دانشگاه گیلان

danaye

عضو جدید

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ میبینی نسترن ؟ یک ترررررررررررررررررررررررررم طول کشیده تا متنفر شه ازین یونی :دی
خیلی دیر!
توصیه های ایمنی رو جدی نگرفته بود..:D
شوما یه ترمه ماهاکه جند ترمه چیکار کنیم!
حالم از دانشگاهو کوفتو مرضو زهر مار بهم میخوره هیییییییییییییییی خوووووووووووووووووووودا!:cry::w04::w05::w06::w19:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینجا کسی هست که ارشد کامپیوتر دانشگاه گیلان خونده باشه ؟؟

kaligula

عضو جدید
سلام من دانشگاه خیام مشهد معماری می خونم.
می خوام واسه کارشناسی ه جور شده بیام شمال.
بیشترم دوس دارم بیام گیلان
اونجا نا پیوسته ی معماری داره؟
چراااا انقد بد می گین از دانشگاتون ؟!!!!

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشگاه خیام مشهد معماری می خونم.
می خوام واسه کارشناسی ه جور شده بیام شمال.
بیشترم دوس دارم بیام گیلان
اونجا نا پیوسته ی معماری داره؟
چراااا انقد بد می گین از دانشگاتون ؟!!!!

هرگز مرتکب همچین اشتباهی نشو... :|

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همین تریبون استفاده کرده مجددا اعلان نفرت میکنم... :|
الهی با خاک یکسان شه!
:razz:
تو روح اونی که خون به دلم کرد امروز...:razz:
ازش متنفرم...خدا ازش نگذره...این همه حق گردنشه...پدر ما رو در آورد...:cry:

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعن دانشگاه گیلان انقد بده؟؟؟همه ک میگن روزانه و شبانه زیاد سخت نمیگیرن فقط برا آزاد و پیام نورو.......سخت مگیرن.
من فکر میکردم فقط دانشگاه آزاد ما خراب شدس:redface:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
الان باید دانشجوی ارشد اونجا باشم .. ولی نرفتم ..

انشاالله دانشگاه بهتری قبول بشم

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعن دانشگاه گیلان انقد بده؟؟؟همه ک میگن روزانه و شبانه زیاد سخت نمیگیرن فقط برا آزاد و پیام نورو.......سخت مگیرن.
من فکر میکردم فقط دانشگاه آزاد ما خراب شدس:redface:

اشتباه به عرض رسوندن...:| مخصوصا رشته ما :|
شکنجه گاه قرون وسطاس! :| خدا نصیب نکنه :|

الان باید دانشجوی ارشد اونجا باشم .. ولی نرفتم ..

انشاالله دانشگاه بهتری قبول بشم

:|

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چرا بد میگین از دانشگاه گیلان.
من خودم دانشجوی این دانشگاه بودم و هیچ بدی هم ندیدم.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه های مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان، من میخوام یه مشورتی با شماها کنم،خواستم بدونم که تو دانشگاه شما سخت گیری خیلی زیاده؟ جریان اخراجی و مشروطی دانشگاه شما چطوریاست؟مشروطی و اخراجی زیاد دارین؟اگه خوب در طول ترم بخونی باز ممکنه درسو پاس نکنی؟استاداش مخصوصا واسه طراحی کاربردی چطورین؟سخت پاسی میدن؟بد نمره هستن؟ممنون میشم که راهنماییم کنین.

lotusmehr

عضو جدید
سلام بچه های مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان، من میخوام یه مشورتی با شماها کنم،خواستم بدونم که تو دانشگاه شما سخت گیری خیلی زیاده؟ جریان اخراجی و مشروطی دانشگاه شما چطوریاست؟مشروطی و اخراجی زیاد دارین؟اگه خوب در طول ترم بخونی باز ممکنه درسو پاس نکنی؟استاداش مخصوصا واسه طراحی کاربردی چطورین؟سخت پاسی میدن؟بد نمره هستن؟ممنون میشم که راهنماییم کنین.
سلام دوست عزيزومن خودم ترم 7 مكانيكموبستگي به استاد داره بعضي ها خوبن بعضي ها داغون اما چون تنوع استاد زياده مجبور نسيتي حتما با يكي برداري هرچقد تلاش كني همون اندازه نمره ميگيري مشروطي هم داريم كه اونا اكثرا نه توكلاس شركت ميكنن ونه امتحان رو خوب ميدن.كلا بدنيست

recolor

عضو جدید
کمک!!!
دوستان من یک مشکل دارم. ممنون میشم خیلی فوری جوابمو بدین.

