عاشورا آمد-نذر امسال کمک به کودکان بیماریهای خاص

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیاران گرامی: همه ی عابر بانکهای بانک ملی، بانک صادرات و بانک کشاورزی در سراسر کشور گزینه ی کمک به محک رو اضافه کرده اند

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من فرم رو دیدم
الان باید چیکار کنیم؟؟؟
باید وایسیم تا تماس بگیرند؟؟؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ببخشید مدتی سر نزدم به تاپیک راستش میخواستم برم شیرخوارگاه پرس و جو هایی کنم و با اطلاعات به روز بیام پیشتون. اما تنبلی نذاشت . شرمنده.

تا جایی که میدونم سال های قبل مبلغ لباس شب عید بچه های شیرخوارگاه 30 هزار تومان بوده. حالا رو خبر ندارم.
البته این مبلغ اصلا اجباری نبود. اونایی که سرپرستی مالی بچه ای رو دارن یا حتی افراد عادی میتونن لباس نو و مناسب بچه ها رو هم تحویل بدن.
تو این هفته حتما یک سر برای تکمیل فرم ها باید برم شیرخوارگاه می پرسم و بهتون میگم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ببخشید مدتی سر نزدم به تاپیک راستش میخواستم برم شیرخوارگاه پرس و جو هایی کنم و با اطلاعات به روز بیام پیشتون. اما تنبلی نذاشت . شرمنده.

تا جایی که میدونم سال های قبل مبلغ لباس شب عید بچه های شیرخوارگاه 30 هزار تومان بوده. حالا رو خبر ندارم.
البته این مبلغ اصلا اجباری نبود. اونایی که سرپرستی مالی بچه ای رو دارن یا حتی افراد عادی میتونن لباس نو و مناسب بچه ها رو هم تحویل بدن.
تو این هفته حتما یک سر برای تکمیل فرم ها باید برم شیرخوارگاه می پرسم و بهتون میگم

اینکار رو که بکنی میشی رئیس جمهور رسمی

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام...
امیدوارم من هم بتونم کمکی بکنم..

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من یه پیشنهاد دارم.. همه میتونیم توی دانشگاه و یا فامیل این کمک ها رو جمع کنیم و برای محک بفرستیم..
یعنی به جای اینکه هر نفر بره فرم جدا پر کنه یکی اینکارو کنه و بشه رابط...
من الان این کار رو کردم.. و خیلی خوب بود...

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه پیشنهاد دارم.. همه میتونیم توی دانشگاه و یا فامیل این کمک ها رو جمع کنیم و برای محک بفرستیم..
یعنی به جای اینکه هر نفر بره فرم جدا پر کنه یکی اینکارو کنه و بشه رابط...
من الان این کار رو کردم.. و خیلی خوب بود...

منم امتحان کردم ولی بعضیا هنوز به چیزهایی تعصب دارند
یکی میگه من کمک به فلان کس که میدونم میکنم
یکی میگه من میدم به مرجع تقلیدم

خلاصه هرکی یه حالی داره

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم امتحان کردم ولی بعضیا هنوز به چیزهایی تعصب دارند
یکی میگه من کمک به فلان کس که میدونم میکنم
یکی میگه من میدم به مرجع تقلیدم

خلاصه هرکی یه حالی داره

خدا رو شکر برای من جواب داد... امروزم تو دانشگاه به بچه ها میگم... اتفاقا پارسال یکی از پسرهامون برای آجیل و خوراکی های شب عید تو دانشگاه کمک جمع کرد..از طرف یه مؤسسه خیریه.. خیلی هم موفق بود..

انشا الله که اینطور باشه..
البته مراجع ... (-:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر برای من جواب داد... امروزم تو دانشگاه به بچه ها میگم... اتفاقا پارسال یکی از پسرهامون برای آجیل و خوراکی های شب عید تو دانشگاه کمک جمع کرد..از طرف یه مؤسسه خیریه.. خیلی هم موفق بود..

انشا الله که اینطور باشه..
البته مراجع ... (-:

همون 3 نقطه خوبه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد تا جایی که خبر دارم در تهران ، شهرداری در حال تشکیل کارگروه های تخصصی مردمیه . از شرایط افراد اینکه حتما 18 سال به بالا و حداقل مدرک تحصیلی لیسانس باشه . گمونم در بین افراد تحصیلکرده بهتر بشه این مفاهیم رو نهادینه کرد.

مطمئن باش تمام سعی ام رو میکنم موضوع رو به این کارگروه ها بکشونم . از همه بچه هایی هم که تو این طرح شرکت میکنن کمک میگیریم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد تا جایی که خبر دارم در تهران ، شهرداری در حال تشکیل کارگروه های تخصصی مردمیه . از شرایط افراد اینکه حتما 18 سال به بالا و حداقل مدرک تحصیلی لیسانس باشه . گمونم در بین افراد تحصیلکرده بهتر بشه این مفاهیم رو نهادینه کرد.

مطمئن باش تمام سعی ام رو میکنم موضوع رو به این کارگروه ها بکشونم . از همه بچه هایی هم که تو این طرح شرکت میکنن کمک میگیریم
من خیلی ناراحتم که چرا تو رو زودتر نشناختم
مرسی

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی..
پیشنهاد رو گفتم که نتیجه میده.. داد...
تونستم چند نفر رو جذب کنم..
امیدوارم بازم بتونم ادامه بدم..

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم
قربون دلهای پاکتون
یه قلب پاک از تمام معابد جهان زیباتر است....
اینجا همه هستیم..........

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
ما منتظر دوستان جدید هم هستیم

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درباره عضويت در محک بيشتر بدانيد:

بخش عضويت زير مجموعه جلب مشارکت هاي مردمي و يکي از بخشهاي مهم در تأمين عايدات مؤسسه محسوب مي شود که با جذب و نگهداري اعضاء با سرعت در مسير گسترش کيفي و کمي حرکت مي نمايد.
در بخش عضويت افراد مبالغي را به صورت ماهيانه، منظم و مستمر پرداخت مي کنند تا پاسخي به يکي از دغدغه هاي محک که ايجاد عايدات پايدار جهت استمرار و افزايش سطح سرويس دهي فعلي به کودکان تحت پوشش است، داده باشند.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نواع عضويت:
عضويت حقيقي: ياوران با پرداخت حداقل ماهيانه 10.000 ريال به خانواده بزرگ محک مي پيوندند و ما را در تامين نيازهاي ضروري و روزمره موسسه محک ياري مي نمايند.
هزينه يک دوره شيمي درماني هر کودک به صورت آزاد بين 30 تا 40 هزار تومان است که با عضو شدن حداقل 3 نفر و پرداخت منظم حق عضويت (حداقل 120.000 ريال سالانه) اين هزينه تامين مي شود.
عضويت گروهي: پرسنل بخش عضويت آمادگي خود را جهت جذب اعضاي جديد در شرکت ها و سازمان اعلام مي دارند. در اين روش پس از برگزاري جلسه معارفه توسط نماينده محک، پرسنل شرکت يا سازمان فرم عضويت را تکميل و مبلغ حق عضويت تعهد شده، ماهيانه از حقوق نيکوکاران کسر و به حساب محک واريز مي شود.
سازمانها و شرکتها و نهادها نيز مي توانند به عنوان اشخاص حقوقي با پراخت ماهيانه حداقل 500.000 ريال به جمع ياوران محک وارد شده و به مسئوليت اجتماعي خود جامه عمل بپوشانند.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره عضويت در محک بيشتر بدانيد:

بخش عضويت زير مجموعه جلب مشارکت هاي مردمي و يکي از بخشهاي مهم در تأمين عايدات مؤسسه محسوب مي شود که با جذب و نگهداري اعضاء با سرعت در مسير گسترش کيفي و کمي حرکت مي نمايد.
در بخش عضويت افراد مبالغي را به صورت ماهيانه، منظم و مستمر پرداخت مي کنند تا پاسخي به يکي از دغدغه هاي محک که ايجاد عايدات پايدار جهت استمرار و افزايش سطح سرويس دهي فعلي به کودکان تحت پوشش است، داده باشند.

سلام مامانی
چطوری؟

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرح جديد عضو گيري:
عضو گيري زنجيره اي در محک راهي است براي معرفي حاميان جديد توسط ياوران قديمي که عضو خانواده محک هستند. تمام ياوران مي توانند ضمن معرفي مؤسسه و روش هاي عضويت به دوستان، آشنايان و همکاران خود، محک را در جهت گسترش تعداد اعضاء ياري نمايند.
عضويت گروهي و عضويت زنجيره اي با توجه به پتانسيل بسيار بالايي که جهت گسترش تعداد اعضاء دارد از برنامه هاي اصلي بخش عضويت در سال 88 مي باشد که جهت اجراي آن به کمک شما ياوران هميشگي محک نيازمنديم.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ياوران گرامي مي توانيد با دريافت فرم عضويت ( نسخه pdf ، نسخه word ) ، تکميل و ارسال آن به شماره فاکس 22445454 و يا ارسال فرم تکميل شده به آدرس پست الکترونيک membership@mahak-charity.org و يا با تکميل فرم مشارکت بصورت آنلاين جهت برقراري تماس از طرف پرسنل محک و تکميل مراحل عضويت به جمع اعضاي محک بپيونديد.
جهت اطلاع از روشهاي پرداخت اينجا کليک کنيد

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا آرزوهای یاسین خسروی،فرشته کوچکی ست که درد بیماری سرطان را تاب نیاورد و اردیبهشت امسال به آسمان رفت.

"کاش تو بهار و تابستونم هوا سرد بشه و هیچ خونه‌ای بخاری نداشته باشه تا مجبور نشم کلاهمو از سرم در بیارم."
یاسین 6 ساله در نوشته دیگری آرزو کرده است تاوقتی که بزرگ شد دکتر شود و از پزشک معالجش یک عالمه آزمایش خون بگیرد تا دل همه بچه‌های محک خنک شود!
"خدایا من نمی‌دونم چرا اسم این سرم لعنتی رو (که این‌همه درد داره) گذاشتن شیرین درمانی و هر وقت از بابا و مامان و حتی دکتر می‌پرسم فقط می‌خنده اما اونروز دیدم یکی از بچه‌ها که شیرین درمانیش تموم شده بود برای همه شیرینی آورد."
روحش شاد...برای شادی روحش دعا کنیم....

آخرین ویرایش: