نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: بهترین مجری ایران از نگاه شما ؟

رای دهنده
121. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد
  • فرزاد حسنی

43 35.54%
  • احسان علیخانی

41 33.88%
  • ژیلا صادقی

10 8.26%
  • آزاده نامداری

18 14.88%
  • محمود شهریاری

6 4.96%
  • مسعود روشن پژوه

8 6.61%
  • هرمز شجاعی مهر

9 7.44%
  • سید محمدرضا حسینیان

10 8.26%
  • ژیلا امیرشاهی

2 1.65%
  • هیچکدام

23 19.01%
همه پرسي چند گزينه اي
صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 11 تا 20 از 88

تاپیک: بهترین مجری سیما

عضو فعال آواتار NEGINNN
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/6
    محل سكونت
    تهران،ایران

Flower

امیدوارم موفق باشید...........

فقط یه چیزی : چی میشه آخرش؟

یعنی این همه جمع آوری اطلاعات و تایپیک و ........ وقت یه عده مهندس چی میشه؟

ما از باشگاه مهندسان ایران چه میدانیم .................. تایپیک خودتونه مطالعه فرمایید................
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش ،

بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
    ...
    216

2. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار محممد آقا
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض بیوگرافی سید محمد رضا حسینیان

سیدمحمدرضا حسینیان مجری توانمند کشورمان روز یک شنبه برای اجرای برنامه صبح انقلاب در بجنورد حضور داشت. او هم چون همکار رسانه ای ما محسوب می شود و علاوه بر آن مدیر مسئول 2 نشریه زندگی ایده آل و سیب سبز نیز هست. ما هم فرصت را غنیمت شمرده لحظاتی بعد از پایان برنامه زنده صبح انقلاب گفت و گویی با وی انجام دادیم. حسینیان به گرمی به سوالات مان پاسخ داد که جا دارد از ایشان به خاطر همکاری شان تشکر کنیم. مصاحبه ای که پیش رویتان دارید حاصل این گفت و گو با او در بجنورد است. حسینیان در رابطه با اجرای این برنامه در بجنورد می گوید: اجرا خیلی خوب بود. هم من و هم آقای آرش ضرغامی اجرای خوبی داشتیم. هم چنین مردم بجنورد نیز از این برنامه (صبح انقلاب) استقبال گسترده ای داشتند و از همه مهم تر این بود که همه مسئولان خراسان شمالی به موقع، منظم و مرتب برای اجرای برنامه آمده بودند و این نشان دهنده علاقه مندی مردم بجنورد و مسئولان استان نسبت به این برنامه است.وی ادامه می دهد: باتمام توانم سعی کردم شرایطی را فراهم کنم که مسئولان، مردم و همکارانم در بجنورد دیده شوند تا مردم ایران این استان را بهتر بشناسند.
    آقای حسینیان آب و هوای بجنورد خیلی سرد بود.
    بله سرد بود. اتفاقا بچه های بجنورد می گفتند که شما خوش شانس هستید و هوا از این سردتر هم بوده است.
    این برنامه تا چه زمانی ادامه دارد؟
    چون نمی توانستیم به همه استان های کشور تا بیست و دوم بهمن سفر کنیم، تا سی ام بهمن ادامه دارد و آخرین استان نیز ایلام خواهد بود.
    نظرتان را راجع به مردم بجنورد بیان کنید؟
    مردم بجنورد، مردمی میهمان نواز، صمیمی و با گذشت هستند.
    چه شناختی در رابطه با استان ما داشتید؟
    در مورد استان شما خیلی شناخت نداشتم. البته در نشستی که با استاندار و مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان تان داشتم اطلاعات خوبی کسب کردم. شهر بجنورد محل گذر خیلی از علاقه مندان به علی بن موسی الرضا(ع) است و کم تر کسی است که این شهر را به خاطر نداشته باشد. من خودم زمانی که وسیله نقلیه هوایی و قطار کم تر بود با وسیله شخصی برای زیارت می آمدم و خاطره پارک باباامان در ذهنم باقی است.
    چه طور شد به عنوان مجری برنامه صبح انقلاب انتخاب شدید؟
    دوستان به بنده لطف داشتند و بنده را برای اجرای این برنامه انتخاب کردند. من نیز معتقدم شخصیت مجری از تعدادی از پازل هایی تشکیل می شود که این پازل ها در کنار هم برای مخاطب حاوی یک پیام است که من دوست داشتم در آن سفرها باشم. چون سفرها به ما کمک می کند تا در کنار مردم باشیم، یعنی نمی دانم مردم کشور ما بجنورد را چه قدر در رسانه ها دیده اند یا بیرجند و ایلام و ... و چه قدر با مراکز استان های دیگر کشورمان آشنا شده اند. خیلی خوشحالم که نام استان ها با مردمان خوبش در کنار من می تواند به مردم معرفی شود.
    نظرتان را در رابطه با اجراهای قبلی برنامه صبح انقلاب بگویید؟
    ما 2 گروه هستیم که هر کدام ما به 15 استان کشور سفر می کنیم و مجری و همکار خوب من آقای (رضا صفدری) مجری دیگر برنامه است. گروه ما از خراسان جنوبی و سپس خراسان رضوی آغاز کرد و اکنون نیز در خراسان شمالی و در خدمت شما هستیم و بعد هم به استان های گلستان، مازندران و ایلام... می رویم.

