من يک دختر 20ساله هستم....

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز

من یک دختر 20 ساله هستم که پدر معتادم به خاطر رفع حاجت خودش مرا یک شب به دست صاحبخانه مان سپرد. تو رو خدا قدر این پولها را بدانید. این پولی که دست توست حاصل یک شب گریه منه!!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تکراری/
از این نوشته ها پر شده. دیگه جنبه ی سرکاری پیدا کرده.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخییییی... الهی
ایشالله بمیره اون بابای بی غیرتش ..
آخییییی.....گریم گرفت:cry:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها چقد زود باورید
چجوری پول دسته دختره بوده بعد به باباش گفته واستا من 2 خط بنویسم بعد به باباش داده تا خرجش کنه؟؟؟؟؟؟

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا روانی هستن علاوه بر پول زنگم میزنن یکیشون منو روانی کرد از بس اس داد گفت شارژ ندارم زنگ بزنم خونمون منم گفتم قربون خدا شارژ داری اس بدی؟

MASOUDSDG

عضو جدید
حيوونم با اون حيوونيش اين كار نميكنه ديگه ببينم اين ديگه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

t.askari

عضو جدید
شماها چقد زود باورید
چجوری پول دسته دختره بوده بعد به باباش گفته واستا من 2 خط بنویسم بعد به باباش داده تا خرجش کنه؟؟؟؟؟؟

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها چقد زود باورید
همون.......بابائه با همون 10 تومنم میتونست خیلی کارا کنه!10 تّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّــــــــــــــــــومن....کم نیستا...

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم این خالی بندی بود ولی این واقعیت سیاه یه خانواده اعتیادیه و شکر خدا تو مملکت ما همه ورزشکار

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها چقد زود باورید
چرا جمله ی من

همون.......بابائه با همون 10 تومنم میتونست خیلی کارا کنه!10 تّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّــــــــــــــــــومن....کم نیستا...
یعنی خوب یا بد؟ما نفهمیدیما..

بالا