سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یعنی باور کنم که کسی بلد نیست؟؟ بعیده
با سلام،
اگه بشه هم این کار رو کرد خودتون هم دیگه بهش دسترسی نخواهید داشت! معمولاً برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز از یه رمز خاص استفاده می کنن!

مهران.ن

عضو جدید

برای رفع این مشکل باید ویندوزتون رو به سرویس پک 2 و یا بالاتر ارتقاع بدید . توضیحات بیشتر

دستت درد نکنه یک دنیا ممنون.خدا خیرت بده.

sajad.kowsar

عضو جدید
خطا در مورد اجرای نرم افزار های تحت Dos

خطا در مورد اجرای نرم افزار های تحت Dos

سلام
من وقتی برنامه تحت Dos را اجرا می کنم این پیغام را می دهد:
The NTVDM Cpu has encountered an illegal instruction.
CS:e445 IP:81f6 OP:63 6 f 72 72 65 choose 'close' to terminate the application
در صورت ارائه پاسخ مناسب لطفا به این ایمیل( sajad.kowsar@gmail.com) پاسخ دهید. با تشکر

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من وقتی برنامه تحت Dos را اجرا می کنم این پیغام را می دهد:
The NTVDM Cpu has encountered an illegal instruction.
CS:e445 IP:81f6 OP:63 6 f 72 72 65 choose 'close' to terminate the application
در صورت ارائه پاسخ مناسب لطفا به این ایمیل( sajad.kowsar@gmail.com) پاسخ دهید. با تشکر
با سلام،
برنامه تون توی آدرسی که گفته مشکل داره و باید کدش رو تغییر بدید و دوباره فایل اجرایی بسازید!

engineer84

عضو جدید
با سلام
دوستان من مدتی قبل یک فلش ویروسی به سیستمم وصل کردم و با اینکه آنتی ویروس هم دارم ولی سیستمم دچار مشکل شده. کنترل پانل از منوی استارت حذف شده و دیگه باز نمیشه . راست کلیک که می کنم properties باز نمیشه و همینطور امکان تغییر ساعت و تاریخ و ندارم و پیغام خطا میده. لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
من تا حالا ویندوز نصب نکردم اگر امکان داره در مورد چگونگی نصب ویندوز هم راهنمایی بفرمایید. ویندوز را عوض کنم که اطلاعات روی درایوهام از بین نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamleo

عضو جدید
در سایت اتودسک جواب مشکلی شبیه به مشکل شما را داده است . خطا به این علت است که مسیر جستجوی درایور گرافیک شما اشتباه یا خراب است و آن را باید از طرق رجیستری برطرف کنید.در موقع ویرایش مواظب باشید که اشتباه نکنید و قبل از شروع کار از رجیستری بک آپ بگیرید. http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=5796733&linkID=9240617

شاخص

عضو جدید
سلام دوستان
من یک کانکشن توی وین 7 ساختم و وایرلس به اینترنت وصل میشم.
حالا میخوام این کانکشن توسط دیگران که سرچ میکنن دیده نشه و مخفی شه. ممنون میشم اگه راهکاری داره بهم بگید.:gol:

با سلام،
اگه بشه هم این کار رو کرد خودتون هم دیگه بهش دسترسی نخواهید داشت! معمولاً برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز از یه رمز خاص استفاده می کنن!

آخه یکی میگفت «باید برید تو تنظیمات و محدوده اونو از ماکسیمم به مقدار مورد نیاز کاهش بدید» گفتم چطوری و کجا برم دقیقا، گفت منم اینو شنیدم اما جزئیاتشو نمیدونم.
به هر حال ممنونم
اگه کسی راه حلّی پیدا کرد، به ما هم بگه:gol:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دوستان عزیزم سلاااااااااااااااااااام.
یه سوال فنی!! یکی از دوستام مودم وایرلس داره و به اینترنت وصل میشه اما از دیروز تاحالا نمیشه کانکشن چیز پی ان درست کرد روش و ارور میده و کانکشنشو بعنوان دایال آپ میسازه!! چیکارش کنم؟!؟!
ویندوز7 ultimate داره

rezaqwertyuiop

عضو جدید
سلام.کسی بلده چطوری سرعت وایمکس رو بالاتر برد؟
من وایمکس ایرانسل128نامحدود مودمwifi

engineer84

عضو جدید
لطفا یکی به مشکل من هم پاسخ بده
با سلام
دوستان من مدتی قبل یک فلش ویروسی به سیستمم وصل کردم و با اینکه آنتی ویروس هم دارم ولی سیستمم دچار مشکل شده. کنترل پانل از منوی استارت حذف شده و دیگه باز نمیشه . راست کلیک که می کنم properties باز نمیشه و همینطور امکان تغییر ساعت و تاریخ و ندارم و پیغام خطا میده. لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
من تا حالا ویندوز نصب نکردم اگر امکان داره در مورد چگونگی نصب ویندوز هم راهنمایی بفرمایید. ویندوز را عوض کنم که اطلاعات روی درایوهام از بین نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
لطفا یکی به مشکل من هم پاسخ بده