آقای حسینیان اولین برنامه ای که اجرا کردید چه نام داشت؟
    اولین برنامه ام همان گزارش رادیویی بود. آن موقع شبکه استانی گیلان راه نیفتاده بود- همان گونه که خودتان مطلع هستید شبکه استانی تعریف های خاص خودش را دارد- آن موقع، زمان ما اندک بود. من گزارشگر برنامه ای در حوزه ایثارگران بودم. سپس از گزارشگری تهیه کنندگی رادیو را برعهده گرفتم و بعد از رادیو وارد تلویزیون شدم. تا پایان سال (1376) در استان گیلان بودم. به واقع طی مدت 4 سال یک دوره فشرده معادل واحدهای لیسانس را طی کردم. سپس به تهران آمدم و تاکنون مشغول به کار هستم.
    چه خاطره ای از اولین برنامه ای که اجرا کردید دارید؟
    همش استرس بود. زیرا کاری که انجام می شد دیگران باید نسبت به آن قضاوت می کردند. در اولین تجربه رادیویی ام که گزارشگر بودم استرس داشتم و با خودم می گفتم آیا می شود یک گوینده خوب شوم، وقتی گوینده رادیو شدم می گفتم چه قدر خوب است تهیه کنندگی را تجربه کنم و زمانی که این کار را تجربه کردم به کارهای بزرگ فکر می کردم. یکی از بهترین تجربه هایم گزارشگری جشن عاطفه ها در سال 1374 بود.
    و خاطره اولین تجربه تصویری
    همان تجربه استان گیلان بود. یادم هست که خودم را برای اجرا آماده می کردم و در واقع فکر می کردم می توانم این کار را انجام دهم یا نه (آن موقع خیلی کم سن و سال بودم) سال 1375 23 ساله بودم که جلوی دوربین رفتم. اولین اجرایم در کنار فرمانده سپاه استان گیلان و آقای دیگری که نامش خاطرم نیست خیلی برنامه پیچیده ای بود. چون فیلمش را هم دارم بعضی اوقات که نگاه می کنم با خودم می گویم عجب جراتی کردم و شجاعتی به خرج دادم. بعد از آن برنامه اجراهای زیادی برای شبکه استانی گیلان داشتم و در آن زمان یکی از پرکارترین مجریان شبکه استان بودم.
    کدام یکی از آشنایان تان برای نخستین بار تصویر شما را در تلویزیون دید؟
    برای اولین بار من به عنوان مجری برنامه سلام صبح بخیر از گیلان به تهران آمدم که آن آمدنم به تهران پخش شدن تصویرم از شبکه سراسری مانند بمبی بود که منجر شد خیلی از آشنایان خوشحال شدند. مادرم نیز خیلی خوشحال شد (می خندد) و به خاله خان باجی ها، دخترخاله، خواهرها و اقوام و آشنایان زنگ زد که می خواهند پسرم را در تلویزیون نشان دهند. آقایان نظام اسلامی و واحدی مجریان آن برنامه خوب بودند و بنده هم به عنوان میهمان در برنامه حضور داشتم. اجرا هم، اجرای بدی نبود، آن شد که تصویرم برای اولین بار در سطح کشور پخش شد.
    برای اولین بار وقتی اجرای خودتان را در تلویزیون دیدید چه حسی داشتید؟
    همیشه نگاه منتقدانه نسبت به اجراهایم دارم و در این خصوص بسیار حساس و همیشه ایرادها و نقص هایی را که در اجراهایم بوده به دقت بررسی می کنم.
    چه برنامه هایی تاکنون اجرا کرده اید؟
    می خندد- به اندازه موهای سرم برنامه اجرا کرده ام. (هرچند که موهایم ریخته است) ولی واقعا بدون هیچ گونه ادعایی در زمینه کار رادیو و تصویر اجراهای بی شماری داشتم و در اصل می توانم بگویم من در رادیو بزرگ شده ام.
    چند برنامه شاخص که اجرا کردید نام ببرید؟
    در ابتدا مجری پخش بودم و آن موقع پخش برای خودش اعتباری بود. در واقع الان دیگر آن اتفاق نمی افتد و زیرنویس ها کار مجری ها را انجام می دهند ولی می توانم برنامه خوب پنجره شبانه را به عنوان شاخص ترین کار نام ببرم، اخیرا یک برنامه ای به نام سینما گلخانه داشتیم که سال گذشته پخش شد برنامه ای دیگر نیز تحت عنوان سفر بخیر نیز اجرا کردم که برنامه بدی نبود و همین برنامه که در خدمت شما هستم (صبح انقلاب) که به استان ها و شهرستان ها سفر می کنم.
    پراستقبال ترین آن کدام برنامه بود؟
    به نظرم پراستقبال ترین آن ها برنامه پنجره شبانه بود. به خاطر این که این برنامه برنامه ای ساده و صمیمانه بود وقتی که قضاوت و داوری را به مردم واگذار کردیم، پرمخاطب ترین برنامه تلویزیونی شد که تهیه کننده، مجری و دست اندرکاران فنی همگی جایزه گرفتند.
    اشاره به سینما گلخانه کردید آیا در زمینه سینما نیز تخصص دارید؟
    خیر- همان گونه که شاهد این برنامه بودید. سینما گلخانه برنامه ای بود که یک فیلم سینمایی پخش می کرد و یک سوال قرآنی داشت و جایزه ای نیز به مردم می دادند. ما وظیفه مان پخش فیلم سینمایی، توضیح آن فیلم، جلب نگاه مردم روی یک سوال بود. برنامه خیلی موفقی بود و روزانه 900 هزار و گاهی یک میلیون پیام کوتاه داشتیم، یعنی اکنون رکورددارترین برنامه تلویزیون، برنامه سینما گلخانه است. در برنامه سینما گلخانه شب مبعث حضرت رسول(ص) 5 میلیون و 200 هزار پیام کوتاه داشتیم در یک برنامه و یک شب آقای رحیمی تهیه کننده موفق آن برنامه تهیه برنامه صبح انقلاب را نیز برعهده دارد.
    آیا دوست دارید در سینما و تلویزیون بازی کنید؟
    دوست ندارم در سینما بازی کنم نه این که علاقه ندارم ولی به نظر من هر کسی باید لباسی بپوشد که به او بیاید در زمینه بازیگری بعید می دانم که چنین استعدادی داشته باشم، ولی همیشه به رسانه علاقه مندم.
    آیا پیشنهاد بازی داشتید؟
    نه- می خندد- فیلم سینمایی کلوخ بود که من نقش کلوخ را بازی کرده ام.
    با کدام یکی از مجریان بیشتر رفیق هستید؟
    نسبت به همه همکاران خود ابراز علاقه می کنم و ارادت دارم. همکاران من همه خوب و توانا هستند و همگی شان را دوست دارم. من به خاطر چندین سفر خارج از کشوری که به لطف بعضی از دوستان رفتم با بعضی از دوستانم ارتباط نزدیک تر و بهتری داشتم مانند آقای (فرزاد جمشیدی) که دوست بسیار خوب من هستند که طی سفرهای طولانی به یک رفاقت عمیقی رسیدیم. دوست عزیزم آقای (کاظم احمدزاده) برادر بزرگ ترم است خیلی به ایشان علاقه مندم که باز هم در سفر یکدیگر را کشف کردیم، البته نمی دانم ایشان من را کشف کردند یا نه ولی من به واقع دوستی با ایشان را کشف کردم.
    از نظر شما 3 مجری برتر تلویزیون کدام ها هستند با چه ویژگی هایی؟
    به نظرم آقای شجاعی مهر از مجریان بسیار توانای تلویزیون هستند. ویژگی اصلی ایشان توانایی و ماندگاری شان در عرصه رسانه است، چون ماندگاری در عرصه رسانه کار آسانی نیست. به نظرم آقای شجاعی مهر امروز قریب به 2 دهه است که مجری تلویزیون هستند و من همیشه به ایشان احترام می گذارم.از مجریان دیگری که از توانایی بالایی برخوردار هستند می توانم به دوست و برادر عزیزم آقای رضا شهیدی فر مجری (مردم ایران سلام) اشاره کنم. پشت اجرای ایشان همیشه با تفکرات و شناخت زیادی نسبت به مردم کشور و رسانه دارند. یکی از مجریان دیگری که به او در حوزه اجرا علاقه مندم آقای (اینانلو) است که بسیار مجری توانایی است و در برنامه (مردم ایران سلام) کار تخصصی را انجام می دادند.

علاوه بر این کار به چه کار دیگری مشغولید؟
    من مدیر مسئول 2 نشریه به نام های زندگی ایده ال و سیب سبز در تهران هستم.
    آیا شما از مطالب مجله هایتان راضی هستید؟
    بله- از مطالب مجله هایم راضی ام. همه مردم نیز راضی اند. ما هوادارانی به نام کلوپ هواداران زندگی ایده آل داریم و همه به ما کمک می کنند تا در ترویج یک زندگی ایده آل، آرام، همراه با آسایش، پاکیزگی و با یاد خداوند بزرگ در این مجله پیشرفت کنیم.
    از مشاورانی که انتخاب کرده اید (مجله زندگی ایده آل) مثل بهرام رادان که مشاور سینمایی تان در این مجله هستند راضی هستید؟ فکر می کنید این مشاوران به خصوص ایشان چه قدر توانسته اند در مجله تان تاثیر بگذارند؟
    بله- وجود مشاوران در این نشریه تاثیرگذار است. بالاخره مردم نسبت به چهره بازیگران علاقه مند هستند ما در مجله خود از چهره هنرمندان بهره مند می شدیم. بهرام رادان به خاطر هنرش ستاره است و ایشان به ما محبت دارند و ما در نشریه مان از نظرات این هنرمند بهره می بریم.
    زندگی ایده آل از نظر شما چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
    همیشه معتقدم توی زندگی باید یک پله بالاتر و یک هدف بالاتر را درنظر بگیرید یعنی همه ما باید جا پای مشکلات بگذاریم. زندگی ایده آل باید هیچ زمان توقف نداشته و متفاوت باشد و به سمت جلو برود.
    چه پیشنهادی به جوانان علاقه مند به مجری گری دارید؟
    من به آن ها حق می دهم و مطمئنم اگر تلویزیون یک روز بتواند پذیرای این عزیزان علاقه مند به حرفه مجری گری باشد من در صف مجری ها نفرهزارم هم نیستم. به خاطر این که مردم ایران مردمان طناز و اهل ادب و فرهنگ هستند و جوانان از عهده کار مجری گری به خوبی برمی آیند، اما به جهت این که رسانه ما وابسته به مجموعه دولت است، درهای رسانه روی جوانان بسته است. البته سازمان پذیرای جوانانی می باشد که از نرم کمی بالاتر (هوش بالایی) برخوردار باشند و این نرم باعث پذیرفته شدن آن ها در رسانه می شود.به هر حال توصیه من به جوانان این است که هیچ وقت سودای پریدن و رسیدن به پایتخت را نداشته و در سر نپرورانند چون آن جا گردش خیلی سریع است و چه خوب که همین جا بمانند و در کار خود تبحر و تخصص لازم را به دست آورند و سپس اگر خواستند جا به جا شوند هیچ مشکلی برایشان پیش نمی آید.

