نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اعظم01

عضو جدید
یکی تو این تاپیک هست که چون آزاد قبول شده خیلی داره تعصب نشون میده:surprised:یه جورایی میخواد بگه آزاد قبول شدن خیلی سخته و هرکسی نمیتونه .ولی بچه ها نگران نباشید مطمئن باشید کمتر از پارسال برنمی داره حالا الانم نشه تو بهمن قبولید.

اینکه یه نفر نسبت به جایی که قبول شده تعصب نشون بده و اونو خوب بدونه اشکالی نداره . مشکل از بعضی از دوستانه که یه شبانه دانشگاه درجه 2 ،3 شهرستان قبول شدن و فکر می کنن حق دارن همه واحدهای دانشگاه آزاد رو زیر سوال ببرن . به هر حال امیدوارم هر کی زحمت کشیده به حقش برسه و همه موفق باشن

mahboooobeh

عضو جدید
ای بابا بچه ها اینقدر نگران نباشید بالاخره میاد دیگه........
اونا دور هم رو برگه اسکیسای ما خوشن و چایی و تخمه میخورن....ما چرا اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم.........خوووووووووووووووش باشین دنیا 2روزه هاااااااااااا:w31:

architect.m.gh

عضو جدید
اینقدر هم بی مسئولیت هستن که یه اطلاع رسانی نمیکنن که کی نتیجه میاد یا برا تکمیل ظرفیت تکلیف چیه ، فقط پول مفت میگیرند

ميشن

عضو جدید
بچه ها ناراحت نباشين.چرا اعصابتون خورد ميكنيد بخدا من ازين ور مونده ازون ور رونده شدم غيرانتفاعي قبول شدم اما دوره.منتظر جوابم اونام تا اول مهر بهم فرصت دادن واسه ثبت نام.اونا راحت نشستن ما اينجا بايد حرص بخوريم بيخيال ................

a65

عضو جدید
چرا رشته هنر و گرایش معماری در لیست تکمیل ظرفیت نیست؟ توجه داشته باشید رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد.

احتمالا تکمیل ظرفیت شته های دو مرحله ای، نزدیکای بهمن برای ورودی نیمه دوم اعلام میشه.
اصلا نگران نباشید بچه ها دانشگاه آزاد از خیر اینهمه پول برای هر ترم رشته های مثل معماری نمیگذره
امکان نداره تغییر رویه بده و ظرفیتها رو کم بکنه یا تکمیل ظرفیت رو محدود بکنه یه چندجا.
والبته این موضوع هم از ارزش کار کسانی که قبول میشند کم نمیکنه.

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه یه نفر نسبت به جایی که قبول شده تعصب نشون بده و اونو خوب بدونه اشکالی نداره . مشکل از بعضی از دوستانه که یه شبانه دانشگاه درجه 2 ،3 شهرستان قبول شدن و فکر می کنن حق دارن همه واحدهای دانشگاه آزاد رو زیر سوال ببرن . به هر حال امیدوارم هر کی زحمت کشیده به حقش برسه و همه موفق باشن

از نظر بار علمی ما تو دانشگاه های سراسری درجه 3 نداریم تو معماری تقریبا من خودم نه ازادی هستم نه سراسری اما واسه یاد گیری در دانشگاه های ازاد فقط دانشگاه ازاد تهران مرکز و علوم تحقیقات هستن که حرفی واسه گفتن دارند البته ما دانشجوییم و باید خدمون بریم دنبالش و اینکه فقط این 2 تا دانشگاه ازاد هستن که از خیلی از روزانه و شبانه های شهرستان بهتر هستن

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر هم بی مسئولیت هستن که یه اطلاع رسانی نمیکنن که کی نتیجه میاد یا برا تکمیل ظرفیت تکلیف چیه ، فقط پول مفت میگیرند

احتمالا تکمیل ظرفیت شته های دو مرحله ای، نزدیکای بهمن برای ورودی نیمه دوم اعلام میشه.
اصلا نگران نباشید بچه ها دانشگاه آزاد از خیر اینهمه پول برای هر ترم رشته های مثل معماری نمیگذره
امکان نداره تغییر رویه بده و ظرفیتها رو کم بکنه یا تکمیل ظرفیت رو محدود بکنه یه چندجا.
والبته این موضوع هم از ارزش کار کسانی که قبول میشند کم نمیکنه.
این جا نوشته کلا رشته های عملی تکمیل ظرفیت ندارن
http://faq.azmoon.org/FaqList.aspx?app=81&pid=221286217

glamorous

عضو جدید

arch 1 teh

عضو جدید
این جمله از سایت دانشگاه آزاده
با توجه به اینکه در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد، داوطلبینی که در اعلام نتایج قبول شده اند نیز امکان انتخاب رشته مجدد دارند،آیا در صورت انتخاب رشته جدید ، رشته قبولی قبلی آنان حذف می گردد و یا پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بازهم امکان ثبت نام در آن رشته را خواهند داشت؟در صورت قبولی در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، امکان ثبت نام در رشته/محل قبلی را نیز خواهند داشت.
اگر ما قبول شدیم و ثبت نامم کردیم باز میتونیم انتخاب تکمیل ظرفیت شرکت کنیم

