نیاز فوری به جواب

سلام2

عضو جدید
با سلام.
سوالی دارم:
مراحل تولید محصولی بدین صورت است که ابتدا قطعات آن توسط لیزر برش خورده و سپس قطعات در کنار هم قرار گرفته و جوش (جوش آرگون) داده می شوند. سوختگی ناشی از لیزر در قسمتهایی که قرار است جوش داده شوند مانع از جوش مطلوب می شود بنابراین لازم است قبل از جوش ، اثر این سوختگی برطرف شود. ما برای این کار این قسمتها را با سمباده چتری ،پولیش می زنیم. آیا کسی راه دیگری سراغ دارد؟

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
سوالی دارم:
مراحل تولید محصولی بدین صورت است که ابتدا قطعات آن توسط لیزر برش خورده و سپس قطعات در کنار هم قرار گرفته و جوش (جوش آرگون) داده می شوند. سوختگی ناشی از لیزر در قسمتهایی که قرار است جوش داده شوند مانع از جوش مطلوب می شود بنابراین لازم است قبل از جوش ، اثر این سوختگی برطرف شود. ما برای این کار این قسمتها را با سمباده چتری ،پولیش می زنیم. آیا کسی راه دیگری سراغ دارد؟

میتونستید برای اینکه زائده در لبه های کارتون کمتر بشه از واتر جت استفاده کنید ولی چون دقت براتون اهمیت داره گزینه واترجت برای برشکاری حذف میشه. ولی برای کم کردن اون زائده ها فکر میکنم اگر از دستگاه لیزر قوی تری استفاده کنید مشکلتون حل میشه. ضمن اینکه در غیر اینصورت باید یه جوری زائده ها رو از روی قطعات برداشت که فکر میکنم همین روش کار خوبیه.
البته اگر توضیح بیشتری راجع به کار بدید شاید بشه راه حلهای دیگه ای برای برشکاری ارائه کرد.

mhn yd

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم دینامیک شیمزو به زبان فارسی کسی چاپشو دیده ؟
اگه هست ممنون میشم کمک کنید

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام
دوست گرامي لطفا طبق قوانين باشگاه عمل كنيد (ارسال تاپيك در بخش مربوطه)
تاپيك شما به قسمتي كه مربوط ميشه منتقل شد .

بالا