ضدحال زني سنجش!

►♀☼♀◄

عضو جدید
.
.
.
.
واقعا موندم پول گرفتن زوري! چقد بديهي و راحت شده!:cool:
امروز رفتم كه كارت رو بگيرم..
نوشته آقا مابه التفاوت رو بده؟:surprised:
گفتم يعني چي!:razz:
بعد از زدن كد و شماره پرونده ديدم بله!:eek:
حضرات آقايون در سنجش دكاني باز كرده اند كه يك كارت 3 تومان دو كارت 6 تومان!(500 تومان پيشكش..):biggrin:(!!!)
آخر مرد حسابي اين دم كنكور هم اين بازيها چيه!:confused:
سايتتون كه بازي هست! پدرمون در اومد تا تونستيم 2 كارت بخريم! اونم اينترنتي! بعد هم حالا معلوم نيست كجا هستند اين شماره كارتها!:(
گفته بريد مشاهده ي وضعيت كارت! اينم كه بازي هست!:(
خسته شديم..:(
بابا كارت رو بديد بريم اين دم آخري يه چيزي مرور كنيم...:redface:

►♀☼♀◄

عضو جدید
بابا خسته شديم..
د باز شو ديگه!
پولمونو كه خوردي! حالا ديگه شماره ي پرداخت رو بده بهمون! نامرد..
كلي وقتمون تلف كردي!

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون موقع که کارت رو میخرید از بانک وبر میگرده به صفحه سنجش، شماره کارت و رمزش رو میده، یادداشت نکردید؟

►♀☼♀◄

عضو جدید
اومد برگرده همونجا گير كرد..
حالا فقط شماره خريد و كد تراكنش سامان رو دارم..
ميرم مشاهده ي اطلاعات كه بتونم شماره كارت و رمز رو بگيرم باز نميشه..!

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دارم میزنم، اگر وارد شد و خواستید بدید تا واستون بگیرم...

►♀☼♀◄

عضو جدید
آقا پول نديد!
برداشتند پولو ...البته تا فعلا..
بريد كارتتون رو بگير..
كد و شماره پرونده بزنيد..كارت رو بگيرد...
.....
مث اينكه فقط ميخواستن پول يه عده مثل ما رو بخورن..
حكم شرعي اين پولها اساسا حرام است..
من كه با با هر فحش از نوع "ك" اين پول رو واريز كردم..:دي

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا پول نديد!
برداشتند پولو ...البته تا فعلا..
بريد كارتتون رو بگير..
كد و شماره پرونده بزنيد..كارت رو بگيرد...
.....
مث اينكه فقط ميخواستن پول يه عده مثل ما رو بخورن..
حكم شرعي اين پولها اساسا حرام است..
من كه با با هر فحش از نوع "ك" اين پول رو واريز كردم..:دي

تا دیروز مملکت امام خامنه ای می کردی امروز افتادی چاه دهن باز کردی؟

►♀☼♀◄

عضو جدید
تا دیروز مملکت امام خامنه ای می کردی امروز افتادی چاه دهن باز کردی؟
هنوزم ميگم..
اينا عناصر نفوذي فتنه هستن كه ميخوان كارهاي حكومت رو بد جلوه بدن..
من كه از چشم امام خامنه اي و ساير مسئولان دلسوز نظام مقدس نميبنم از چشم فتنه گرهاي نفوذي ميبينم..بايد با اينها برخورد بشه..

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوزم ميگم..
اينا عناصر نفوذي فتنه هستن كه ميخوان كارهاي حكومت رو بد جلوه بدن..
من كه از چشم امام خامنه اي و ساير مسئولان دلسوز نظام مقدس نميبنم از چشم فتنه گرهاي نفوذي ميبينم..بايد با اينها برخورد بشه..

ها؟ آها :D

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بالاخره تونستم بگیرم
پوله منم دیشب خوردن....
میگم سر جلسه امتحان یه دفه نذارن که بریم چی کنیم؟

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنا تا دیشب از من پول موخاست تا کارتمو بده ولی الان بدون پول کارتمو داد؟

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دوباره بستنش...
اه لعنتی...
چیو بستن؟

یه اطلاعیه زده که باید شماره پرونده و اینها رو بفرستی واسه سنجش، منی هم که خریدم و پولو دادم و کارتم رو گرفتم هم باید بفرستم؟
امسال فیلممون کردن!

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنا تا دیشب از من پول موخاست تا کارتمو بده ولی الان بدون پول کارتمو داد؟
باید بعداً پولو پرداخت کنید و شماره فیش و رمز و ایناشو بفرستید واسه سنجش، فکر کردی از خیر این پول میگذرن؟

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان چی کار کنیم پول بریزیم یا نه؟
کارتو گرفتیم پول واسه چی بریزیم؟؟؟

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیو بستن؟

یه اطلاعیه زده که باید شماره پرونده و اینها رو بفرستی واسه سنجش، منی هم که خریدم و پولو دادم و کارتم رو گرفتم هم باید بفرستم؟
امسال فیلممون کردن!
والا نمیدونم چجوری شده امسال...انگار اگه مجاز شدیم پول ندیم نمیذارن انتخاب رشته کنیم...
مسخرشو درووردن اینا...

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه بعد کارت دادن نمی تونن پول بگیرن
کاری نداره که، اگه قبول شدی، تو دانشگاه پولو موقع ثبت نام میگیرن ازت، قبول نشدی واسه سال بعد خواستی ثبت نام کنی میگیرن ازت، اگر هم بخوان بیرحم بشن میگن برای دیدن تایج پولو بدین یا جدای از همه اینها میگن پولو رد کن بیاد تا اصلاً پاسخنامت رو صحیح کنیم.
مگه اینکه بخوای واسه 3000 یا حداکثر 6000 از خیر ارشد بگذری کلاً:D

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاری نداره که، اگه قبول شدی، تو دانشگاه پولو موقع ثبت نام میگیرن ازت، قبول نشدی واسه سال بعد خواستی ثبت نام کنی میگیرن ازت، اگر هم بخوان بیرحم بشن میگن برای دیدن تایج پولو بدین یا جدای از همه اینها میگن پولو رد کن بیاد تا اصلاً پاسخنامت رو صحیح کنیم.
مگه اینکه بخوای واسه 3000 یا حداکثر 6000 از خیر ارشد بگذری کلاً:D
من که فقط می رم بیسکویت ارشد رو بخورم و بیام

►♀☼♀◄

عضو جدید
اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص پرداخت ما به التفاوت هزينه ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1390

1389/11/26 - 08:09

سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مي‌رساند محاسبه و تعيين هزينه ثبت نام براي آزمون‌ها با تصويب مراجع قانوني صورت مي‌گيرد. با توجه به اينكه در سال جاري هزينه ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مبلغ 138000 ريال تعيين و پس از اتمام مراحل ثبت نام به اين سازمان ابلاغ گرديده است. داوطلبان در زمان ثبت نام مبلغ 105000 ريال پرداخت نموده‌اند و اين سازمان مي‌بايست قوانين موضوعه كشور را رعايت نمايد چاره‌اي جز دريافت ما به التفاوت هزينه ثبت نام(33000 ريال) در زمان توزيع كارت نداشته است. لذا براساس اطلاعيه‌هاي مورخ 89/11/17 و 89/11/24 روشهاي مختلف پرداخت مبلغ فوق را به استحضار داوطلبان رسانيده است مع‌الهذا جهت رفاه حال داوطلباني كه موفق به پرداخت مبلغ فوق و دريافت كارت نشده‌اند مي رساند اين داوطلبان در اين مرحله نيازي به پرداخت مبلغ فوق نداشته و مي توانند طبق روال عادي نسبت به دريافت كارت خود اقدام نمايند. سپس نسبت به واريز مبلغ 33000 ريال براي يك رشته امتحاني و 66000 ريال براي دو رشته امتحاني به حساب 748 خزانه نزد بانك ملي ايران اقدام و حداكثر تا تاريخ 89/12/5 فيش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستي 4378-15875 واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگي خود ارسال نمايند.
ضمنا ساير افرادي كه قبلا از روش هاي ديگر معرفي شده در اطلاعيه مربوطه نسبت به خريد اقدام نموده اند يا مايل هستند از اين روش ها اقدام نمايند لازم است اطلاعات دريافت شده از طريق روش هاي اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگي حداكثر تا تاريخ 89/12/5 به صندوق پستي فوق ارسال نمايند.