کتاب ها و برنامه های درخواستی هوافضا

ذوالاكتاف

عضو جدید
درخواست 2 کتاب

درخواست 2 کتاب

من که هرچی گشتم این 2 تا کتاب رو جایی پیدا نکردم. دوستان عزیز اگه سراغ دارید در اختیار ماهم قرار بدید.:smile:

پیوست ها

• 4100oIUh8HL__SS500_.jpg
    4100oIUh8HL__SS500_.jpg
    25.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    8.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

saeedbd

عضو جدید
با سلام خدمت اساتید تالار

من 1 مقاله در مورد آیرودینامیک میخوام

یعنی ربط داشته باشه به آیرودینامیک.مثلا چگونگی بدست آوردن ضرایب لیفت و درگ و ....

ممنون

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
با سلام خدمت اساتید تالار

من 1 مقاله در مورد آیرودینامیک میخوام

یعنی ربط داشته باشه به آیرودینامیک.مثلا چگونگی بدست آوردن ضرایب لیفت و درگ و ....

ممنون

Improved Numerical Calculation of the Airfoil Transonic Drag

A METHOD FOR DRAG DECOMPOSITION FROM CFD CALCULATIONS

Turbulence model choice for the calculation of drag forces when

saeedbd

عضو جدید

با تشکر از sparrow عزیز

مقالاتی که معرفی کردین رو به صورتم روری مطالعه کردم.بشیار قوی و عالی بود ممنون.فقط 1 چیزی.مقاله ای به زبان فارسی هم دارین؟چون باید دفاع کنم از مقاله بهتره که فارسی باشه.بی نهایت ممنون

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
با تشکر از sparrow عزیز

مقالاتی که معرفی کردین رو به صورتم روری مطالعه کردم.بشیار قوی و عالی بود ممنون.فقط 1 چیزی.مقاله ای به زبان فارسی هم دارین؟چون باید دفاع کنم از مقاله بهتره که فارسی باشه.بی نهایت ممنون

خواهش می کنم. متاسفانه من تو کار مقالات فارسی نیستم.

fateme_

عضو جدید
با عرض سلام اگه ممکن است کتاب introduction of flight را در این تاپیک بذارید با تشکر

oltimu

عضو جدید
سلام دوستان

کسی میدونه ترجمه فارسی کتابی در زمینه آیروالاستیسیته وجود داره یا نه ؟

propulsion A

عضو جدید
سلام
حلل المسائل کتاب foundation of aerodynamics نوشته ی kuethe رو می خواستم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

hassan232

عضو جدید
سلام
یک هندبوک یا کتاب در مورد ساخت موشک به خصوص مخزن های پیشرانه ی سوخت مایع می خواستم.
اگه کسی کمک کنه ممنون می شم.
یا علی ع

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام
یک هندبوک یا کتاب در مورد ساخت موشک به خصوص مخزن های پیشرانه ی سوخت مایع می خواستم.
اگه کسی کمک کنه ممنون می شم.
یا علی ع

سلام من يك كتاب در مورد حركت بالستيك مي خوام جامع و كامل ممنون ميشم اگه پيدا كنين

در مورد ساخت موشک و مخزن پیشران مایع که کتاب سراغ ندارم، فکر هم نمی کنم باشه. اگر در مورد طراحیش کتاب می خواید، بگید تا لینک بذارم.

در مورد حرکت بالستیک؟ در مورد موشک بالستیک، اگر کتاب می خواید، کتاب "طراحی موشک (بالستیک و حامل ماهواره)" نوشته هی لینشو، انتشارات جهاد دانشگاهی رو تهیه کنید. انگلیسیش توی نت هست ولی کیفیتش پایینه. برای طراحی موشک بالستیک، کتاب خیلی خوبیه.

Tomcat_strike

عضو جدید
سلام به همگی،
تالار پر تاپیک جور و واجوره که یا کتاب می خوان یا برنامه!اگه همه رو تو یه تاپیک جمع کنیم میشه یه تاپیک توپ!

برای همین هرکسی هر برنامه یا کتابی رو می خواد تو این تاپیک در خواست بده تا من یا هر کسی دیگه ای که داشت اینجا به اشتراک بذاره.

ممنون! :heart:

برای شروع هم برنامه طراحی هواپیما (Advanced_Aircraft_Analysis_2.5) معروف به AAA رو می ذارم.

http://rapidshare.com/files/129205365/Advanced_Aircraft_Analysis_2.5_Roskam_Software.zip.html

تا بعد!
موفق و پیروز باشید
یا علی
Sparrow
:D

سلام sparrow عزیز، اگه ممکنه این کتاب تو سایت های ایرانی آپلود کنید. تو سایت های خارجی مشکل دانلود خیلی زیاده. در ضمن (شرمنده) کل کتاب راسکام (7 جلدی) اگه فارسی باشه (حوصله ترجمه ندارم) آپلود بکن.

آخرین ویرایش:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام sparrow عزیز، اگه ممکنه این کتاب تو سایت های ایرانی آپلود کنید. تو سایت های خارجی مشکل دانلود خیلی زیاده. در ضمن (شرمنده) کل کتاب راسکام (7 جلدی) اگه فارسی باشه (حوصله ترجمه ندارم) آپلود بکن.

سلام،
کتاب راسکم ترجمه فارسی نداره، اگر هم داشته باشه، طبق قانون کپی رایت نمیشه توی سایت قرار داد. این هم برنامه طراحی هواپیما بر اساس روش راسکمه که لینکش رو از یه سایت خارجی اینجا گذاشتم. می تونید برای دانلود از سایت هایی که لینک رو به لینک مستقیم تبدیل می کنن استفاده کنید.

Tomcat_strike

عضو جدید
مگه سایت لینک مستقیم کنی هم وجود داره؟ بابا ایول ممکنه منو راهنمایی کنید:)

بهنام.e

عضو جدید
استاد اسپارو براي يادگیری برنامه(AAA) طراحی هواپیما help دویست و چهار صفحه ای اون کفایت می کنه یا اگر کتابی یا فایل دیگه ای هم برای آموزشش اگر دارید بزارید. راستی لینک دانلود کتاب اسکن نشده طراحی راسکم یا اندر سون رو ندارید؟
با تشکر فراوان

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
استاد اسپارو براي يادگیری برنامه(AAA) طراحی هواپیما help دویست و چهار صفحه ای اون کفایت می کنه یا اگر کتابی یا فایل دیگه ای هم برای آموزشش اگر دارید بزارید. راستی لینک دانلود کتاب اسکن نشده طراحی راسکم یا اندر سون رو ندارید؟
با تشکر فراوان
سلام،
برنامه AAA بر اساس روش راسکم نوشته شده اما در هر مرحله ضرایب بیشتری رو از شما می خواد و همین طور ضرایب بیشتر از اونکه توی راسکم گفته شده، به شما تحویل میده. در کل، با دونستن مراحل طراحی راسکم و کمی توجه به راهنمای برنامه، می تونید به خوبی از این برنامه برای کار طراحی استفاده کنید.
معمولاً خیلی سخت میشه کتاب اسکن نشده یا حتی با قابلیت جستجو در متن کتاب توی نت پیدا کرد. من تا به حال نسخه اسکن نشده از کتاب 7 جلدی طراحی هواپیمای راسکم ندیدم. اگر یه وقت پیدا کردم، میذارم.

بالا