یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

آزمايشي را در « هاروارد يونيورسيتي » انجام دادند :80 پيرمرد و 80 پيرزن را انتخاب
كردند . يك شهرك را به دور از هياهو مانند با 40 سال پيش ساختند . غذاهاي 40 سال پيش
در اين شهرك پخته ميشد . خط روي شيشه هاي مغازه ها ، فرم مبلمان ، آهنگها ، فيلم هاي
قديمي ، اخباري كه از راديو و تلويزيون پخش ميشد ، را مطابق با 40 سال قبل ساختند . بعد
اين 160 نفر را از هر نظر آزمايش كردند :تعداد موي سر ، رنگ موي سر ، نوع استخوان ،
خميدگي بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، ميزان فشار خون ... بعد اين 160 نفر را به
داخل اين شهرك بردند ، بعد از گذشت 5 الي 6 ماه كم كم پشتشان صاف شد ، راست مي ايستادند
، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بين رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان
، رنگ موهاي سر شروع به مشكي شدن كرد ، چين و چروكهاي دست و صورت از بين رفت ...علت چه بود ؟
خيلي ساده است . آنها چون مطابق با 40 سال پيش زندگي كردند ، باور كرده بودند 40 سال جوانتر شده اند .
انسانها همان گونه كه باور داشته باشند مي توانند بينديشند . باورهاي آدمي است كه در هر لحظه
به او القا ميكند كه چگونه بينديشد . اصولا فرق بين انسانها ، فرق ميان باورهاي آنان است . انسانهاي
موفق با باورهاي عالي ، موفقيت را براي خود خلق ميكنند. انسانهاي ثروتمند ، باورهاي عالي و
ثروت آفرين دارند كه با اعتماد به نفس عالي خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال كسب ثروت
ميروند و به لحاظ باورهاي مثبتشان به ثروت مطلوب خود ميرسند . قانون زندگي قانون باورهاست
. باورهاي عالي سرچشمه همه موفقيتهاي بزرگ است . توانمندي يك انسان را باورهاي او تعيين مي كند .
انسانها هر آنچه را كه باور دارند خلق ميكنند . دستاوردهاي شما را در زندگي باورهاي شما ميسازند .
زيرا باورها تعيين كننده كيفيت انديشه هاست و انديشه ها عامل اوليه اقدامها و اقدامها عامل اصلي ;):gol::gol:;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
هویجه خوب!
بیا همینجا بحث کنیم تا محفل نورانی شه!:w07:
خدائیش بیا اینجارو دیگه به....نکشیم دیگه!!!!!!!!!!!!;)

هویج هم نیست...درست صحبت کناااااااااااااااااااااا:w01::w01::w01:
دلیل بیار واسه حرفت

*anis*

عضو جدید
یک اراده خم نشونده ، بر همه چیز، حتی بر زمان قالب می آید.
شاتو بریان​

انسان نیاز به «انتخاب» سرنوشتش دارد، نه پذیرش آن!
پائولو کوئلیو​

بهشت به فرشتگان داده شد. اما انسان باید «بهشت» خود را بیافریند.
دیپاک چوپرا​

کشتی ها در بندرگاه در امانند اما کشتی برای این کار ساخته نشده .
من واقعاً فرمول دقيقي براي موفقيت نمي شناسم ولي فرمول شكست را به خوبي مي دانم سعي كنيد همه را راضي نگه داريد.
بيل كازبي
:gol::gol::gol::gol:

*anis*

عضو جدید
ارزش زمان

زمان منتظرکسی نمیماند هرلحظه ای که در اختیار دارید گنج است
این گنج برای شما پرارزش تر میشود
وقتیکه اوقات خوش خود رابا کسانیکه دوستشان دارید تقسیم کنید
همواره بیاد داشته باشید که
شکست چیزی جز دست کشیدن از تلاش نیست.

برای اینکه بدانیدده سال چقدر ارزش دارداز یک سالخورده بپرسید.
برای اینکه بدانیدچهارسال چقدر ارزش دارداز یک فارغ التحصیل دانشگاه بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک سال چقدر ارزش دارداز یک دانش آموز دوره دبیرستان بپرسید.
برای اینکه بدانیدنه ماه چقدر ارزش دارداز مادری که نوزاد سالمی بدنیا آورده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک ماه چقدر ارزش دارداز مادری که نوزاد نارس بدنیا آورده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک هفته چقدر ارزش دارداز سردبیر یک هفته نامه بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک ساعت چقدر ارزش دارداز دوستی که منتظرش گذاشته اید بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک دقیقه چقدر ارزش دارداز کسیکه از هواپیما یا قطار جا مانده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک ثانیه چقدر ارزش دارداز کسیکه از تصادف جان سالم بدر برده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک هزارم ثانیه چقدر ارزش دارداز کسیکه مدال المپیک گرفته بپرسید.

*anis*

عضو جدید
مواظب باشید کسی رویای شما را ندزدد

دوستی به نام "مونتی رابرتز" دارم، كه صاحب یك مرتع پرورش اسب در سان سیدرو است. بار آخری كه آنجا بودم پس از معرفی كردن من به مهمانان گفت: "بگذارید بهتان بگویم چرا به جك اجازه میدهم از خانه ام استفاده كند. داستانش به مرد جوانی بر میگردد. او پسریك مربی اسب بود كه از اصطبلی به اصطبل دیگر و از مزرعه ای به مزرعه دیگر میرفت و اسب پرورش میداد. به همین خاطر تحصیلات دبیرستانی پسر مدام با وقفه مواجه میشد. یك روز در مدرسه از پسر خواستند در مورد اینكه دوست دارد در آینده چه كاره شود بنویسد.
آن شب او اهداف زندگی اش و این كه میخواهد صاحب یك مرتع پرورش اسب شود را در هفت صفحه شرح داد. او رویاهایش را با جزییات بسیار دقیقی توضیح داد و حتی نقشه ای از یك مرتع 50 هكتاری كشید و جای تمام ساختمانها ، اصطبلها و زمین های تمرین را روی آن مشخص كرد. سپس نقشه دقیقی از یك خانه 1000 متری كشید كه در همان مرتع واقع میشد. او با جان ودل روی این پروژه كار كرد وروز بعد آن را به معلمش تحویل داد. دو روز بعد وقتی برگه هایش را تحویل گرفت روی صفحه اول نوشته شده بود: "بسیار بد. بعد از كلاس بیا با هم صحبت كنیم."

پسر رویایی داستان ما پس از كلاس سراغ معلم رفت و از او پرسید: " برای چه روی برگه ام نوشته بودید بسیار بد؟" معلم گفت: "چون رویایی دست نیافتنی از پسركی جوان بود. تو پولی نداری. از خانواده ای سرگردان و بی‌خانمان هستی و هیچ پشت و پناهی هم نداری. تملك مرتع پرورش اسب پول زیادی می خواهد. باید پول زیادی بابت خرید زمین پرداخت كنی و برای خرید اسب های اصیل كه بتوانی از زاد و ولد آنها اسب پرورش بدهی هم به پول نیاز داری ضمن اینكه برای بنای اصطبل و ساختمان ها هم مبالغ هنگفتی باید پول هزینه كنی همانطور كه میبینی هرگز نخواهی توانست چنین كاری بكنی." و بعد اضافه كرد: "فرصت دیگری به تو میدهم اگر در مورد هدف دستیافتنی تری بنویسی نمره ات را تغییر میدهم."

پسر به خانه برگشت و در مورد صحبت های معلمش فكر كرد. در نهایت سراغ پدرش رفت و از او پرسید بهتر است چه كار كند؟ پدرش گفت: "ببین، پسرم تو باید خودت در این مورد تصمیم بگیری هر چند كه فكر میكنم این تصمیم گیری برای آینده ات بسیار مهم باش."

سرانجام پس از یك هفته فكر كردن پسر همان اوراق را به معلم باز گرداند و هیچ تغییری در آنها ایجاد نكرد فقط روی یك برگه نوشت: "شما میتوانید نمره بدی برایم منظور كنیدولی من ترجیح میدهم رویایم را حفظ كنم." و آن را به همراه ورقه ها به معلمش تحویل داد.

سپس مونتی، رو به حضار كرد و گفت: "این داستان را برایتان تعریف كردم چون شما هم اكنون در خانه 1000 متری من وسط یك مرتع 50 هكتاری قرار دارید. من هنوز اوراق مدرسه ام را حفظ كرده ام میتوانید قاب شده آنها را روی شومینه ببینید." سپس ادامه داد:"" بهترین قسمت داستان تابستان سال پیش اتفاق افتاد كه همان معلم 30 دانش آموز را برای یك اردوی یك هفته ای به مرتعم آورد. وقتی داشتند می رفتند رو به من كرد و كفت:" راستش مونتی، الان میفهمم زمانی كه معلمتان بودم بعضی وقتها رویاهای شاگردانم را میدزدیدم. طی آن سالها رویاهای بسیاری از بچه ها دزدیدم ولی خوشبختانه تو آنقدر سرسخت بودی كه تسلیم نشوی."

اجازه ندهید كسی رویاهایتان را بدزدد، دنبال رویاهایتان باشید مهم نیست چه پیش می آید.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزش زمان

زمان منتظرکسی نمیماند هرلحظه ای که در اختیار دارید گنج است
این گنج برای شما پرارزش تر میشود
وقتیکه اوقات خوش خود رابا کسانیکه دوستشان دارید تقسیم کنید
همواره بیاد داشته باشید که
شکست چیزی جز دست کشیدن از تلاش نیست.

برای اینکه بدانیدده سال چقدر ارزش دارداز یک سالخورده بپرسید.
برای اینکه بدانیدچهارسال چقدر ارزش دارداز یک فارغ التحصیل دانشگاه بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک سال چقدر ارزش دارداز یک دانش آموز دوره دبیرستان بپرسید.
برای اینکه بدانیدنه ماه چقدر ارزش دارداز مادری که نوزاد سالمی بدنیا آورده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک ماه چقدر ارزش دارداز مادری که نوزاد نارس بدنیا آورده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک هفته چقدر ارزش دارداز سردبیر یک هفته نامه بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک ساعت چقدر ارزش دارداز دوستی که منتظرش گذاشته اید بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک دقیقه چقدر ارزش دارداز کسیکه از هواپیما یا قطار جا مانده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک ثانیه چقدر ارزش دارداز کسیکه از تصادف جان سالم بدر برده بپرسید.
برای اینکه بدانیدیک هزارم ثانیه چقدر ارزش دارداز کسیکه مدال المپیک گرفته بپرسید.
عالی بود عزیز

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به دوست گرامی و عزیزمون انیس مهربان
انیس جان این داستان که برگرفته از واقعیته خیلی خیلی جالب بود.
میخوایم یه روز در هفته رو روز بررسی و لذت از اهداف کنیم لطفا ظرف 24 ساعت آینده همی عزیزان روز مورد علاقشون رو اعلام کنن.

نظر من شنبه است.
شادی رو برای همه خدا به ارمغان گذاشت پس بیایم شاد بودن رو هدیه ای آسمانی بدانیم و اون رو به همدیگه بدیم.;):gol::gol:;)

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
feshfeshe;1116843 [I گفت:
میخوایم یه روز در هفته رو روز بررسی و لذت از اهداف کنیم لطفا ظرف 24 ساعت آینده همی عزیزان روز مورد علاقشون رو اعلام کنن.[/I]

نظر من شنبه است.
شادی رو برای همه خدا به ارمغان گذاشت پس بیایم شاد بودن رو هدیه ای آسمانی بدانیم و اون رو به همدیگه بدیم.;):gol::gol:;)

كار جالب وقشنگيه..:gol:منم با شنبه و دوشنبه موافقم...:redface::redface::gol:

*anis*

عضو جدید
سلام به دوست گرامی و عزیزمون انیس مهربان
انیس جان این داستان که برگرفته از واقعیته خیلی خیلی جالب بود.
میخوایم یه روز در هفته رو روز بررسی و لذت از اهداف کنیم لطفا ظرف 24 ساعت آینده همی عزیزان روز مورد علاقشون رو اعلام کنن.

نظر من شنبه است.
خواهش میکنم . ما متعلق به شماهاییم;)
در مورد پیشنهادتون نظر من پنج شنبه هست

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:gol:

ووووواااااای ی ی ی چه جای قشنگی درست کردید!!!منم میتونم عضو بشم؟؟؟:w05:دوست دارم مثل شما بشم:w33:پر انرژی

سلام رها جان
خوش اومدی . می تونی به امضای من سر بزنی و تو بحث هامون شرکت کنی. اینجا ما دو تا تاپیک داریم که لینکش تو امضای من هست. توی دومی که اینجاست ;) مطالب مفید رو می ذاریم و توی اولی که اونجاست :biggrin: درباره سوالات مختلف بحث می کنیم. الان 3 تا سوال فعال داریم که توی امضای من هست. می تونی نظرت رو تو همون اونجا اعلام کنی. ضمنا شما هم اگه سوالی داری می تونی واسه من پیغام خصوصی بدی تا من تو تاپیک مطرحش کنم.
خوش باشی.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:gol:

ووووواااااای ی ی ی چه جای قشنگی درست کردید!!!منم میتونم عضو بشم؟؟؟:w05:دوست دارم مثل شما بشم:w33:پر انرژی

سلام!
خیلی خیلی خوش اومدین!
شما که بخوایین انرژی مثبت تبادل کنین, با بچه ها همسو هستین...!
نیازی به عضویت نیست...!:w30:

raha 001

عضو جدید
.......

.......

مرسی سیما جون.:gol:از شماهم ممنون آقا امید.:gol:سعی خودمو میکنم همیشه پر انرژی باشم:love::w27::w14: فکرکنم 5شنبه خیلی بهتر باشه.

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدائیش بیا اینجارو دیگه به....نکشیم دیگه!!!!!!!!!!!!;)

هویج هم نیست...درست صحبت کناااااااااااااااااااااا:w01::w01::w01:
دلیل بیار واسه حرفت
عزیز من.وقتی می گم هویجه،یعنی هویجه.:wallbash:
منم یه زمانی مثل شما هی می گفتم ایول یه راز وجود داره که من هرچی بخوام می تونم به دست بیارم.
امّا کمی بعد متوجه شدم که این قانون جاذبه در واقع همون چیزیو به آدم می ده که آدم به سادگی با توجه به تواناییاش می تونه بدست بیاره.عین این می مونه که شما هی آب از کهکشانات بخوای.در صورتی که از یخچال به راحتی می تونی ورش داری!
تو بعضی موارد،احساساتی مثل عبرت،حسادت،انتقام وکینه ورزی می تونه قوی تر از راز عمل کنه و شما رو زودتر به مقاصدتون برسونه واینها همش بخاطر وجود قدرتی بنام اعتماد به نفسه که اگر درست استفاده بشه می تونه نتایج بسیار قوی تر از اون چیزی که فکر می کنیدو در بر داشته باشه.من نمی گم حسود و انتقام جو بشید.
عقیده من اینه که اون چیزی که شما دارید به کهکشانات نسبت می دید و سعی می کنید خودتونو نیازمند جلوه بدید،در واقع همون اعتماد به نفس آدمیه که اگر با کمی پشتکار ترکیب بشه،میشه همون چیزی که شما تصور می کردی...
اینا همش یه بازیه.فردا پس فردا رازهای دیگه ای واسه سرگرمی پیدا می کنن و کم کم افکارتونو تحت کنترل می گیرن. . .
بشر سالهاست که با اعتقادات خودش به جاهایی که خواسته رسیده.این قوانینی که تازگیا کشف شدن،در واقع نوعی کسب کار برای یک عدّه ای ایجاد می کنن و این در شرایطیه که
ما این قوانین رو بلدیم.فقط جلدشون عوض شده. . .
من کسایی رو میشناسم که به قدری با این راز دیرگیر شدن که تا می خواستم درمورد مشکلی که مربوط به آیندشون بود بحث کنم،می گفتن:هیسسس،جذب می کنیا!
و دست آخر نوعی بدبینی نسبت به زندگی پیدا می کنن و حتی نمی خوان در مورد مشکلاتشون حرف ویا مشورتی بکنن!
:gol::gol:راز واقعی=اعتماد به نفس+پشتکار+اعتقاد به خدا
:gol::gol:

خوب فکر کنید.راز خود شما هستید.نه کهکشانات!
حالا خواستید باور کنید،نخواستید باور نکنید. . .:gol:

tirmah

عضو جدید
با اجازه سارا جان
ببین 1کم درست می گی ولی نه به این تندی که داری صحبت می کنی
درسته اعتماد به نفس همه این ها را زودتر از راز به ما می ده ولی گاهی انسان نمی تونه مستقیم 1چیز رابدست بیاره
مثل 1جمله که خیلی ساداست ولی پراز مفهم های است که تا به حال به ان دقت نکردی
گاهی انسان اگر لقمه را بپیچونه و بخوره خیلی بهترا ز مستقیم خوردن
ولی با ایجاد وابستگی و اینکه این ها کارشون ما را وابسته کنند موافقم ولی منم موافق به وابستگی نیستم که ان هم اگر 1کم زرنگ باشی ایجاد نمی شه

raha 001

عضو جدید
..........

..........

عزیز من.وقتی می گم هویجه،یعنی هویجه.:wallbash:
منم یه زمانی مثل شما هی می گفتم ایول یه راز وجود داره که من هرچی بخوام می تونم به دست بیارم.
امّا کمی بعد متوجه شدم که این قانون جاذبه در واقع همون چیزیو به آدم می ده که آدم به سادگی با توجه به تواناییاش می تونه بدست بیاره.عین این می مونه که شما هی آب از کهکشانات بخوای.در صورتی که از یخچال به راحتی می تونی ورش داری!
تو بعضی موارد،احساساتی مثل عبرت،حسادت،انتقام وکینه ورزی می تونه قوی تر از راز عمل کنه و شما رو زودتر به مقاصدتون برسونه واینها همش بخاطر وجود قدرتی بنام اعتماد به نفسه که اگر درست استفاده بشه می تونه نتایج بسیار قوی تر از اون چیزی که فکر می کنیدو در بر داشته باشه.من نمی گم حسود و انتقام جو بشید.
عقیده من اینه که اون چیزی که شما دارید به کهکشانات نسبت می دید و سعی می کنید خودتونو نیازمند جلوه بدید،در واقع همون اعتماد به نفس آدمیه که اگر با کمی پشتکار ترکیب بشه،میشه همون چیزی که شما تصور می کردی...
اینا همش یه بازیه.فردا پس فردا رازهای دیگه ای واسه سرگرمی پیدا می کنن و کم کم افکارتونو تحت کنترل می گیرن. . .
بشر سالهاست که با اعتقادات خودش به جاهایی که خواسته رسیده.این قوانینی که تازگیا کشف شدن،در واقع نوعی کسب کار برای یک عدّه ای ایجاد می کنن و این در شرایطیه که ما این قوانین رو بلدیم.فقط جلدشون عوض شده. . .
من کسایی رو میشناسم که به قدری با این راز دیرگیر شدن که تا می خواستم درمورد مشکلی که مربوط به آیندشون بود بحث کنم،می گفتن:هیسسس،جذب می کنیا!
و دست آخر نوعی بدبینی نسبت به زندگی پیدا می کنن و حتی نمی خوان در مورد مشکلاتشون حرف ویا مشورتی بکنن!
:gol::gol:راز واقعی=اعتماد به نفس+پشتکار+اعتقاد به خدا:gol::gol:

خوب فکر کنید.راز خود شما هستید.نه کهکشانات!

حالا خواستید باور کنید،نخواستید باور نکنید. . .:gol:
:w20::w20:
آخه چرا؟؟!!:w19: