*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[
مام از این درسا زیاد داشتیم ..
درسش به درد نخوره استادش خودشو به در و دیوار میکوبه که بگه درسم مهمه ..
همین ترم استاد شیوه ارائه مون اینطوری بود ..

بعدشم میگی آخه این درس به چه درد ما می خوره بهش برمی خوره....:mad:من که کلا 30-40 واحد از این 143 واحد رو لازم و مناسب میدونم...جالب اینجاست که همین درسای مهم رو میدن به استادایی که .....:confused:
ای خداااااااااااااااا...استاد میاد میگه من خودم درس پایگاه داده بلد نیستم با هم یاد می گیریم:surprised:بعدشم این شکلی میشه:Dواقعا هم بلد نبود بیچاره کلی زحمت کشیدیم تا یه کم راه افتاد...:(:(:cry::cry::cry:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
[

بعدشم میگی آخه این درس به چه درد ما می خوره بهش برمی خوره....:mad:من که کلا 30-40 واحد از این 143 واحد رو لازم و مناسب میدونم...جالب اینجاست که همین درسای مهم رو میدن به استادایی که .....:confused:
ای خداااااااااااااااا...استاد میاد میگه من خودم درس پایگاه داده بلد نیستم با هم یاد می گیریم:surprised:بعدشم این شکلی میشه:Dواقعا هم بلد نبود بیچاره کلی زحمت کشیدیم تا یه کم راه افتاد...:(:(:cry::cry::cry:
:biggrin::biggrin:چه بامزه!!!!!چه استادی!!!!:biggrin::biggrin:
من خوشبختم زهرای عزیزم:gol::gol::heart::gol::heart::heart:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
آره خدایی این دیگه تهش بودا....:D:D:Dالبته طبق اصل:" شما دانش جو هستید" جوییدن دانش به عهده ی ما بود دیگه:):D
درست میگی.:)
من دیگه برم بخوابم.بای:gol::gol::gol:
راستی ایمیلتو میدی؟اگه دوست داشتی برات ایمیل های باحال میفرستم.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اُستاد ...
چه بی سر وصدا ..
بی کس و بی یار ..
تک و تنها ..
-------
عمراً اگه بفهمین منظورم چی بود ..:w02:
چه خبرا .. خوبین .

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نمیخوایمم بدونیم : دی

ملسی تو خوبی ؟؟
کلاسم که نیومدی :mad:
تو صفحه قبل گفتم که دوست دارم استاد بیاد درس بگه بره کاری به حضور غیابم نداشته باشه ..
بعدشم اومدم save کردم که بعداً بخونم .. کپی رایت که نداره .. داره ؟

PC-ENG

عضو جدید

Hi

.aida.

عضو جدید
سلام بچه ها
اینجا کسی ارشد مهندسی کامپیوتر - معماری سیستمهای کامپیوتری دانشگاه آزاد میخونه؟؟
میخواستم بدونم شهریه هر ترمش چقدره؟؟
ممنون میشم اگه جواب منو زودتر بدین:w27: