جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sunshid

عضو جدید
از اين ترم كارشناسيا به سه گروه تقسيم ميشن : اونايي كه كارداني پيوسته معدل بالا 14 كه حدود 12 واحد بيشتر از قبل بايد پاس كنن
اونايي كه كارداني پيوسته معذل زير 14 شدن كه حدود 24 واحد بيشتر از قبل بايد پاس كنن
و اونايي كه كارداني ناپيوسته گرفتن كه واحد اضافه تر نمي خواد پاس كنن .
مرسی عزیزم .واقعا واسم معضل شه بود این مسئله ولی انگارباید 12واحد اضافه پاس کنم:confused:;)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام به همه دوستانی که در مقطع کارشناسی تحصیل میکنن و نیز قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو هم دارن. هدف از ایجاد این تاپیک اینه که با دوستان به طور دوستانه و صمیمی به صحبت بشینیم و به تبادل اصلاعات و همفکری درباره پروژه ها و ماکت و کرکسیون و ... بپردازیم و همچنین کم کم خودمون رو برای آزمون ارشد آماده کنیم تا انشالله با یه برنامه ریزی بلند مدت همگی تو ارشد موفق بشیم.
ضمنا پیشاپیش از همه دوستانی که قصد فعالیت تو این تاپیک رو دارن تقاضا میشه حرمت همدیگه رو نگه دارن و از ارسال پستهای توهین آمیز بپرهیزن.

سلام پسر دایی گلم!!!!!!!!!!!ایشالله که تو این راه با خیر و خوشی همگی بسم الله بگیم و تا آخر راه با امید دادن به هم همدیگرو یاری کنین و هیچوقت خدا رو فراموش نکنیم.همگی موفق باشید

سلام ستاره جان. پیدا نیستی؟؟؟؟
کلا بچه ها یه مدت نیستن البته با اطلاع قبلی. راستی تو تموم کردی کارشناسیتو؟؟ فکر کنم دیگه تا عید کم کم بچه ها میان.
به امید خدا همگی بقبولیم.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام.من تازه کارشناسی ناپیوسته آزاد مشهد قبول شدم.میخوام حتما برا ارشد هم بخونم.کسی میدونه معدل چند به بالا نیازی به کنکور نداره؟میشه یه نفر راجع به گرایشای ارشد هم برام توضیح بده.ممنون از همتون
نمی دونم مال همه ی دانشگاها یکیه یا نه ولی مدیر گروه ما گفته 10 درصد برتر ورودی های هر سال! مثلا ورودی امسال دانشگاه ما 40 نفر بوده 10 درصدش می شه 4 نفر اول یعنی آخرش 4 نفری که بالاترین معدلو بیارن می تونن بدون کنکور توی دانشگاه ما (اگه ارشد بیاره) یا توی دانشگاهایی مثل مال ما که ارشد داره (اگه تا اون موقع دانشگاه خودمون ارشد نیاره!) درس بخونن که البته معمولا اونا خودشون دانشگاهای بهتری قبول می شن تو دانشگاه خود ما امسال 2 نفر از 4 نفر اول هنرهای زیبا قبول شدن دیگه می خوان چی کار بدون کنکور تو محقق یا یه دانشگاهی مث اون ارشد بخونن!:smile:

سلام.من کارشناسی ناپیوسته رو نمیدونم که شرایطش فرق داره یا نه ولی برای کارشناسی پیوسته معدل 17 به بالا که البته تضمین نمیکنه قبولی رو .من خودم 17/60 بودم قبول نشدم.:cry:
منظورم اینه که هر چی معدل بالاتر بهتر.
من تو شرایط دانشگاه تربیت مدرس اینو خونده بودم فقط! 17 به بالا می خواست و معدل کلا 30 امتیاز بود (مقاله و طرح جشنواره و اینا هم امتیاز داشت) برای اینکه قبول کنن حداقل باید 45 امتیاز داشته باشیم! شما مال کدوم دانشگاهو می گفتین؟!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها به نظرتون خوندن جزوه هاي پارسه بر كنور كارداني به كارشناسي كافيه؟يا منابع هارم بايد بخونيم؟

سلام بچه ها به نظرتون خوندن جزوه هاي پارسه بر كنور كارداني به كارشناسي كافيه؟يا منابع هارم بايد بخونيم؟
سلام فرزانه خوبی؟ برای تخصصی جزوه های پارسه خوبه ولی برای عمومی مدرسان رو بخون.

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام.
یکی از بچه ها جزوات دی سیستم رو خونده بود رتبه 90 آورده ، می گفت مبانی نظری معماری پارسال عینا" از این جزوات اومده بود! من خودم ندیدم ولی شما اگه دیدید این جزوات رو یه نگاهی بهش بندازید.
موفق باشید

sahar.arch

عضو جدید
کسی اینجا میتونه به من کمک کنه ... کاملترین بسته های آموزشی برای ارشد <تکنولوژی> مال کدوم موسسه هست ؟؟؟ من واقعا گیج شدم :(:(:(

mahmood321

عضو جدید
تبریک سال نو

تبریک سال نو

باسلام خدمت دوستان
سال جدید رابه تمامی دوستان تبریک میگم . امیدوارم درهرجاکه هستیدشادوپیروزباشید.
:gol:

محجوبیان

عضو جدید
سلام

کسی کلید سراسری 90 رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه بدین ؟؟؟ همراه با گروه سوالات

maghsoodrayaneh

عضو جدید
سلام
به نظرتون اگه از الان شروع کنم دانشگاه تهران ارشد روزانه قبول میشم ؟ !

زیاد به نظر من ویا دیگران ربطی نداره بستگی به خودت ودرس خوندنت داره ولی اگه واقعا ازالان شروع کنی و به صورت منطقی ودرست درس بخوانی چرا که نه .؟!!!!

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همتون
بچه ها یه سر به این تاپیک بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...؟-ماهان-؟-خانه-معمار؟-کدام-موسسه-برای-ارشد-91

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام به دوستای خوبم. کسی میدونه واسه ارشد جزوه های کدوم موسسه بهتر و کامل تره؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

holooooooo

کاربر ممتاز
عجب جمع صمیمی ای بعد 3 هفته اگه جوابم نمیخواین بدین یه عکس العملی نشون میدادین معنی جمع صمیمی رو درک کنیم ....

komil-z

عضو جدید
سلام میشه بگید برا ارشد روزی چند ساعت بخونم باتوجه به اینکه شاغلم فقط شبا وقت دارم تو رو خدا کمکم کنید ؟

architect123

عضو جدید
سلام دوستان
من شهریور ماه کارشناسی معماری رو تموم کردم و الان برای ارشد در شهر رشت دنبال کلاس کنکور میگردم، راستش نمیتوتم برای کلاس برم تا تهران و اونجا هم نمتونم بمونم؛ اینه که دنبال کلاس های معماری همینجا میگردم! کلاسهای معماری اکسین رشت ماه پیش کنسل شد ،به تازگی شنیدم که چند تا فارغ التحصیل دانشگاه تهران تو رشت موسسه تخصصی معماری زدن، احیانا کسی خبر داره؟؟ لطفا اگه میدونین اسم یا آدرس موسسه رو به من بگین ممنون میشم:)

ven000s_68

عضو جدید
سلاااااااااام سلاااااااااااااااام

ماشالله چقدر تاپیک واسه ارشد تو این تالار هستا؛

نشد همشو بخونم و نتیجه گیری کنم؛

یادش بخیر ؛ برا کنکور کارشناسی؛چقد با بچه ها تو اون تاپیک قدم به قدم تا کنکور میرفتیما؛ با کمک بچه ها تونستم نتیجه خوبی از کنکورم بگیرم؛

حالا واسه ارشد هم اومدم ببینم چیکارا میکنین، نظراتون چیه....

من میخوام گرایش معماری رو برم؛ و امیدوارم بتونم یونی گیلانو قبول شم

من میخوام شروع کنم؛ میخوام جزوه های پارسه رو بگیرم؛

و 10 تا از مهمترین کتابهای مرجع رو؛ میدونم بیشتر باشه نمیتونم بخونم....

خب ؛ حالا به نظرتون 10 تا از مهمترییییییییییین کتاباش کدومه؟

( امیدوارم زودی جواب بدین, پیشاپیش میسی)

architect123

عضو جدید
سلام ببخشید شما در شهر رشت هستین؟ از ونجا که گفته بودین یونی گیلان اینو پرسیدم! احیانا د رمورد موسسه ارشدی که در بالا توضیح دادم اطلاعی ندارین؟ چیزی نشنیدین؟
کلا پیشنهاد میکنم پارسه رو نخرین، چو ن برای ارشد در رشته معماری کلا ضعیف عمل کرده!

سلاااااااااام سلاااااااااااااااام

ماشالله چقدر تاپیک واسه ارشد تو این تالار هستا؛

نشد همشو بخونم و نتیجه گیری کنم؛

یادش بخیر ؛ برا کنکور کارشناسی؛چقد با بچه ها تو اون تاپیک قدم به قدم تا کنکور میرفتیما؛ با کمک بچه ها تونستم نتیجه خوبی از کنکورم بگیرم؛

حالا واسه ارشد هم اومدم ببینم چیکارا میکنین، نظراتون چیه....

من میخوام گرایش معماری رو برم؛ و امیدوارم بتونم یونی گیلانو قبول شم

من میخوام شروع کنم؛ میخوام جزوه های پارسه رو بگیرم؛

و 10 تا از مهمترین کتابهای مرجع رو؛ میدونم بیشتر باشه نمیتونم بخونم....

خب ؛ حالا به نظرتون 10 تا از مهمترییییییییییین کتاباش کدومه؟

( امیدوارم زودی جواب بدین, پیشاپیش میسی)

ven000s_68

عضو جدید
سلام ببخشید شما در شهر رشت هستین؟ از ونجا که گفته بودین یونی گیلان اینو پرسیدم! احیانا د رمورد موسسه ارشدی که در بالا توضیح دادم اطلاعی ندارین؟ چیزی نشنیدین؟
کلا پیشنهاد میکنم پارسه رو نخرین، چو ن برای ارشد در رشته معماری کلا ضعیف عمل کرده!
بله؛

رشت هستم؛ خوب پس بجای پارسه ،چیو بگیرم؟

architect123

عضو جدید
سلام
من این موسسه رو پیدا کردم، ظاهرا 1 سمینار هم توی دانشگاه گیلان دارن تو همین مهر، که آشنایی با گرایش ها است و تو فیس بوکشون هم نوشتن که رتبه 3،4،5 ( یا شایدم 2،3،4) ارشد بودن خودشون، احتمالا اونا بهنتر می تونن بگن ، اما من می دونم که پک جزوه های پارسه اخوب نیست چون دوستام راضی نبودن اما میگن زبانش خوبه
اسم این موسسه بجه های دانشگاه تهرانی هم مرکز تخصصی معماری کارشیو هست، تو فیس بوک هستن

اگه موافق باشین میتونیم با هم جزوه ها و کتاب رو بخریم که ارزون تر برامون تموم شه

بله؛

رشت هستم؛ خوب پس بجای پارسه ،چیو بگیرم؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چون محفل قفل شده میتونیم بحثای علمیمونو اینجا ادامه بدبم
البته اگه کسی بیاد

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چه عجب بابا

بچه ها من فکر میکردم میتونم از الان ارشدو شروع کنم.....ولی این ترم انقدر درسا و کلاسام سنگینه که وقتی میرسم خونه رسما جنازه ام
آخر هفته ها هم اگه خیلی هنرمند باشم میرسم پروژه ها رو سر و سامون بدم
کلا هیچ وقتی برای درس خوندن ندارم.....و این خیلی بده :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا