[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
به به
عجب اوضاعی شده اینجا.
بحث سر سیخ و سنگ و ویلا و ژیلا و ....... شده.
حواستون باشه از این جلوتر نرید دیگه وگرنه خدا میدونه به کجا میرسید.
انشاالله همه این انتفاقات که میگید بیوفته و ما هم خوشحال بشیم.

FAMINE RIAN

عضو جدید
باور کن اسم شما رو میبینم میگم تایپک بسته شد شما هم بیاین به حساب جمع

mmmn68

عضو جدید
به به
عجب اوضاعی شده اینجا.
بحث سر سیخ و سنگ و ویلا و ژیلا و ....... شده.
حواستون باشه از این جلوتر نرید دیگه وگرنه خدا میدونه به کجا میرسید.
انشاالله همه این انتفاقات که میگید بیوفته و ما هم خوشحال بشیم.
سلام اقا تایپیکو نبندینا :D

t.p

عضو جدید
سلام
منم با نظر one موافقم...
راستی مگه درسا تو آزمون های ارشدو استخدامی مشترک نیست؟! من خودم 3-4 سال پیش که پالایش دادم خیلی سوالا آسون بود(فکر کنم آخرین باری بود که خانم تو مناطق غیر از جنوب می خواست)...البته بعدها متوجه شدیم ملاک فقط آزمون نیست و مصاحبه و گزینش حرف اولو می زنه... چند مورد خاص از خانواده معظم ... هم بودن که حتی تو آزمون شرکت هم نکرده بودن ولی دعوت به مصاحبه و بعدشم استخدام شدن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم با نظر one موافقم...
راستی مگه درسا تو آزمون های ارشدو استخدامی مشترک نیست؟! من خودم 3-4 سال پیش که پالایش دادم خیلی سوالا آسون بود(فکر کنم آخرین باری بود که خانم تو مناطق غیر از جنوب می خواست)...البته بعدها متوجه شدیم ملاک فقط آزمون نیست و مصاحبه و گزینش حرف اولو می زنه... چند مورد خاص از خانواده معظم ... هم بودن که حتی تو آزمون شرکت هم نکرده بودن ولی دعوت به مصاحبه و بعدشم استخدام شدن

ممنونم اما کدوم نظرم رو ميگيد؟؟؟

dezhkord

عضو جدید
رو چه حسابي ميگي حقتون ضايع شده چرا نميخواين قبول كنيد كه در مصاحبه فني ضعيف تر از ديگران بوده ايد. آخه چرا ميگين شركت نفت فقط مال ما بومي ها است پس ما غير بومي هايي سهمي از نفت ايران را نداريم . من مطمئن هستم شركت نفت كسي براش فرقي نداره فقط براي كسي كه به دردش ميخوره جذب ميكنه . از پشت نيمكت دانشگاه كه نميشه يراست رفت تو شركت نفت . تحمل كنيد و همت به خرج بدهيد شركت نفت مقصره كه شما تو گرماي جنوب و تو شرجي زندگي ميكني چرا فصل الان را نميگي كه هواي اونجا بهاريه و اينجا وسط و شمال ايران يخبندان و سرما است اينا اگه به ما گاز دادن پولشا ده برابر از ما ميگيرن مفتي كه ندادن شما اگه گاز ندارين بخاري هم ندارين . پول برق تو مناطق جنوب به دليل گرما و استفاده زياد از كولر خيلي كمتر از مناطق مركزي و شمالي است چرا اين لطف دولت را نديده ميگيرين . چرا هميشه نصفه خالي ليوان را ميبينيد. مطمئن باش كساني كه قبول شده اند خيلي بيشتر از شما تلاش كرده اند مطمئن مطمئن باش .سعي كن دفعه بعدي براي آزمون شركت نفت تلاش كني تا شما هم موفق شوي . و براي تلاش نكردنت دليل نيار و كس ديگه را مقصر نكن . موفق كسيه كه اشتباهات و كوتاهي خودشا قبول كنه .
db1361 عزیز سلام اول از همه باید بگم که من بومی نیستم شیرازی هستم وسهمیه ی بومی هم نداشتم در ثانی
من منکر این نیستم که خیلی ها حقشون بوده که رفتن ولی واقع بین باش خیلی ها هم حقشون نبوده برو به این لینک ببین چه کسایی قبول نشدن :
http://www.estekhtam.com/?p=14501&cpage=1#comment-95372
آخه من هیچی ولی بنظر شما لیسانس مکانیک از دانشگاه امیر کبیر با 2 مقاله ی ISI و سه سال سابقه ی کار تو پتروشیمی رو چرا قبول نکردن؟
من خودم لیسانس الکترونیکم مدارک PLC و ابزار دقیق هم داشتم که امتیاز بالایی داشتن مصاحبم رو هم از حدود 24 سئوال فقط به 2 سئوال پاسخ ندادم و خودشون هم وقتی بیرون از سالن ازشون پرسیدم راضی بودن در ضمن فرزند کارکن شرکت نفت هم بودم سهمیه ی رزمندگی پدرم رو هم داشتم ولی قبول نشدم فقط 7 ماه با زندگی وآیندمون بازی شد. در ضمن اگر از 8000 نفر میخواستن نزدیک به 6000 نفر بگیرن آیا نباید از بین 12 نفری که میشناختم حداقل یکیشون قبول میشدن؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
db1361 عزیز سلام اول از همه باید بگم که من بومی نیستم شیرازی هستم وسهمیه ی بومی هم نداشتم در ثانی
من منکر این نیستم که خیلی ها حقشون بوده که رفتن ولی واقع بین باش خیلی ها هم حقشون نبوده برو به این لینک ببین چه کسایی قبول نشدن :
http://www.estekhtam.com/?p=14501&cpage=1#comment-95372
آخه من هیچی ولی بنظر شما لیسانس مکانیک از دانشگاه امیر کبیر با 2 مقاله ی ISI و سه سال سابقه ی کار تو پتروشیمی رو چرا قبول نکردن؟
من خودم لیسانس الکترونیکم مدارک PLC و ابزار دقیق هم داشتم که امتیاز بالایی داشتن مصاحبم رو هم از حدود 24 سئوال فقط به 2 سئوال پاسخ ندادم و خودشون هم وقتی بیرون از سالن ازشون پرسیدم راضی بودن در ضمن فرزند کارکن شرکت نفت هم بودم سهمیه ی رزمندگی پدرم رو هم داشتم ولی قبول نشدم فقط 7 ماه با زندگی وآیندمون بازی شد. در ضمن اگر از 8000 نفر میخواستن نزدیک به 6000 نفر بگیرن آیا نباید از بین 12 نفری که میشناختم حداقل یکیشون قبول میشدن؟
سلام
دوست عزیزم باید عرض کنم یکی از دوستای منم که دو ماه پیش رد شد که البته از طریق نخبه ها ثبت نام کرده بود 5 تا مقاله isi داشت و دوتا مقاله ی داخلی
فوق لیسانس از صنعتی اصفهان
ولی رد شد
ولی بومی هم نبود سهمیه های دیگه هم نداشت
یه داوطلب معمولی بود

rezatm

عضو جدید
سلام
دوست عزیزم باید عرض کنم یکی از دوستای منم که دو ماه پیش رد شد که البته از طریق نخبه ها ثبت نام کرده بود 5 تا مقاله isi داشت و دوتا مقاله ی داخلی
ولی رد شد
یه داوطلب معمولی بود
داشتن یا نداشتن مقاله اصلا واسشون مهم نیست به نظرم
اینکه طرف چقدر از لحاظ فنی و روحی به دردشون بخوره و تطبیق پذیر باشه مهمتره

t.p

عضو جدید
ممنونم اما کدوم نظرم رو ميگيد؟؟؟
با این:

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png Originally Posted by Mo.Samady121 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-right.png
مهندس والا چی بگم اینا دیگه شورشو درآوردن من ارشدو به خاطر پالایش نرفتم و امسالم نخوندم اگه میخوندم حتما تهران قبول میشدم.
عین خیالشونم نیست که شاید یکی گرفتاری داشته باشه.
من امروز زنگیدم گفتن این هفته میزنیم. دوستم زنگید گفتن یکی دو هفته میزنیم و ...
خاهشا هرکی تهرانه پیگیری کنه ببینه اوضاع چطوره؟

داداش گلم يه نکته ميگم واسه همه ی مراحل زندگيت : همه ی تخم مرغ هات رو نذار توی يک سبد! آخه ارشد رو واسه چی نخوندی؟ رو چه حسابی فک کردی اینجا قطعيه ؟؟؟؟ البته کار خوبی کرديا ارشد ما خونديم آش دهن سوزی نيست

_mahdi_

عضو جدید
سلام
ولی رد شد
یه داوطلب معمولی بود

عضو هیئت علمی که نمی خوان استخدام کنند که اینطور چیزا مهم باشه مهم روحیه طرف تو کار تیمی و اچار به دست بودن طرف و سابقه کار عملیه . در ضمن بستگی به رشته هم داره رقابت تو رشته ای مثل برق که به ازای هر حدود 20 نفر مهندسی مکانیک یا شیمی ، یک نفر گرفتن خیلی سخته .

