@@ کریم انصاری فرد@@

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا هرچی میکشیم از عرب ها می کشیم... من به این اعتقاد دارم..... ببینید همه می دونن کریم آذربایجانی هست... شما هم یه تخفیف بدید حالا اون بنده خدا یه چیز گفت سخت نگیر... همه با هم هم وطنیم و هم سنگر.... یه طرف میز نشستیم رو به روی هم که نیستیم... تازه قراره بهار از راه برسه... همه جا دوباره سبز بشه.... درختان گل بدند و..... با هم خوب باشیم ... و یک صــــــدا
بزک نمیر بهار میاد

zhilamo

عضو جدید
ای بابا ببخشید من منظورم عرب های ایران نیست .... اگر نا خواسته به شما اهنت شده به بزرگی خودتون ببخشید.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ببخشید من منظورم عرب های ایران نیست .... اگر نا خواسته به شما اهنت شده به بزرگی خودتون ببخشید.

اتفاقا عرب بودن من ربطی به ایران نداره . نه ناراحت نمیشم . دیگه عادت کردم همه دق دلیشونو سر عربا خالی کنن. ولی این وسط یکی پیدا نشد بگه الان این ایرانه که داره در امور اعراب دخالت میکنه

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبم عزیز مرسی
یه نم نمکی میاد آره
اونرا چی؟
هییییییییی:cry::cry:
تو ای خراب شده خیلی کم اومده ، امسال خشکسالیخفنی در راه ...
اصفهان دیگه نیاید چون زاینده رو ، کنده شده :cry::cry::cry:

البته یه دلیش به خاطر دود های تولیدی ذوب اهن ...

یه 5 دقیقه برف میاد دوباره قطع میشه...
هی میگیره ، ول میکنه ، هی میگیره ، ول میکنه ...

با اجازهمن برم لالا ... :D
فردا 7 صبح :cry:

شب خوش :heart::gol:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتفاقا عرب بودن من ربطی به ایران نداره . نه ناراحت نمیشم . دیگه عادت کردم همه دق دلیشونو سر عربا خالی کنن. ولی این وسط یکی پیدا نشد بگه الان این ایرانه که داره در امور اعراب دخالت میکنه
آخه کی ایران دحالت کرد؟

zhilamo

عضو جدید

در نهایت تاسف اگر عرب بودن شما به فلسطین ، لبنان ، سوریه ربط پیدا کنه شما دقیقا در تیر رس من هستید....
ولی در غیر انصورت نه.... راستی ما مردم ایران هستیم نه ایران... بخدا من یا خونم یا سر کار نمی رسم تو کار عربها دخالت کنم این از من...

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نهایت تاسف اگر عرب بودن شما به فلسطین ، لبنان ، سوریه ربط پیدا کنه شما دقیقا در تیر رس من هستید....
ولی در غیر انصورت نه.... راستی ما مردم ایران هستیم نه ایران... بخدا من یا خونم یا سر کار نمی رسم تو کار عربها دخالت کنم این از من...

غلاف کن . این حسیه که سیاستمداران میخوان در مردم ایجاد کنن. عرب بودن من یک نمه به لبنان ربط پیدا میکنه ولی این دلیل نمیشه که ایران رو نپرستم. ایران نه تنها وطن من بلکه وطن همه ماها با هر رگ و ریشه ایه

zhilamo

عضو جدید
آبجی zeus83 رو بیخیال بشید بابا اون از خودمون هستش لطفا با هم دیگه بحث نکنیم.... ای بابا میگن سلمونی ها که بیکار بشن ، سر همدیگه رو کوتاه میکنن..
خودم اولیش... ولی نکنیم.... بهتره بابا یه چیزی گفتم من از اول نمی بایست بگم ... ببخشید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی zeus83 رو بیخیال بشید بابا اون از خودمون هستش لطفا با هم دیگه بحث نکنیم.... ای بابا میگن سلمونی ها که بیکار بشن ، سر همدیگه رو کوتاه میکنن..
خودم اولیش... ولی نکنیم.... بهتره بابا یه چیزی گفتم من از اول نمی بایست بگم ... ببخشید

عزیزم باور کن من اصلا ناراحت نشدم. فقط خواستم بگم تو ایران کارهایی انجام میشه که همه اقوام به هم به دیده شک و دلخوری نگاه کنن . تو لبنان کارایی میکنن که به ایران این حس بوجود بیاد . خلاصه یک جوری سر مردمو به یک موضوع گرم میکنن تا خر مرادو برونن :gol::gol:

اگه خواستین سر منو کوتاه کنین لطفا مدل یول براینر بزنین .:biggrin::biggrin::biggrin:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هییییییییی:cry::cry:
تو ای خراب شده خیلی کم اومده ، امسال خشکسالیخفنی در راه ...
اصفهان دیگه نیاید چون زاینده رو ، کنده شده :cry::cry::cry:

البته یه دلیش به خاطر دود های تولیدی ذوب اهن ...

یه 5 دقیقه برف میاد دوباره قطع میشه...
هی میگیره ، ول میکنه ، هی میگیره ، ول میکنه ...

با اجازهمن برم لالا ... :D
فردا 7 صبح :cry:

شب خوش :heart::gol:

همینه دیگه، همش میخوابی برفاتون رو میگیرن میبرن یه جای دیگه
بخواب عزیزم
شب بخیر

بالا