گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

MOJI11258

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خب امروز آخرین امتحان دوره لیسانس رو هم دادم و تموممممممممممممممممممممم

سلام تبریک میگم به قول این مامان بزرگ ها دست راستتم روی سر ما.
ما منتظر شیرینی قبولیه ارشدیم هاااااااااااااا
فراموش نشیم

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به به!!جای تبریک داره;)و شیرینی :Dامیدوارم در ادامه راهتونم پیروز باشین,ومدرک با علمو دانش بگیرین!! واقعا بدترین چیز حسرت روزای خوبو خوردنه,چیزی که من همیشه ازش واهمه دارم ,ولی چه میشه کرد با گذر زمان!شاید تنها راهش بودن در لحظاتو قدرشو دونستن چه لحظات بد وچه خوب!!
چشمممممممممممممم، حالا شیرینی مجازی باید بدم؟ :surprised:
ممنون

سلام تبریک میگم به قول این مامان بزرگ ها دست راستتم روی سر ما.
ما منتظر شیرینی قبولیه ارشدیم هاااااااااااااا
فراموش نشیم
مرسی، ایشالا که شما هم با موفقیت درساتونو تموم کنین

سلام دیدم اینجا تبریک بازاره گفتم منم یه تبریک بگم
خیلی ممنون

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خوشحالم ، ناراحتم و دودلم...
خوشحالم : اوبونتو 10.04 نصب کردم و دارم حالشو میبرم ، طاحا درسش تموم )تبریک!( ، دارم از کروم استفاده میکنم ، با بچه ها یکشنبه میریم اردو
ناراحتم : توی بک آپ گرفتن از سی مانکی )بروزر قبلیم( اشتباه کردم و تمام اطلاعاتم برباد رفت...}شامل ۵ تا اکانت ایمیل که باید از اول تنظیم کنم - کلی سایت که یوزر و پسورد و در بعضی مواقع حتی آدرس سایتش یادم نمیاد و از همه مهم تر یه تعداد ایمیل که آدرسشو ندارم { ، سخت افزار کامپیوترم قدیمی و پایینه و به سختی داره با این سیستم عامل راه میاد
دودلم : دوباره 9.04 نصب کنم؟ دوباره از سی مانکی استفاده کنم؟
سلام
راجع به پروتکلmac چندکاناله چیزی شنیدید؟
سلام
اسمش خیلی آشناس! یه کم توضیح بده ببینیم چه خبره

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خوشحالم : اوبونتو 10.04 نصب کردم و دارم حالشو میبرم ، طاحا درسش تموم )تبریک!( ، دارم از کروم استفاده میکنم ، با بچه ها یکشنبه میریم اردو
ناراحتم : توی بک آپ گرفتن از سی مانکی )بروزر قبلیم( اشتباه کردم و تمام اطلاعاتم برباد رفت...}شامل ۵ تا اکانت ایمیل که باید از اول تنظیم کنم - کلی سایت که یوزر و پسورد و در بعضی مواقع حتی آدرس سایتش یادم نمیاد و از همه مهم تر یه تعداد ایمیل که آدرسشو ندارم { ، سخت افزار کامپیوترم قدیمی و پایینه و به سختی داره با این سیستم عامل راه میاد

سلام
اسمش خیلی آشناس! یه کم توضیح بده ببینیم چه خبره

ممنون امیرجان،
ایشالا جشن فارغ التحصیلیت رو جشن بگیری

امیدوارم که مشکلاتت حل شه

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام به همه دوستان
خب امروز آخرین امتحان دوره لیسانس رو هم دادم و تموممممممممممممممممممممم
سلام تبریک میگم میدونم چه حسی داری منم که چند تا بیشتر این ترم ندارم دارم احساسش میکنم یه حالت غریبیه که قابل توصیف نیست ولی مهندس گذشته هیچ وقت برنمیگرده وما باید به فکر ساختن امروزمون باشیم و آمادهگی رویارویی با ماجراهای زیادی که پر از پستی و بلندیه رو داشته باشیم .

