ازدست مردهاااااااااااااااا توخارج که باید عادی باشه این چیزهااااااااااااااااااا

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اخراج زنی به دلیل زیبایی بسیار زیاد

Debralii Lorenzany کارمند سیتی بانک در اوت سال گذشته به دلیل زیبایی بیش از حد از کار خود برکنار شد.​
این کارمند همواره خوش پوش و ظاهری آراسته داشته، اما کارمندان مدعی شدند که ظاهر او دائما آنها را از کار منحرف ساخته و نظرات بد در مورد ظاهر او داشتند.
وی در سپتامبر سال ۲۰۰۸ در سمت منشی بانک در شرکت سیتی بانک شروع به کار کرده بود و الان برای احقاق حق خود به دادگاه شکایت کرده است.

آخرین ویرایش:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بدسلیقه هم هستن این کجاش زیباییش بیش از حده؟؟؟؟وا:surprised:

موافقم خیلی بیچاره هستن بی ظرفیتااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

زیبایی یه چیز سلیقه ای هست اصلا فرض مثال زیبا ازنظر تمام مردم دنیا اونجا باید یه چیز عادی باشه

علی دایی کیه!!
انداره ی علی عمو :)
شفا را نیز

بازم بحث همیشگی ....... من یه تاپیک باید بزنم از خانم های ایرانی بخوام زیبایی رو در چند خط بیان کنند و بگن آیا از نظر اون ها چنین موجودی وجود داره یانه .....

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بازم بحث همیشگی ....... من یه تاپیک باید بزنم از خانم های ایرانی بخوام زیبایی رو در چند خط بیان کنند و بگن آیا از نظر اون ها چنین موجودی وجود داره یانه .....

جناب مدیری مشکل زیبایی نیست مشکل اخراج این بیچاره هست به دلیل مردهااااااااااااااااااااااااااااااااا

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب مدیری مشکل زیبایی نیست مشکل اخراج این بیچاره هست به دلیل مردهااااااااااااااااااااااااااااااااا

اوه اوه ....ریلکس باش دخترم ...ریلکس ...ریلکس....
خب این خانم می تونست خیلی راحت با پوشیدن چند تا تکه لباس معقول تر نگاه ها رو به خودش کمتر کنه .....
والا :|......

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوانه تاپیکم خیلی خاص بود
تو دلم بود که حالا اومد بیرون:|

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب این خانم می تونست خیلی راحت با پوشیدن چند تا تکه لباس معقول تر نگاه ها رو به خودش کمتر کنه .....

لباس مشکلی نداره خیلی ساده هست توی سطح شهر ازاین بدترم هست نوع پوشش باید دیگه اونجا چشم مردها پرباشه وبراشون مشکلی نباشه

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ماهم باور کردیم که واسه این اخراجش کردن
ای خداااا
عزیزم چیزی که تو نت نوشته شده حالا برای خارجی هاکه مهم نیست اگه رابطه نامشروع هم داشته بود مینوشتن وتابه حالم این مسائل بوده و نوشتنم

sina ccna

اخراجی موقت
لباس مشکلی نداره خیلی ساده هست توی سطح شهر ازاین بدترم هست نوع پوشش باید دیگه اونجا چشم مردها پرباشه وبراشون مشکلی نباشه
مگه چشم پر میشه!!؟؟
حرف های عجیب غریب میزنید ها
از اون حرف ها بود

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عنوانه تاپیکم خیلی خاص بود
تو دلم بود که حالا اومد بیرون:|

ازقوانین باشگاه هست باید عنوان با تاپیک مربوط باشه یه جورایی اینم اینجوری به ذهن من رسید دیگه ببخشید اگه ربط نداشتن شما یه عنوان بهتر بفرمایین دراولین فرصت تغییر میدم گلم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که خبر داری
واس چی اخراجش کردن؟
به پیشنهاد مدیر جواب رد داده؟؟

کاکام به این حرفا توجه نکن کاملا بی منبع و بی اساسه

عزیزم چیزی که تو نت نوشته شده حالا برای خارجی هاکه مهم نیست اگه رابطه نامشروع هم داشته بود مینوشتن وتابه حالم این مسائل بوده و نوشتنم

عزیزم اولا این تاپیک و اولین بار نیست که دیدم
ثانیا هرچیزی که تو نت هست که نباید جهانی شه
من خودم تاپیکه بیخود زیاد زدم
شما اینجوری نباشین
بیخیال
موفق باشی

• Like
واکنش ها: etnn

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازقوانین باشگاه هست باید عنوان با تاپیک مربوط باشه یه جورایی اینم اینجوری به ذهن من رسید دیگه ببخشید اگه ربط نداشتن شما یه عنوان بهتر بفرمایین دراولین فرصت تغییر میدم گلم

خب عنوان به متن ارتباطی نداشت:)

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

من زنم وبه همان اندازه ازهواسهم میبرم که ریه های تو!

درد آوراست که من آزاد نباشم تاتو به گناه نیفتی.

قوس های بدنم بیشتر ازافکارم به چشمهایت می آیند

تاسف بار است که باید لباسهایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم.

حرف دل این خانم

M.ARIABOY

عضو جدید

کلا از نظر دختر ایرانی،هیچ دختری از اون خوشگلتر نیست

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حق داشتن بیچاره ها!!!
ولی واسه خارجیا عجیبه واقعا چون اونا مثه ما نیستن!!!همه چیشون سر جاشه...
نمیتونم باور کنم!!!!
همه ی نیازاشون رو برطرف میکنن و میرن سرکار...مثه ایرانیا نیستن!

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

من زنم وبه همان اندازه ازهواسهم میبرم که ریه های تو!

درد آوراست که من آزاد نباشم تاتو به گناه نیفتی.

قوس های بدنم بیشتر ازافکارم به چشمهایت می آیند

تاسف بار است که باید لباسهایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم.

حرف دل این خانم
حالا که شما واسطه ای به همین خانم محترم بگو ما یه ضرب المثل داریم در مقابل زیاده خواهی میگیم : هم خدا رو میخوای هم خرما؟
این خانم هم همه چیز با هم می خواد انگار ..... بعدم اونجا که دیگه همه چیز آزاده لباسش به قدر ایمان کسی نمی خواد بپوشه .....
هرکشوری یه سری اخلاقیات داره که اگه کسی ازش عبور کنه دیگه باقیش با خودشه ......این خانم هم ازش رد کرده ...تیمام .....مردها هم خیلی خوبن
کلا از نظر دختر ایرانی،هیچ دختری از اون خوشگلتر نیست
حرفت بد جور بر دل ما نشست

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بسی اشتباه ناک
مگهوقتی غذا بخوری شکمت پر میشه تا ابد
!!!

اینو من نمیگم بیشتر بچه ها باشگاه میگن خودتونم قطعا تو جریان هستین ازنظر بچه ها اگه ازادی باشه دیگه کسی حریص نیست وغیره