبینید در آن به صراحت آمده که پوشیدن تی شرت با مارک و لغتها تصاویر نامربوط ، استفاده از آرایش غلیظ و سایه چشم میتواند تهاجمی باشد و تمرکز دیگران را بر هم بزند.

پس شما وقتی در یک اجتماع زندگی میکنید باید به قوانین آن که Dress Codes یکی از آنهاست احترام بگذارید.

آنجا که نوشتید

آقا به چه زبونی بگم

باید عرض کنم که شما هستید که مسائل را به خوبی متوجه نشده اید نه دیگران !!!!

شما با قوانین و ساختارهای اولیه اجتماعی آشنا نیستید !!

من دوستان بسیاری دارم که همسران آمریکائی دارند و الان هم در ایران زندگی میکنند و هیچکدام هم از این موضوع که در ایران پوشش موی سر Headgear اجباری است ناراحت نیستند و این درک را دارند که این مسئله جز قوانین Dress Codes در این جامعه میباشد.

کلاً تمام پستهای شما تهاجمی است و قصد دارید نظر خود را تحمیل کنید .

در جائی هم که نوشتید

خوشم میاد همیشه این گروه آدما کم میارن
میدون خالی میکنن

باید عرض کنم که باور بفرمائید صحبتهای شما از آنچنان قوای فلسفی و یا علمی برخوردار نیست که کسی جرات پاسخگوئی به شما را نداشته باشد بلکه بر عکس ، بدلیل نداشتن یک انسجام منطقی و لجاجت مستمر که در پست های ارسالی شما به وضوح دیده میشود این ذهنیت ایجاد میگردد که آن کسیکه در مقام پاسخ گوینده بر آمده، در اتلاف وقت خویش بسیار سخاوت به خرج داده است .

anjam.vazife

عضو جدید
من نمیخواستم در این بحث ها شرکت کنم اما چون لحن نه چندان زیبای شما را در چند پست دیدم مجبور شدم که پاسخ شما را اینجا بنویسم

نمیدانم که چه کسی به شما گفته که نوع لباس پوشیدن در اجتماع یک مسئله شخصی است ؟؟؟

بطور مثال شما وقتی که میخواهید در یک شرکت آمریکائی استخدام شوید برگه ای به شما میدهند که در آن نوع پوشش مشخص شده است و به شما اجازه داده نمیشود که هر نوع خواستید بپوشید

در لینک زیر شما مطالبی را در این مورد در مجله بلومبرگ بزینیس ویک که یک مجله معتبر اقتصادی است میبینید

Things like T-shirts with inappropriate logos, words, or images, heavy makeup, or glitter eyeshadow can be distracting and offensive.

که همانطور که میبینید در آن به صراحت آمده که پوشیدن تی شرت با مارک و لغتها تصاویر نامربوط ، استفاده از آرایش غلیظ و سایه چشم میتواند تهاجمی باشد و تمرکز دیگران را بر هم بزند.

پس شما وقتی در یک اجتماع زندگی میکنید باید به قوانین آن که Dress Codes یکی از آنهاست احترام بگذارید.

آنجا که نوشتید

باید عرض کنم که شما هستید که مسائل را به خوبی متوجه نشده اید نه دیگران !!!![/COLOR]

[COLOR=black]شما با قوانین و ساختارهای اولیه اجتماعی آشنا نیستید !![/COLOR]

من دوستان بسیاری دارم که همسران آمریکائی دارند و الان هم در ایران زندگی میکنند و هیچکدام هم از این موضوع که در ایران پوشش موی سر Headgear اجباری است ناراحت نیستند و این درک را دارند که این مسئله جز قوانین Dress Codes در این جامعه میباشد.

در جائی هم که نوشتید

باید عرض کنم که باور بفرمائید صحبتهای شما از آنچنان قوای فلسفی و یا علمی برخوردار نیست که کسی جرات پاسخگوئی به شما را نداشته باشد بلکه بر عکس ، بدلیل نداشتن یک انسجام منطقی و لجاجت مستمر که در پست های ارسالی شما به وضوح دیده میشود این ذهنیت ایجاد میگردد که آن کسیکه در مقام پاسخ گوینده بر آمده، در اتلاف وقت خویش بسیار سخاوت به خرج داده است .

در تمام دنیا قوانین پوشش وجود داره ولی فقط در مکان های رسمی و اداری نه عمومی و خصوصی و این قوانین لباس ها هم که شما اشاره کردید در شرکت های دولتی فقط هست در کل دنیا حالا خصوصی ها هم بعضی اوقات دارن و این سایت هم که معرفی کردید با تیتر خیلی خیلی خیلی خیلی درشت نوشته
Setting Up a Dress Code in the Workplace

workplace میشه محل کار حالا اگه شما خواستید میتونید تو خونه هم یونیفرم ادارات و پلیسها و اتش نشانی رو بپوش چون قوانین که شما گفتید در جامع برا لباس هست در واقع نیست اعلامیه حقوق بشر حتی یک خط هم در باره نوع لباس تو ماکان های عمومی نگفته حتی قانون اساسی اینجا.

اینطور که شما از این سایتی که معرفی کردید مسایل رو متوجه شدید برای (alma_a)ایشون کافی بود.

شما که با قوانینی جامعه اشنا هستید 2 نمونه از قوانینی پوشیدن لباس در مکان عمومی رو بیان کنید استفاده کنیم

این طور که معلومه این شمایید که بدون اووردن هیچ نوع تبصره ،قانون ثبت شده ای دارین نزر خودتونو تحمیل میکنید حداقل نظر خودتونو فقط جهت اطلاع بدید که استفاده نکیم

. اصولاً طبق کدام قانون در قانون اساسی یا قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی نوع لباس در مکان عمومی تعیین شده طبق کدام قسمت از قانون اساسی یا قانون مصوب مجلس شورای اسلامی حجاب اجباری شده

آخرین ویرایش:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که چیزی نیست من بعضی ها رو دیدم دارن ماشین می شورن یا پنچر گیری می کنن شلوارشون از پشت انقدر اومده پایین ////////// این قضیه خیلی افتضاحه ///////

anjam.vazife

عضو جدید
این که چیزی نیست من بعضی ها رو دیدم دارن ماشین می شورن یا پنچر گیری می کنن شلوارشون از پشت انقدر اومده پایین ////////// این قضیه خیلی افتضاحه ///////

این مربوط به شلختگی طرف هستش که باید مواظب باشه شلوارش زیادئ نیاد پایین در حالت عادی که اینطوری نیست هر نو شلواری بپوشی مخصوصا ادمای چاق این اتفاق میافته براشون

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

[

[/INDENT]
ممنونم از شما دوست خوب.دوستی که این همه نظرات موافق بحث تاپیک رو نمیبینه و باز رو حرف خودش پافشاری میکنه و انگار نه انگار که یه عرفی تو همه جامعه ها(تاکید میکنم تو همه جامعه ها)هست و باید رعایت بشه خب هیچ جور نمیشه قانعش کرد.
نمیشه قانع کرد که به پیر به پیغمبر خیلی جلوه زشتی داره.طرف مقابل حالش بد میشه.هر چقدر بگی با اینکه خودش ظاهر زشت این جور تیپها رو بارها و بارها مشاهده کرده ولی قبول نمیکنه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مربوط به شلختگی طرف هستش که باید مواظب باشه شلوارش زیادئ نیاد پایین در حالت عادی که اینطوری نیست هر نو شلواری بپوشی مخصوصا ادمای چاق این اتفاق میافته براشون

شلوارش زیادی پایین نیاد؟!؟!

یعنی اگه کم بیاد پایین اشکال نداره؟

دوست عزیز اینجور شلوارهای فاق کوتاه با تیشرت کوتاه چه سعی کنی چه سعی نکنی تا خم میشی یا میشینی همه چیزو میندازه بیرون.دست طرف نیست که میگید سعی کنه یا نکنه.

دوستان یه سوالی دارم.اونایی که طرفدار این تیپها هستند.
همه میدونید که با این تیپها بعضی جاها لخت میشه و در معرض دید قرار میگیره.نگید نمیدونید که اصلا قابل باور نیست.خب این احساس خوبی بهتون دست میده که بعضی جاها در معرض دید قرار میگیره؟؟؟

وایسا مثال بزنم.یه جوونی بدن ساز بود یقه تیشرتش خیلی باز بود و استدلالش این بود که بدنم و سینه هام ورزشکاریه کلی پول خرجش کردم و دوست دارم به بقیه نمایش بدم.

