با چه روشهای درستی میشه به یه دختر ابراز علاقه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میترسم که مسخرم کنه و محل نذاره.اینه که بیشتر از دختر خانم ها کمک و راهنمایی میخوام.ممنون

این پست توسط مدیر ویرایش شد وبه شرح زیر می باشد :

تاپیک انتقال یافت

باتوجه به اطلاعیه موجود درتالار این تاپیک باید حذف میشد ولی
با توجه به پرخواننده بودن این تاپیک تاپیک حذف نمیگردد

اماقوانین این تاپیک

از زدن پست های خلاف اخلاق جدا جلوگیری شود

اززدن پست ها که به شخصیت افراد توهین ویا تمسخر می شود جدا خودداری شود

از تاپیک هایی که جهت دوست یابی یا غیر از اخلاقیات هست جدا در تالار خودداری فرمایید ودر غیر این صورت تاپیک بدون اطلاع قبلی حذف می شود

هدف از این تاپیک فقط بحث روی چگونگی رفتار با کسی که قصد ازدواج داریم باشد

در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک شرمنده شما که تاپیک را ایجاد کردین وکاربران عزیز می شویم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسته به نیتتون داره....
حالا نیتتون چیه؟

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه مگه جلوی مردم به یه دختر گل داد و برای اولین بار جواب میده؟:(

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میشه مگه جلوی مردم به یه دختر گل داد و برای اولین بار جواب میده؟:(

وسط چهار راه که نمی خواد بدی ، تازه اگر هم نگیره اینو بدون که بازم کارشو کرده و تاثیرشو گذاشته،اینو که میگم از خودم در نمیارما اینا تجربیات سی سال عمر گرانبهاست داداش

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
وسط چهار راه که نمی خواد بدی ، تازه اگر هم نگیره اینو بدون که بازم کارشو کرده و تاثیرشو گذاشته،اینو که میگم از خودم در نمیارما اینا تجربیات سی سال عمر گرانبهاست داداش
خیلی ممنون.کمک زیادی کردین.

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمایی ها هر چی بیشتر و بهتر باشن, منو پخته تر و با آرامش خاطر به مقصد میرسونه.از همه دوستان ممنونم که کمکم میکنن.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون اول گل!!
من که فکر نمیکنم جواب بده!
میزنه توی دهنت!!!
البته بستگی به دختره داره!

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همون اول گل!!
من که فکر نمیکنم جواب بده!
میزنه توی دهنت!!!
البته بستگی به دختره داره!

به قول شما بستگی به دختر داره ، ولی خیلی تاثیر گذاره ، حالا فردا باز میایم راه حل های بیشتری میدیم دی :

marof

عضو جدید
به !!!!!

به !!!!!

من میترسم که مسخرم کنه و محل نذاره.اینه که بیشتر از دختر خانم ها کمک و راهنمایی میخوام.ممنون

سلام
این یکی تایپیک رو خوب اومدی اتفاقا منم تا حالا پیشنهاد دوستی به دختر ندادم یک فرصتی میشه که منم از این تایپیک مشاوره استفاده کنم . :gol:
از دوستان دیگه خواهش می کنم صادقانه مشاوره کنن چون مسئله مرگ و زندگی در میونه و ممکنه با یک شکست عشقی تا آخر عمری افسرده بشی و رودست والدین بمونی !:eek:!
البته من تا حالا کلمه شکست عشقی روشنیدم اون جوری که میگن خدا کنه که شکست جنگی با آمریکا بخوری ولی شکست عشقی نخوری

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی درمورد اینکه به طرف مقابل چی بگیم نظری نداره؟(مثل:سلام یا اگه گل بدیم,بگیم تقدیم با عشق و.....)

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی درمورد اینکه به طرف مقابل چی بگیم نظری نداره؟(مثل:سلام یا اگه گل بدیم,بگیم تقدیم با عشق و.....)
منظورم موقع اولین دیداره.تو این سایت همه تحصیل کرده ایم,بهتره که پاسخ ها منطقی و صحیح باشه تا همه بتونیم به یه نتیجه خوب برسیم و ازش استفاده کنیم.((از همه عزیزان که تو بحث کمک میکنن واقعا تشکر میکنم))

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک شاخه گل رز یادت نره ، معجزه میکنه

یه حلقه هم بغلش؛ نه؟
شما روی سوال رو یه بار با دقت بخون؛ نه گفته نامزدشه گفت بار اوله اول...

رویا-shz

عضو جدید
سلام
این یکی تایپیک رو خوب اومدی اتفاقا منم تا حالا پیشنهاد دوستی به دختر ندادم یک فرصتی میشه که منم از این تایپیک مشاوره استفاده کنم . :gol:
از دوستان دیگه خواهش می کنم صادقانه مشاوره کنن چون مسئله مرگ و زندگی در میونه و ممکنه با یک شکست عشقی تا آخر عمری افسرده بشی و رودست والدین بمونی !:eek:!
البته من تا حالا کلمه شکست عشقی روشنیدم اون جوری که میگن خدا کنه که شکست جنگی با آمریکا بخوری ولی شکست عشقی نخوری
ما که خوردیم چیزیمون نشد0

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

یه حلقه هم بغلش؛ نه؟
شما روی سوال رو یه بار با دقت بخون؛ نه گفته نامزدشه گفت بار اوله اول...

تو انگار درست نخوندی ، تو نظر بهتر داری بده، تو کار بقیه دخالت نکن جو جو

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

ابراز علاقه هیچ روش خاصی نداره ولی بهتره این کارو واگذار کنی به خانواده تا به صورت رسمی و مطابق با اصول اینکارو برات بکنن.

البته یادت باشه که عاقلانه تر اینه که اینکارو کلا فراموش کنی چون دردسراش خیلی بیشتر از فوایدشه...

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
تو خواه پند گیر خواه ملال

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.