تو خوشبختی؟؟؟

mehrnoosh333

عضو جدید
به نظرتو توی این دنیای بی سروته میشه کسیو پیداکردکه احساسخوشبختی کنه ودرنهایت این حسه قشنگش به پوچی نرسه؟؟؟!!!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که احساس خوشبختی نمی کنم ولی حسرت میخورم به ادمهایی که دلشون با اومدن بهار بهاری میشه

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من مگه میشه کسی باشه که احساس خوشبختی نکنه من خوشبختم

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا خوشبختی رو در چی ببینی.
من خیلی چیزا کم دارم تو زندگیم ولی احساس خوشبختی میکنم.

mehrnoosh333

عضو جدید
عزیزم به نظرمن خوشبختیه ( واقعی )تواین دنیاوجودنداره...همه میگن خوشبختیم...ولی چشماخوب آدمارو لو میدن...قبول داری فقط یه شعاره؟؟خوشبختی این دنیایه جوراحساس کاذبه که فقط برای دل خوش کردن آدمابرای ادامه ی زندگی گاهی تودلهاجرقه میزنه...اماخیلی زودتراز اونچیزی که فکرشوبکنی ناپدیدمیشه...

mehrnoosh333

عضو جدید
عزیزم

عزیزم

من که احساس خوشبختی نمی کنم ولی حسرت میخورم به ادمهایی که دلشون با اومدن بهار بهاری میشه

به نظرمن خوشبختیه ( واقعی )تواین دنیاوجودنداره...همه میگن خوشبختیم...ولی چشماخوب آدمارو لو میدن...قبول داری فقط یه شعاره؟؟خوشبختی این دنیایه جوراحساس کاذبه که فقط برای دل خوش کردن آدمابرای ادامه ی زندگی گاهی تودلهاجرقه میزنه...اماخیلی زودتراز اونچیزی که فکرشوبکنی ناپدیدمیشه...​

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم به نظرمن خوشبختیه ( واقعی )تواین دنیاوجودنداره...همه میگن خوشبختیم...ولی چشماخوب آدمارو لو میدن...قبول داری فقط یه شعاره؟؟خوشبختی این دنیایه جوراحساس کاذبه که فقط برای دل خوش کردن آدمابرای ادامه ی زندگی گاهی تودلهاجرقه میزنه...اماخیلی زودتراز اونچیزی که فکرشوبکنی ناپدیدمیشه...

ولی من اینطوری فکر نمیکنم.
من همین که در این بیمارستانا نمیگردم و تمام خانوادم سالم هستیم احساس خوشبختی میکنم.(فقط همین)
بشین با خودت فکر کن در حال حاضر چیا داری که یه شبه میتونه ناپدید بشه اونوقته که احساس خوش بختی برای همیشه میاد سراغت.

mehrnoosh333

عضو جدید
ولی من اینطوری فکر نمیکنم.
من همین که در این بیمارستانا نمیگردم و تمام خانوادم سالم هستیم احساس خوشبختی میکنم.(فقط همین)
بشین با خودت فکر کن در حال حاضر چیا داری که یه شبه میتونه ناپدید بشه اونوقته که احساس خوش بختی برای همیشه میاد سراغت.
آره راس میگی...ولی حرف من سرچیزای دیگس...چیزایی که یه روزی آرزومون بوده تابهش برسیم ...وحالاکه رسیدیم دوسداریم یه خوشبختیه دیگه رو جایگزینش کنیم...آرزوهای بزرگ وبزرگتر...شایداگه این قضیه نبود آدم دیگه هیج پیشرفتی نداش...

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره راس میگی...ولی حرف من سرچیزای دیگس...چیزایی که یه روزی آرزومون بوده تابهش برسیم ...وحالاکه رسیدیم دوسداریم یه خوشبختیه دیگه رو جایگزینش کنیم...آرزوهای بزرگ وبزرگتر...شایداگه این قضیه نبود آدم دیگه هیج پیشرفتی نداش...

شما درست میگی.اگه این احساس نباشه که ما تو همون پله اول ریپ میزنیم.
پس توام خوشبختی فقط دوسداری رو پله بالاتری قرار بگیری.

