آخرین باری که دلتو به کسی سپردی کی بود؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه مشکلی می تونه دداشته باشه . تازه خیلی هم خوبه، آدم عاشقه عشقی میشه که واقعا لیاقتشو داشته باشه . خوب بعضی اوقات این عشق دیر به سمت آدم میاد.
22 سالت باشه عاشق نشی خیلی بهتر از اینه که هر روز عاشق یکی بشی . چون دیگه اسم اونو نمیشه عشق گزاشت

خوبه که تعبیرهای مختلفی از حرفام می کنی:دی اما من که نگفتم برو هر روز عاشق شو داداش:دی

با حرفت موافقم که باید عاضق کسی بشی که لیاقت عشقتو داشته باشه,اما من مطمعنم پیدا می شد! شما دقت نکردی به دور و برت!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترس خودش یه مشکله,خانوم!

اما کلا,کسی که تا این سن عاشق نشده باشه,یا یه مشکلی داره! یا داره دروغ می گه

به نظر من هم تاکید روی حرفی که از نظر خود آدم درسته یک جور مشکله. بنده دروغی نگفتم و اسم هوا هوس های دوران بلوغ را عشق نمیزارم.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه مشکلی می تونه دداشته باشه . تازه خیلی هم خوبه، آدم عاشقه عشقی میشه که واقعا لیاقتشو داشته باشه . خوب بعضی اوقات این عشق دیر به سمت آدم میاد.
22 سالت باشه عاشق نشی خیلی بهتر از اینه که هر روز عاشق یکی بشی . چون دیگه اسم اونو نمیشه عشق گزاشت
موافقم.;)

مهسا69

عضو جدید
تقریبا اواسط تابستان امسال بود کاش دلمو نسپرده بودم بهش هنوزم پیششه ولی پشیمانم خیلیم پشیمانم دارم عذاب میکشم

Akshay Kumar

عضو جدید
تقریبا اواسط تابستان امسال بود کاش دلمو نسپرده بودم بهش هنوزم پیششه ولی پشیمانم خیلیم پشیمانم دارم عذاب میکشم

آبجی آخه دلتو به کسی که لیاقتشو نداره چرا میسپاری آخه ؟؟؟؟؟
عیب نداره امیدوارم یکی به زندگیت بیاد که لیاقتشو داشته باشه /

مهسا69

عضو جدید
آبجی آخه دلتو به کسی که لیاقتشو نداره چرا میسپاری آخه ؟؟؟؟؟
عیب نداره امیدوارم یکی به زندگیت بیاد که لیاقتشو داشته باشه /
حالا موندم چطوری پسش بگیرم بد جور اسیرش شدم خودم میدونم لیاقته عشق منو نداره ولی من دوسش دارم

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره گلم اگر میدونی لیاقتت رو نداره جدا شده تا بدتر نشده

مهسا69

عضو جدید
اره گلم اگر میدونی لیاقتت رو نداره جدا شده تا بدتر نشده

دوست جونم هرچه سریعترازش دل بکن معطل هم نکن.

نمیتونم به خدا بارها ازش دورشدم ازش جداشدم ولی نمیتونم دوسش نداشته باشم چکار کنم؟؟؟؟؟ طاقت دوریشو ندارم ولی اون با چندتای دیگه هم هست بهم خیانت میکنه

orchidak

عضو جدید
3ساله پیش.....قلبمو ورداشتُ رفت...منم جای قلبم یه قلبه کاغذی گذاشتم تا هم بی ارزش باشه هم راحت بشه روش یادگاری نوشت....

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیتونم به خدا بارها ازش دورشدم ازش جداشدم ولی نمیتونم دوسش نداشته باشم چکار کنم؟؟؟؟؟ طاقت دوریشو ندارم ولی اون با چندتای دیگه هم هست بهم خیانت میکنه
نمیتونم بگم داری اشتباه میکنی یا... چون اگه همچین شرایطی برای من پیش بیاد نمیدونم واکنشم چیه ولی به نظرم وقتی داری میبینی که خیانت میکنه دیگه آروم نشین و هرجوریه جدا شو چون با موندنت خودت را کوچیک میکنی و اون هیچ ارزشی برای تو قائل نمیشه .

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیل خب یعنی برات مهم نیست فوقش 1هفته ناراحتی ببین گلم خیلیا هستن که لیاقتت رو دارن نچسب به همین یکی

875111136

عضو جدید
همه میگن جدا شو حرف عاقلانه ایست، اما من همدرد تو هستم و میدونم خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی سخته! شاید مرور زمان بتونه کمکمون کنه.

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه میگن جدا شو حرف عاقلانه ایست، اما من همدرد تو هستم و میدونم خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی سخته! شاید مرور زمان بتونه کمکمون کنه.
100درصد میتونه اگر میبینید طرفتون به شما نمیخوره خب ازش دل بکنین