معیار ازدواج

معیار ازدواج

• پول

رای: 5 41.7%
  • اصالت خانوداگی(پول مهم نیست!)

رای: 1 8.3%
  • اعتقادات(پول مهم نیست!)

رای: 0 0.0%
  • تیپ(پول مهم نیست!)

رای: 0 0.0%
  • نجابت و مرد زندگی بودن(پول مهم نیست!)

رای: 2 16.7%
  • تفاهم(پول مهم نیست!)

رای: 4 33.3%

• مجموع رای دهندگان
    12

terajedi21

عضو جدید
معیارتون برای ازدواج چیه؟(مخصوص خانومها!)

آخرین ویرایش:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی چیزا ... ولی مهمترینشون اینکه همدیگرو دوست داشته باشیم

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
نجابت و مرد زندگی بودن(پول مهم نیست!)

نطرسنجیتون فقط مال خانوماست؟؟؟:surprised:

terajedi21

عضو جدید
:surprised:مسخره دست شما درد نکنه!مارو باش................:Dراست میگین ولی خوب دیگه دیگه هنوز گرمم!فکر کنم داره از دستم میره میخوام ببینم دلیلش چی میتونه باشه!:razz:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولی و مهمترینش که پول هست
دومی هم که خیلی مهمه پوله
و سوم پول
و باز پول و پول و پول و پول .... تا نود و نهمی که خیلی مهمه پوله
اون یه درصد اخری رو برای مسائل دیگه که خیلی مهم هستند تقسیم کنید :)

Judass

عضو جدید
ةر موقع از زندگيت راضي نبوديو نميدونستي چيكار كني خوب ازدواج كن ...

Belle Fille

عضو جدید
به نظر من وضعیت مناسب مالی طرف مقابل یکی از شروط اصلی و لازم برای ازدواج هست. اما تاکید می کنم که شرط لازم نه کافی.
شعار دادن در این مورد که پول اصلا مهم نیست و فقط عشق و محبت شرط اصلی خیلی راحته. اما واقعیت اینه که زوج هایی که در شرایط مالی نامناسب و وابسته به خونواده هاشون ازدواج می کنند بعدا با مشکلات زیادی رو به رو می شند.
خود من 7 ماهه که نامزد دارم و با این که در درجه ی اول از شخصیت سالم و محکم و مهربونش خوشم اومد اما واقعیت اینه که اگر شرایط مالی مرفهی نداشت به هیچ وجه درخواستش رو نمی پذیرفتم. چون به هر حال خوب یا بد از اول وضع خانوادگی خودمون هم بدک نبوده و یک مقدار توقع ام از زندگی بالاست.
در مورد قیافه ظاهری هم دقیقا اون چیزی نبود که همیشه تو رویاهام داشتم. اما صفت های مثبتش بیشتر از اونی بود که خیلی بخوام روی قیافه ش حساس باشم. و در کل تمیزی و خوش تیپی و جذابیت و لحن شیرین کلام که برای همه ی خانم ها خیلی مهم هست.

جالب اینجاست که در خیلی موارد تفاهم آنچنانی هم نداریم و خیلی هم متفاوتیم. مثلا اختلاف سنی مون من 22 سال اون 31 اما همین تفاوت رابطه مون رو جالب و جذاب می کنه. البته چهار چوب اصلی فکری مون یکی هست و جفتمون خیلی انعطاف پذیر هستیم. به خاطر همین تا اینجا خیلی خوب با هم کنار اومدیم تا بعد چه شود...:redface::gol: