لطفا خانم های مجرد نظر بدن

نرگسیا

عضو جدید
من خودم قبلا چادری بودم ولی به دلایلی گذاشتم کنار

باید بگم الان اونقدر احساس راحتی میکنم که حاظرم مجرد باقی بمونم تا اینکه بالاجبار چادری بشم ;)

bahareh85

عضو جدید
این نظر کاملا به خودت و میزان اعتقادات بستگی داره اگه خیلی از چیزی که خودت هستی فاصله نداره بلامانعه ولی اگه چیزیه که با شما خیلی فرق داره و شما مجبوری تمام زندگیت نقشی رو بازی کنی که دوست نداری نه خوب نیست چون نارضایتی درونی از شرایط بحث و دلخوری به وجود میاره
در ضمن اگر خیلی خشک نیست معمولا بعد از چند سال شما رو برای انتخاب پوشش آزاد میزاره
البته شما روی این حساب نکن اگه با این شرایط میتونی بپذیری ok بده (خونه دوست و فامیل رفتن و رفت آمداتم در نظر بگیر چون جو اطراف آدمم خیلی مؤثره)
ابته با اجازه من متاهلم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یه خواستگار با موقعیت و شرایط عالی داشته باشین طوری که بخواین بهش جواب مثبت بدین، ولی خواستگارتون شرط بذاره که بعد از ازدواج باید چادری بشین (البته افراطی نباشه)
آیا قبول می کنین؟
.
.
خواستگاری که این طرز تفکرش باشه ..همون بهتر که بره بمیره ...

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
من که قبول نمیکنم.چون اون پوشش منو دیده که اومده خواستگاری.اگر این یکی از معیارهاش بوده پس نباید من رو انتخاب میکرد.بعدشم من اصلا نمیفهمم این چه شرطیه.یعنی واقعا هستن کسایی که همچین شرطی بزارن؟ اونم تو خواستگاری؟ یعنی چادری بودن رو نشونه چی میدونن؟ مانتویی بودن رو نشونه چی؟ واقعا که...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه خواستگار با موقعیت و شرایط عالی داشته باشین طوری که بخواین بهش جواب مثبت بدین، ولی خواستگارتون شرط بذاره که بعد از ازدواج باید چادری بشین (البته افراطی نباشه)
آیا قبول می کنین؟

من خودم چادریم برام فرقی نمیکنه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
چرا مگه چادر چشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چادر چیزیش نیست. اتفاقا خیلی هم خوبه...فک کنم منظور ایشون بی احترامی به چادر و خانومای چادری نبود. فک کنم منظور اون چیزیه که من نوشتم.اینکه چادر و نشونه ی ایمان بدونن.

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوسش داری به خاطر این شرط بیخیالش نشو ببین اونم حاضره برات کوتاه بیاد یانه
من توهمچین موقعیتی قرار گرفتم میخواستم ببینم اگه قبول نکنم بازم پسره منو میخواد یا نه امتحانش کردم دیدم اگه بگم نه هم باز میخواد درنتیجه اون کوتاه اومد گفت فقط جلوی بعضی از فامیلامون سرت کن...
ببین کلا ادم منطقیه یا نه ممکنه حتی بعدا تحت شرایطی خودش شرط خودش رو بیخیال بشه که البته بستگی به تو داره

tak2750

عضو جدید
واسم خیلی جالبه که اقایون هم میان اینجا میگن
نه اصلن حاضر نیستیم چادر سرکنیم...!
یا
چادر خیلی خوبه من حتما باهاش ازدواج میکنم.:surprised::)

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
چادر حجاب برتره...واجب نیست که حتما بپوشیم...اگه مانتوی مناسب هم بپوشیم مشکلی نیست..

jenefer

عضو جدید
na man az chador bizaram hargez ghabol nemikonam shayad kamel mard o khob bashe vali man chador dost nadaram

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکاری بگه؟مثلا بگه تو خیابون بدترین وضع باش قبول میکنی؟یا بگه هفت قلم آرایش کن برو بیرون قبول میکنی؟

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره دوسش داشته باشم یا نه!
اگه دوسش نداشته باشم قبولش نمیکنم...
وقتی اون حاضر نیس منو همونجوری که هستم قبول کنه.........................

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا قبول می کنین؟
اگه دوسش داشته باشم بله اینکارو میکنم

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای مهندسین بیکار، چنین خواستگاری به پشیزی نمی ارزد!
بقول شیخ جای یک تاپیک ازدواج در این انجمن بسی خالیست

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا طوری صحبت میشه که انگار می خوان کالا خرید و فروش کنن.... یا قرارداد ارائه خدمات ببندند.
هیچ وقت دو نفر کاملا شبیه هم نیستند.....
وقتی تصمیم به ازدواج میگیرین باید انعطاف پذیر باشین.
خانم دوست داره همسر آینده اش یک سری خصوصیات رو داشته با شه.... آقا هم همینطور .....چه خانم و چه آقا باید این مسائل رو مد نظر قرار بدن و اگر براشون مقدوره به نظرشون میتونن به این شکل تغییر بکنن...(به خواست خودشون نه اینکه به اجبار تغییر کنن) قبول کنند.

در مورد همه چیز نه تنها چادر.عرایض بنده کلی بود.