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
قبول ندارم.من همیشه (معمولا همیشه) حس خوبی دارم.پس خوشبختم

mehrnoosh333

عضو جدید
شما درست میگی.اگه این احساس نباشه که ما تو همون پله اول ریپ میزنیم.
پس توام خوشبختی فقط دوسداری رو پله بالاتری قرار بگیری.
آره عزیزم خوشبختم...خداروشکر...ولی ترجیح میدم اسمشوخوشبختی نذارم...اسمشومیذارم یه نورکوچیک..یه روزنه...امید...وتلاش وتلاش وتلاش...برای اهداف بزرگتر وبه اوج رسیدن...خوشبختی توآرزوهای کوچیک حس نمیشه...آرزوهای بزرگه که خوشبختیومیسازه...خیلی بزرگ که شایدتوافکارخیلی از آدمانگنجه...رسیدن به نورمطلق ورهاشدن...امیدوارم هرچه زودتربه اون درجه برسیم گلم...

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرتو توی این دنیای بی سروته میشه کسیو پیداکردکه احساسخوشبختی کنه ودرنهایت این حسه قشنگش به پوچی نرسه؟؟؟!!!
چرا باید به پوچی برسه ؟؟؟؟

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزیزم خوشبختم...خداروشکر...ولی ترجیح میدم اسمشوخوشبختی نذارم...اسمشومیذارم یه نورکوچیک..یه روزنه...امید...وتلاش وتلاش وتلاش...برای اهداف بزرگتر وبه اوج رسیدن...خوشبختی توآرزوهای کوچیک حس نمیشه...آرزوهای بزرگه که خوشبختیومیسازه...خیلی بزرگ که شایدتوافکارخیلی از آدمانگنجه...رسیدن به نورمطلق ورهاشدن...امیدوارم هرچه زودتربه اون درجه برسیم گلم...

ولی من فکر میکنم این مسیره که خوشبختیو میسازه نه رسیدن.مقصد مهم نیست راه مهمه.
رسیدن به نور مطلق هم اگر همراه با لذت رسیدن نباشه باز پوچی به دنبال داره.

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هر کس به داشته هاش راضی باشه و به جای فکر کردن به چیزایی که نداره فقط خدارو شکر کنه حس رضایت و خوشبختی هم داره...
منم خوشبختم چون یه خانواده خوب دارم یه زندگی معمولی داریم که کنار هم خوش میگذرونیم...
خدارو شکر.....

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایه پدر و مادرم بالا سرمه
کار دارم
خونه زندگیم در حد خودم عالیه
دوتا خواهرزاده و برادرزاده گل دارم که عاشقشونم
برادر و خواهرام هوامو دارن
دیگه چی میخوام بیشتر از این
خدایا شکرت

mehrnoosh333

عضو جدید
ولی من فکر میکنم این مسیره که خوشبختیو میسازه نه رسیدن.مقصد مهم نیست راه مهمه.
رسیدن به نور مطلق هم اگر همراه با لذت رسیدن نباشه باز پوچی به دنبال داره.
درست...ولی خوب اگه ببیینی آرزوهای بزرگت داره آروم آروم بهت نزدیک میشه وبهت چشمک میزنه یعنی مسیرودرست انتخاب کردی دیگه!یعنی داری به مقصدنزدیک میشی...مقصدوهدف بایدتعیین شده باشه تابیفتی توخط اصلی وازراه به بی راهه نری ... اینجوری به خوشبختیه واقعی و اون نورمیرسی...

mehrnoosh333

عضو جدید
چرا باید به پوچی برسه ؟؟؟؟
تاحالاتجربش نکردی عزیزم؟بعد یه اتفاق بزرگ توزندگیت که همیشه منتظرش بودی این حس به وجودمیاد...شایدبهونه ایه که آدم به چیزای کوچیک قانع نباشه وپیشرفتای بیشتروبرای خودش بسازه تابه خوشبختیه واقعی نزدیک شه...اون انفجاره که اسمش خوشبختیه واقعیه...نه شمع کوچیکی که روشن کردیمو اسمشوگذاشتیم خوشبختی...