mojtaba.baharani

عضو جدید
حق با شما است
منم دكترا به همين دليل ثبت نام نكردم
ولي در كل توكل به خدا
مهندس والا چی بگم اینا دیگه شورشو درآوردن من ارشدو به خاطر پالایش نرفتم و امسالم نخوندم اگه میخوندم حتما تهران قبول میشدم.
عین خیالشونم نیست که شاید یکی گرفتاری داشته باشه.
من امروز زنگیدم گفتن این هفته میزنیم. دوستم زنگید گفتن یکی دو هفته میزنیم و ...
خاهشا هرکی تهرانه پیگیری کنه ببینه اوضاع چطوره؟

ای کاش زودتر عضو می شدم ؛اطلاعات خوبی می تونستم برای مصاحبه اتداشته باشم.امیدوارم که قبول شده باشی.

arash_4003

عضو جدید
با سلام از تمامی دوستانی که در مصاحبه تخصصی شرکت ملی نفت قبول شده اند دعوت می گردد که جهت به اشتراک گذاری اطلاعات دوستان و افزایش اطلاعات در خصوص زمان و روند انجام سایر تشریفات استخدامی در تاپیک زیر از مطالب متمرکز تری بهره مند گردند. دوستان میتوانند هر نوع سوال خود را در مورد سایر مراحل مطرح فرمایند.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/345144-تبادل-نظر-قبول-شدگان-استخدامی-شرکت-ملی-نفت

mahdibavi

عضو جدید
با سلام از تمامی دوستانی که در مصاحبه تخصصی شرکت ملی نفت قبول شده اند دعوت می گردد که جهت به اشتراک گذاری اطلاعات دوستان و افزایش اطلاعات در خصوص زمان و روند انجام سایر تشریفات استخدامی در تاپیک زیر از مطالب متمرکز تری بهره مند گردند. دوستان میتوانند هر نوع سوال خود را در مورد سایر مراحل مطرح فرمایند.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/345144-تبادل-نظر-قبول-شدگان-استخدامی-شرکت-ملی-نفت

دوست عزیز به نظر من یک تاپیک کافیه بهتره که بچه ها متفرق نشن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز با يکی از شرکت گازيا که تو دانشگاهمون دارن دوره ميبينن حرف زدم، ميگفت اینا منتظرن ما دوره امون تموم شه تا کمپ هاشون خالی شه و ما بريم، گفت واسه شرکت گاز مصاحبه عقيدتی واسه اونايی بوده که تحقيقات محليشون ناقص بوده يا طرف راجع بش بد گفته و اینا خودشون وارد شدن.ميگفت زياد به طب صنعتی کار ندارن و خود شخص هم مث من مشکل داشته با اسپريومتری اما قبولش کردن ، تعهدشونم 20 میليون واسه هفت سال بوده و الان تو دوره آموزشی ماهی 900 بشون ميدن که علی الحسابه يعنی بعدا که پايه حقوق خوردن ما به تفاوتش رو بشون ميدن.

يه دوست ديگه هم دارم که چون ليسانس دانشگاه صنعت نفت بوده طبق تعهدشون تو شرکت نفت و گاز پارس حدود 9 ماهه که کار ميکنه اما ميگفت طب صنعتی خيلی گير ميدن و واسه اسپيرومتری دوبار بيشتر اجازه نميدن که تست بديم، خلاصه که امروز بسيار بين ترس و اميد بودم اما همچنان اميد به خدا تا ببينيم چی ميشه .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز با يکی از شرکت گازيا که تو دانشگاهمون دارن دوره ميبينن حرف زدم، ميگفت اینا منتظرن ما دوره امون تموم شه تا کمپ هاشون خالی شه و ما بريم، گفت واسه شرکت گاز مصاحبه عقيدتی واسه اونايی بوده که تحقيقات محليشون ناقص بوده يا طرف راجع بش بد گفته و اینا خودشون وارد شدن.ميگفت زياد به طب صنعتی کار ندارن و خود شخص هم مث من مشکل داشته با اسپريومتری اما قبولش کردن ، تعهدشونم 20 میليون واسه هفت سال بوده و الان تو دوره آموزشی ماهی 900 بشون ميدن که علی الحسابه يعنی بعدا که پايه حقوق خوردن ما به تفاوتش رو بشون ميدن.

يه دوست ديگه هم دارم که چون ليسانس دانشگاه صنعت نفت بوده طبق تعهدشون تو شرکت نفت و گاز پارس حدود 9 ماهه که کار ميکنه اما ميگفت طب صنعتی خيلی گير ميدن و واسه اسپيرومتری دوبار بيشتر اجازه نميدن که تست بديم، خلاصه که امروز بسيار بين ترس و اميد بودم اما همچنان اميد به خدا تا ببينيم چی ميشه .
مگه تو مشکل چی داری؟
مشکل تنفسی داری؟؟

foad21

عضو جدید
قبلا هم گفتم اگه کسی با تست اسپیرومتری مشکل داره یا آسم یا مشکل تنفسی داره می تونه اسپری سالبوتامول رو قبل از تست بزنه.این اسپری باعث باز شدن و گشاد شدن را های تنفسی می شه وبه طور کلی حجم ریه رو افزایش میده.همچنین میتونید از حالا روزی نیم ساعت بدوید تا تنفس بهتری داشته باشید.در ضمن نموداری که تست اسپیرومتری بر اساس تنفس شما می کشه معمولا خطای زیادی داره و بسیاری از افراد سالم هم تست اسپیرومتری شون دچار اشکال می شه.در کل در طب صنعتی به تست چشم و گوش تاکید فراوانی میشه و بقیه تست ها رو میشه یه جورایی گذراند

t.p

عضو جدید
تجربه شخصی

تجربه شخصی

سلام دوستان ضمن آرزوی موفقیت براتون می خوام چند نمونه از سوالاتی که تو مصاحبه(البته ارگانش شرکت نفت نبود) از خودم پرسیده شدو بگم:
معرفی شخصی:
معرفی داوطلب و اعضای خانواده(سن-شغل-تحصیلات و ...)
سوابق فعالیت:
سابقه حضور در میادین انقلاب و جنگ اعضای خانواده
عضو بودن فرد در بسیج دانشگاه و یا هلال اهمر و...
مقام های آموزشی و فرهنگی از دبستان تا اکنون!
چگونگی اطلاع از اخبار روز:روزنامه-تلوزیون-ماهواره-اینترنت(سایت مورد نظرو هم از من پرسیدن!!)
اسم روزنامه ای که معمولا می خونید
نظر شخص درمورد چند مورد از اتفاقات اخیر(زمان ما ترور استاد شهریاری و انتخابات بود...)
شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و ....
چند تاریخ مهم سیاسی (اوالین امام جمعه تهران بعد انقلاب؟-9دی؟ اولین شهید محراب؟و....الان یادم نیست!)
نحوه پوشش شما در بیرون و محل کار و...
...
و سوالای احکام(توصیه می کنم از رساله موضوعات:ارکان-مکان و زمان نماز و لباس نمازگزار -اعمال واجب و مستحب-مبحث روزه- واجبات و... رو بخونید)
ممکنه چند تست روانشناسی و تحلیل شخصیتی هم پرسیده بشه.:warn:.. مسلط و سنجیده جواب بدید... اول فکر کنید...
احیانا رو صمیمیت بازجو حساب نکنید و تیریب دوستانه بر ندارید...;) خوب امیدوارم کمکتون کرده باشم .
در خصوص اظهار نظر در موارد سیاسی مخصوصا ،بهتره کاملا محتاط باشید.:)...
موفق باشید:gol:

pejman4u

عضو جدید
بازجو رو خوب اومدی داداش ;) این مصاحبه ها هیچ فرقی با بازجویی نداره :D

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
ممنون.مفید بود!;)
حالا با این سوالات سخت قبولتون هم کردن؟!

من نمی دونم با این سوالات کی قبول میشه؟!:que:

86110823

عضو جدید
با سلام به تمام دوستان
بچه ها کسی می دونه الان که استخدام می شی با یه مدرک پایین تر کی می تونی تعدیل مدرک کنی؟ چند سال نمی تونی تعدیل مدرک کنی؟لیسانس به فوق رو میگم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو مشکل چی داری؟
مشکل تنفسی داری؟؟

در حالت عادی و روزمره نه مشکلی ندارم اما 3 سال پيش تو تست اسپيرومتری ذوب آهن رد شدم :(واسه همين چند روز پيش رفتم دکتر دوباره و گفت ريه ات تنگه :(اما من در حالت عادی مشکلی باش ندارم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حالت عادی و روزمره نه مشکلی ندارم اما 3 سال پيش تو تست اسپيرومتری ذوب آهن رد شدم :(واسه همين چند روز پيش رفتم دکتر دوباره و گفت ريه ات تنگه :(اما من در حالت عادی مشکلی باش ندارم

نگران نباش استرس روز طب اوضاعتو بدتر می کنه.
توکلت به خدا باشه ایشالا اتفاقی نمی افته و قبول میشی.

ببینم یعنی مادرزادی ریه ت تنگ تر از عادیه؟
از کجا فهمیدی این مشکلو داری؟
موقع دودیدن تنگی نفس میشی؟

بالا