آقایون دوست دارن همسره آیندشون شاغل باشه یا خانه دار؟چرا؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کردن ولی این مهمه کخونه بنام کیه؟
بنام شوهر یانصفش بنام خودشونو نصف دیگشم جامهریه گرفتن؟
نه من دانشجوام
داریم واسه برادرم دنبال دختر میگردیم
رواین مساله خیلی دقت کردم و الکی نمیگم
به نكته جالبي اشاره كردين.
ديگه به چه چيزهايي دقت مي كني؟

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کردن ولی این مهمه کخونه بنام کیه؟
بنام شوهر یانصفش بنام خودشونو نصف دیگشم جامهریه گرفتن؟
نه من دانشجوام
داریم واسه برادرم دنبال دختر میگردیم
رواین مساله خیلی دقت کردم و الکی نمیگم
خوب این دلیله کافی نیست به نظرم برای جمع بستنه همه خانوما..اون خانومی که کمک می کنه تا یه خونه تهیه کنن مطمئن باش اینقدر درآمده خوبی داره که محتاجه مهریه اش و گرفتنش از این طریق نباشه.اتفاقا بیشتر خانومای خانه دار هستن که نگرانه آینده و تامین مالی زندگی آیندشون هستن و دوست دارن یه پولی مستقلا برا خودشون داشته باشن.وگرنه خانومی که شاغله با حقوقه مناسبه نگرانیه چندانی برای آیندش نداره.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار کردن خانمها بیرون از منزل یه خوبی هایی داره و یه بدی هایی. اولا بیکاری ریشه خیلی از معضلاته. زنان بیکار بیشتر از زنان دیگه با خانواده شوهر و ... مشکل دارن. دوم اینکه کار کردن بیرون از منزل به خانم ها کمک میکنه نشاط و سرزندگی خودشون رو خفظ کنن. مورد بعدی اینکه باعث میشه قناعت و سازش در مسائل مالی رو همراه همسرشون داشته باشن. چهارم اینکه تا حدودی حس استقلال رو در اونها به وجود میاره که اگه ظرفیتش رو داشته باشن برای زندگی در جامعه امروزی سودمنده. و خیلی مسائل ریز دیگه. ولی از بدیهاش که بخوایم بگیم بسته به نوع و محیط کار میتونه زمینه ارتکاب خلاف فراهم بشه. هر چند که معتقدم اگر زنی سالم باشه این حرفها خیلی مهم نیست ولی به هر حال ما انسانها از محیطمون کم یا زیاد تاثیر میگیریم و این ممکنه برای یه زن خوب نباشه. پس محیطی که قراره یه زن توش کار کنه باید مورد تایید همسرش قرار بگیره. مطلب دیگه اینکه خودم معتقدم کار کردن برای یک زن بیرون از منزل نباید یک وظیفه قلمداد بشه. بلکه همیشه باید به شکل تفریح و کار موقتی بهش نگاه کرد. همچنین برای درآمد خانمها نباید هدفی رو در نظر بگیریم. یعنی مثلا بگیم فلان بخش از مخارج خانواده باید از درآمد خانم خونه تامین بشه. در ضمن معتقدم خانمی که دوست داره بیرون از خونه کار کنه باید وقت و انرژی مازاد خودش رو در این راه هزینه کنه. نه اینکه از مسئولیتهای خودش تو خونه بزنه و به کار بیرون از خونه بپردازه. خلاصه در کل موافقم ولی شرایطی داره که باید رعایت بشه.

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا وقت ازادم زیاد شده
اما بچه ها اینطور خوشحالن
2 تا بچه دارم
آخی نازیییییییییییی...خدا برات نگه شون داره عزیزم .آره منم که بچه بودم مامانم یه مدته کوتاهی رفت سرکار ولی من اصلا دوست نداشتم کوچولو بودم به خاطره من موند خونه ..برای همون مدته کوتاه خودم هیچوقت دوست ندارم وقتی بچه دار شدم برم سرکار.

engineer.sh

عضو جدید
کار کردن خانمها بیرون از منزل یه خوبی هایی داره و یه بدی هایی. اولا بیکاری ریشه خیلی از معضلاته. زنان بیکار بیشتر از زنان دیگه با خانواده شوهر و ... مشکل دارن. دوم اینکه کار کردن بیرون از منزل به خانم ها کمک میکنه نشاط و سرزندگی خودشون رو خفظ کنن. مورد بعدی اینکه باعث میشه قناعت و سازش در مسائل مالی رو همراه همسرشون داشته باشن. چهارم اینکه تا حدودی حس استقلال رو در اونها به وجود میاره که اگه ظرفیتش رو داشته باشن برای زندگی در جامعه امروزی سودمنده. و خیلی مسائل ریز دیگه. ولی از بدیهاش که بخوایم بگیم بسته به نوع و محیط کار میتونه زمینه ارتکاب خلاف فراهم بشه. هر چند که معتقدم اگر زنی سالم باشه این حرفها خیلی مهم نیست ولی به هر حال ما انسانها از محیطمون کم یا زیاد تاثیر میگیریم و این ممکنه برای یه زن خوب نباشه. پس محیطی که قراره یه زن توش کار کنه باید مورد تایید همسرش قرار بگیره. مطلب دیگه اینکه خودم معتقدم کار کردن برای یک زن بیرون از منزل نباید یک وظیفه قلمداد بشه. بلکه همیشه باید به شکل تفریح و کار موقتی بهش نگاه کرد. همچنین برای درآمد خانمها نباید هدفی رو در نظر بگیریم. یعنی مثلا بگیم فلان بخش از مخارج خانواده باید از درآمد خانم خونه تامین بشه. در ضمن معتقدم خانمی که دوست داره بیرون از خونه کار کنه باید وقت و انرژی مازاد خودش رو در این راه هزینه کنه. نه اینکه از مسئولیتهای خودش تو خونه بزنه و به کار بیرون از خونه بپردازه. خلاصه در کل موافقم ولی شرایطی داره که باید رعایت بشه.

دقیقا موافقم
اقایون ابدانباید از خانوم توقع کمک مالی کنن
چون مشکل بوجومد میاد
خانوم وقتی ببینه همسرش هیچ چشمی بحقوقش نداره خودش کمک میکنه
البته اگر زن زندگی باشه

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم باهات به خصوص با اون قسمتی که قرمز کردم.به اعتقاده من زن خوب خودش می دونه باید پولش تو زندگی مشترک در چه راهی خرج بشه.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين همه خانم ها همتون مي گين زندگي مشترك يعني اشتراك در همه چيز در همه تصميم گيري ها.........
اما به هزينه كردن درآمدتون در زندگي مشترك كه مي رسيم مي گين نياز نيست هزينه هاي زندگي مشترك به اشتراك گذاشته بشن؟:biggrin::D
مشكل اينه كه شما مي خواين مدرن باشين اما با مزاياي يه خانم سنتي:redface:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشالله تو باشگاه مهندسان ایران امار ازدواج زده بالا

engineer.sh

عضو جدید
هم خانم ها پول دوسن............
يعني حالا به اندازه كافي نمي چاپيش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب الان اونقدر دستش پر نیس کراحت بچاپمش
ینی الان زیاد دلم نمیاد
دوس دارم واسه خودش خرج کنه بیشتر
اونطوری دستم باز بود
نصف نصف بود

Dota_Eng

کاربر فعال
من مشکلی ندارم اما بیشتر دوست دارم شاغل باشه
در کل شاغل بودن پدر مادر و بالا بودن تحصیلات انها تاثر زیادی در خانواده دارد

ساز دهني

اخراجی موقت
ترجیحاً فرهنگی یا معلم باشه مورد تایید میباشد در غیر اینصورت باباشم پولدار باشه کافیه

mahdi.b.a

عضو جدید
تفكر

تفكر

تفكر زن بيشتر از كاركردشنش توي زندگي تاثير مثبت داره (مديران خوب بيشتر تفكر ميكنند تا كار جسمي):)