دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااام بر همگی .... بنده حسام هستم از دانشگاه علم و صنعت دانشکده ی مهندسی مواد و متالورژی گزارش میدم
الان بر و بچ همه سر کلاساشونن و فضای دانشگاه آرومه ولی سرررررررررررررررررررررررد
من 18 واحد برداشتم که متاسفانه کلاس صبح اولم که رفتم به احتمال زیاد حذف میشه:cry:
بگو چرا!!! چون ظرفیت 32تاس ولی 9 نفر ثبت نام کردن:cry::cry: اگه کسی رو میشناسید بگید بیاد کلاس اصول اسخراج فلزات 1 ثبت نام کنه:(
میخوای من بیام؟؟؟؟؟؟!
مگه فضای دانشگاه ناارام بوده که الان اروم شده ؟

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلام
سارا جان چند نفرو پیدا کن هفته بعد بیاین سرکلاس لااقل کلاس پرشه:( این درس اگه حذف شه خیلی بد میشه... پیشنیازه خیلی از درسای دیگس که باید برداریم:cry:
صادق جان شما هم بیا ... دوستان رو پیدا کن پاشو بیا شنبه هفته دیگه:cry:
نگار جان تو هم یه بلیط بگیر همین فردا پس فردا پاشو بیا... اگه کسی رو هم آوردی که دستت درد نکنه:(

msadeghz

عضو جدید
سلامی گرم در این زمستون سرد به دوستان گرامی (ادبیاتو حال کردی؟!! :D)

سلام نگار مهربونم:gol:
فدات بشم که فقط شرمندت شدم.ایشالا عروسی تو وطیبه وسارا و علی و حسام و صادق جبران کنم.البته اگه قابل بدونید دعوت کنید.
ما هم خوشحالیم از دیدنت!ایشالا بیای تهران از نزدیک ببینمت.علی خودشو اورده خیلیه تپل!اون جیب مارو نزنه.......:biggrin:

چیه بوی عروسی میاد؟!
مثل این که دوستان سر عقل اومدن و خودشون به فکر خودشون افتادن!
راستی چرا اسم منو آخر نوشتین ؟ مگه من چیم از شما ها کمتره؟!!!!!!!!!!!! :شوخی:

سلام
سارا جان چند نفرو پیدا کن هفته بعد بیاین سرکلاس لااقل کلاس پرشه:( این درس اگه حذف شه خیلی بد میشه... پیشنیازه خیلی از درسای دیگس که باید برداریم:cry:
صادق جان شما هم بیا ... دوستان رو پیدا کن پاشو بیا شنبه هفته دیگه:cry:
نگار جان تو هم یه بلیط بگیر همین فردا پس فردا پاشو بیا... اگه کسی رو هم آوردی که دستت درد نکنه:(

باشه
ساعت و روز رو بگو با بچه های برق بیایم بریزیم کلاساتونو پر کنیم :شوخی!!:

سلاااام بر همگی .... بنده حسام هستم از دانشگاه علم و صنعت دانشکده ی مهندسی مواد و متالورژی گزارش میدم
الان بر و بچ همه سر کلاساشونن و فضای دانشگاه آرومه ولی سرررررررررررررررررررررررد
من 18 واحد برداشتم که متاسفانه کلاس صبح اولم که رفتم به احتمال زیاد حذف میشه:cry:
بگو چرا!!! چون ظرفیت 32تاس ولی 9 نفر ثبت نام کردن:cry::cry: اگه کسی رو میشناسید بگید بیاد کلاس اصول اسخراج فلزات 1 ثبت نام کنه:(

من که خونمونم عین جون!!!
گفتم که! فقط یه جبر خطی دارم یه عمومی با برادر کریمی!!
فردا میام تهران احتمالا چهارشنبه برمی گردم خونه! :D :D :D :D :D
تا حالا این قدر حال نکرده بودم :D :D :D :D

aban68

عضو جدید
من که هر چی میخواستم گیرم اومد اینقد حال کردم که نمیدونی دلتون بسوزه :Dآخ جون:D حسام من دلم پاکه هر جی میخوام گیرم میاد!!!!تو هم کمی مثل من باش تا کلاست حذف نشه!!:biggrin:
میگم صادق منظوری نداشت اسم تو را آخر نوشت ولی گویا خیلی عجله داری میخوای یه آستین برات بالا بزنم:surprised:
تا حالا چه طوری صبر کردی؟؟؟
:eek:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiing

:D:D:Dهههههه دلت بسوزه!!!!! جلسه گذاشت دانشکده قرار شده تشکیل بشه کلاسمون

msadeghz

عضو جدید
من که هر چی میخواستم گیرم اومد اینقد حال کردم که نمیدونی دلتون بسوزه :Dآخ جون:D حسام من دلم پاکه هر جی میخوام گیرم میاد!!!!تو هم کمی مثل من باش تا کلاست حذف نشه!!:biggrin:
میگم صادق منظوری نداشت اسم تو را آخر نوشت ولی گویا خیلی عجله داری میخوای یه آستین برات بالا بزنم:surprised:
تا حالا چه طوری صبر کردی؟؟؟
:eek:
:surprised::surprised::surprised:
چرا حرف تو دهن بچه می ذاری؟!:w39::w39:
:w35:

:D:D:Dهههههه دلت بسوزه!!!!! جلسه گذاشت دانشکده قرار شده تشکیل بشه کلاسمون
:w23:

آخرین ویرایش:

msadeghz

عضو جدید
سلام
این چه وضعشه آخه؟!!!!! :mad::mad::mad:
حسام تو چرا؟ تو که قسم خورده بودی تاپیک رو زمین نمونه!!!!!:razz::razz::razz:
خب .... اومدم یه سری بزنم دیدم نبودید درضمن فردا تعیین گرایش می شیم هنوز یه درس تخصصی اصلی نمره نداده!!!!:cry::cry::cry:
خوش باشید ;)

hesam02

عضو جدید

سلاااااااااااااااااااام بر هر کی که جواب سلام بلده ههههههه
درس ها چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که فردا انتخاب واحدمونهههههههه
درسای من که خیلی سنگینه شما چطور؟؟؟؟؟؟؟

msadeghz

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااام بر هر کی که جواب سلام بلده ههههههه
درس ها چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که فردا انتخاب واحدمونهههههههه
درسای من که خیلی سنگینه شما چطور؟؟؟؟؟؟؟

سلام چه عجب بالاخره اومدی!!!!!
من که فردا انتخاب واحدمه (فردا حذف و اضافه تو اه!!) و امروز هم خعلی حال داد فقط یه یک تا سه کلاس داشتم
صبح راحت از خواب بیدار شدم(دیر)و رفتم اینترنت بعد رفتم ناهار و کلاس بعد اومدم بیکار تا شب عین جون!!
عوضش یکشنبه و سه شنبه از خروسخون تا بوق سگ کلاس دارم!!!

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

صادق جون واقعاااااااااا خسته نباشید عزیزم... اینقد به خودت زحمت میدی یه وقت هلاک نشی!!! بعد آخر ترم از ساعت 6 صبح تا 12 شب تو کتابخونه مرکزی پلاسه!!!
شاعر ( دقیقا نمیدونم کی ) میگه :
رهرو آن نیست که خود ببوید رهرو آن است که عطار بگوید!:)

msadeghz

عضو جدید
صادق جون واقعاااااااااا خسته نباشید عزیزم... اینقد به خودت زحمت میدی یه وقت هلاک نشی!!! بعد آخر ترم از ساعت 6 صبح تا 12 شب تو کتابخونه مرکزی پلاسه!!!
شاعر ( دقیقا نمیدونم کی ) میگه :
رهرو آن نیست که خود ببوید رهرو آن است که عطار بگوید!:)

نه دااش ما مرکزی برو نیستیم! :p
دویمندش از این حرفا نزن بد آموزی داره!! من کلاس نداشتم که نرفتم
ولی هنوز انتخاب گرایشمون نکردن
مسخره بازی آموزشه! معلوم نیست که واحد ها باز شن!
بیچاره ما!!!! :D

hesam02

عضو جدید

همه بعد من تکراااااااااااااااااار کننننننن :

نه ....... نه ......... جانم فدای ...............

دروووووود بر ...................................

ای .................. بابا بیخیاااااااال

hesam02

عضو جدید

بچه ها یکی راجع به نحوه کنکور دادن و اینا توضیح میده؟:(

msadeghz

عضو جدید
بچه ها یکی راجع به نحوه کنکور دادن و اینا توضیح میده؟:(
سلام عزیزم
اول باید نیت کنی! هرچی نیتت خالص تر باشه کنکورت کنکورتره!!!
بعد از نیت باید مطالعه کنی!
خب اول مراحل ثبت نام!!
اول ثبت نام می کنی!!!!!! مثل کنکور معمولی!!!!!!
سه چهار روز مونده به کنکور فک کنم کارت ورود به جلسه رو رو سایت می ذارن که پرینت بگیری
اگه قسمت پرداخت مابه التفاوت هزینه ثبت نام گذاشته بودن پرداخت نکن!!! هیچی نمی شه
بعد از روی کارت می فهمی که حوزه ات کجاس!!! بعد مثل بچه آدم با یه مداد و یه پاک کن و یه تراش و آب معدنی و خوراکی و پفک و کرانچی و چیپس سرکه نمکی که سر جلسه بخوری فشارت بیفته حالش رو ببری! البته نباید یه چیز رو فراموش کنی و اون یه قوطی کوکاست. وسط جلسه بزنی حالش رو ببری!!! خیلی انگیزه می ده کلا حالت رو از این رو به اون رو می کنه ! تخمه نبر که دیگه خز شده!!
جالبه بدونید که کنکور برق(فقط) دو مرحله ایه یکی پنجشنبه بعد از ظهر(سه ساعت) و یکی جمعه صبح (2 ساعت)
دوم اینکه می خوای برای کنکور بخونی!! دفترچه ثبت نام سالهای قبل رو می گیری می بینی که منابع کنکور چیاس! البته ربطی به گرایش نداره دروسی که بین تمام گرایش ها مشترک است در کنکور میاد
برای ما که اینجوریه!!!!
خوب دیگه فک کنم کاملا شیرفهم (البته ...... فهم!!!(شوخی ها!!!))شده باشی
سوال دیگه داشتی بپرس! :D :بوس:

hesam02

عضو جدید

صادق جون دمت گرم ولی باورت میشه هیچکدوم از اطلاعاتت به دردم نخورد؟؟؟
من میخوام راجع به اینکه چند سال میشه کنکور داد؟ کی میشه کنکور داد ؟ اگه قبول نشیم چی میشه؟ اگه کسی بخواد 10 ترمه تموم کنه چجوری باید 2 تا کنکور بده؟ و این جور چیزا بدونم;)

msadeghz

عضو جدید
صادق جون دمت گرم ولی باورت میشه هیچکدوم از اطلاعاتت به دردم نخورد؟؟؟
من میخوام راجع به اینکه چند سال میشه کنکور داد؟ کی میشه کنکور داد ؟ اگه قبول نشیم چی میشه؟ اگه کسی بخواد 10 ترمه تموم کنه چجوری باید 2 تا کنکور بده؟ و این جور چیزا بدونم;)

قربونت!
شما فقط می تونی دو تا کنکور بدی! البته سه تا که یکیش الکیه که تو ترم هفت می تونی ثبت نام کنی که بری فقط تو المپیاد(همون کنکور) شرکت کنی و خودت رو آزمایش کنی!!!!! :D . دوتای اول که گفتم
، یکیش که تو ترمه هشته و اون یکیش تو ترم دهه که اگه شما تو کنکور ترم ده قبول نشی یا نخوای ارشد بری (با اون کنکور!) باید بری سربازی عزیز! تا اون جایی که یادم میاد این ته اطلاعاتمه!!!!
مثلا در مورد کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور چیزی نمی دونم. ولی این رو بدون که اگه آزاد بری یه کوچولو ها هزینه هاش اذیتت می کنه!! ;)

hesam02

عضو جدید

همون.... میخواستم بدونم چند بار میشه امتحان داد.... اگه مثلا ترم 8 قبول شدیم چی؟

msadeghz

عضو جدید
همون.... میخواستم بدونم چند بار میشه امتحان داد.... اگه مثلا ترم 8 قبول شدیم چی؟
گفتم دیگه!!
اگه ترم 8 قبول شی باید تمام واحدهات رو توی ترم هشت و ترم تابستون همون سال تموم کنی! مثلا کنکور ترم هشتت سال 90 هست باید تمام واحد هات رو تا تابستون سال 91 تموم کنی!

aban68

عضو جدید
تا وقتی مدرک آخر تحصیلی بهت ندن نمیتونی بری ثبت نام باید تا شهریور تموم کنی بعد بری ثبت نام برای مهر اگه قبول بشی و هنوز واحدات مونده باشه فکر کنم یه ترم بهت اجازه بدن نمیدونم دقیقا خودم هم شنیدم
ولی اگه نفر برتر بشی تو المپیاد رتبتو نگه میدارن برای یه سال تا بعد بری!!!
تو هر چقدر بخوای از سال سوم به بعد میتونی بری امتحان بدی!!مشکلی نداره!!!آزمایشی البته !!!ولی جدی هم میتونی اگه میدونی درست تا اون موقع تموم میشه برو جدی یه امتحان بده اگه رتبت خوب نشد انتخاب واحد نکن اگه کردی و قبول شدی و نرفتی فکر کنم یک یا دو سال نمیزارن کنکور بدی!!!

msadeghz

عضو جدید
تا وقتی مدرک آخر تحصیلی بهت ندن نمیتونی بری ثبت نام باید تا شهریور تموم کنی بعد بری ثبت نام برای مهر اگه قبول بشی و هنوز واحدات مونده باشه فکر کنم یه ترم بهت اجازه بدن نمیدونم دقیقا خودم هم شنیدم
ولی اگه نفر برتر بشی تو المپیاد رتبتو نگه میدارن برای یه سال تا بعد بری!!!
تو هر چقدر بخوای از سال سوم به بعد میتونی بری امتحان بدی!!مشکلی نداره!!!آزمایشی البته !!!ولی جدی هم میتونی اگه میدونی درست تا اون موقع تموم میشه برو جدی یه امتحان بده اگه رتبت خوب نشد انتخاب واحد نکن اگه کردی و قبول شدی و نرفتی فکر کنم یک یا دو سال نمیزارن کنکور بدی!!!

توضیحاتت خیلی سنگین بود!! ولی خوب من نمی دونستم اینارو! :) :D

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به
سلام علیکم خواهر .... خوش اومدین ... صفا آوردین.. میگفتین یه گاوی ، شتری ، بزی ، بزغاله ای ، گوساله ای ، کانگورویی ، کوروکودیلی چیزی میکشتیم...

aban68

عضو جدید
به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به
سلام علیکم خواهر .... خوش اومدین ... صفا آوردین.. میگفتین یه گاوی ، شتری ، بزی ، بزغاله ای ، گوساله ای ، کانگورویی ، کوروکودیلی چیزی میکشتیم...

تو کادو ولنتاین بخر نمیخواد گاو بکشی برادر یه تبریک هم نمیگین شما پسرا واقعا که خجالت نمیکشین!!
نه من میخوام بدونم خجالت نمیکشین!!!
گاو وشتر نمیخواد یه چیز دیگه نمیشه بخری؟؟؟لامبورگینی مثلا؟؟با صادق پولاتونو بزارین رو هم یه لامبورگینی برای من بخرین!!!آفلین

eslahi.ali

عضو جدید
می خوام بدونم شما هم قدر ما بچه های پیام نور رنج میکشین واسه درس خوندن یا نه؟یکیتون امتحانی بیاد یه نمونه سوال ما رو جواب بده میخوام ببینم نمرش چند میشه

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

کادوی ولنتاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek:
اصلا میدونی کادوی ولنتاین رو کی به کی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek:
قرار نیست همه به هم کادوی ولنتاین بدن که:eek::eek::eek:
اگه اینجوری بود که اسم این روز رو نمیذاشتن روز عشاق:eek::eek::eek:
بعدشم لامبورگینی میخوای؟ این همه چیز... مثلا لواشک به به به به مممممم دهنم آب افتاد هههه
یا مثلا آب نبات قیچی :confused: یا مثلا آلو ترشک ... اینا که خیلی بهتره ... لامبورگینی چیه اه اه اه اه

به قول بچه ها .... دادااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااششششششششششششششششم eslahi.aliiii
عزیزم من به سوالای پیش پا افتاده جواب نمیدم... TAمن خانوم نگار (aban68) هستش... سوالاتتون رو بدین ایشون حل میکن

msadeghz

عضو جدید

تو کادو ولنتاین بخر نمیخواد گاو بکشی برادر یه تبریک هم نمیگین شما پسرا واقعا که خجالت نمیکشین!!
نه من میخوام بدونم خجالت نمیکشین!!!
گاو وشتر نمیخواد یه چیز دیگه نمیشه بخری؟؟؟لامبورگینی مثلا؟؟با صادق پولاتونو بزارین رو هم یه لامبورگینی برای من بخرین!!!آفلین

سلام علیکم
؟!!!!!!
تبریک؟!!! خب روز ولنتاین بعدابعد مبارک !!!!
من روز ولنتاین برا خواهرمادر خودم کادو نمی گیرم ......!
تو مجردی که نمی شه برای ولنتاین چیزی خرید!! مگه زمانهای نزدیک به تاهل که فعلا ما راحتیم!
حالا شما کادو ولنتاین میخوای باشه بیا همون که حسام پیشنهاد داد!:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
برای اینکه رهگذران دلشون نخواد اینجا نذاشتم!!!!
ایشاالله کنکور که تهران اومدی میدمشون!!!!

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

دس دس دس دس
بياااااااااااا وسسسسسسسط:w33:

aban68

عضو جدید
درود بر علی دوست عزیز :gol:
خوب همه دانشگاها سختن مال شما یکم فرق میکنه !!!:cry:
ما که میتونیم جواب بدیم بقیه را نمیدونم:cool:حسام و صادق نمیتونن جواب بدن بقیه مشکلی ندارن:biggrin:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.