صفحه 1 از 4 123 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 37

تاپیک: راهنمایی در مورد مهندسی هوافضا

تازه وارد
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض راهنمایی در مورد مهندسی هوافضا

سلام
    اولا ببخشید که من این تاپیک رو اینجا زدم.

از دوستان رشته مهندسی هوافضا در مورد رشته شون می خوام سوال کنم که این رشته چه جوری هست بازار کار داره یا نه سختی رشته در چه حدی هست و خلاصه چیزای دیگه. چون من برای ادامه تحصیل می خوام برم خارج از کشور درس بخونم بعد برگردم. به من چندتا رشته پیش نهاد شده برم بخونم.
    1.مهندسی هوافضا 2.دندانپزشکی 3.مهندسی نفت.
    میدونم پزشکی سخته حالا از دوستان می خوام بدونم رشته هوافضا چطوریه البته تا کارشناسی ارشد.

لطفا یک راهنمایی کلی بکنید.ممنون میشم

تازه وارد
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان نیست منو در مورد هوافضا راهنمایی کنه

مدیر تالار مهندسی هوافضا آواتار Sparrow
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2008/4
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است...

پيش فرض

سلام،
    عجولید ها! تازه 8 ساعت از ارسالتون گذشته.
    چقدر رشته های پیشنهادی متفاوتن!

هوافضا، تا سال 3 دروسش عیناً شبیه مکانیکه. سال 3و4 دروس تخصصیش شروع میشه. میشه گفت سختی رشته هوافضا مثل رشته مکانیکه. بازار کار رشته هوافضا هم در حال تقویته. قبلاً این دید وجود داشت که یه مهندس مکانیک می تونه کار مهندس هوافضا رو انجام بده اما بعد از چندین سال معلوم شد که دیدی که یه مهندس هوافضا در رابطه با وسایل پرنده داره، یه مهندس مکانیک نمی تونه پیدا کنه.
    تحصیل این رشته توی خارج هم معمولاً مشکلات زیادی داره مگر این که شهروند اون کشور به حساب بیاید یا اون کشور، روسیه باشه.
    آنکه می خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند.

نقل قول نوشته اصلي بوسيله لویی پاستور

تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست،
    در هنر و ادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت
    -----------------------------------------
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

عضو فعال
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2010/8

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Sparrow نمايش پست
    سلام،
    عجولید ها! تازه 8 ساعت از ارسالتون گذشته.
    چقدر رشته های پیشنهادی متفاوتن!

هوافضا، تا سال 3 دروسش عیناً شبیه مکانیکه. سال 3و4 دروس تخصصیش شروع میشه. میشه گفت سختی رشته هوافضا مثل رشته مکانیکه. بازار کار رشته هوافضا هم در حال تقویته. قبلاً این دید وجود داشت که یه مهندس مکانیک می تونه کار مهندس هوافضا رو انجام بده اما بعد از چندین سال معلوم شد که دیدی که یه مهندس هوافضا در رابطه با وسایل پرنده داره، یه مهندس مکانیک نمی تونه پیدا کنه.
    تحصیل این رشته توی خارج هم معمولاً مشکلات زیادی داره مگر این که شهروند اون کشور به حساب بیاید یا اون کشور، روسیه باشه.
    روسیه هم هوافضا نمی گیره

5. تشكر از اين پست

تازه وارد آواتار hamed_m313
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/3

پيش فرض

سلام . میخوام بهتون بگم که این سه رشته که شما میگید باهمدیگه زمین تا اسمون فرق داره .بستگی به علاقه ات داره . دروس مهندسی هوافضا در مقطع کارشناسی حدود 75% بادروس مهندسی مکانیک مشترک است اما این رشته درمقطع کارشناسی ارشد تقریبا درگرایشهای مختلف بطور تخصصی پیگیری میشود . مهندسی هوافضا نسبتا جدید ومشکل است .در خارج ازکشور این رشته جز پردرامدترین پرطرفدارترین وپرکارترین رشتهای دانشگاهی است درایران (باوجود پیشترفتهای اخیر) درچند سال اینده بازار کار این رشته زیاد میشود و رشته مهندسی هوافضا ارزش جهانی خودرا در ایران نیز پیدا میکند .( آینده متعلق به رشته هوافضاست) راستی بستگی به کشورش هم داره . کدوم کشورقصدداری بری؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه وارد
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله hamed_m313 نمايش پست
    سلام . میخوام بهتون بگم که این سه رشته که شما میگید باهمدیگه زمین تا اسمون فرق داره .بستگی به علاقه ات داره . دروس مهندسی هوافضا در مقطع کارشناسی حدود 75% بادروس مهندسی مکانیک مشترک است اما این رشته درمقطع کارشناسی ارشد تقریبا درگرایشهای مختلف بطور تخصصی پیگیری میشود . مهندسی هوافضا نسبتا جدید ومشکل است .در خارج ازکشور این رشته جز پردرامدترین پرطرفدارترین وپرکارترین رشتهای دانشگاهی است درایران (باوجود پیشترفتهای اخیر) درچند سال اینده بازار کار این رشته زیاد میشود و رشته مهندسی هوافضا ارزش جهانی خودرا در ایران نیز پیدا میکند .( آینده متعلق به رشته هوافضاست) راستی بستگی به کشورش هم داره . کدوم کشورقصدداری بری؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.
    ببخشید دیر جواب دادم. آخه مسافرت بودم.
    دوستان ببینید من از رشته مهندسی مکانیک یا مهندسی هوافضا چیزی نمیدونم. واسه همین سوال کردم. من فقط می خوام بدونم من رشتم حسابداری بوده و درس خوندم در حد متوسط هست. الان من با این وضع درس خوندم می تونم تویه رشته هوافضا موفق بشم حالا تلاش بیشتری هم میکنم ولی دقیق بگین سختی این رشته چقدره و کجاشه چون می خوام تا کارشناسی ارشد برم 6سال خارج از کشور بخونم.

و در مورد کشور. به من دوتا کشور اکراین و مالزی پیشنهاد شده. ولی اون بنده خدایی که پیشنهاد کرده خودش اکراین دندانپزشکی خونده تمام شده آمده و میگه زبان اونجا روسی هست و خیلی بدرد نمیخوره بخاطر همین به من میگه برو مالزی بخون زبونشم انگلیسی هست و همه جا بدردت می خوره.
    حالا من دارم تحقیق میکنم کدوم یکی از این دوتا بهتره هم از لحاظ امنیت و دانشگاهی.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

دوستان کسی نبود جواب بده

تازه وارد آواتار hamed_m313
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/3

Graduated حسابداری تا مهندسی هوافضا

نقل قول نوشته اصلي بوسيله 2sa نمايش پست
    دوستان کسی نبود جواب بده
    بازم سلام میخواهم بهت بگم که هر رشته ای سختیهای خودش رو داره اما مهندسی هوافضا یه رشته ی سنگین و سخت ودرعین حال یه رشته ی به دردبخوره . شما باید حتما پیش یه مشاور تحصیلی برید تا مسئله شما دقیق بررسی بشه .اصلا عجله نکن پای یه عمر زندگی با رشته تحصیلی در میونه . اگه میخوای واقعا پیشرفت کنی باید یه کشور قوی تو این رشته بری مثل آمریکا یا روسیه . بین دوکشور مالزی واوکراین اگه من بودم اوکراین رو انتخاب می کردم چون ارتباط اون در رشته هوافضا با روسیه خیلی زیاده.

عضو فعال
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2010/8

پيش فرض

سلام.
    دوستان ببینید من از رشته مهندسی مکانیک یا مهندسی هوافضا چیزی نمیدونم. واسه همین سوال کردم. من فقط می خوام بدونم من رشتم حسابداری بوده و درس خوندم در حد متوسط هست. الان من با این وضع درس خوندم می تونم تویه رشته هوافضا موفق بشم حالا تلاش بیشتری هم میکنم ولی دقیق بگین سختی این رشته چقدره و کجاشه چون می خوام تا کارشناسی ارشد برم 6سال خارج از کشور بخونم.

و در مورد کشور. به من دوتا کشور اکراین و مالزی پیشنهاد شده. ولی اون بنده خدایی که پیشنهاد کرده خودش اکراین دندانپزشکی خونده تمام شده آمده و میگه زبان اونجا روسی هست و خیلی بدرد نمیخوره بخاطر همین به من میگه برو مالزی بخون زبونشم انگلیسی هست و همه جا بدردت می خوره.
    حالا من دارم تحقیق میکنم کدوم یکی از این دوتا بهتره هم از لحاظ امنیت و دانشگاهی.
    ببینید کدوم دانشگاهو بهتون معرفی می کنن بعد ببینید کدموش از لحاظ شهر و محیط و اعتبار و... بهتره؟تو اُکراین فکر کنم 1 سال باید دوره ی زبان خودشون یا پادفکت اگه اشتباه نکنم بگذرونید،مدرک زبان انگلیسی دارید یا مالزی هم باید برید دوره ی زبان؟

تازه وارد
    رشته
    مهندسی هوافضا
    تاريخ عضويت
    2011/7
    محل سكونت
    Ukrine

پيش فرض

سلام.

سلام.
    من دانشجوی ارشد هوافضای اکراینم.
    اینجا از لحاظ اموزش رده بالایی رو داره ولی از از نظر نحوه اموزش خیلی باینه تقریبا نصف اموزشتو خودت باید انجام بدی.... به علاوه زبان روسی هم خیلی دشواره.
    حجم دروس ریاضی هم خیلی کمه..تقریبا 4ترمه.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 8
    آخرین ارسال: 2011/12/10, 09:46 PM
  2. راهنمایی فوری در مورد مهندسی معدن
    توسط Maziar_69 در تالار مهندسی معدن
    پاسخ ها: 29
    آخرین ارسال: 2009/10/26, 08:25 PM
  3. پاسخ ها: 2
    آخرین ارسال: 2009/10/11, 09:23 PM
  4. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2008/7/29, 06:22 PM