" تا زمانی که خون در رگ ماست در برابر اهانت به پیامبرمان ساکت نخواهیم ماند........و با صدای رسا و بلند فریاد خواهیم زد«لبیک یا رسول الله[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله NEGINNN نمايش پست
    امیدوارم موفق باشید...........

فقط یه چیزی : چی میشه آخرش؟

یعنی این همه جمع آوری اطلاعات و تایپیک و ........ وقت یه عده مهندس چی میشه؟

ما از باشگاه مهندسان ایران چه میدانیم .................. تایپیک خودتونه مطالعه فرمایید................
    مطمئن باشید بی دلیل نیست .........
    هیچ هیچم نباشه سبب آشنایی مردم با مجریهای تلویزیون میشه
    اینکه لااقل حد تحصیلاتشون بدونن
    " تا زمانی که خون در رگ ماست در برابر اهانت به پیامبرمان ساکت نخواهیم ماند........و با صدای رسا و بلند فریاد خواهیم زد«لبیک یا رسول الله[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض بیوگرافی از ژیلا امیرشاهی

ژیلا امیرشاهی در سال 1369 وارد سازمان صدا و سیما شد . وی بعد از آگاه شدن از یک فراخوان برای جذب مجری در آزمون ورودی شرکت کرد و پس از طی مراحل مختلف وارد سیما شد
    در سال 1377 وارد رادیو شد

در برنامه های بسیاری از جمله جهان دانش ، خانواده ، صدا در سیما حضور اجرایی داشت
    او عاشق اجرای زنده است و بارها گفته که فکر میکند بدین ترتیب ارتباط بیشتری با مخاطب پیدا میکند

به عنوان بهترین مجری زن نیز انتخاب شده است

رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله محممد آقا نمايش پست
    تاپیک کامل نیست
    لطفا تا اتمام پستها ........... پستی قرار ندین و صبر پیشه کنید ......... بنده خودم اطلاع خواهم داد
    و پست اول ویرایش میگردد
    خب دیگه نوبت شما دوستانه که اگه اطلاعات بیشتری در این باره دارین در اختیارمون قرار بدین

موفق و پاینده باشین

عضو فعال آواتار NEGINNN
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/6
    محل سكونت
    تهران،ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله محممد آقا نمايش پست
    مطمئن باشید بی دلیل نیست .........
    هیچ هیچم نباشه سبب آشنایی مردم با مجریهای تلویزیون میشه
    اینکه لااقل حد تحصیلاتشون بدونن
    دیگه الان تحصیلات کیلو چنده؟اونم تو مجری گری!
    به هر حال ممنون از وقتی که میزارین ذیگه ادامه نمیدم...................بـــــــــ ــــــــــوق..................
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش ،

بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
    ...
    216

8. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله NEGINNN نمايش پست
    دیگه الان تحصیلات کیلو چنده؟اونم تو مجری گری!
    به هر حال ممنون از وقتی که میزارین ذیگه ادامه نمیدم...................بـــــــــ ــــــــــوق..................
    خیلیها ممکنه بخوان برن در آینده مجری شن ........... خوبه این مساتئل رو بدونن
    فرق بین مجری تحصیکرده و بی تحصیل
    الگوهای مجری گری در ایران
    شرایط و ..............
    موفق باشید

مدیر تالار اسلام و قرآن آواتار JavadMessi
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2009/10
    محل سكونت
    زیر سایه مرتضی علی