اعظم01

عضو جدید
از نظر بار علمی ما تو دانشگاه های سراسری درجه 3 نداریم تو معماری تقریبا من خودم نه ازادی هستم نه سراسری اما واسه یاد گیری در دانشگاه های ازاد فقط دانشگاه ازاد تهران مرکز و علوم تحقیقات هستن که حرفی واسه گفتن دارند البته ما دانشجوییم و باید خدمون بریم دنبالش و اینکه فقط این 2 تا دانشگاه ازاد هستن که از خیلی از روزانه و شبانه های شهرستان بهتر هستن

دوست عزیز منظور من اینه که توی رنکیگ دانشگاه ها خیلی از سراسری ها شاید از بعضی از واحدهای آزاد پایین تر باشن . به هر حال خود این موضوع هم برای من اهمیت چندانی نداره . حرف من اینه که با این سیستم واقعا معیوب سنجش و آزمون های ورودی غیر استاندارد وقتی یه نفر قبول می شه نباید اونقدر دچار اعتماد به نفس کاذب بشه که زحمت های دیگران رو کاملا ندیده بگیره و زیر سوال ببره . شما اگه به صفحات قبلی این تاپیک مراجعه کنید متوجه منظور من می شید . آزمون دانشگاه سراسری امسال که واقعا مسخره بود از اون درک مسخره گرفته تا اون دروس فنی که عملا فقط گلابچی بود و... و از اون امتحان اسکیس که یه مقیاس خواسته بودن که تو شیت جا نمی شد و در نهایت کسایی نمره بهتری گرفته بودن که اصلا به مقیاس توجهی نکرده بودن و خیلی چیزهای دیگه که خودتون بهتر از من می دونید آزمون آزاد هم که غیر استاندارد . بنابراین من که علوم تحقیقات مجاز شدم بی خودی نباید دچار غرور کاذب بشم نسبت به بقیه بچه ها .

a65

عضو جدید

من لیسانسم رو توی دانشگاه هنر تبریز خوندم والا نه تاجی سرمون گذاشتن و نه مدال دادن بهمون. شغل و کارم هم فرقی با کسی که توی آزاد خونده نداره.برای ارشد هم پارسال قبول نشدم امسال هم کلا شرکت نکردم.ا

sonor

عضو
دوستان هر کی هر جایی که مجاز شده قبول میشه و تکمیل ظرفیتم موند واسه بهمن

آگرین

عضو جدید
من از این ناراحتم که من با تراز 6143 شدم نفر 500 تهران جنوب و با توجه به ازمون اسکیس خودم فکر میکنم احتمال قبولیم خیلی کمه در صورتی که میتونستم یه واحد دیگه ایی مثل همدان یا کرمانشاه با رتبه بهتر احتمال قبولیم هم بیشتر بود ....از این ناراحتم که ممکنه به خاطر این نحوه انتخاب و نداشتن تکمیل ظرفیت امسال قبول نشم....

hooman_archi

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه اگر این ترم برم دانشگاه
بعد تو تکمیل ظرفیت بهمن میتونم دانشگاه عوض کنم ؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من این اطلاعی رو تو فیس بو... دیدم!!! کسی میدونه از کجا اومده و صحت داره؟1229831_566659063382304_1511795640_n.jpg

sonor

عضو
من زنگ زدم و پرسیدم و این جوابی بود که دادن اگه اسکیستو خوب داده باشی صد درصد قبولی همون جا که واسه امتهان نظری قبولت کردن

s.y.s

عضو جدید
من از این ناراحتم که من با تراز 6143 شدم نفر 500 تهران جنوب و با توجه به ازمون اسکیس خودم فکر میکنم احتمال قبولیم خیلی کمه در صورتی که میتونستم یه واحد دیگه ایی مثل همدان یا کرمانشاه با رتبه بهتر احتمال قبولیم هم بیشتر بود ....از این ناراحتم که ممکنه به خاطر این نحوه انتخاب و نداشتن تکمیل ظرفیت امسال قبول نشم....