ناراحتم چون تو نمایشگاه اختراعاتiti به حقم نرسیدم ناراحتم چون ناداوری باعث شد که تلاشه چند ساله ی من و دوستام به نتیجه نرسه ناراحتم که بعضی از مهندسای بی ادب و البته مسولین نمایشگاه رفتاری داشتن که آبروی ما ایرانی ها رو پیش شرکت کننده هایی که از کشور های دیگه اومده بودن بردن(طرف نزدیک بود فرار کنه) باور کنید عرق شرم روی پیشونیم بود ناراحتم ازینکه...

خوشحالم ازین که دنیا بزرگه و شرکت های زیادی هستم که از طرح ما به شدت استقبال می کنن خوشحالم از این که آخر نمایشگاه با چند تا از شرکت کننده ها کلی فک زدم و نظرشونو راجع به خودمون عوض کردم خوشحالم ازینکه دوستای خوبی توی این باشگاه دارم خوشحالم......
بازم بگم ....هممون با این دو تا لغت زیاد سروکار داریم ازندگی یعنی همین..... وقتی آخرت شروع میشه همیناست که رمان زندگی ما رو جذاب میکنه و البته از کسل کنندگی درش میاره!!

آخرین ویرایش:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه
اميدوارم خوب باشيد:gol:
چطوری ملودی جونم که دلم برات خیلی تنگ شده بود . بخدا اونقدر سرم شلوغ بود که نتونستم بیام تو پروفایلت.
بچه ها ملودی رو دعوا کنید ، تالار خودمون رو ول کرده رفته شده همکار تالار عکس (آی شیطون)
دور از شوخی ملودی جون بهت تبریک میگم .
سلام عزيزم
دعواي چي؟!گناه داره!:دي
مرسي خانومي:gol::gol:
نه واقعا من از است این دوستامون ناراحتم. ملودی ، امیر(مدیر) و خیلی های دیگه.خودشون میدونن وضع تالار ما چجوریه، از همه کمتر بازدیدکننده و مشارکت کننده داریم ولی ما رو ول کردن و رفتن.یا یه عده دیگه که رشته اشون IT هست ولی اینجا فعالیت نمیکنن.وقتی یه بار میان میبینی سطحشون بالاس ، امتیازشون بالاس ولی تا حالا توی این تالار دیده نشدن.
ملودی میتونست واسه همه ما یه کمک خوب باشه.
يادش بخير!.....يه زماني ما هم همينو مي گفتيم امير جان:دي...همون وقتا كه ماه به ماه نميومدي ها:D

مشكل اينجا اينه كه بچه هاي آي تي(برخلاف نوع رشته شون)خيلي كم هستن!يا اينجا فعاليت نمي كنن!منم مثل شما ناراحت مي شدم،تا وقتي كه خودم فعال بودم هركدوم رو كه ميديدم مي گفتم بيان اينجا ولي الان كه نيستم به ديگرانم نمي گم!به هر حال هر كس مختاره هرجور مي خواد فعاليت كنه!

هميشه سعي كردم هركاري از دستم برمياد انجام بدم.الان هم اگه فرصت كنم حتما ميام و سر ميزنم.
اميرجان من چه كمكي مي تونم بكنم؟از نظر درسي خيلي از بچه ها اطلاعات بيشتري دارن.خوشحال ميشم اگه بتونم كمك كنم....
:gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
تبریک به ملودی به خاطر عنوان جدیدش

Drago

کاربر ممتاز
يادش بخير!.....يه زماني ما هم همينو مي گفتيم امير جان:دي...همون وقتا كه ماه به ماه نميومدي ها:D

مشكل اينجا اينه كه بچه هاي آي تي(برخلاف نوع رشته شون)خيلي كم هستن!يا اينجا فعاليت نمي كنن!منم مثل شما ناراحت مي شدم،تا وقتي كه خودم فعال بودم هركدوم رو كه ميديدم مي گفتم بيان اينجا ولي الان كه نيستم به ديگرانم نمي گم!به هر حال هر كس مختاره هرجور مي خواد فعاليت كنه!

هميشه سعي كردم هركاري از دستم برمياد انجام بدم.الان هم اگه فرصت كنم حتما ميام و سر ميزنم.
اميرجان من چه كمكي مي تونم بكنم؟از نظر درسي خيلي از بچه ها اطلاعات بيشتري دارن.خوشحال ميشم اگه بتونم كمك كنم....
:gol:
ببین من حرفتو در مورد خودم کاملا قبول دارم.من یه دوره اومدم بعد چند ماه نیومدم.بعدش دوباره یکی دو هفته اومدم و نزدیک ۱ سال نیومدم.اینکه هرکس مختاره رو هم دربست قبول دارم ولی خب از آدما یه انتظاراتی هم میره! مثلا وقتی من میبینم فلان رشته تالارش 60 نفر آنلاین داره ولی رشته ما تالارش در بهترین حالت ۳ نفره خیلی ناراحت میشم.میگم یعنی اینی که خودشو مثلا آی تی من (یا به قول پاکر آی تی زن!! ) میدونه واقعا نمیاد توی وب یه سری بزنه؟ الان فعالان اینترنتی ما بیشتر علاقه مند به تکنولوژی هستند تا متخصص.
من اگه گفتم میتونستی کمک خوبی باشی حتما یه چیزی دیدم ازت دیگه! وگرنه خیلی ها اومدن و ول کردن مثل اون موقع من ) و کسی هم سراغشونو نگرفت.از کسی که میدونه انتظار بیشتری میره نسبت به اونی که نمیدونه.
بچه ها اطلاعاتشون خوبه و بابت به اشتراک گذاشتنش ازشون ممنونیم ولی یه گیگ اطلاعات بهتره یا دو گیگ؟!

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
.میگم یعنی اینی که خودشو مثلا آی تی من (یا به قول پاکر آی تی زن!! ) میدونه واقعا نمیاد توی وب یه سری بزنه؟ الان فعالان اینترنتی ما بیشتر علاقه مند به تکنولوژی هستند تا متخصص.
این متری که برای آی تی من یا زن بودن گرفتی کلی نیست اگه کسی توی بحث های این سایت نباشه دلیل بر این نیست که کارشو درست انجام نمیده خیلیا دارن روی پرو های عملی کار می کنن و فرصت اینو ندارن بیان تو بحثا شرکت کنن و بیشتر کار عملی انجام میدن تا تئوری البته خوبه این چیزا اما نه اون قدری که شما میگی دوست عزیز .

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببین من حرفتو در مورد خودم کاملا قبول دارم.من یه دوره اومدم بعد چند ماه نیومدم.بعدش دوباره یکی دو هفته اومدم و نزدیک ۱ سال نیومدم.اینکه هرکس مختاره رو هم دربست قبول دارم ولی خب از آدما یه انتظاراتی هم میره! مثلا وقتی من میبینم فلان رشته تالارش 60 نفر آنلاین داره ولی رشته ما تالارش در بهترین حالت ۳ نفره خیلی ناراحت میشم.میگم یعنی اینی که خودشو مثلا آی تی من (یا به قول پاکر آی تی زن!! ) میدونه واقعا نمیاد توی وب یه سری بزنه؟ الان فعالان اینترنتی ما بیشتر علاقه مند به تکنولوژی هستند تا متخصص.
من اگه گفتم میتونستی کمک خوبی باشی حتما یه چیزی دیدم ازت دیگه! وگرنه خیلی ها اومدن و ول کردن مثل اون موقع من ) و کسی هم سراغشونو نگرفت.از کسی که میدونه انتظار بیشتری میره نسبت به اونی که نمیدونه.
بچه ها اطلاعاتشون خوبه و بابت به اشتراک گذاشتنش ازشون ممنونیم ولی یه گیگ اطلاعات بهتره یا دو گیگ؟!
هركس مختاره!!حقيقته ولي اصلا دوست داشتني نيست!!
خيلي كم لطفيه...حتي براي يه سلام هم كه بيان 4 تا تاپيك مي بينن شايد خوششون اومد فعاليت كردن

پ.ن:درمورد raid يه تاپيك زدي..ورق زدم به سيستم كه برم دنبالش!هنوز وقت نكردم!!!...شايدم تنبلي!...:w05:
این متری که برای آی تی من یا زن بودن گرفتی کلی نیست اگه کسی توی بحث های این سایت نباشه دلیل بر این نیست که کارشو درست انجام نمیده خیلیا دارن روی پرو های عملی کار می کنن و فرصت اینو ندارن بیان تو بحثا شرکت کنن و بیشتر کار عملی انجام میدن تا تئوری البته خوبه این چیزا اما نه اون قدری که شما میگی دوست عزیز .
نه دوست عزيز.منظور امير اين نبود.شما كه اينجا فعاليت دارين از اين بابت هم ممنونيم.ما بچه هاي آي تي رو ميگيم كه تو تالاراي ديگه فعاليت مي كنن و هيچ وقت اينجا نميان

no way

عضو جدید
سلام
دانشجوی فناوری اطلاعاتم
تهران جنوب
خوشحال میشم با بچه هایی که هم دانشکده ای ام هستن واسه راهنمایی و مشاوره اشنا شم
قربون شما
no way

-scorpius

عضو جدید
سلام.
علیک سلام.

وقتی اومدم این بخش سایت یعنی چی؟؟؟؟؟
.
.

.
.
یعنی منم دانشچوی فناوری اطلاعاتم. و خیلی هم خوشحالم از اشناییتون.
خوبه ک با این سایت اشنا شدم. فعلن ک عضو این سایت شدیم تا ببینیم بعدن چی میشه.
باباییی...

آخرین ویرایش:

Drago

کاربر ممتاز
سلام
دانشجوی فناوری اطلاعاتم
تهران جنوب
قربون شما
no way
سلام
خوش آمدید!
حالا من تهران جنوب نیستم یعنی دوستم نداری باهام آشنا نمیشی؟! :D
ما هم خوشحال میشیم با شما تبادل نظر و اطلاعات کنیم.
سلام.
علیک سلام.

.
.

.
.
باباییی...
سلام
خوش آمدید!
من وقتی دارم جواب شما رو میدم یعنی چی؟؟؟؟ یعنی میخوام بگم خوش اومدی! و ما هم دوست داریم با شما تبادل نظر کنیم.

هردوتون فعال باشین ها! اینها که میبینین الان فعالن ۴ روز دیگه ارشده فعالیتشون کم میشه،شما باید به جاشون کار کنین.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دانشجوی فناوری اطلاعاتم
تهران جنوب
قربون شما
no way

سلام.
علیک سلام.

.
.

.
.
باباییی...

سلام . 2 تاییتون خوش اومدین. چرا خودتون رو معرفی نکردین؟؟ترم چندین؟؟

امیر هم راست میگه. شما باید فعالیتتون رو شروع کنین که جای افرادی که میرن واسه ارشد رو بگیرین.

MOJI11258

عضو جدید
سلام.
علیک سلام.

.
.

.
.
باباییی...
سلا منم بهتون خوش امد میگم بچه های این قسمت خیلی باحالن مطمئن باش پشیمون نمیشی.
بخصوص امیر ودانیال که هیچ وقت اعضارو تنها نمیذارن

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

مخصوصا من که خیلی اعضا رو تنها نمیزارم. همش پاسشون میدم به گوگل :D

برای این همه تبلیغاتی که برای گوگل میکنم. گوگل خیلی بهم بدهکاره :D

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دانشجوی فناوری اطلاعاتم
تهران جنوب
قربون شما
no way

سلام.
علیک سلام.

.
.

.
.
باباییی...
سلام به هر دو دوست عزیز . ما مشتاقانه منتظر اطلاعات خوب شما هستیم . برای هر دو دوست عزیز آرزوی موفقیت دارم .
واسه منم پپسی لطفا:biggrin:

یادم باشه سفارشت رو به گوگل کنم .
خوب همون طور که جومونگ عزیز گفتن بله ما دوستای زیادی داریم که اینجا نیستن ولی سخت در حال فعالیت هستن .
همه ما با یه سری از مسائل همراهیم .
از دوستانی که به این تالار میان و به سوال بچه ها پاسخ میدن از ته دل براشون ارزوی موفقیت میکنم .
ملودی جونم قهر نکن . ما بیشتر مشتاق دیدارت تو تو تالارمون هستیم عزیزم :gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
من و حسودی !!!!!!!!!!!!!! نه مهندس گفتم شاید یه چیزی هم بمن برسه

MOJI11258

عضو جدید

بسرچ...............:confused:اما جدی گفتم من که از لینک هایی که میذاری واقعا استفاده میکنم ممنون:smile:

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوش اومدی مهندس

سلام منم دیروز ثبت نام کردم

ایشون که یه روزه عضو شده مهندس حساب نمیشه. :biggrin:
باید 2 هفته بگذره که مهندس بشه. :surprised:;):):D

خوش اومدی سمیرا . امیدواریم شاهد فعالیت بیشترت باشیم و مثل بقیه نباشی که سلام میکنن و دیگه سر نمیزنن

آخرین ویرایش:

Drago

کاربر ممتاز
سلام منم دیروز ثبت نام کردم
به تو هم سلام!
و تو هم خوش اومدی!

۱.جستجوی موفق و صحیح خودش هنره.
۲. گوگل نیازی به تو نداره! :D وقتی گوگل کردن وارد فرهنگ لغت شده (To Google به معنی جستجو کردن در اینترنت ) فکر میکنی باز هم میتونی تاثیر گذار باشی؟!! :D :)
ایشون که یه روزه عضو شده مهندس حساب نمیشه. :biggrin:
باید 2 هفته بگذره که مهندس بشه. :surprised:;):):D

خوش اومدی سمیرا . امیدواریم شاهد فعالیت بیشترت باشیم و مثل بقیه نباشی که سلام میکنن و دیگه سر نمیزنن
مهندسی به عضو شدن در این باشگاه نیست! ترم ۶ ثبت نام کنی میتونن بهت بگن مهندس.البته اگه درسا رو
تا اون ترم پاس کرده باشی ها!!

=================
شما پرانتز های منو چطور میبینید؟ درست یا غلط؟

maHB-ooB

عضو جدید
سلام :gol:

من چند وقتی هست عضو شدم، ولی این تاپیک رو ندیده بودم تا بحال! :D

بیشتر از 2 هفتس عضویتم :D فک کنم بشه اسم مهندس روم بزارید! :w16: :cool:

scorpius!

عضو جدید
مشکل

مشکل

دانیال: خوش اومدی سمیرا . امیدواریم شاهد فعالیت بیشترت باشیم و مثل بقیه نباشی که سلام میکنن و دیگه سر نمیزنن[/QUOTE]
من: منظورتون از بقیه منه دیگه:cry::cry::que:
سمیرا خوش اومدی. امیدوارم شاهد فعالیت بیشترت باشم و مث من نباشی ک رمز عبورت مشکل پیدا کنه و بعدشم ب مدیریت سایت بگی ک برات مشکل پیش اومده ولی ببینی ک اصلا مدیری در کار نیست و خلاصه و مختصر بگم ک مجبور شدم دوباره عضو بشم.

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
به تو هم سلام!
و تو هم خوش اومدی!

۱.جستجوی موفق و صحیح خودش هنره.
۲. گوگل نیازی به تو نداره! :D وقتی گوگل کردن وارد فرهنگ لغت شده (To Google به معنی جستجو کردن در اینترنت ) فکر میکنی باز هم میتونی تاثیر گذار باشی؟!! :D :)

مهندسی به عضو شدن در این باشگاه نیست! ترم ۶ ثبت نام کنی میتونن بهت بگن مهندس.البته اگه درسا رو
تا اون ترم پاس کرده باشی ها!!

=================
شما پرانتز های منو چطور میبینید؟ درست یا غلط؟

2- صد در صد اگه من نبودم تا الان گوگلی هم نبود :D

3- مهندسی تو باشگاه هم به همه چیز ربط داره جز مهندس بودن :D اصولا کسی حق نداره به تعاریفی که من ایجاد میکنم ایراد بگیره. :D

پس از این به بعد مهندس تو این باشگاه به کسی میگن که 2 هفته اینجا عضو بوده باشه و 10 تا پست تو تالار فناوری اطلاعات داشته باشه.

در غیر اینصورت مهندس به حساب نمیاد :D

سخنان من هم فصل الخطاب هست.

من که پرانتزی نمیبینم مهندس .

بالا