پيش فرض

محمد جان مثل اینکه دوباره فرزاد جمشیدی یادت رفت؟!!!
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    اللهم عجل لولیک الفرج
    اللهم اجعلنا من المتمسکین بولایة رسولک (ص) وامیرالمؤمنین واولاده الطیبین الطاهرین المعصومین (ع)

11. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله JavadMessi نمايش پست
    محمد جان مثل اینکه دوباره فرزاد جمشیدی یادت رفت؟!!!
    سلام
    تو تاپیک قبلی متاسفانه رای نیوردن ............ ولی اگه دقت کنید محمدرضا حسینیان از ایشون نام بردن در گفتگویی که باهاشون انجام شده بود

رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض مجری گری چیست ؟

وظايف يك مجري حرفه اي صحنه چيست؟ *مجريگري صحنه چيست ؟
    اينها سوالاتي است كه ما بدان پاسخ خواهيم داد
    شما در حال مطالعه نكات مجريگري و سخنوري از حرفه اي ترين مجري ايران هستيد
    با ما گام به گام به جمع مجريان حرفه اي ايران بپيونديد و از سخنراني هاي با شكوه خود لذت ببريد.

• يك مجري يا يك MC كسي است كه به عنوان نماينده ي ميزبان ، يك مراسم را مديريت مي كند.
    • يك مجري صحنه وظيفه عرض خير مقدم را به عهده دارد همين طور معرفي سخنرانان را.
    • از وظايف مهم مجري مراقبت از مدت زمان هر سخنران است ...

مجريگري آسان مي شود اگر با ما باشيد!!!
    نكاتي را كه در اين پست مي خوانيد نتيجه سالها تلاش در عرصه ي مجريگري ، سخنراني هاي زياد و تدريس در دانشگاه توسط فريبا علومي يزدي مجري حرفه اي ايران و سخنور انگيزشي مي باشد كه براحتي و رايگان در اختيار شما علاقه مندان مجريگري قرار مي گيرد كه از امروز تصميم گرفته ايد يك مجري حرفه اي باشيد و يا مجريان عزيزي كه نيمه ي راه را بدون هيچ گونه مطالعه دانشگاهي رفته اند و در نيمه راه به اين موضوع واقف شده اند كه 50 درصد مجريگري استعداد است و بقيه را بايد آموخت .
    اطمينان داريم بعد از مطالعه اين مطالب به اهميت ندانسته ها پي مي بريد و همگام با ما و با روشهايي كه ما در 1001نكته مجريگري بيان مي كنيم شما هم مجري حرفه اي مي شويد.

صحبت عمومي:

مجري بودن يك شغل آسان نيست !!!
    مجريگري مي تواند از سخنراني مشكل تر باشد. يك سخنران در محدوده زمان كوتاهي تنها در مورد يك موضوع خاص صحبت مي كند . به عنوان يك مجري شما بايد بتوانيد سريع فكر كنيد ، تصميم بگيريد و نظرات مهم را پاسخ دهيد ; مقاله ي سخنران را جمع بندي كنيد و مطالب را وصل كنيد به سخنران بعدي و همين طور ادامه دهيد تا انتهاي كنفرانس و همه اينها را بايد به نحوي انجام دهيد كه مخاطبان شما احساس خوبي داشته باشند و از مجريگري شما انر‍ژي بگيرند.
    با وجود اين مجريگري يكي از اركان اصلي و مهم هر رويدادي است.اگر شما بتوانيد يك مجري خوب باشيد شما براي سخنران بودن مشكل خاصي نخواهيد داشت.

چگونه مي توان يك مجري خوب بود؟

براي اطلاعات بيشتر در مورد يك سخنران خوب شدن و غلبه بر عدم اعتماد به نفس به [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] مراجعه كنيد

مجريگري :
    نكاتي كه بايد بررسي شود قبل از اينكه برنامه کنفرانس را شروع كنيد . ([مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ])

اينجا به 10 مورد از نكات مجريگري مي پردازيم كه به عنوان يك مجري صحنه بايد انجام دهيد

1- شروع كنيد با ذكر خدا ، سلام و عرض خير مقدم ([مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]) ، از حاضران تشكر كنيد به خاطر حضورشان و خود را معرفي كنيد.([مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ])

2- خير مقدم و تشكر داشته باشيد از حضور سخنران مدعو و براي دعوت ايشان به جايگاه از حاضرين بخواهيد با تقدير شايسته ايشان را بدرقه نمايند.

3-در مورد مراسم مطالعه داشته باشيد و به مخاطبان يادآوري نماييد چرا آنها در اين مراسم حضور دارند و چه نفعي خواهند برد.

4- يك از راه هاي بسيارخوب گرم كردن مجلس ، ربط دادن آنها به مسايل جذاب و موقعيت هاي جذاب است. مثلا حاضر جوابي با اشعار زيبا و نكته هاي نغز در زمان و مكان مناسب براي هر كس كه مدعي هست يا اشعار باراني در يك صبح روز باراني . مطمئن باشيد اكثر مخاطبان به طرفداري از نكته سنجي شما ، شما را تشويق مي كنند.(در اين مورد در بحث مفصل [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] داد سخن را خواهيم داد).

توصيه جدي براي نوآموزان : يادتان باشد اولين بداهه گويي شما آخرين اجرايتان نباشد !!!!

در كنفرانس هاي دو يا سه روزه شرح مختصري از برنامه هاي روز قبل لازم و ضروري است تا مخاطبان درفضاي مناسب قرار گيرند.

6- اولين سخنران را معرفي كنيد.

7- به سخنان سخنران گوش فرا دهيد . نكات مثبت و انگيزشي را ياد داشت كرده و در معرفي سخنران بعدي ، بعد از تشكر از ايشان اشاره اي به مطالب جذاب آن كرده و وصل نماييد به سخنران بعدي و اين كار را ادامه دهيد.

8- سعي كنيد راحت باشيد و در همه حال يك بطري آب به همراه داشته باشيد.([مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]!!! )

9- در پايان از همه تشكر و قدر داني نماييد و بعضي از نكات و اهداف همايش را برجسته نماييد.

10- كار خود را با پایانی شور انگیز تمام کنید و تا انتها ادامه دهید .یادتان باشد تمام دور بینها برای تهیه قسمت پایان مستند سازی همایش روی شما زوم شده است.
    فیلم مجریگری خود را بارها و به تكرار بازبيني كنيد و نكات مثبت و منفي خود را يادداشت كنيد و به تجربه خود بیفزایید.

آیا شما به عنوان یک مجری [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] را می دانید؟

شما شغل مهمي داريد. به مجري بودن خود افتخار نماييد.
    اين رهنمود ها به عنوان نكات اصلي بايد مورد توجه مجريان قرار بگيرد ولي به ياد داشته باشيد براي هر كدام از نكات بالا ،
    ريز نكته هايي هستند كه در سمينار هاي تخصصي فريبا علومي يزدي براي مجريان به آنها اشاره خواهد شد
    براي شركت در سمينار هاي فريبا علومي يزدي [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. بهترین مجری زن برنامه های سیما
    توسط محممد آقا در تالار هنرهای نمایشی
    پاسخ ها: 19
    آخرین ارسال: 2011/4/20, 08:20 PM
  2. بهترین مجری مرد برنامه های سیما
    توسط محممد آقا در تالار در حاشیه تالار هنر
    پاسخ ها: 72
    آخرین ارسال: 2011/4/19, 12:40 PM
  3. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/11/30, 04:54 PM
  4. اينم طريقه استفاده از لپ تاپ مجري صدا سيما..!!
    توسط mohamad javid در تالار تالار عکس
    پاسخ ها: 3
    آخرین ارسال: 2010/3/17, 04:19 PM

عبارت‌های مرتبط

بیوگرافی محمدرضا شهیدی فر

بیوگرافی محمدرضا شهیدی فرد

بیوگرافی شهیدی فر

بیوگرافی شهیدی فرد بیوگرافی محمد رضا شهیدی فربیوگرافی محمد رضا شهیدی فردمحمدرضاشهیدی فردبيوگرافي محمدرضا شهيدي فر

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •