درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

sinaxex

عضو جدید
سلام دوستان یک مقاله بسیار جامع در مورد CPE میخواستم خیل یبرام ضروری هست اگر کسی داره ممنون میشم کمک ام کنه
Cloud Point Extraction
هرچه جامع تر باشه بهتر انگلیسی هم باشه عالی تر به زبان شیرین فارسی هم باشه عیب نداره معادل سازی ایش میکنم

petroshimiuut

عضو جدید
كمك

كمك

سلام دوستان
من دانشجوي ترم 7 رشته ي مهندسي پتروشيميم تابستون مي خوام برم كارآموزي ولي نميدونم كجا بايد برم شركت خصوصي بهتره يا دولتي ؟البته ناگفته نماند كه پالايشگاهها و پتروشيمي ها به سختي قبول ميكنن .اگه كمكم كنين ممنون ميشم .اگه جايي هم ميشناسين معرفي كنين .موفق باشين:gol:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام دوستان
من دانشجوي ترم 7 رشته ي مهندسي پتروشيميم تابستون مي خوام برم كارآموزي ولي نميدونم كجا بايد برم شركت خصوصي بهتره يا دولتي ؟البته ناگفته نماند كه پالايشگاهها و پتروشيمي ها به سختي قبول ميكنن .اگه كمكم كنين ممنون ميشم .اگه جايي هم ميشناسين معرفي كنين .موفق باشين:gol:

کدوم شهر هستید شما؟
برای مجتمع های معروف باید پارتی داشته باشی.

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
Open chain crown-type polyethers and pyridinophane cryptandsact as ionophores upon frog motor nerve and isolated rat heart cells.

|"Evaluation of the effects of chelation therapy with timefollowing strontium exposure "to mice.
سلام دوستان من این دو تا مقاله رو میخواستم لطفا

rezaei_sm

عضو جدید
واحد کک سازی

واحد کک سازی

دوستان عزیز در صورت امکان یک پروژه یا مقاله در مورد کک سازی و صنعت کک برای من ارسال کنید
نیاز فوری دارم
rezaei_sm@yahoo.com

mojtabatakallou

عضو جدید
سلام
من يه مقاله حدودا ١٠ صفحه اي در مورد ميكسر ريبوني ميخوام البته اگه منبع داشته باشه(كتب) خيلي بهتره متشكر ميشوم.

samie86

عضو جدید
سلام دوستان؛
مطلبی در مورد غشا و کاربرد اون در صنعت یا تصفیه می خواستم؛ممنون میشم کمکم کنین.

chem.engineer

عضو جدید
سلام
خسته نباشین
سایت یا کتابی نیس که بشه از توش گراف های K-value برای مواد مختلف رو پیدا کرد؟

snow berry

مدیر بازنشسته
Open chain crown-type polyethers and pyridinophane cryptandsact as ionophores upon frog motor nerve and isolated rat heart cells.

|"Evaluation of the effects of chelation therapy with timefollowing strontium exposure "to mice.
سلام دوستان من این دو تا مقاله رو میخواستم لطفا

من دنبال مقاله زیر می گردم :
M.S. Greywall, Numerical Modeling of Two-Dimensional Confined Flow

دوستان گرامی بنا به صلاحدید مدیران به درخواست مقالات لاتین در این تاپیک پاسخگویی انجام نمی گیرد.
لطفا در تاپیک مربوطه بیان درخواست نمایید.

chemlove

عضو جدید
سلام
چندتا سوال خیلی فوری درمورد بنزوئین داشتم
ممنون میشم تو جواب دادنش کمکم کنید:gol:

چرا تراکم بنزوئین از نوع تراکم آلدولی محسوب نمی شود؟
با توجه به ساختار بنزوئین فکر میکنید بلورهای سنتز شده رنگی است یا خیر ؟ چرا؟
مرسی:gol:

eli1989

عضو جدید
پروژه ي من در باره ي استخراج جذب و دفع با استفاده از مواد جامد هست
ميتونين كمكم كنين؟مقاله اي كتابي؟

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
دوستان گرامی بنا به صلاحدید مدیران به درخواست مقالات لاتین در این تاپیک پاسخگویی انجام نمی گیرد.
لطفا در تاپیک مربوطه بیان درخواست نمایید.
ینی همین تایپکی که تو امضاء شما هست؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
تا جايي كه ميدونم براي پالايشگاه و پتروشيمي خود دانشگاهها دانشجوهايي كه درخواست ميدن رو به صورت جمعي معرفي ميكنن و شركت مربوطه پذيرش ميكنه. و اصلا نيازي به پارتي هم نيست. مثلا براي پتروشيمي دانشجوها به npc و از اونجا به پتروشيمي مربوطه كه براش درخواست داده شده معرفي ميشن و اينطوري از مزايا و حقوق هم استفاده ميكنن. اما اگر به صورت شخصي اقدام كنيد و پذيرش بشيد چون از طرف npc معرفي نميشيد حقوقي هم بهتون نميدن و حتي كفش و روپوشي هم كه بهتون داده ميشه ازتون ميگيرن. (حداقل اين مسئله زمان ما صدق ميكرد.)
بنابراين فكر ميكنم بهتره براي كارآموزي در پالايشگاه يا پتروشيمي ابتدا به مديرگروه و يامسئول مربوطه در دانشگاهتون مراجعه كنيد.

hesam enche67

عضو جدید
سلام ببخشيد شما ميتونيد در مورد مبدلهاي تفلوني مقالهاي به من بديد
يا اينكه اگه لطف كنيد به email زير send كنيد خيلي ممنونم
Amirhesam.merati@yahoo.com

madona gol

عضو جدید
سلام لطفا یکی به من کمک کنه.نیاز فوری دارم به فرایند شبیه سازی تولید آمونیاک برای درس طرح و اقتصادم.pfdفرایند؛واکنش ها و ....ممنون.
اینم آی دی من برای کمک کردناتون:sahar_naz23@yahoo.com.مرسی.

hamidrezachemeng

کاربر فعال
با سلام. من پرسشی دارم در مورد مقایسه بین نشریات ISI مربوط به مهندسی شیمی.ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه در این مورد که کدوم نشریات از نظر درجه بالاتر هستن و به طور کلی معیارهای این درجه بندی چیه؟ همینطور در مورد ضریب تاثیر میخواستم راهنماییم کنین. این که ضریب تاثیر چطوری تعیین میشه و به عنوان مثال فرق نشریه با ضریب تاثیر بالاتر با نشریه با ضریب تاثیر پایینتر چیه؟

shamsara

عضو
KETABE ZIRO LOTFAN PEIDA KONIN VASAM

KETABE ZIRO LOTFAN PEIDA KONIN VASAM

RHEOLOGICAL PROPERTIES OF COSMETICS AND TOILETRIES
DENNIS LABA 1993

بالا