>>> بحث و گفتگو پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 92 <<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EECi

مدیر بازنشسته
لام
من امسال نصیر آزمون دادم بغیر از درس سیگنال (که طراحش استاد تقدسیه)بقیه دروس اصلا استاندارد نبود.ریاضی که از کتاب مهندس کریمی سوال طرح میشه.مدار کپی از کتاب آقای زرگر.کنترل بسیار سوالات مزخرف یهو از یه مبحث که سیگنالی هم هست نه کنترلی 4 سوال پشت سرهم میدن.الک و مغناطیس هم زیاد جالب نیست(مغناطیس آزمون آخرش جالب بود فکر کنم طراحش استاد اشرفیان بود نه دانشجویان ارشد سالای قبل ایشان)پارسه هم سوالاتشو میدیدم جالب نبود.ولی یه چیزی از پارسه همیشه وسوسه کننده است اونم جامعه آماریشه که از همه بیشتره.از سنجش خبری ندارم ولی میگن سوالات مدار-سیگنال-الک رو آقای کهن طرح میکنه وسعیشون اینه از سالای قبل کنکور مشابه بدن.در کل آزمون برای سنجش دانش مناسب نیست فقط باید یه سری ترفندها مثه کنترل زمان کنترل استرس و ... رو تمرین کرد
سه ازمون اخر ( جامع) نصیر رو اساتید برق نصیر طراحی می کردن
در مورد جامعه اماری هم وسوسه نشید ، چون واقعا این جامعه اماری در کنکور تعیین کننده نیست
ازمون های ازمایشی برای اعتماد بنفس و امادگی روحی و روانی و تمرین خوب هست
زیاد نباید روی نتایج حساب کتاب کرد
:gol:

یونس313

عضو جدید
لام
من امسال نصیر آزمون دادم بغیر از درس سیگنال (که طراحش استاد تقدسیه)بقیه دروس اصلا استاندارد نبود.ریاضی که از کتاب مهندس کریمی سوال طرح میشه.مدار کپی از کتاب آقای زرگر.کنترل بسیار سوالات مزخرف یهو از یه مبحث که سیگنالی هم هست نه کنترلی 4 سوال پشت سرهم میدن.الک و مغناطیس هم زیاد جالب نیست(مغناطیس آزمون آخرش جالب بود فکر کنم طراحش استاد اشرفیان بود نه دانشجویان ارشد سالای قبل ایشان)پارسه هم سوالاتشو میدیدم جالب نبود.ولی یه چیزی از پارسه همیشه وسوسه کننده است اونم جامعه آماریشه که از همه بیشتره.از سنجش خبری ندارم ولی میگن سوالات مدار-سیگنال-الک رو آقای کهن طرح میکنه وسعیشون اینه از سالای قبل کنکور مشابه بدن.در کل آزمون برای سنجش دانش مناسب نیست فقط باید یه سری ترفندها مثه کنترل زمان کنترل استرس و ... رو تمرین کرد

سلام
از شما خواهش می کنم که تجربیات و منابع خودتون رو مخصوصا در درس الکترونیک در اختیار بقیه بچه ها قرار دهید

Kaveh.Sadeghi

عضو جدید
سلام
بچه ها من یه سوال جدیو مهم دارم لطفا کمک کنید. من سال 90 کنکور دادم اما زیاد جالب نبود و میخوام برای امسال بخونم اما مشکلم سربازیه. تیر یا شهریور اعزامم. حالا چندتا مسِئله برام پیش اومده:
یک اینکه مثلا میتونم واسه مهر 91 پیام نور یا غیر انتفاعی ثبت نام کنم تا بتونم از معافیتش استفاده کنم و بعدش که بهمن کنکورو دادم انصراف بدم و ادامه سربازیمو برم و دوم اینکه اگه واسه کنکور پیش رو نتیجه بیارم واسه سال بعد میتونم دانشگاهی که قبول بشمو از مهر 92 برم؟ بچه ها خیلی برام فوریو حیاتیه ممنون میشم دقیق جواب بدید:D;)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لام

واقعا تو این دور و زمونه سوال کنترل جوندار طرح کردن کار هرکسی نیستش.پارسه که سوالاش از چرت هم یک رادیان(!)عقب تر بود!

Kaveh.Sadeghi

عضو جدید
سلام
بچه ها من یه سوال جدیو مهم دارم لطفا کمک کنید. من سال 90 کنکور دادم اما زیاد جالب نبود و میخوام برای امسال بخونم اما مشکلم سربازیه. تیر یا شهریور اعزامم. حالا چندتا مسِئله برام پیش اومده:
یک اینکه مثلا میتونم واسه مهر 91 پیام نور یا غیر انتفاعی ثبت نام کنم تا بتونم از معافیتش استفاده کنم و بعدش که بهمن کنکورو دادم انصراف بدم و ادامه سربازیمو برم و دوم اینکه اگه واسه کنکور پیش رو نتیجه بیارم واسه سال بعد میتونم دانشگاهی که قبول بشمو از مهر 92 برم؟ بچه ها خیلی برام فوریو حیاتیه ممنون میشم دقیق جواب بدید
بچه ها توروخدا یکی جواب منو بده:(

comate

عضو جدید
سلام
کلاس سیگنال استاد شیرین آبادی (بینش) کسی در مورد تدریسشون اطلاع داره؟ در مورد کنترلشون که تعریفشونو شنیدم.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کلاس سیگنال استاد شیرین آبادی (بینش) کسی در مورد تدریسشون اطلاع داره؟ در مورد کنترلشون که تعریفشونو شنیدم.
دکتر شیرین آبادی جزو برترین ها هستن.من فقط میتونم بهتون کلاس کنترلشونو پیشنهاد کنم چون ایشون واقعا یه نابغن در خطی البته نیاز داره شما هم کاملا اکتیو باشین تا بفهمید چی دارن میگتن.کلا یه سر گردن از کنترل خطی بزرگترن.به قول خود ایشون میگفتن هر وقت فکر کردین تو کنترل خطی کسی شدید بدونید هنوز صفرید نه دقیقا زیر صفرید چون اگه یه تابع غیر خطی بزارن جلوتون هیچ کاری از دستتون برنمیاد.
ایشون دکترای کنترل از دانشگاه امیر کبیر دارن و تو دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه آزاد واحد بین الملل قزوین تدریس میکنن.و با موسسه بینش در دروس کنترل و تجزیه هم همکاری دارن.
کلاس سیگنالشونم همینطوره اما من چون نبودم سر کلاسشون نمیتونم مطمئن حرف بزنم.همین بس که جزوه سیگنال ایشون 300 صفحه ست.(150ورق)
آقا یکی جواب منو بده:cry:
سلام دوست عزیز
متاسفانه کسی پاسخ سوال شما رو نمیدونه.
مطمئن باشید به محض اینکه یک نفر پاسخ سولات شما رو بدونه پاسخگو خواهند بود.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

bargharshadexam

عضو جدید
سلام

استاد سیگنال خوب زیاد داریم.من به شما مهندس تقدسی در نصیر رو هم پیشنهاد میکنم

سلام
از شما خواهش می کنم که تجربیات و منابع خودتون رو مخصوصا در درس الکترونیک در اختیار بقیه بچه ها قرار دهید

فقط کلاسهای استاد باغستانی.این دوره ویژه که میخوان برگزار کنن فکر کنم خیلی مفید باشه اصولا به کلاسهای کنکوری که یکطرفه هست و توش دانشجو درگیر نمیشه تکلیف ازش نمیخوان خود درس و مفاهیمش گفته نمیشه اعتقاد ندارم.ولی فکر کنم این دوره های جدید موسسه بینش حداقل برا من یکی که تنبلم و سر خود نمیخونم مفید باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ir_majhool

عضو جدید
سلام
یک اینکه مثلا میتونم واسه مهر 91 پیام نور یا غیر انتفاعی ثبت نام کنم تا بتونم از معافیتش استفاده کنم و بعدش که بهمن کنکورو دادم انصراف بدم و ادامه سربازیمو برم و دوم اینکه اگه واسه کنکور پیش رو نتیجه بیارم واسه سال بعد میتونم دانشگاهی که قبول بشمو از مهر 92 برم؟ بچه ها خیلی برام فوریو حیاتیه ممنون میشم دقیق جواب بدید:D;)

سلام
فرجه سربازی شده یک سال که
منم همینطوریم
آخر بهمن درسم تموم شد تا آخر بهمن سال 91 وقت دارم

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

میتونید جزوه ی کنترل خطی و سیگنال دکتر شیرین آبادی رو برای استفاده دوستان آپلود کنید؟

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

میتونید جزوه ی کنترل خطی و سیگنال دکتر شیرین آبادی رو برای استفاده دوستان آپلود کنید؟
سلام
برای داشتن این جزوه دو کار می دونید بکنید:
1- به کلاس مدرس بروید
2-از اینترنت خریداری بکنید

این جزوه در اینترنت وجود نداره

EECi

مدیر بازنشسته
کاربران گرامی ، برای دسترسی به لینک تمام تاپیک های مفید تالار تحصیلات تکمیلی به اطلاعیه مربوطه در بالای صفحه تالار تحصیلات تکمیلی مراجعه کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

SHR776

عضو جدید
سلام.این کتاب ریاضی کوواک لادیس که مترجمش دکتر کرایه چیان هستش کسی نمیدونه چطوریاست؟توی مقدمش نوشته که میشه معادلات با مشتقات جزئی را کامل درس داد.

Kaveh.Sadeghi

عضو جدید
بچه ها واسه رشته پیام نور هم داره؟ فراگیرشو دیدم اما تو دفترچه نبود میخام از معافیتش استفاده کنم.میشه بچه ها؟

djbehrouz

عضو جدید
آخه داداش من شنیدم اگه قبل اردیبهشت 91 فارغ بشی فرجه همون 6 ماهه.از خود سایت پلیس خوندم فک کنم
میتونی لینک خبرشو بزاری
فک نکم اینطوری که میگی باشه

با سلام.

سرهنگ عليدوست مهلت معرفي مشمولان با توجه به مدرك تحصيلي‌شان را اينگونه شرح داد: مشمولاني كه قبل از سن مشموليت فارغ التحصيل شده ،انصراف داده ، ترك تحصيل نموده و يا اخراج شده پس از رسيدن به 18سال تمام حداكثر6ماه فرصت دارند تا وضعيت خدمتي خويش را مشخص نمايندو همچنين مشمولاني كه پس از ورود به سن مشموليت(18سال تمام) فارغ التحصيل شده ، انصراف داده ، ترك تحصيل نموده و يا اخراج شده اند از تاريخ فراغت ،انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراج حداكثر بمدت يكسال فرصت دارند تا وضعيت خدمتي خويش را مشخص نمايند.

وي افزود:مشمولاني كه از 22/02/90 به بعد در مقاطع دانشگاهي فارغ التحصيل شده اند از تاريخ فراغت از تحصيل يكسال مهلت دارند تا نسبت به معرفي خود اقدام نمايند و همچنين مشمولاني كه از تاريخ 22/4/90 به بعد از تحصيل در مقاطع دانشگاهي انصراف داده يا ترك تحصيل نموده و يا اخراج شده اند از تاريخ وقوع ، يكسال مهلت دارند تاخود را براي رسيدگي به وضعيت مشموليت به يكي از دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) ، معرفي نمايند

منبع: سازمان وظيفه عمومي > اخبار

djbehrouz

عضو جدید
سلام
یک اینکه مثلا میتونم واسه مهر 91 پیام نور یا غیر انتفاعی ثبت نام کنم تا بتونم از معافیتش استفاده کنم و بعدش که بهمن کنکورو دادم انصراف بدم و ادامه سربازیمو برم و دوم اینکه اگه واسه کنکور پیش رو نتیجه بیارم واسه سال بعد میتونم دانشگاهی که قبول بشمو از مهر 92 برم؟ بچه ها خیلی برام فوریو حیاتیه ممنون میشم دقیق جواب بدید
بچه ها توروخدا یکی جواب منو بده:(

با سلام.مشکل سربازی تون که با توجه به خبری که منتشر کردم وجود ندارد!
اگر بدون کنکور منظورتونه ، غیر انتفاعی واسه ارشد بدون کنکور ثبت نام ندارد ، پیام نور (فراگیر) یک دوره دانشپذیری داره و تا زمانی که این دوره را که معمولا یک ترم حساب می شود گذرانده نشود معافیت تحصیلی صادر نمیشود ولی بعد از اینکه یک ترم دانش پذیری را با موفقیت گذراندید به دانشجو تبدیل خواهید شد.
در مورد دوم ، کنکور سال گذشته از مهر 91 شروع ترم هست تا یک ترم مرخصی هم می توانید بگیرید اما در صورت قبولی اگر در حال گذراندن خدمت باشید میتوانید از معافیت موقت استفاده کنید و بعد از فارغ التحصیلی ادامه خدمتتون را بگذرانید!
موفق و موید باشید

arshad92

اخراجی موقت
سلام
بچه ها تو را به خدا هرکه می تونه راهنمایی کنه
من برای الکترومغناطیس کدام راه به نظر شما درست : 1 - استفاده از جزوه اشرفیان 2- استفاده از جزوه پارسه 3- کتاب جهش 4-شرکت در کلاس باغستانی 5 - شرکت در کلاس اشرفیان
یه سوال دیگه من کتاب الکترومغناطیس پردازش را دارم با کتاب جهش خیلی فرق میکنه
برای کنترل کلاس شیرین ابادی تا حالا کسی رفته و سطح جزوه ایشان با کتاب تقوی نسبتا چه طوری است
تشکر از همه

memberfa

عضو جدید
من بعد چند سال می خوام ادامه تحصیل بدم، واسه ارششد جزوات پارسه رو بگیرم،

می خوام بدونم قیمت جزوات پارسه نو چنده؟

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
مژده به همه مشهدی های عزیز

کلاس های کنکور ارشد برق با همکاری استید تراز اول کشور

مهندس باغستانی
دکتر شیرین آبادی
مهندس تقوی
دکتر حلم زاده
و....

همایش ویژه کنکور بحث، پرسش و پاسخ، مشاوره، و صحبت درباره کلاس ها و...... 27اردیبهشت ماه 91 با حضور اساتید نامبرده
جهت شرکت لطفا یک پیام خصوصی حاوی نام و نام خانوادگی و ایمیل خودتون به من ارسال کنید.

با تشکر از همه دوستان دانشجو که بصورت خود جوش این کار عظیم رو انجام میدن.

memberfa

عضو جدید
مژده به همه مشهدی های عزیز

کلاس های کنکور ارشد برق با همکاری استید تراز اول کشور

مهندس باغستانی
دکتر شیرین آبادی
مهندس تقوی
دکتر حلم زاده
و....

همایش ویژه کنکور بحث، پرسش و پاسخ، مشاوره، و صحبت درباره کلاس ها و...... 27اردیبهشت ماه 91 با حضور اساتید نامبرده
جهت شرکت لطفا یک پیام خصوصی حاوی نام و نام خانوادگی و ایمیل خودتون به من ارسال کنید.

با تشکر از همه دوستان دانشجو که بصورت خود جوش این کار عظیم رو انجام میدن.

هزیته و محل برگزاری ؟

comate

عضو جدید
من بعد چند سال می خوام ادامه تحصیل بدم، واسه ارششد جزوات پارسه رو بگیرم،

می خوام بدونم قیمت جزوات پارسه نو چنده؟

سلام، دوست عزیز حالا که میخوای پوشو بدی کتاباشو بخر ی به نظرم بهتره
میتونی از کتاب فروشی ها کتابهای پارسه رو تهیه کنی اینم لینک کتابهای انتشارات پارسه:
http://www.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=360&Itemid=1383

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، دوست عزیز حالا که میخوای پوشو بدی کتاباشو بخر ی به نظرم بهتره
میتونی از کتاب فروشی ها کتابهای پارسه رو تهیه کنی اینم لینک کتابهای انتشارات پارسه:
http://www.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=360&Itemid=1383

اشتباه رایج رو مرتکب نشید و دنبال جزوات پارسه نرید لطفا.وقتی کتابهای سرتری هست چرا جزوه؟

SHR776

عضو جدید
سلام دوست عزیز.میشه بگید از کدوم کتاب فروشی ها میشه تهیه کرد این کتابای پارسه رو.البته بعضی ها شو میخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا