80درصد دختران دوست پسر دارند!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
اولا ... من محل نمیذارم ...... که اونا بهم محل بذارند یا نذارند .......نبایدم محل بذارند ..... شما از بس خودتو واسه اونا شیرین کردی ... که مثل دالغک باهات رفتار میکنند.........
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده...

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم برای کسانی که این جور روابطو خوب میدونن و نشان روشن فکری و پیشرفت تلقی میکنن ...! حیف که دوستان اخراج شدن وگرنه معنای حقیقی حرف فلسفیو به بچه جماعت یاد میدادن ...!

ssaarra

متخصص علوم دریایی
پست سر دیگران حرف زدن خوب نیست دوستان !

ایشون اخراج شده و نمی تونه جواب شما رو بده !

ادامه ندید لطفاً !

بله کاملا صحیح میفرمایید
من اگه یه کم با اون دوستمون شوخی کردم
سر اون ایکن های خنده ای بود که گذاشته بود
از اونا خندم گرفته بود
عرض کردم که هر کی یه نظری داره
و میلیاردها نظر تو این دنیا وجود داره
ولی کلا خوبه آدم میانه رو باشه
نه اونوری نه اینوری
حد وسط
البته این به من ربطی نداره
هرکی خودش مسئول کاراشه
ممنون از تذکرتون
البته همین الان صفحات قبل رو دیدم فکر کردم منظورتون به منه.
:)

آخرین ویرایش:

ssaarra

متخصص علوم دریایی
متاسفم برای کسانی که این جور روابطو خوب میدونن و نشان روشن فکری و پیشرفت تلقی میکنن ...! حیف که دوستان اخراج شدن وگرنه معنای حقیقی حرف فلسفیو به بچه جماعت یاد میدادن ...!

دوست عزیز اشتباه برداشت نکنید
من شخصا این روابط رو فیلسوف بازی نمیدونم
ولی زیاده روی در هر دیدی رو هم قبول ندارم
:smile:

• Like
واکنش ها: n30e

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز

• Like
واکنش ها: n30e

گلسا1988

عضو جدید
سلام .خدا انسانها رو آفریده که در کنار هم زندگی کنن نه اینکه از هم سوا .باید یاد گرفت که با جنس مخالف همکار و همکلاس و....... باشیم با یک رابطه درست و دید صحیح.اگه الان یاد نگریم تو زندگی زنا شویی مشکل پیدا میکنیم. 

ssaarra

متخصص علوم دریایی
سلام .خدا انسانها رو آفریده که در کنار هم زندگی کنن نه اینکه از هم سوا .باید یاد گرفت که با جنس مخالف همکار و همکلاس و....... باشیم با یک رابطه درست و دید صحیح.اگه الان یاد نگریم تو زندگی زنا شویی مشکل پیدا میکنیم.

سلام
آفرین
این هم نظر این دوستمونه
که خیلی محترمه
ممکنه افرادی باشن که اینو قبول نداشته باشن
گاهی لازمه زیاد در کار هم دخالت نکنیم
و وارد حریم شخصیه افراد نشیم
ممنون از پستتون
:smile:;)

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اومدم چنتا نکته رو بگم فقط.
اولا متاسفانه این امار درسته و شاید خیلی بیشتر از 80درصد هم باشه
دوما متاسفانه رابطه جنسی تو بسیاری از این دوستیها وجود داره پس دوستان الکی عصبانی نشن چون یک واقعیته
اما مهمترین چیزی که میخوام بگم اینه که مشکل از پسرا و دخترا نیست که الان وضع اینجوری شده.البته نه اینکه هیچ تقصیری ندارن ولی واقعا خیلی کم مقصرن
وقتی شما تو ذهن پسر جنس مخالف رو یک چیز عجیب و غریب جا میندازی و برعکس از نظر روانشناسی طبیعیه که بسیار بیشتر به طرف جنس مخالف بره و نتیجه میشه این امار.
وقتی ما از بچگی بهمون گفتن ای بادختر حرف نزنی ای فلانه ای بصاره وقتی کمی بزرگتر میشیم فقط دوس داریم بریم ببینیم این دختر چیه که همش مارو ازش منع کردن
درصورتی که در اسلام با یک فرهنگ بسیار عالی پسر و دختر در کنار هم قرار میگیرن بدون هیچ چیز بدی
پس بیاییم اول خودمونو سپس فرهنگمونو اصلاح کنیم تا ان شاالله این موضوع حل بشه
به امید اونروز

mina***

عضو جدید
vala man fekr konam jozve on 20% baghiye bodam to madrese ta hala ham hade khodamo atrafiyanamo moshakhas kardam ....age peydar madarha movazebe bachehashon bashan hich vaght in chiza pish nemiyad tanha rahesh mohabate ziyade vaeala bi mohabati natijash kheili badtar in harfa mishe:(

ssaarra

متخصص علوم دریایی
خدا رو شکر
سرو صداهای این تاپیک یه کم
کم شد.....

دیگه داشت به جاهای خطرناک میرسید...:smile:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چه تاپیکای بامفهوم بالایی...فقط بروبچو به جون هم میندازن و میرن و یکیم نیس ببینه چه خبره..فقط کافیه یکی یه تاپیک برخلاف میلشون بزنه قفلش کن..واااقعا که

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز

اگه اون قرمزه باشه خیلی خوبه-ممنون;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
پست سر دیگران حرف زدن خوب نیست دوستان !

ایشون اخراج شده و نمی تونه جواب شما رو بده !

ادامه ندید لطفاً !
افشین جان دوستمون وقتی که بود جوابی به من نداد چه برسه به حالا و بنظزم بود و نبودش فرقی نداره (البته اگه نباشه خیلیا راحت ترن)

شمایی که یه عضو فعالی و نه اسم واقعی داری نه عکس، اول منظورتو از اینجور روابط بگو تا به بقیش برسیم

دوست عزیز اشتباه برداشت نکنید
من شخصا این روابط رو فیلسوف بازی نمیدونم
ولی زیاده روی در هر دیدی رو هم قبول ندارم
:smile:
سارا جان ایشون منظورشون من بودم
من اومدم چنتا نکته رو بگم فقط.
اولا متاسفانه این امار درسته و شاید خیلی بیشتر از 80درصد هم باشه
دوما متاسفانه رابطه جنسی تو بسیاری از این دوستیها وجود داره پس دوستان الکی عصبانی نشن چون یک واقعیته
اما مهمترین چیزی که میخوام بگم اینه که مشکل از پسرا و دخترا نیست که الان وضع اینجوری شده.البته نه اینکه هیچ تقصیری ندارن ولی واقعا خیلی کم مقصرن
وقتی شما تو ذهن پسر جنس مخالف رو یک چیز عجیب و غریب جا میندازی و برعکس از نظر روانشناسی طبیعیه که بسیار بیشتر به طرف جنس مخالف بره و نتیجه میشه این امار.
وقتی ما از بچگی بهمون گفتن ای بادختر حرف نزنی ای فلانه ای بصاره وقتی کمی بزرگتر میشیم فقط دوس داریم بریم ببینیم این دختر چیه که همش مارو ازش منع کردن
درصورتی که در اسلام با یک فرهنگ بسیار عالی پسر و دختر در کنار هم قرار میگیرن بدون هیچ چیز بدی
پس بیاییم اول خودمونو سپس فرهنگمونو اصلاح کنیم تا ان شاالله این موضوع حل بشه
به امید اونروز
حالا جدا از آمار، با قسمت اول صحبتت مخالفم چون درسته که رابطه جنسی هست و یک واقیته ولی نمیشه بر این اساس گفت کلا دوستی بده و عصبانیت یکی مثل منم از این حرفا نیست. از نتد رویه بعضیاس.
با قسمت دوم صحبتت کاملا موافقم و حتی تو یه تاپیک دیگه بهش اشاره کردم. اول خانواده مقصره که درست تربیت نمیکنه بچه رو. بجای اینکه هی از رابطه با جنس مخالف نهی کنن بچه رو، اگه درست آموزشش بدن خیلی از این مشکلا نیست.

واقعا چه تاپیکای بامفهوم بالایی...فقط بروبچو به جون هم میندازن و میرن و یکیم نیس ببینه چه خبره..فقط کافیه یکی یه تاپیک برخلاف میلشون بزنه قفلش کن..واااقعا که
;) بقول بچه های فیس بوک لایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک!!
سرت سلامت باشه عصبی نشو

خانم گل جیگر

عضو جدید
به نظر من این مشکلات همه ناشی از دید جنسیتیه که خود ما ها باعثش شدیم.
خود من که برام اصلا مهم نیست کسی که روبرومه توی محل کار، جامعه، یا محیط های دیگه چه جنسیتی داره البته این توی فرهنگ ما جا نیفتاده و همه برای آدم حرف در میارن اما برای من حرف دیگران اصلا اهمیت نداره

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوستان موضوع اینه که 80 درصد دختران دوست پسر دارن و برعکسشم خب صادقه
اینجا لالن بحث این نیست که هم کلاسین یا همکارن یا .........
بحث یک رابطه دوستی بین دو نفره از دو جنس مخالف.وگرنه اینکه بعنوان مثلا همکار کنار هم باشن خداروشکر تا حدی تو کشور حل شده این موضوع
اما باید با فرهنگسازی این موضوع دوستی رو حل کنیم .البته نه اینکه کاری کنیم که دو جنس مخالف با هم دوست باشن ولی رابطه جنسی مثلا نباشه باید کاری کنیم که اصلا دوستی به این عنوان پیش نیاد چون بنظر من 1 پسر و 1 دختر بعنوان دوست خصوصی هیچ وجه مشترکی ندارن.
حالا بعنوان همکار و دوست اجتماعی و ....چرا ولی من شخصا با دوستی خصوصی حتی بدون رابطه جنسی هم مخالفم
پس باید اینو فرهنگسازی کرد
البته این نظر منه و کاملا یک نظر شخصیه.

tanin67

عضو جدید
حالا بعنوان همکار و دوست اجتماعی و ....چرا ولی من شخصا با دوستی خصوصی حتی بدون رابطه جنسی هم مخالفم
پس باید اینو فرهنگسازی کرد.

با همه حرفای ایشون موافقم با اینجای حرفشون بیشتر
و من خودم متاسفانه از این دوستیها دیدم بدون اینکه اصلا هدفی داشته باشن از این دوستی و خیلیها رو دیدم تا پای صیغه هم رفتن بدون اینکه خانواده هاشون اطلاع داشته باشن
و به نظر من این یعنی فاجعه

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ چرا نمینویسی 80 درصد پسرا دوست دختر دارن؟
خب این 80 درصد پسر با 80 درصد بلکه بیشتر 90 درصد دختر دوستن دیگه!!!

samad kaghazloo

عضو جدید
این آقای گلزاری عزیزمون سازنده ترین و بهترین راه رو ازدواج دونسته..ک بسی جای تامل داره
و اینکه اگه ایشون این نظر رو داده,چرا رفته و صحبت از غرب و ..کرده؟ مگه معیار های فرهنگی و اخلاقی ما با اونا یکیه ک خودمونو با اونا مقایسه کنیم؟
بعدشم, ایشون گرایش ارتباط میان دختر و پسرا رو امری طبیعی قلمداد می کنه,,,دوس داشتم ببینم هستن کسانی که حرف این آقا رو بشنون؟؟
ون های مشکی و ....

ssaarra

متخصص علوم دریایی
این آقای گلزاری عزیزمون سازنده ترین و بهترین راه رو ازدواج دونسته..ک بسی جای تامل داره
و اینکه اگه ایشون این نظر رو داده,چرا رفته و صحبت از غرب و ..کرده؟ مگه معیار های فرهنگی و اخلاقی ما با اونا یکیه ک خودمونو با اونا مقایسه کنیم؟
بعدشم, ایشون گرایش ارتباط میان دختر و پسرا رو امری طبیعی قلمداد می کنه,,,دوس داشتم ببینم هستن کسانی که حرف این آقا رو بشنون؟؟
ون های مشکی و ....

فکر کنم منظورشون از گرایش به سمت هم اینه
که به طور فطری جنس های مخالف به سمت هم گرایش
دارن
حالا این دیگه به خود اون ادم برمیگرده که چطور و چگونه ارتباط بگیره
یا اصلا ارتباطی نگیره.....

monalizza

عضو جدید
به اندازه همون پسرايي كه دوست دختر دارن ؛ همونتعداد دختر هم دوست پسر دارن. پس 80درصد پسر ها هم دوست دختر دارن.

samad kaghazloo

عضو جدید
فکر کنم منظورشون از گرایش به سمت هم اینه
که به طور فطری جنس های مخالف به سمت هم گرایش
دارن
حالا این دیگه به خود اون ادم برمیگرده که چطور و چگونه ارتباط بگیره
یا اصلا ارتباطی نگیره.....

آره راس می گی,خوب شفاف سازی نشده...:)

Hojjat.66

عضو جدید
والله من که تا بحال تجربه نکردم .بعنوان یه دختر 24ساله
اتفاقا خیلی بیش از 20 درصد هستند که دوست بسر ندارند همه ی دخترا فقط اینایی که بیرون میینن با یه بسر،که نیستند ولی اگر هم اینه واقعا بهتره دنبال ریشه ای قضیه باشند و دلیلش. مسوولان باید کارای ریشه ای انجام بدهند نه فقط ظاهر قضیه برخورد کنند ...

دوست من الان مسئولین فقط در ظاهر دارن با این موضوع مخالفت میکنن. اونا با یه سیاست خوب دارن همه رو به سمت  روابط دوست دختری و پسری  تشویق می کنن ..... شما ( به گفته یکی از دوستان)  فیلمای ایرانی رو ببینین  در بین موضوع اکثر فیلمها  دختر و پسری هستن که که با هم دوست هستن ..حتی خانواده هاشون هم از این رابطه مطلع میشن ولی عکس العمل خاصی دیده نمیشه  ...عاقبت هم خانواده هایی که درک درست از خانواده داری و مدیریت نمی دونن راحت از کنار این موضوع رد میشن....که میشه همین ...