درخواست تشکیل یک تیم برای کار بر روی یک طرح

sharifzamani

عضو جدید
با سلام

دوستان عزیز من یک الگوریتمی پیدا کردم که به کمک آن ادوات بدون سرنشین این قابلیت را می کنند که بدون نیاز به GPS و بدون کنترل شخصی مسیر خود را تشخیص داده و کار خود را انجام داده و سپس به مبدا باز گردند...

در کل تمام تمام هدف این الگوریتم حذف GPS و قابلیت هدایت اتوماتیک توسط خود دستگاه می باشد....

من می خوام این روش را با AVR پیاده سازی کنم ... حالا چه بر روی یک ماشین کنترلی ... چه بر روی یک quadrotor و چه هر چیز دیگر ... حتی شاید در صورت نیاز خودم یک مدل بسازم... مثلا یک quadrotor مدل....

من به کسانی نیاز دارم که به AVR تسلط داشته و حتی الامکان با نحوه طراحی ادوات بدون سرنشین آشنای داشته باشد ... چون امکان دارد بخوام یک quadrotor بسازم ... هدف من پیاده سازی الگوریتم ولی شاید برای بهبود کار یک quadrotor هم بسازم...

هزینه اصلا مهم نیست برام ... من تهران زندگی می کنم ... کسانی که علاقه من هستند می توانند به ایمیل من sharifzamani@aol.com ایمیل بزنند و یا در همین تاپیک اعلام کنند..

لازم به ذکر است که به هیچ عنوان از رادیو کنترل استفاده نمی شود ... بلکه تنها دستگاه مورد نظر با اطلاعات دریافتی به مسیر خود می رود و باز می گردد...

با تشکر

آخرین ویرایش:

ali.fatemi4

عضو جدید
با سلام
فکر کنم بهتر باشه که این موضوع در تالار کامپیوتر هم مطرح بشه!
فکر خوبیه
ولی راستو بخوای اینجا فقط میتونی منبع یا کتاب براش پیدا کنی
از نمونه ی این گروه ها تو تالارای دیگه زیادن ولی متاسفانه بیشترشون شکست خوردن