اینجا خانوم و آقا نداریم! بیا نظر بده (سن ازدواج)

اینجا خانوم و آقا نداریم! بیا نظر بده (سن ازدواج)

• 20 الی 25

رای: 40 36.0%
  • 25 الی 30

رای: 67 60.4%
  • 30 به بالا

رای: 4 3.6%

• مجموع رای دهندگان
    111

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به شرایط و موقعیت و خیلی چیزهای دیگه داره ولی به نظر من زمانی که آدم این احساس رو پیدا کنه که آماده ست، اون موقع زمان ازدواجشه نمیشه یه سن خاصی رو در نظر گرفت

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با 25 به بالا موافقم
یعنی هر دو گزینه رو انتخاب میکنم
البته برای من اینجوریه
ولی بعضیا هستن زودتر به بلوغ فکری میرسن

Venus_n

عضو جدید
منم با بقیه موافقم بستگی به بلوغ فکری فرد داره و اینکه اماده ی تشکیل خانواده باشه و بتونه نیازهای خودشو همسرشو تامین کنه
ولی نباید خیلی دیر باشه من با 25تا30موافقم;)

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فقط سن مد نظر باشه واسه خانما 18 الی24 وبرا آقایون گل پسر 25الی30 خوبه والا به قول وحید جون آدم هر وقت بلوغ فکریشو از دست داد میتونه ازدواج بکنه

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من ازدواج هر چه زودتر باشه بهتره. درسته که به بلوغ فکری و امادگی ادم ها بستگی داره اما امروزه سطح فکری و رشد عقلانی ادم ها خیلی زود به حد کافی می رسه.بقیش بستگی به شرایط مالی و چیزای دیگه داره که مورد سوال نیست.پس به نظر من بین 20 تا 25 بهتره.
فراموش نکنیم که دام های شیطانی تو این سن بیشتر و مقاومت در برابر اون سخت تره.با ازدواج به موقع میشه که نیمی از ایمان رو حفظ کرد.

x-nik

عضو جدید
...

...

منم با نظر بقیه دوستان در مورد رسیدن به بلوغ فکری کاملاموافقم.
و نظر من در مورد سن
دخترا از 22سالگی تا 26 و پسرا از 25 سالگی تا30-31سالگی .:w16:

sayeh1

عضو جدید
در تكميل صحبت دوستان عزيز :

هر وقت تونستي كسي رو اونقدر دوست داشته باشي كه به خاطر خوشبختي اش از خيلي چيزا بگذري حتي از خودت ...
هر وقت تونستي با تمام وجود به درون يه نفر نفوذ كني و احساس تنهايي رو واسه هميشه ازش بگيري ...
هر وقت تونستي اونقدر به كسي نزديك بشي كه با ديدن لبخندش قهقهه بزني و با ديدن كوچكترين غمش هاي هاي گريه كني ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هر وقت تونستي خودت رو نبيني ...:gol:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز

هر وقت تونستي كسي رو اونقدر دوست داشته باشي كه به خاطر خوشبختي اش از خيلي چيزا بگذري حتي از خودت ...
هر وقت تونستي با تمام وجود به درون يه نفر نفوذ كني و احساس تنهايي رو واسه هميشه ازش بگيري ...
هر وقت تونستي اونقدر به كسي نزديك بشي كه با ديدن لبخندش قهقهه بزني و با ديدن كوچكترين غمش هاي هاي گريه كني ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

شما فكر ميكني اين حرفهاي احساسي و شاعرانه نشانه رسيدن به بلوغ فكريه!؟:surprised:

amator-2

عضو جدید
شما فكر ميكني اين حرفهاي احساسي و شاعرانه نشانه رسيدن به بلوغ فكريه!؟:surprised:
از نظر من هم سایه درست میگه.اگر بخوای بعد ازدواج احساس رضایت داشته باشی،باید اینجور باشه(البته از دید من)تا حداقل بشه به مشکلات کمتر فکر کرد

sayeh1

عضو جدید
دوست من اگه پست من رو با دقت بیشتر دوباره بخونید متوجه میشید که من نوشتم در تکمیل صحبت دوستان !!!
در ضمن چیزایی که گفتم از نظر من نشانه رسیدن به بلوغ احساسیه که کسی به اون اشاره ای نکرد ولی خودم با اون کاملا موافقم چرا که من اگر در تمام زمینه ها به بلوغ کامل برسم ولی از نظر احساسات و عواطف به تکامل نرسم مسلملا جوانب دیگر زندگی خیلی راحت تحت تاثیر این موضوع به ظاهر ساده از نظر خیلی ها قرار میگیره ...

البته این نظر منه و اصراری هم ندارم اون رو به کسی تحمیل کنم:redface:

eng_beshak

عضو جدید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
به نظر من این تازه اون سنی هست که اصلا نباید ازدواج کنی چون کله آدما تو این سن خیلی داغه:rambo:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.شرط اول که بلوغ فکریه.و به نظر من سن 24-25 مناسبتره چون نیروی جوانی فوق العادست البته برای خانمها.برای آقایون 27-28 سالگی که پس از فارغ التحصیلی یکم خودشون و جمع و جور کرده باشن
بیشتر از این اختلاف سنی با فرزندانشون زیاد میشه و یکم دو نسل از هم دور میشن

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راي ندادم وبه نظر شخصي خودمم سن ازدواج قابل پيش بيني نيست و بر هيچ اساسي نمي شه گفت كي بهتره....
به نظر من هر وقت دخترو پسر همديگرو انتخاب كنن و شرايط هم به طور نسبي محيا باشه وقته ازدواجه.... به نظر شما براي حرفايي كه گفتم ميشه الزاما سن خاصي رو در نظر گرفت!!!

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوب دیگه فک کنم همه ی نظرای ممکن تموم شد : دی
اگه بخوام نظر جدید بدم باید عرض کنم که هر وقت حال کردی ازدواج کنی وقته ازدواجته :w16:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزان. به نظر شما این سن ها که گفتین برای فقط ازدواج یا برای دوستی و نامزدی و عاشقی و این حرف ها هم صدق میکنه؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت از نظر وضعيت شغلي و مالي به سطحي رسيدي كه تونستي در اين اوضاع نابسامان اقتصادي يك خانواده رو تامين كني و از نظر بلوغ فكري هم به سطحي رسيدي كه فقط از روي احساسات زودگذر تصميم نگيري اونوقت موقع ازدواجت رسيده !

thepjt

عضو جدید
هر وقت که تو کارت به درآمد مناسبی برسی
30+
تا اون موقع آدم میتونه مجرد و آزاد باشه و به غر غرای زنش هم توجه نکنه !!!!!! چونکه هنوز نداره

دخترخوب

عضو جدید
سلام

سلام

سلام براپسرا24تا28سال چون تواین سن تقریباتکلیفشون باخودشون وزندگی روشن میشه،برادختراهم 20تا24چون گل تاغنچه هست زیباه وقتی بازشدپرپرمیشه یادیده نمیشه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
پسرا بین25تا 30 چون تقریبا تکلیفشون مشخص میشه
دخترا هم هروقت عقلشون کامل بشه میدونم میترشن ولی حتما باید عقلشون کامل بشه:D

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این وضع به نظر من مناسبترین سن برا ازدواج 30 تا 40 ساله چون ادم لااقل تو این سن یه درامد بخور و نمیر داره

ویسا

عضو جدید
به نظر من اگه مشکل اقتصادی نداشته باشن زوجین و به بلوغ فکری و عاطفی رسیده باشن تا حدودی
25 برای مرد
23 برای زن