بیا تو ........شاید دوست قدیمیت رو پیدا کردی!!!!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ...تا حالا شده به فکر یه راهی بیفتین که دوستای قدیمی تونو که خیلی دوس داشتین یه بار دیگه ببینین؟....من خیلی دلم میخواد یکی از دوستای ابتدایی مو که خخیلییییییییییی دوسش داشتم دوباره پیداش کنم و ببینمش...اون الان تهران زندگی میکنه و خیلی وقته از هم دور افتادیم....حتی تلفنشم ندارم...کاش یه روز گذرش به اینجا بخوره و این تایپیک رو ببینه:(...کاش....:question::w20::w20:....
دوست عزیزم ..<<ایدا خشنو>>...اگه ییییه موقعییی این تایپیکو دیدی یه پیام خصوصی واسم بفرست...خیلی دلم واست تنگ شده...:(:(:(

YuMi

اخراجی موقت
یعنی هیششششکی دوس جون نداشته که الان گمش کرده باشه؟>؟

چرا اینقدر قاطی هستی تو
هنوز 10 دقیقه هم نشده تاپیک زدی
واسسا خوب

بعد هم اینجوری پیدا نمیشه کرد
برو فیس بوک احتمالش بیشتره یا تو کلوپ

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمود جونم کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اومدی اینجا غلط میکنی بهم پیام خصوصی بدی
ایششششششششششششش

:surprised: :eek:
:d

YuMi

اخراجی موقت
منم یکی بود اسمش مهیار موحد بود
با هم اینجور ی بودیم

6 ساله ندیدمش:)

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ...تا حالا شده به فکر یه راهی بیفتین که دوستای قدیمی تونو که خیلی دوس داشتین یه بار دیگه ببینین؟....من خیلی دلم میخواد یکی از دوستای ابتدایی مو که خخیلییییییییییی دوسش داشتم دوباره پیداش کنم و ببینمش...اون الان تهران زندگی میکنه و خیلی وقته از هم دور افتادیم....حتی تلفنشم ندارم...کاش یه روز گذرش به اینجا بخوره و این تایپیک رو ببینه:(...کاش....:question::w20::w20:....
دوست عزیزم ..<<ایدا خشنو>>...اگه ییییه موقعییی این تایپیکو دیدی یه پیام خصوصی واسم بفرست...خیلی دلم واست تنگ شده...:(:(:(
من اون دوست دبستانیت نیستم؟؟؟ یه کمی دقت کن شاید باشم...!!

libasabzevar

عضو جدید
همکلاسیهای(باحال) دوره دانشگاه برو بچه های گروه مدیریت و حسابداری ورودیهای سال 74 و 75 دانشگاه فردوسی مشهد .خیلی دوست دارم دوباره حتی واسه یه بارم که شده دور هم جمع شیم.چیییییییییییییی میییییییییییییییییشهههههههههههه.

بالا