تست روانشناسی(تست عاشقی)

holyman

عضو جدید
کوچولو واسه تو زوده که بیای تو این سایت برو با عروسکات بازی کن

juliet

کاربر بیش فعال
واسه من 98 شد

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 96 شدم ... اما خودم میدونستم وضعم خیلی خرابههههه ...

rgho

عضو جدید
من 51 شدم ولی فکر میکردم بیشتر میشم.خوبه ولش کردم رفت دنبالشو نگرفتم

mina**

اخراجی موقت
با تشکر
خیلی جالب بود از من شد 76....ولی فکر نکنم لیاقت کمتر از این ها را هم داشته باشه ...ولی اگه عشق ممنوع باشه زندگی خیییییییلی شیرین تر ....;)

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممم من شدم 96
مطمئن بودم همچین نمره ای میگیرم.از عشق خودم مطمئنم...;)

mojtaba.pm

عضو جدید
من یکیش شد76 اون یکی شد 59 ولی ااحتمالا با اونی که 59 شد ازدواج کنم البته راستش خودمم نمی دونم چرا///شما نمی دونید چرا؟؟/؟

baharet

عضو جدید
مراقب باش از دست نری ییهو . :smile: به قوله دوستم باید به عاشقا احترام گذاشت .:w23:

mechanic_enginee

عضو جدید
به جون خودش قسم شدم 87 !!!خداییش عشق من حقیقی و پاکه واسم دعا کنید !!! آخه معشوقه ی ما چند وقتیه سرد شده

2827681

عضو جدید
سلام به اميد خدا درست ميشه ؟با ورزش كردن و سفر كردن ارامش روحي خود رو حفظ كن؟فعلا؟

pari.zareii7

عضو جدید
جالب بود ممنون

جالب بود ممنون

عبارات زیر را بخوانید. معشوق‌تان را تصور کنید و نام معشوق‌تان را به جای کلمه او بگذارید. حالا اگر با هر عبارت به طورکامل موافق بودید عدد 7، اگر نسبتا موافق بودید عدد 6 ، اگر کمی‌ موافق بودید عدد 5، اگر عبارت را هم درست می‌دانستید و هم غلط (یعنی در مورد نظرتان مطمئن نبودید) عدد 4، اگر با آن کمی ‌مخالف بودید عدد 3، اگر نسبتا مخالف بودید عدد 2 و اگر به‌طور کامل مخالف بودید عدد 1 را جلو عبارت بنویسید.

1) برای رسیدن به او خیلی عجله دارم.
2) او را خیلی جذاب می‌دانم.
3) او نسبت به بیشتر مردم، عیب‌های کمتری دارد.
4) برای او هر کاری که لازم باشد، انجام می‌دهم.
5) به نظر من، او خیلی دلربا است.
6) دوست دارم احساساتم را با او در میان بگذارم.
7) وقتی با هم کاری را انجام می‌دهیم، کار برایم خیلی خوشایند است.
8) دوست دارم که او حتما مال من باشد.
9) اگر اتفاقی برای او بیفتد؛ خیلی ناراحت می‌شوم.
10) خیلی وقت‌ها به او فکر می‌کنم.
11) خیلی مهم است که او به من علاقه داشته باشد.
12) وقتی با او هستم، کاملا خوشحالم.
13) برایم دشوار است که برای مدتی طولانی از او دور باشم.
14) خیلی به او علاقه دارم.

راهنمای نمره‌گذاری:

حالا عددهایی را که جلوی هر عبارت گذاشته‌اید، با هم جمع بزنید.

• شمایی که بالای 89 نمره آورده‌اید، وضع‌تان خراب است. شما بدجوری عاشق شده‌اید و اگر صادقانه به پرسش‌ها پاسخ داده‌اید، در عشق‌تان هیچ شکی نمی‌توان کرد.

• اگر نمره‌تان حول و حوش 78 تا 88 می‌چرخد، شما هم به احتمال خیلی زیاد عاشق هستید و چیزی نمانده است که در بالای قله عشق بایستید.

• اما اگر نمره‌تان بین 68 تا 77 باشد، احتمال کمتری وجود دارد که عاشق باشید. اما شما هم به هر حال عاشق‌اید.

• کسانی که از 68 پایین‌تر آورده‌اند، بهتر است که خودشان را گول نزنند. به احتمال زیاد چندان عاشق نیستند.

• کسانی که از 58 پایین‌ترند، به‌ هیچ‌وجه عاشق نیستند. این گروه بهتر است پیشه دیگری برای خودشان دست و پا کنند و یا اسم احساسات رقیق‌شان را نگذارند عشق
نمره تان از این تست عاشقی چند شد؟
نظر یادتون نره...!!!

تست جالبی بود من شدم 80 ولی به نظر خودم زیاد اهل عاشقی نیستم حالا چطور شدم 80 خدا داند:redface:

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دقيقا شدم 89 بازم جاي شكرش باقيه بالاي 89 نشدم
ادم يه چيزايي در مورد خودش كشف مي كنه توش مي مونه زجراورترينشم همينه

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول به خودم رکورد زدم شدم 24 :D
کسی نیست مدالی کاپی چیزی بهمون بده!!!!!!!!!!!!!!:smile:

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکیش شد76 اون یکی شد 59 ولی ااحتمالا با اونی که 59 شد ازدواج کنم البته راستش خودمم نمی دونم چرا///شما نمی دونید چرا؟؟/؟
خدا بده بركت چه خبره ................شما حالا دست نگهدار شايد بازم يكي پيدا شد جناب يه نمور حسي مسي بهش داشته باشي
اينور اونور دلتو بگرد............ ....بالا پايين.......محض اطمينان ميگم