برادرم دانشگاه گیلان قبول شده. اما وقتی میخوایم بریم به سامانه ثبت نام اینترنتی این دانشگاه در آدرس زیر و به عنوان کد کاربری : کد ملی، و پسوورد : کد داوطلبی رو میزنیم خطا میده :
"برای این کد داوطلبی کد ملی داده شده نامعتبر است."
بنابراین وارد سایت نمیشه و زمان همینطور داره میگذره و نمیتونیم ثبت نام اینترنتی کنیم. هر چی هم تماس میگیریم جواب درست نمیدن.

http://amozesh.guilan.ac.ir/applicantlogin.asp

کسی از دوستان دانشگاه گیلان امسال قبول شده و ثبت نام کرده؟
کسی میدونه مشکل چیه و چجوری حل میشه؟
ممنون میشم هرچه زودتر به دادمون برسین
:(:(

lotusmehr

عضو جدید
dooste aziz,bayad be jaye kode karbari shomare daneshjooi va be jaye password shomare melli bezanid,shoma bar ax mizadid,movafaq bashan

recolor

عضو جدید
lotusmehr
ممنون بابت پاسخت. اما برادرم تازه برای ثبت نام به این سایت مراجعه کرده بود (به عنوان داوطلب پذیرفته شده و بدون شماره دانشجویی).
مشکل حل شد. با رفتن به رشت فقط بخاطر این مشکل و اینکه تلفنی جوابگو نبودن!

بازم ممنون

Reza.aghajani

عضو جدید
slm azizam.mobarake.kode karbario bayad shomare daneshjoee va on yeki ham bayad shomare davtalabie sare konkoro bezani ta sistam vasat baz she doste aziz.mofagh bashi

amir8854

عضو جدید
اونایی که تازه قبول شدن تو دانشگاه گیلان و یا میخوان انتقالی بگیرن یا مثلا ارشد بیان و ...
این دانشگاهم مث دانشگاهای دیگس از هر لحاظی(مث دولتی ها ها نه آزادا)
تو دانشگاهای کشورم رتبه 10 ررو داره که این خیلی خوبه،هر چند که کاستی هایی هم تو دانشگاه هست ولی در کل دانشگاه خوبیه
من سال آخر برق همین دانشگام و دیدم بعضی دوستان خیلی بد دارن میگن از این دانشگاه واقعا ناراحت شدم
اگه دقت کرده باشید بیشتر اونایی که خیلی بد میگن رشته معماری هستن:باید بگم خب فعلا دانشکده معماری ما یه جایی تقریبا پشت مشتای دانشگاس و یه ساختمون یه طبقه ی خیلی قدیمی که هیچ صفایی نداره!!
احتمالا اون دوستانی که بد میگن برا همینه،ولی خداییش دانشکده فنی ما عالیه،همه جورها!!!من که دانشگامو دوس دارم مخصوصا راهرو الکترونیکو که پاتوق خودمونه :)
از نظر آزمایشگاه تو رشته برق:شاید که ازمایشگاهای خیلی پیشرفته ای نداشته باشه ولی در حد نرمال خوبه،در مورد آزمایشگاه کنترلم امسال تجهیزات جدیدی گرفتن و بهتر شده
تو دانشگاه یه کتابخونه عمومی هست که راحت میشه توش درس خوند(البته اگه ترم اولیا بزارن اینقد که حرف میزنن!!ولی با یه بار خودکار کوبیدن رو میز حل میشه:))،توی دانشکده فنی هم یه جایی هس به عنوان سالن مطالعه که بیشتر برای کارای گروهی ازش استفاده میشه حالا درس خوندن و مساله حل کردن،ولی بیشتر به عنوان گیم نت ازش استفاده میکنن :)
کل دانشگاه یه فضای عالی و بزرگ هست که راحت میشه توش چرخیدو و از طبیعت لذت برد(مخصوصا تو بهار بعد عید) خلاصه یه دانشگاه بزرگه که مثلا از دانشکده فنی تا کتابخونه ای که بالا گفتم چند دیقه ای باید راه بری.
در ضمن یه دانشکده معماری هم دارن میزنن که از بیرون خداییش خیلی شیکه فک کنم تا دوسال دیگه یا شایدم سال بعد آماده بشه(فک کنم اگه بشه دیگه بچه های معماری اینقد از دانشگاه بد نمیگن)
اینم بگم که دانشگاه ما یه پردیس اصلی داره که تقریبا تو اتوبان رشت تا تهرانه(تاکسی و سرویس هستا) که دانشکده های کشاورزی و انسانی و فنی و معماری رو شامل میشه و کتابخونه و ساختمان اداری و خوابگاه پسرا هم تو همین پردیسه،دانشکده تربیت بدنی بیرون پردیسه و تقریبا اون طرف اتوبان و 200 متری بالاتره که خوابگاه دخترا رو هم شامل میشه و دانشکده علوم پایه هم کلا از این فاصله داره و دقیقا وسط شهره،چیزایی که من توصیف کردم برای پردیس اصلی بود
البته درسته هر جا هم خوبی داره هم بدی،هم تو استاداش یا چیزای دیگه،که این در مورد دانشگاه ما هم صادقه ولی نه در حدی که بعضی دوستان میگن
مرسی که خوندید :)

آخرین ویرایش:

parienaz

عضو جدید
دانشکده علوم پایه تازه رشته علوم کامپیوتر رو آورده
کلا هدر میشیم واسه این رشته ی تازه وارد
آخرم معلوم نمیشه بهمون مهندس میگن یا متخصص...

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که تازه قبول شدن تو دانشگاه گیلان و یا میخوان انتقالی بگیرن یا مثلا ارشد بیان و ...
این دانشگاهم مث دانشگاهای دیگس از هر لحاظی(مث دولتی ها ها نه آزادا)
تو دانشگاهای کشورم رتبه 10 ررو داره که این خیلی خوبه،هر چند که کاستی هایی هم تو دانشگاه هست ولی در کل دانشگاه خوبیه
من سال آخر برق همین دانشگام و دیدم بعضی دوستان خیلی بد دارن میگن از این دانشگاه واقعا ناراحت شدم
اگه دقت کرده باشید بیشتر اونایی که خیلی بد میگن رشته معماری هستن:باید بگم خب فعلا دانشکده معماری ما یه جایی تقریبا پشت مشتای دانشگاس و یه ساختمون یه طبقه ی خیلی قدیمی که هیچ صفایی نداره!!
احتمالا اون دوستانی که بد میگن برا همینه،
ولی خداییش دانشکده فنی ما عالیه،همه جورها!!!من که دانشگامو دوس دارم مخصوصا راهرو الکترونیکو که پاتوق خودمونه :)

در ضمن یه دانشکده معماری هم دارن میزنن که از بیرون خداییش خیلی شیکه فک کنم تا دوسال دیگه یا شایدم سال بعد آماده بشه(فک کنم اگه بشه دیگه بچه های معماری اینقد از دانشگاه بد نمیگن)

البته درسته هر جا هم خوبی داره هم بدی،هم تو استاداش یا چیزای دیگه،که این در مورد دانشگاه ما هم صادقه ولی نه در حدی که بعضی دوستان میگن
مرسی که خوندید :)

جناب بنده هم چهار ساله دارم تو این خراب شده درس میخونم...
متاسفم که فکر میکنید دغدغه ما فقط جا و مکانه و این همه نارضایتی از یه مسئله سطحی نشئت میگیره!!
دانشکده معماری با همه کم و کاستی های ظاهری و امکاناتی که داره بخاطر جو صمیمی و متعادلشه که مورد توجهه!! یا ب قول شما همون صفایی که داره!
چون فقط و فقط بچه های معماری اونجا هستن و وسعتش از یه راهرو و چند تا کلاس و آتلیه بیشتر نیست و همه همدیگرو میشناسن!
شاید تنها حسنش هم همین باشه!! نارضایتی ما اصلا بخاطر مکان بد دانشکده و قدیمی بودن و ریختن سقف و دیواراش نیست!!
بخاطر اینه که
1) اساتیدش جز عده ای معدود اصلا به رشته مسلط نیستن و نمیدون چی دارن میگن!! یه عالمه استاد فوق لیسانس افتخاری (!) داریم که فقط به جهت روابط روی کار اومدن!
به جرئت میتونم بگم خود من جز 3 ترم (به لطف استاد با سواد) بقیه ترما تقریبا هیچی یاد نگرفتم و با دست خالی دارم از این دانشگاه میرم و یه دانشجوی کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی یا پیام نور سوادش از من نوعی که مثلا دارم سراسری (اونم دانشگاه رتبه 10) میخونم بیشتره و این واقعا جای تاسف داره!
2)ملاک سنجش اساتید علی رغم رشته پرکار و پرزحمت و پرهزینه 70% به روابط بستگی داره!
اگه دل استادو به دست آوردی نمره میگیری..اگه نه ول معطلی..داعیه حق و حقوق هم نباس بکنی چون تا بوده همین بوده و تا هست چنین است!
مث رشته شما نیست که چهارتا فرمول رو برگه بنویسی مدرک وجود داشته باشه استاد مجبور باشه نمره بده!!
اینجا همه چی سلیقه ایه و 100% نمره درس 5 واحدی دست استاد...به هر کی بخواد میده...به هر کی نخواد نمیده...هیچکس هم بازخواستش نمیکنه!!
اون دانشکده هم همون چهار سال پیش که ما اومدیم قرار بود افتتاح بشه ...
الان که ما داریم فارغ التحصیل میشیم همچنان در همون مرحله هست!
چون پول ندارن و تا 2-3 سال دیگه هم نمیتونن جمعش کنن!

اخوی... تا وقتی با کفش بر و بچه های معماری تو اون دانشگاه قدم نزدی راجع به راه رفتنشون قضاوت نکن لدفن! :|

پ.ن : اگر لحنم تند بود معذرت میخوام... چون چند نفر تکرار کردن این مسئله رو که ما زیادی سیاه نمایی میکنیم خواستم رفع ابهام شه...

آخرین ویرایش:

amir8854

عضو جدید
جناب بنده هم چهار ساله دارم تو این خراب شده درس میخونم...
متاسفم که فکر میکنید دغدغه ما فقط جا و مکانه و این همه نارضایتی از یه مسئله سطحی نشئت میگیره!!
دانشکده معماری با همه کم و کاستی های ظاهری و امکاناتی که داره بخاطر جو صمیمی و متعادلشه که مورد توجهه!! یا ب قول شما همون صفایی که داره!
چون فقط و فقط بچه های معماری اونجا هستن و وسعتش از یه راهرو و چند تا کلاس و آتلیه بیشتر نیست و همه همدیگرو میشناسن!
شاید تنها حسنش هم همین باشه!! نارضایتی ما اصلا بخاطر مکان بد دانشکده و قدیمی بودن و ریختن سقف و دیواراش نیست!!
بخاطر اینه که
1) اساتیدش جز عده ای معدود اصلا به رشته مسلط نیستن و نمیدون چی دارن میگن!! یه عالمه استاد فوق لیسانس افتخاری (!) داریم که فقط به جهت روابط روی کار اومدن!
به جرئت میتونم بگم خود من جز 3 ترم (به لطف استاد با سواد) بقیه ترما تقریبا هیچی یاد نگرفتم و با دست خالی دارم از این دانشگاه میرم و یه دانشجوی کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی یا پیام نور سوادش از من نوعی که مثلا دارم سراسری (اونم دانشگاه رتبه 10) میخونم بیشتره و این واقعا جای تاسف داره!
2)ملاک سنجش اساتید علی رغم رشته پرکار و پرزحمت و پرهزینه 70% به روابط بستگی داره!
اگه دل استادو به دست آوردی نمره میگیری..اگه نه ول معطلی..داعیه حق و حقوق هم نباس بکنی چون تا بوده همین بوده و تا هست چنین است!
مث رشته شما نیست که چهارتا فرمول رو برگه بنویسی مدرک وجود داشته باشه استاد مجبور باشه نمره بده!!
اینجا همه چی سلیقه ایه و 100% نمره درس 5 واحدی دست استاد...به هر کی بخواد میده...به هر کی نخواد نمیده...هیچکس هم بازخواستش نمیکنه!!
اون دانشکده هم همون چهار سال پیش که ما اومدیم قرار بود افتتاح بشه ...
الان که ما داریم فارغ التحصیل میشیم همچنان در همون مرحله هست!
چون پول ندارن و تا 2-3 سال دیگه هم نمیتونن جمعش کنن!

اخوی... تا وقتی با کفش بر و بچه های معماری تو اون دانشگاه قدم نزدی راجع به راه رفتنشون قضاوت نکن لدفن! :|

پ.ن : اگر لحنم تند بود معذرت میخوام... چون چند نفر تکرار کردن این مسئله رو که ما زیادی سیاه نمایی میکنیم خواستم رفع ابهام شه...

1)دوست خوبم خودتم حرف منو یه جوری تکرار کردی که!!!پس بگو دانشکده ی بد نه دانشگاه بد!!!شما از دانشکدت راضی نیستی حالا به خاطر استاداش یا چیزای دیگه،در ضمن خود دانشجوها هستن که میتونن ثابت کنن علم یه استادی کمه!سعی کنین با تلاش بیشتر علم خودتون(کل هم رشته ای هاتون)رو بالا ببرید و به مدیرای دانشکدتون ضعیف بودن اساتید رو اثبات کنین که اونام اقدامی بکنن، ولی درست نیس به خاطر یه دانشکده کل دانشگاه رو با عنوان خراب شده به کار ببری!!
دانشکده فنی پره از استادای عالم و با تجربه،خوب معموله مثلا تو رشته ی خودمون استاد بدم هست که اکثرا ازش ناراضی هستن به خاطر همین برا پروژه کارشناسی کسی طرفش نمیره که این برا یه استاد تقریبا به اندازه ی ببخشید فحشه!!خلاصه اینجوری یا اون خودشو اصلاح میکنه یا اینکه اساتید بیشتری جذب میشن که خداروشکر امسال چند نفری اضافه شدن به استادای خوبمون
پس کل دانشگاه رو زیر سوال نبر،منم خدایی قصد مخالفت با شمارو ندارم ولی وقتی اومدم دیدم اینجوری دارین از دانشگاه بد میگین بهم برخورد و البته کمی هم حرصم گرفت!!

2) باید بگم ما هم کلی درسای عملی داریم که بیشتر نمره دست استاده و خودش تشخیص میده که نمرت میتونه چند باشه،خب منم اکثرا دیدم بیرون دانشکدتون یه گروهی نقاشی میکنن،خب خداییش در این مورد همه چی دست معلم و استاده دیگه کاریش نمیشه کرد!!!اصن به قول شما 100 درصد نمره دست استاد،اون استاد که آزار نداره بهتون نمره نده(اینجا میشه همون مثالی که معلمامون برامون میزدننو گفتا!!که وقتی بچه ها نمره 20 میگیرن میگن ما 20 گرفتیم ولی وقتی نمرشون کم میشه میگن معلم به ما مثلا 12 داد!!)
یه چیز دیگه...... برق بهشت ریاضیته!! ایول همه برقیا با احترام به همه هم دانشگاهیا

آخرین ویرایش:

amir8854

عضو جدید
دانشکده علوم پایه تازه رشته علوم کامپیوتر رو آورده
کلا هدر میشیم واسه این رشته ی تازه وارد
آخرم معلوم نمیشه بهمون مهندس میگن یا متخصص...

فک کنم این با رشته ی شما فرق دارها!شما مهندسی ،اون رشته بیشتر تئوریه انگار ولی شماها کار طراحی و محاسبات رو هم انجام میدین دیگه>اخه مگه میشه به کسی که درس سیگنال(نمیدونم ترم چندی ولی میدونم بچه های کامپیوترم این درسو دارن)رو پاس کرده نگفت مهندس!!
میدونی فک کنم برا شمام مث قضیه مهندسی شیمی و شیمی باشه که مهندساش همش تاکید میکنن رو قسمت مهندسیش که رشته ی ما مهندسی شیمیه نه شیمی

parienaz

عضو جدید
فک کنم این با رشته ی شما فرق دارها!شما مهندسی ،اون رشته بیشتر تئوریه انگار ولی شماها کار طراحی و محاسبات رو هم انجام میدین دیگه>اخه مگه میشه به کسی که درس سیگنال(نمیدونم ترم چندی ولی میدونم بچه های کامپیوترم این درسو دارن)رو پاس کرده نگفت مهندس!!
میدونی فک کنم برا شمام مث قضیه مهندسی شیمی و شیمی باشه که مهندساش همش تاکید میکنن رو قسمت مهندسیش که رشته ی ما مهندسی شیمیه نه شیمی

رشتمون شباهت زیادی به نرم افزار داره در واقع همون برنامه نویسی و از این قبیل با بازار کار بهتر
اما ما در مجموع هم به علم software وهم hardware مسلط میشیم
ی جورایی این رشته رشته ی مادر محسوب میشه
اما متاسفانه تو ایران قدمت چندانی نداره

amir8854

عضو جدید
رشتمون شباهت زیادی به نرم افزار داره در واقع همون برنامه نویسی و از این قبیل با بازار کار بهتر
اما ما در مجموع هم به علم software وهم hardware مسلط میشیم
ی جورایی این رشته رشته ی مادر محسوب میشه
اما متاسفانه تو ایران قدمت چندانی نداره
انگار من بد متوجه شدم!!پس شما علوم کامپیوتر می خونید،حالا چه مهندس چه غیر مهندس موفق باشید

1mahdi1

عضو جدید
سلام خوبین؟
این اولین پست منه تو این جا.
من امسال کنکور دادم و نمیدونم ککه قراره که چی بشه ولی امیدوارم خوب بشه .
بچه ها به نظرتون رشته ی مهندسی کامپیوتر و IT تو دانشگاه گیلان -رشت خوبه؟
استاداشون چجورین؟ باسواد هستن؟
نظرتون راجع به این رشته ها(کام نرم و IT) چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

Masoud16ahm

عضو جدید
سلام
کسی نیست دانشگاه گیلان قبول شده باشه؟ یا قبلآ اونجا بوده باشه ؟
ارشد مکانیک طراحی کاربردی اونجا قبول شدم.
هر اطلاعاتی اگه درباره استادا ، سخت گیریشون ، سوادشون و..... یا دانشگاه و خوابگاهاش دارید ممنون میشم کمک کنید.

هر 30 صفحه رو هم خوندم چیز زیادی دستگیرم نشد خدایی!! :cool:

سلام دوستان.خسته نباشید;).من دنبال کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال استوارت قسمت دوم جلد اول میگردم:cool:.ولی هر کتاب فروشی که تو رشت رفتم نداشت این کتابو:(.میخواستم بدونم اگه کسی این کتابو جدیدا خریده منو راهنمایی کنه که برم از اونجا بخرم:redface:.و یا اگه میدونه که این کتابو میشه کجا گیر اورد راهنماییم کنه:D.ممنون میشم.وگرنه باید برم خرید اینترنتی کنم که ممکنه نسخه ایی که میدن کیفیت خوبی نداشته باشه:cry: ....