خب کار به درست بودن حرفش ندارم اما خب دلیلی داشته

اما حالا طرفداران فاق کوتاه ایا همین احساس رو دارن وقتی چربی های شکم و موهای اصلاح نشده و شکاف ... از پشت رو در کعرض دید قرار میدن؟؟؟

دختری خموش

عضو جدید
ممنونم از شما دوست خوب.دوستی که این همه نظرات موافق بحث تاپیک رو نمیبینه و باز رو حرف خودش پافشاری میکنه و انگار نه انگار که یه عرفی تو همه جامعه ها(تاکید میکنم تو همه جامعه ها)هست و باید رعایت بشه خب هیچ جور نمیشه قانعش کرد.
نمیشه قانع کرد که به پیر به پیغمبر خیلی جلوه زشتی داره.طرف مقابل حالش بد میشه.هر چقدر بگی با اینکه خودش ظاهر زشت این جور تیپها رو بارها و بارها مشاهده کرده ولی قبول نمیکنه
موافقم................;););)

Sarp

مدیر بازنشسته
workplace میشه محل کار حالا اگه شما خواستید میتونید تو خونه هم یونیفرم ادارات و پلیسها و اتش نشانی رو بپوش چون قوانین که شما گفتید در جامع برا لباس هست در واقع نیست اعلامیه حقوق بشر حتی یک خط هم در باره نوع لباس تو ماکان های عمومی نگفته حتی قانون اساسی اینجا.

میبینم که شما هنوز اند خم این اعلامیه هه هستین !

malihe68

عضو جدید

حالا خوبه این کامل نشسته که مشخص شده اونی که رو صندلی میشینه و زیاد خم نمیشه ولی باز تا..............مشخص میشه چی؟

malihe68

عضو جدید
اگه من جاي تو بودم دقيقا زل ميزدم به همونجايي كه نبايد ميزدم و دائم ميخنديدم تا طرف خجالت بكشه اگر هم خجالت نمي كشيد براي من كه بد نميشد.در ثاني اونجوري پوشيده تا نگاهش كنن تو چرا خجالت ميكشي.

چی چی زل می زدم ................

anjam.vazife

عضو جدید
شلوارش زیادی پایین نیاد؟!؟!

یعنی اگه کم بیاد پایین اشکال نداره؟

دوست عزیز اینجور شلوارهای فاق کوتاه با تیشرت کوتاه چه سعی کنی چه سعی نکنی تا خم میشی یا میشینی همه چیزو میندازه بیرون.دست طرف نیست که میگید سعی کنه یا نکنه.

دوستان یه سوالی دارم.اونایی که طرفدار این تیپها هستند.
همه میدونید که با این تیپها بعضی جاها لخت میشه و در معرض دید قرار میگیره.نگید نمیدونید که اصلا قابل باور نیست.خب این احساس خوبی بهتون دست میده که بعضی جاها در معرض دید قرار میگیره؟؟؟

وایسا مثال بزنم.یه جوونی بدن ساز بود یقه تیشرتش خیلی باز بود و استدلالش این بود که بدنم و سینه هام ورزشکاریه کلی پول خرجش کردم و دوست دارم به بقیه نمایش بدم.

خب کار به درست بودن حرفش ندارم اما خب دلیلی داشته

اما حالا طرفداران فاق کوتاه ایا همین احساس رو دارن وقتی چربی های شکم و موهای اصلاح نشده و شکاف ... از پشت رو در کعرض دید قرار میدن؟؟؟

ببخشید شما از اون جاهایی که از طرف میبینید رو در خود نمیبینید که این همه چندشتون میشه یا سنگین میاد براتون و این نوع مد لباسا تو تن غربی ها هم دیدم ولی هیچ کدوم یه جنگل مو ندارن تو انجایی که دیده میشه چون اونها بیشتر از ما بخودشون مییرسن و نمیذارن این همه مو اونجا رشد کنه که بعدا مشاهده شه و فاق کوتاه هم اگه اندازت باشه این حرفا توش نیست اگه هم باشه به طرف مقابل ربطی نداره من خودم قیافم اونقدر زشته که مردم چندششون میشه بهم نیگا کنن حالا باید چیکار کنم روسری سر کنم؟؟

