*معلم کلاس اولت رو یادته؟*

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط یادم میاد معلم کلاس پنجممون منو زد :cry:
خیلی ازش بدم میومد :cry:
دستش طلا

ho3in.s

عضو جدید
کلاس اول: خانم سنگبرزاده
کلاس دوم: خانم لک(خیلی خیلی مدیونشم)
کلاس سوم: خانم دزفولی
کلاس چهارم: آقای ساکی
کلاس پنجم: آقای حمادی
و
.
.
.

m_architect

عضو جدید
اسم معلم کلاس اول من محسن خردمند بود. خیلی زحمت کشید واسمون دستش درد نکنه. چند سال بعد از اینکه معلم ما بود یه مغازه کیف و کفشم هم زد. الان هر وقت می خوام کفش بگیرم میرم پیشش کلی بهم تخفیف میده!

arasbaran

عضو جدید
مگه میشه یادم بره چون بابای خودم معلم اول دبستانم بود یادمه اول دبستان بودم ولی برا پنجم دبستانیا املا میگفتم علتش هم این بود که از شیکم مامانم افتاده بودم تو کلاس آخه بابام تو دهاتایی که امکان رفت وآمد نبود معلم بود منم که از اون وقتی که تونستم راه برم میشستم سر کلاس

rainy girl

عضو جدید
معلم کلاس اول من خانم رقیه علی اکبر بود،
خیلی معلم ماهی بود ,دلم واسش تنگ شده خیلی زیاد

لی لی جون

عضو جدید
معلم من خانم شیرانی که دوتا خواهر بودن هر دوشون کلاس به کلاس هم درس میدادن..... دوسشون داشتم .

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
مال من خانم ببری بود

sanam_el

عضو جدید
معلم ما خانم بنی جمالی بود.خیلی باحال بود هر درسی که داشتیم اگه خوراکی بود برامون میاورد.مثلا سر درس نان برامون نون پخت.
بادام بود،برامون بادوم آورد.
سر درس انار هم انار خوردیمو
کلا بخور بخور بود حال میداد.آخر سال هم ی املای خداحافظی گفت اشک هممون رو درآورد!!!

غیرت

عضو جدید
معلم کلاس اول من خانم نجفی بود خیلی هم دوستش داشتم
ولی الان در همسایگی ما شخصی به اسم نجفی زندگی میکنه که واقعا از کل خانواده اش متنفرم به خاطر همین دیگه به کلاس اولم و معلمم فکر نمیکنم
(احمقانه است مگه نه ؟ )

آخرین ویرایش:

AVINA

عضو جدید
معلم کلاس اول من خانم نجفی بود خیلی هم دوستش داشتم
ولی الان در همسایگی ما شخصی به اسم نجفی زندگی میکنه که واقعا از کل خانواده اش متنفرم به خاطر همین دیگه به کلاس اولم و معلمم فکر نمیکنم
(احمقانه است مگه نه ؟ )
خیلیییی

ebi_khaki

عضو جدید
معلم کلاس اول ی مردی تموم موهاش سفید یک دست بود
اسمش آقای کردی
هنوزم گاه گاهی میبینمش و از دیدنش خیلی خوشحال می شوم حس خیلی خوبی
به من دست میدهد

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
کلاس اول خانم صداقت پیشه
تا اول دبیرستان هم که بودم می رفتم خونشون
بیچاره بچه نداشت
یه هم پیر و سختگیر بود
اما خیلی خیلی مهربون بود
کلاس دوم
خانم یزدانی
سوم
حسینی
چهارم
یادم نمیاد
پنجم
روستا
جا داره از بعضی از معلم های راهنمایی و دبیرستان هم تشکر کنم که خیلی زحمت کشیدن
خانم محیا-مجرب-خاکسار-مهدی زاده(که عاشقشم)-صادقی-اسماعیل زاده و آقای همایونی

ساز دهني

اخراجی موقت
من همه معلمامو یادمه , از همین تریبونم استفاده میکنم و دست تک تکشونو میبوسم و براشون آرزوی سلامتی روزافزون در زندگی میکنم

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره يادمه آخي يادش بخير الان مديره هنوزم ميبينمش اونم منو يادش مياد آخه شاگرد خوبش بودم
اولين و آخرين باري هم كه چوبه معلم (كه خيلي گله) رو خوردم همين كلاس اول بود.
البته بخاطر ننوشتن مقشم!! اونم تنبيه دست جمعي بود هيشكي مقش ننوشته بود.

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلم کلاس اولم خانم دیوانی بود چهرش اصلا یادم نیست.
کلاس دوم خانم افشار.الانم گاهی میبینمش.
سوم خانم معظی چهرش یادم رفته.
چهارم خانم ردایی .
پنجم خانم حق پرست.
یادش بخیر.

parisa.66

عضو جدید
آره خانوم بسيار مهربوني بود واقعا دوستش داشتم و الان ببينمش ميپرم بغلش و مي بوسمش

water.87

کاربر بیش فعال
معلومه كه روز اول مدرسم يادمه...همشو....ابجب كوچبكم تازه يه روزش شده بود برا همينم مامانم نمي تونست بياد دنبالم...تند تند يه مقدار تخمه ريختم تو جيبم، يه لقمه نون و پنير و خيار هم بستم گذاشتم تو كيفم .مامان بزرگم رسوندم تا دم در مدرسه...من مهد كودك نرفته بودم ...اصلا از مدرسه چيزي نمي دونستم برا همينم هاج و واج بودم يه قدري!!!!!!!بقيه با ماماناشون اومده بودند ، من تنها بودم...يه گوشه واستادم و بقيه رو نگاه مي كردم...ناظم اومد گفت همه تو صف باستند و مراسم ...بعدم يه گل قرمز زدند به مقنعه هامون،من تا رسيدم رفتم نشستم نيمكت اخر كلاس...خانم معلم اومد و شروع كرد صحبت كردن ، (خانم سرلك، هر جا هست خدا نگهشداره..خيلي خوب و مهربون بود)وسطاي صحبتش خوابم گرفت ...نون و پنيرمو در اوردم ، شروع كردم به خوردن!كه يهو خانم معلم خيره شد به من...گفت گرسنته!گفتم نه...حوصلم ير رفت!!!!!!!گفت پاشو برو دفتر بگو داشتم سر كلاس نون و پنير مي خوردم!مگه نمي دوني كار بديه؟؟؟منم گفتم :نه...چرا كار بديه؟؟!!خلاصه كه با مهربوني برام كلي صحبت كرد...هيچ وقت روز اول مدرسمو يادم نميره...

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه مدرسه دیگه اسم نوشته بودم ولی روز اول همه ما رو جمع کردن بردن مدرسه بغلی اونجا کلاسمون تشکیل شد.
خانوم سعیدی معلممون بود.قیافش یادم نیست ولی کارت صدآفریناش خوب یادمه