عاشورا آمد-نذر امسال کمک به کودکان بیماریهای خاص

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرح جديد عضو گيري:
عضو گيري زنجيره اي در محک راهي است براي معرفي حاميان جديد توسط ياوران قديمي که عضو خانواده محک هستند. تمام ياوران مي توانند ضمن معرفي مؤسسه و روش هاي عضويت به دوستان، آشنايان و همکاران خود، محک را در جهت گسترش تعداد اعضاء ياري نمايند.
عضويت گروهي و عضويت زنجيره اي با توجه به پتانسيل بسيار بالايي که جهت گسترش تعداد اعضاء دارد از برنامه هاي اصلي بخش عضويت در سال 88 مي باشد که جهت اجراي آن به کمک شما ياوران هميشگي محک نيازمنديم.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ياوران گرامي مي توانيد با دريافت فرم عضويت ( نسخه pdf ، نسخه word ) ، تکميل و ارسال آن به شماره فاکس 22445454 و يا ارسال فرم تکميل شده به آدرس پست الکترونيک membership@mahak-charity.org و يا با تکميل فرم مشارکت بصورت آنلاين جهت برقراري تماس از طرف پرسنل محک و تکميل مراحل عضويت به جمع اعضاي محک بپيونديد.
جهت اطلاع از روشهاي پرداخت اينجا کليک کنيد

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا همیشه سرپا میمونه تا دستهایی که برا کمک مشتاقن بتونن راحتتر کمک کنن

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه برو بچ

متاسفانه طبق بحشنامه دیگه نمیذارن بچه های شیر خوارگاه ها رو ببینیم حتی اونا که سرپرست مالیشون هستیم
چند روز پیش که مقداری اسباب بازی بردم بهم گفتن . اونقدر دلم شکست که اشک تو چشام جمع شد . مدیر که دید اگه شروع به گریه کردن کنم اشکم بند نمیاد دلش سوخت اجازه داد چند لحظه در حد دادن اسباب بازیها اون بچه رو ببینم

sogand.sogand

عضو جدید
سلام به همه برو بچ

متاسفانه طبق بحشنامه دیگه نمیذارن بچه های شیر خوارگاه ها رو ببینیم حتی اونا که سرپرست مالیشون هستیم
چند روز پیش که مقداری اسباب بازی بردم بهم گفتن . اونقدر دلم شکست که اشک تو چشام جمع شد . مدیر که دید اگه شروع به گریه کردن کنم اشکم بند نمیاد دلش سوخت اجازه داد چند لحظه در حد دادن اسباب بازیها اون بچه رو ببینم

سلام عزیزم من هنوز منتظر خبر تو بودم
این خبرت واقعا ناراحتم کردم
کاش این جوری نبود

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم من هنوز منتظر خبر تو بودم
این خبرت واقعا ناراحتم کردم
کاش این جوری نبود

راستش مدیرشون در جواب من پاسخ قانع کننده ای داد

گویا چند مورد مشکل پیش اومده بوده

این قانون قبلا برای بچه های پرورشگاه وجود داشت ولی حالا شیر خوارگاه ها هم همین قانون رو دارن

sogand.sogand

عضو جدید
راستش مدیرشون در جواب من پاسخ قانع کننده ای داد

گویا چند مورد مشکل پیش اومده بوده

این قانون قبلا برای بچه های پرورشگاه وجود داشت ولی حالا شیر خوارگاه ها هم همین قانون رو دارن

مرسی عزیزم بابت توضیحت با این حرفت حق و به اونا دادم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا شرمنده خدا شدم که تازه کمک کردن رو شروع کردم

همیشه از خدا خواستم بهم کمک کنه تا بتونم بیشتر به همنوعانم کمک کنم

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان خوبم
شاید یه مدتی اینجا سر نزنم.اما این به معنی نبودن نیس.
هستم...