مد لباس مثل بلوتوث میمونه وقتی اومد کلی فیلم شخصی مردم پخش شد الان نسبت کم شده و فرهنگ استفاده تقریبا داره جا میافته .
اگه لباسی واس طرف بد باشه و اصلا بهش نیاد دلیل نیست که از نطر اون هم اینطور باشه اگه قرار بود تمام سلیقه ها یکی باشه که زندگی بی معنی میشه
من لباسی رو میپوشم که دوست نه لباسی که باید تمام قشر جامعه ازش خوشش بیاد بعدش شما همین غربی ها رو ببین تو هر جایی لباس مخصوص اونجا رو میپوشن تو پارتی پاق کوتاه مهمونی رسمی کت شلوار خیابونا معمولی کنار ساحل هم که معلومه
حالا ما لباس کنار ساحل رو میاییم تو خیابون میپوشیم بعد میگن که این نوع مد لباس از غربه پس بده اصلا هم بد نیست طرف اون لباس تو جایی که باید بپوشه نپوشیده فرهنگ سازی نشده واس لباس پوشیدنمون وگر نه مشکل تو لباسا نیست

میبینم که شما هنوز اند خم این اعلامیه هه هستین !
چیزی هست که در موردش تو اون اعلامیه ناگفته مونده باشه --->هرچی غیر از اون ناشی از خرافاته -

آخرین ویرایش:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

آنجا که نوشتید

در جائی هم که نوشتید

من هرگز نظرم رو تحمیل نمیکنم.قصد تهاجم به شما رو هم ندارم شما میخوای قبول کنید میخوای نکنید
اون چیزی که برام مهمه نیت خالص خودمه
نمیدونم شما چرا وقتت رو معطل من کردین که جواب پست من رو بدید!!!!!
میذاشتید در نادانی خودم بمونم برادر گرامی.
بارها گفتم راجع به کسی زود قضاوت نکنین به همه ی بچه ها.اما........

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تو خیلی مسائل مهم تو ایران خودمون داریم درجا میزنیم
همه مشکلات حل شده و فقط یه لباس پوشیدن مونده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
تا کی آخه....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاربر گرامی آقای reza4321حرف من اینه:
شما نباید کلمه ی مسخره هارو درباره اینجور آدمها بکار ببرید
واز روی لباس اونها به اونها بگید آخه مگه عقل ندارید شماها
example:
اخه مسخره ها این چه جورشه.خودتون که عقل ندارید حداقل فکر حال بهم خوردن دیگر ادمها باشید و اینقدر چهره اجتماع رو با این جور مدهای مسخره غربی زشت نکنید.

anjam.vazife

عضو جدید
[FONT=&quot]کاربر گرامی آقای[/FONT] reza4321[FONT=&quot]حرف من اینه[/FONT]:
[FONT=&quot]شما نباید کلمه ی مسخره هارو درباره اینجور آدمها بکار ببرید[/FONT]
[FONT=&quot]واز روی لباس اونها به اونها بگید آخه مگه عقل ندارید شماها [/FONT]
example:
[FONT=&quot]اخه مسخره ها این چه جورشه.خودتون که عقل ندارید حداقل فکر حال بهم خوردن دیگر ادمها باشید و اینقدر چهره اجتماع رو با این جور مدهای مسخره غربی زشت نکنید[/FONT].

[FONT=&quot]کاملا تایید میشه - شما با افکار قرون وسطایی تون بیشتر در چهره جامعه تاثیر منفی دارید - راستی شما هم اون لباسی که پوشیدین وارداتی غرب هستش - ای غرب زده مارک لباست چیه بگو تا ثابت شه شما غرب زده نیستید[/FONT]​

abandoned

عضو جدید
سلام
به عنوان یه عضو کوچیک این باشگاه میگم:
ببینیددوستان مانمیگیم این وضع لباس پوشیدن خوبه
ما به نوع برخورد کار داریم این که این افراد رو مسخره خطاب کنیم درست نیست
باید ببینیم کمبود این انسان چی بوده که اینطورلباس پوشیده
قبلاگفتم با هجوم اوردن به این جوونها وبا زور نمیشه مساله رو حل کرد

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اینجا وقتی یه چیزی مد میشه همه تولید کنند ها و بازار هم می ره به اون سمت
مثلا برید تو بازار ببیند چند تا از این شلوار های فاق کوتاه پر شده تو بازار - کلی باید بگردی تا نوع دیگه رو پیدا کنی
عجیب تر اینکه اون افرادی که این ها رو می پوشند اصلا نمی دونند تو خارج کدام گروها این ها را می پوشند - مثلا شوار های بگ که در خارج بین سیاه پوستهای فقیر خیلی شایع است این جا کلی طرف دار داره - چه توی شمال شهر - چه تو کوچکترین شهرستان - فقط به خاطر اینکه مد شده
آخه کجای دنیا دیدید که مد بشه لباس زیر از شلوار کامل معلوم باشه - اون هم توی کشور اسلامی !!!!!:que:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا