این مغازه مجهز به دوربین مدار بسته می باشد!

paeeizan

اخراجی موقت
جديدا" تو شهر ما مد شد...هركي تو مغازه اش يه برگه مينويسه "اين مغازه مجهز به دوربين مدار بسته مي باشد!"
.
.
.
اين يعني .....!!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوربین مدار بسته چیزی خیلی خوبیه
خیلی به درد میخوره
زمینه کاری ما همینه
استاندارد فنی حرفه ای کشوریشو ما دادیم
یک سیستم ضروریه هست و باید باشه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدیتون نسبت به این مساله خیلی منفیه

نمیدونم چرا ایرانی ها یا 20 هستند یا صفر

alborz_2000

اخراجی موقت
بابا چه ربطی داره اخه
این برای امنیته
این سیستم امنیت شما رو افزایش میده
مگر این که ریگی به کفشتون باشه
امنیت؟؟؟؟؟/ نه بابا اصلا باعث ناامنیه من یکی که هست. ادم همش باید مراقب باشه مچشو نگیرن

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چه ربطی داره اخه
این برای امنیته
این سیستم امنیت شما رو افزایش میده
مگر این که ریگی به کفشتون باشه

پس چرا تو عربستان (با اينكه اين همه ميگيم عربا بي تمدنو بي فرهنگن) موقع نماز در مغازه هاشونو باز ميزارن و ميرن نماز رو در مغازشونم از اين حرفا نزدن تازه دزدم پيدا نميشه

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر دوستان موضوع اینطور نیست که فکر میکنید .

این امر دستور اداره اماکن هستش . اداره اماکن طی بخشنامه ای به کلیه فروشگاهها و سوپرمارکتها و ... که دوربین مدار بسته دارند گفته که باید این موضوع رو طبق نوشته ای که در معرض دید مشتریان باشه به دیوار فروشگاه بزنه .

اگه جایی از این دوربینها باشه من از اونجا خرید نمی کنم.اینکارها یعنی شماها رو باید پایید که یه وقت دستتون کج نباشه بهتره جایی نریم که صاحب مغازه این طرز فکر رو داره!یا ناخواسته ترویج می کنه

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر دوستان موضوع اینطور نیست که فکر میکنید .

این امر دستور اداره اماکن هستش . اداره اماکن طی بخشنامه ای به کلیه فروشگاهها و سوپرمارکتها و ... که دوربین مدار بسته دارند گفته که باید این موضوع رو طبق نوشته ای که در معرض دید مشتریان باشه به دیوار فروشگاه بزنه .
بحث اینه که اونایی هم که نمیدونن دوربین چیه وندارن،یه برگه زدن و ادعا میکنن که دوربین دارن.
به خیالشون امنیت مغازشون با یه برگه a4 بالا میره

alborz_2000

اخراجی موقت
بحث اینه که اونایی هم که نمیدونن دوربین چیه وندارن،یه برگه زدن و ادعا میکنن که دوربین دارن.
به خیالشون امنیت مغازشون با یه برگه a4 بالا میره
شاید بالا بره ها، به هر حال دزده حواسشو جمع میکنه.
اما یادمه، چند سال پیش، میخواستن تو خیابونای لندن دوربین مدار بسته بزارن، تو تلویزویون هی میگفتن که این دست درازی در زندگی خصوصیه مردمه، حقوق اجتماعی مردم مظلوم انگلیس پایمال میشه
2سال بعدش، پلیس تصمیم گرفت، تو تهران بزاره، هی میگفتن، این برای امنیت مردمه، برای حل مشکل ترافیکه
حالا یکی به من بگه کدومشه اخر

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بالا بره ها، به هر حال دزده حواسشو جمع میکنه.
اما یادمه، چند سال پیش، میخواستن تو خیابونای لندن دوربین مدار بسته بزارن، تو تلویزویون هی میگفتن که این دست درازی در زندگی خصوصیه مردمه، حقوق اجتماعی مردم مظلوم انگلیس پایمال میشه
2سال بعدش، پلیس تصمیم گرفت، تو تهران بزاره، هی میگفتن، این برای امنیت مردمه، برای حل مشکل ترافیکه
حالا یکی به من بگه کدومشه اخر
دزدا خودشون میدونن که کدوم مغازه دوربین داره و کدوم نداره
اگه بدونن که نداره با خیال راحت کارشون رو میکنن

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی شمایی که باشخصیت هستی به خودت نگیر.......اونایی که توفکر دستبرد زندن هستن به خودشون بگیرن...همین!
.
.
.
.
.
گیر میدینا!!!

paeeizan

اخراجی موقت
اخه ..فلافلی ..دیگه چی داره که میزنه ..این مکان مجهز به دوربین مدار بسته است.
.
.
تو مترو هم هستا....

بالا