با سلام،
اول مطمئن بشید که سیستم تون ویروسی شده یا نه! برای این کار می تونید از یه آنتی ویروس خوب و به روز استفاده کنید! سیستم رو اسکن و پاکسازی کنید! از اطلاعات پست های اولیه ی این تاپیک هم می تونید استفاده کنید!

parsa.abadan

عضو جدید
بچه ها من هر كاري ميكنم يو اس بي گوشيم رو وقتي به گوشيم ميزنم يه سرش هم به كامپيوتر واسم چيزي باز نميكنه..سيستم عاملش هم آندرويد هست..نميدونين بايد چيكار كنم؟؟؟ samsung galaxy

nazaninfatemeh

عضو جدید
با 3لام و 2رود:cool:
من همين الان بايد بدونم :Ph34r:
1) چرا پيرينتر وقتي پيرينت ميكنه خط هاي سياه رنگ عمودي ايجاد ميكنه؟:wallbash:
2) چي ميشه كه وقتي پيرينت ميكنه گاهي اوقات دوتا برگه مياد بيرون كه يكش حاويه اطلاعت چاپيه ولي اونيكيش كاغذ سفيده؟:wallbash:
3) چطوري اين مشكلات رو حل كنيم؟:question:
من نميدونم بايد همين امشب بفهمم:w08:

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
چطور میشه فلش رو باز کنی وقتی پیغام you need to format the disk رو میده ؟ (یعنی بدون فرمت کردن فلش رو باز کرد؟)
با تشکر

آخرین ویرایش:

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چطور میشه فلش رو باز کنی وقتی پیغام you need to format the disk رو میده ؟ (یعنی بدون فرمت کردن فلش رو باز کرد؟)
با تشکر

وقتی فلشت رو به سیستمت وصل کردی کلیدشیفت رو بگیر.
و از راه های دیگه برو بازش کن.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با 3لام و 2رود:cool:
من همين الان بايد بدونم :Ph34r:
1) چرا پيرينتر وقتي پيرينت ميكنه خط هاي سياه رنگ عمودي ايجاد ميكنه؟:wallbash:
2) چي ميشه كه وقتي پيرينت ميكنه گاهي اوقات دوتا برگه مياد بيرون كه يكش حاويه اطلاعت چاپيه ولي اونيكيش كاغذ سفيده؟:wallbash:
3) چطوري اين مشكلات رو حل كنيم؟:question:
من نميدونم بايد همين امشب بفهمم:w08:
با سلام،
معمولاً پرینترها نرم افزارهایی دارن که مشکلاتی نظیر اولی رو حل می کنه! موقع پرینت به Properties پرینتر برید و ببینید بخشی به نام Services وجود داره یا نه و چه امکاناتی داره!
در مورد دومی مطمئناً به جای یه برگه دو تا داخل می بره پس یه روی یکی رو پرینت می کنه!! اما فکر نمی کنم راه حل خاصی داشته باشه، سعی کنید قبل از این که برگه ها رو داخل مخزن قرار بدید از پهنای برگه ها چند بار فوت کنید تا از هم فاصله بگیرن، بعد مرتب کنید و سر جاش بذارید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
با تشکر
با سلام،
معمولاً راهی نداره!! بهتره از ابزارهایی که دارای قابلیت Raw recovery هستن استفاده کنید و اطلاعات رو برگردونید، بعد هم فلش رو فرمت کنید! از جمله این ابزارها می شه به Easy recovery اشاره کرد!

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
میشه بگین چرا وقتی فرمت میکنم کامل فرمت نمیشه و پیغام windows was unable to complete the format رو میده؟؟؟
با تشکر