آگرین عزیز نگران نباشید

منم ترازم 5600 شد و فقط هم قزوین رو انتخاب کردم که تراز قزوین 5700 بود

بنابراین مجاز به امتحان اسکیس نشدم :(:(:(:(:(:(:(

خیلی ناراحتم که یکسالم به خاطر اشتباهم که می تونستم شهرهای بیشتری انتخاب کنم که حداقل اسکیس بدم

از بین رفت

اما خودم رو دلداری می دم که حتما مصلحتی بوده :(

امیدوارم تو دانشگاهی که دوست دارید قبول بشید:gol:

Paradiso100

عضو جدید

والله من دانشگاه آزاد قزوین خوندم
بچه های سراسری تمام پروژها شونو میارن من انجام بدم . بلد نیست اصن :))) دانشگاه رازی رو میگم :))))))

sonor

عضو
سلام دوستان

shhg

عضو جدید
سوالم از مرکز آزمون،هر بار یه چیزی میگن :
سوال: چرا هیچ کس پاسخگو نیست که نتایج ازمون عملیه معماری کی میاد؟؟؟شماره مرکز ازمون که اصلا جواب نمیده .شما هم همینطور..اول مهر شد ما هنوز بلاتکلیفیم..کی قراره نتایج ما رو بزنین؟؟؟پاسخ: نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود

shhg

عضو جدید
سلام دوستان

بله میشه،من امروز این سوالو پرسیدم گفتن میشه،ولی یارو گفت خانم بزار نتایج بیاد بعد تو فکره تکمیل ظرفیت باش

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من شاید منظورشون برای این مرحله باشه...یعنی تو این مرحله "رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد"
پس شاید به قول دوستان تو بهمن بگیرن تکمیل ظرفیت رشته های عملی رو
والله من دانشگاه آزاد قزوین خوندم
بچه های سراسری تمام پروژها شونو میارن من انجام بدم . بلد نیست اصن :))) دانشگاه رازی رو میگم :))))))
راست میگی اکثر بچه های آزاد حتی واسه در اوردن شهریه دانشگاهشون از همون کارشناسی میرن دنبال کار و یاد گرفتن نرم افزار های مختلف و خیلی هم موفق میشن تو کارشون ولی بچه های دولتی تازه بعد از کارشناسی گرفتن میبینن که هیچ کاری بلد نیستن و تازه یادشون میفته برن سر کار و چیز یاد بگیرن البته اگه کاری باشه براشون بدون پارتی !

آگرین

عضو جدید
آگرین عزیز نگران نباشید

منم ترازم 5600 شد و فقط هم قزوین رو انتخاب کردم که تراز قزوین 5700 بود

بنابراین مجاز به امتحان اسکیس نشدم :(:(:(:(:(:(:(

خیلی ناراحتم که یکسالم به خاطر اشتباهم که می تونستم شهرهای بیشتری انتخاب کنم که حداقل اسکیس بدم

از بین رفت

اما خودم رو دلداری می دم که حتما مصلحتی بوده :(

امیدوارم تو دانشگاهی که دوست دارید قبول بشید:gol:

ممنون عزیزم .
..اره چه حیف شد....چرا فقط یک شهرر؟؟؟!!!!!
نحوه انتخاب شهر و واحد ما وقتی درست از آب در میامد که اسکیس رو همون روز میگرفتن و نمره کل ما رو برای همه شهرهای انتخابی مد نظر میگرفتن...ا
راستی...میتونی از الان یواش یواش درسهات رو بخونی و مطمنم سال بعد قبولی..;)

آخرین ویرایش:

a65

عضو جدید
سوالم از مرکز آزمون،هر بار یه چیزی میگن :
سوال: چرا هیچ کس پاسخگو نیست که نتایج ازمون عملیه معماری کی میاد؟؟؟شماره مرکز ازمون که اصلا جواب نمیده .شما هم همینطور..اول مهر شد ما هنوز بلاتکلیفیم..کی قراره نتایج ما رو بزنین؟؟؟پاسخ: نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود

نیمه مهرماه :((((

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سراسری درجه دو وسه نداریم در ضمن منظور ایشون رو من خوب میدونم دوست گرامی منظور اینکه بخوایم بگین دانشگاه آزاد ظرفیت کم برداشته امسال کی رو گول میزنیم؟ خودمون یا بقیه رو؟ آقا کافیه یه سوال کرد خیلی ظرفیت زیادی برداشته دانشگاه آزاد بعدشم برای اطلاعات شما باید بگم کسی واحدهای برتر دانشگاه آزاد رو نمیکوبه بلکه واحدهای بسیار قوی هم داره اما انتقاد از ظرفیت بسیار بالای آزاد داره که شک نکنید تکمیل ظرفیت دومی هم داره. وقتی سوال کردن اگر اسکیس خوبی دادی قبولی یعنی همه کسانی که مجاز شدین مبارکه قبولیند. در ضمن اگر منظورتون از درجه دو وسه من هستم که مراجعه کنید با پست های قبل باید بگم من هیچ وجه مدرک دانشگاه آزاد رو بد ندونسته وتنها ایرادم به نفرات زیاد مجاز شده بود وگرنه خود من لیسانس دانشگاه آزاد قبول شدم وفرقی بین آزاد سراسری هم نمیدونم همه چی به خود دانشجو بستگی داره خارج هم که نمیخوایم بریم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا