از این عکس ها چه خاطره ای داری؟

behnaz J

عضو جدید
بابا آب داد
..
دیروز آخرین کلاس زندگیم رو رفتم و از دیروز توی فکر روزهای اول دبستانم که همه ی خاطراتش برام تازگی دارند... مرسی که با این عکس کاملش کردی

t.askari

عضو جدید
یاد بوی مدرسه و کلاس نیمکت و تخته سیاهی که هیچ وقت سیاه نبود اوووووووف چه دورانی بود... یادش بخیر...

*Le!la*

عضو جدید
مرسی یاد اون روزا افتادم که هر کدوم از بچه ها تو بغل ماماناشون گریه میکردن و از مدرسه فراری بودن:cry:

t.askari

عضو جدید
یادش بخیر... تو راه مدرسه اگه یه قوطی پیدا میکردیم تا خود مدرسه شوتش میکردیم!

یادش بخیر... سر صف پاهامونو 180 درجه باز می کردیم تا واسه رفیق فابریکمون جا بگیریم!

t.askari

عضو جدید
یادش بخیر...
آرزومون این بود که وقتی از دوستمون می پرسیدیم درستون کجاست، اونا یه درس از ما عقب تر باشن

aydin22

عضو جدید
یکی از ترسناکترین جمله عمرم!!!
بچه ها یه برگه از کیفتون در بیارید بیرون:cry:(باز هم املا...)

Ramin-GT

عضو جدید
اینکه خاله م منو برد مدرسه روز اول و یه کیف دخترونه انداخته بودم روی شونه م و همه سر صف مسخره م کردن و منم دویدم اومدم بیرون :D

خیلی خاطره دارم

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد اولین لحظه دوری از خانواده خیلی جالبه روز اول رفتن به مدرسه گریه میکردم و روز اول رفتن به دانشگاه هم همینطور هر دوتاش سخت بود.

bittaa

عضو جدید
وای خدایا یادش بخیر...............................
دیگه هیچوقت تکرار نمیشه...............

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خيلي از كيفم بدم ميومد ، سال اول ابتدايي

مامان به زور خريد ، ببين قشنگه ، خيلي قشنگه ، قشنگه (انقدر گفت منم زير بار رفتم)

بعد از چند روز كه رفتم مدرسه ، ديدم نه بابا مثل اينكه واقعا نسبت به بقيه ، قشنگه

بعد از اون تا آخر سال حسابي مراقبش بودم ، چون خيلي دوسش داشتم

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
اینکه خاله م منو برد مدرسه روز اول و یه کیف دخترونه انداخته بودم روی شونه م و همه سر صف مسخره م کردن و منم دویدم اومدم بیرون :D

خیلی خاطره دارم

خیلیییییییییییییی باحال بوووووووود:w15:

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه دوست داشتم آن گل های روی جلد را دقیقا مثل خودش بکشم ولی نمی توانستم :smile:

zahra az iran

کاربر بیش فعال
یادش بخیر ....

با یه شکلات با اولین دوست مدرسه ایم دوست شدم ......

کاش کتابام بودن ...................

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد فارسی ابتدائی,یاد املا شبای زورکی که باید می نوشتیم! یاد پتروس فداکار و ریز علی و کبری و زاغ و روباه ,یاد نمره ی شایان املاء:دی یاد معلمای اون دوران,یاد یار دبستانی

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد شوق واشتیاق مدرسه... یاد کلاس دوم وااون اتاف تلخ.... اخ داغ دلمو تازه کردی