Aspiration

اخراجی موقت
سلام
میشه راهنماییم کنید برای رایت کردن ویدیو های mpg با کیفیت خوب صدا و تصویر روی دی وی دی از چه برنامه ای میشه استفاده کرد؟
قبلا از Nero vision استفاده میکردم اما جدیدا خیلی برنامه اش طول میکشه تا کار کنه برنامه ی دیگه ای هم که امتحان کردم اما فایده نداشت مثلا صدا با تصویر هماهنگی نداشت....
لطف میکنید راهنماییم کنید....
میخوام دی وی دی طوری رایت بشه که با دستگاه دی وی دی پلیر خونگی پخش بشه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
میشه بگین چرا وقتی فرمت میکنم کامل فرمت نمیشه و پیغام windows was unable to complete the format رو میده؟؟؟
با تشکر
با سلام،
احتمالاً فلش تون دیگه قابل استفاده نیست! روش ها وابزارهای دیگه ای برای فرمت این دیسک ها نام برده می شه ولی اغلب جواب نمی دن!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان این پیام یعنی چه ؟وباید چکارکنم تا این پنجره دیگه ظاهرنشه؟مشاهده پیوست 106117
با سلام،
دو کلید Winkey+R رو هم زمان فشار بدید و در منوی Run تایپ کنید: msconfig
به تب Startup برید و اگه موردی بود که این فایل رو شامل می شد غیرفعال کنید! البته اگه بتونید اون لیست رو اینجا بذارید، بهتر خواهد بود!
از ویروسی نبودن سیستم تون هم مطمئن بشید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
میشه راهنماییم کنید برای رایت کردن ویدیو های mpg با کیفیت خوب صدا و تصویر روی دی وی دی از چه برنامه ای میشه استفاده کرد؟
قبلا از Nero vision استفاده میکردم اما جدیدا خیلی برنامه اش طول میکشه تا کار کنه برنامه ی دیگه ای هم که امتحان کردم اما فایده نداشت مثلا صدا با تصویر هماهنگی نداشت....
لطف میکنید راهنماییم کنید....
میخوام دی وی دی طوری رایت بشه که با دستگاه دی وی دی پلیر خونگی پخش بشه.
با سلام،
می تونید از نرم افزار ConvertX to dvd استفاده کنید!

رضاکلاته

عضو جدید
با سلام،
دو کلید Winkey+R رو هم زمان فشار بدید و در منوی Run تایپ کنید: msconfig
به تب Startup برید و اگه موردی بود که این فایل رو شامل می شد غیرفعال کنید! البته اگه بتونید اون لیست رو اینجا بذارید، بهتر خواهد بود!
از ویروسی نبودن سیستم تون هم مطمئن بشید!
ممنون دوست عزیز ازپاسختان
هارد سیستم مورد نظر رو روی سیستم خودم گذاشتم ویروس کشی کردم ویروس زیاد داشت حالا هارد رو برداشتم روی سیستم خودش گذاشتم این پیام ظاهر میشه البته سیستم کارمیکنه وظاهرا مشکلی نداره آیا به نظر شما ویندوز باید عوض بشه ؟یالازم نیست .

مهران.ن

عضو جدید
سلام دوستان
من یک هارد 80GB IDE دارم و می خواستم وصلش کنم یک مبدل SATA به IDE هم خریدم و کلا تمام قسمت سخت فزاریش هم درست وصل کردم یعنی برق و ...
ولی قسمت نرم افزاریش رو نمی دونم چیکار کنم.یعنی نمی دونم چطوری منیجر یا سالورد کنم.لطفا راهنمایی کنید.
درضمن من یک هارد 500GB SATA هم دارم که منیجره و CD ROM که سالورد.که هر دو تا هم با SATAوصله.
چون پورت یا اون قسمت IDE مادربردم مشکل داره نمی تونم از کابل IDE استفاده کنم.
مبدل من از این نوع هست.

relife

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام.[/FONT]​
[FONT=&quot]حدود1 هفته میشه هارد جدید روی سیستم نصب شده.[/FONT]​
[FONT=&quot]دیشب موقع کار با فتوشاپ سیستم کند شد وبعدش که [/FONT]sleep[FONT=&quot]کردیمش،اصلا [/FONT]sleep[FONT=&quot]نشد همچنان روشن بود با [/FONT]power[FONT=&quot]خاموشش کردیم.[/FONT]​
[FONT=&quot]بعدش هرچی سیستم رو روشن میکردم اصلا بالا نمیومد و دفعه4-5 بود که یه ارور اومد که کامل یادم نیست اما میگفت سیستم باید[/FONT]restart[FONT=&quot]بشه و یه چیزهایی در مورد[/FONT]boot device[FONT=&quot]بود. توی [/FONT]bios[FONT=&quot]رفتم اصلا هارد رو نشناخته بود وهمه [/FONT]sata[FONT=&quot]ها[/FONT]nodetected[FONT=&quot]بود.[/FONT]​
[FONT=&quot]البته جای کابل [/FONT]sata[FONT=&quot]عوض شد خوب شد.میخوام بدونم این مشکل برای چیه؟آخه این هارد جدید کلا ریپ میزنه.[/FONT]​
[FONT=&quot]موقع کار با فتوشاپم همش صدا میداد البته بعدش که سیستم رو [/FONT]load[FONT=&quot]میکردم هم اولش این صدا بود بعد چند دقیقه خوب شد.انگار دارن داخل هارد با یه جسم تیز میکشن و خراش ایجاد میکنن![/FONT]​
[FONT=&quot]مشکل این هارد چیه؟[/FONT]​
[FONT=&quot]در ضمن پاور سیستم هم بعد نصب هارد هر بار فشارش میدم موقع فعال شده صدایی مثل قطع و وصل برق میاد.[/FONT]​
[FONT=&quot]ممنون میشم راهنمایی کنید.[/FONT]​

بالا