راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Render

کاربر بیش فعال
من چی بگم که سراسری صنعتی مازندران قبول شدم . آزاد شاهرود انتخاب چهارم انتخاب دانشگاه .
می خوام برم بمیرم از غصه
سلام خوبی؟؟؟ناراحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت نبـــــــــــــــــــــــــــــــــاش. عییبی نداره که این شهر ها قبول شدی شما سعی تو کردی فقط از بد شانسیت بوده میدونم 1جای دیگه ای جبران میشه که اونوقته که خوشحال بشی...فقط از من میشنوی همون صنعتی مازندرانو برو...بعدشم خواستی میتونی مهمان و یا اگه بشه جابه جایی بگیری...آخه آزاد شاهرود جالب نیست به خاطر خرجش و سطحش وچند دلیله دیگش...بازم به محله زندگیت و اخلاقت داره....
حتمااااااااااااااااااااااااا...بری uni هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...وقتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتم تلف نکن چون 4 ترمه تمومه...
موفق باشی دوستم...

Ar.behnam

عضو جدید
بچه ها یکی من رو روشن کنه توی صفحه اصلی سنجش 2 تا لینک مربوط به تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی هست ، اینها مربوط به چه کسانی هستند؟ انتخاب رشته آذر ماه و شهریور ماه چیه؟من توی لینک دوم اطلاعات قبولیم رو دیدم اولیه چیه؟؟؟؟!!! متمرکز و نیمه متمرکز چیست؟؟؟!
این هم متن لینک ها

براي مشاهده اسامي پذيرفته شدگان نهايي نيمه‌متمركز آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 89 اينجا را کلیک نماييد
(انتخاب رشته شهريور ماه سال 89)

براي مشاهده نتايج پذيرفته شدگان متمرکز و نيمه متمرکز در مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 89 اينجا را کلیک نماييد (انتخاب رشته آذر ماه سال 89)

sunshid

عضو جدید
بچه ها یکی من رو روشن کنه توی صفحه اصلی سنجش 2 تا لینک مربوط به تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی هست ، اینها مربوط به چه کسانی هستند؟ انتخاب رشته آذر ماه و شهریور ماه چیه؟من توی لینک دوم اطلاعات قبولیم رو دیدم اولیه چیه؟؟؟؟!!! متمرکز و نیمه متمرکز چیست؟؟؟!
این هم متن لینک ها

براي مشاهده اسامي پذيرفته شدگان نهايي نيمه‌متمركز آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 89 اينجا را کلیک نماييد
(انتخاب رشته شهريور ماه سال 89)

براي مشاهده نتايج پذيرفته شدگان متمرکز و نيمه متمرکز در مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 89 اينجا را کلیک نماييد (انتخاب رشته آذر ماه سال 89)

فکرکنکم رشته هایی مثل تربیت بدنی و...باشه که ازمون عملی هم داشتن

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
بچه ها کسی هست که دانشگاه آزاد شیراز قبول شده نخواد بره ؟
یا
دانشگاه آزاد شیراز قبول شده باشه بخواد با آزاد نجف اباد جابه جا کنه ؟
لطفا به من خبر بدید.

Ar.behnam

عضو جدید
سلام .
یا
دانشگاه آزاد شیراز قبول شده باشه بخواد با آزاد نجف اباد جابه جا کنه ؟
لطفا به من خبر بدید.

میتونم بپرسم چطوری میخوای جابه جا کنی؟ اصلا دانشگاه آزاد جابه جا نمیکنه ، من پارسال خوراسگان اصفهان قبول شدم و نمیخواستم برم
دوستم که هرند قبول شده بود میخواست با من جابجا کنه به هر نحوی که شده باشه ، حتی حاضر بود پول 1 ترم من رو بده که نشد و ما هم نرفتیم ثبت نام

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . دوستم می خواد جابه جا کنه . شنیده بود میشه . حالا که نمی شه جابه جا کنه می شه جا کسی بره دانشگاه بره ؟

oli

عضو جدید
سلام .
یا دانشگاه آزاد شیراز قبول شده باشه بخواد با آزاد نجف اباد جابه جا کنه ؟
لطفا به من خبر بدید.

میتونم بپرسم چطوری میخوای جابه جا کنی؟ اصلا دانشگاه آزاد جابه جا نمیکنه ، من پارسال خوراسگان اصفهان قبول شدم و نمیخواستم برم
دوستم که هرند قبول شده بود میخواست با من جابجا کنه به هر نحوی که شده باشه ، حتی حاضر بود پول 1 ترم من رو بده که نشد و ما هم نرفتیم ثبت نام

سلام . به همه تبریک میگم که قبول شدن . :gol:

یکی از دوستام برام تعریف میکرد که پارسال یه نفر که از دانشگاه نورآباد میخواسته بره دانشگاه سپیدان با یکی دیگه که عکس این و میخواسته جابجا کردن

سلام . دوستم می خواد جابه جا کنه . شنیده بود میشه . حالا که نمی شه جابه جا کنه می شه جا کسی بره دانشگاه بره ؟
نه نمیشه

من مرودشت قبول شدم ولی نمیدونم برم یا بشینم برای سراسری بخونم :(

کسی که 3 تا انتخابش و زده باشه و یه جا هم قبول شده دیگه نمیتونه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه ؟

آخرین ویرایش:

NargessArch

عضو جدید
سلام به همگی
من یه سوال داشتم
غیرانتفاعی دهخدا قزوین بهتره یا آزاد قیام دشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seleria

عضو جدید
سلام عزیزم من قیام دشت می خونم. بد نیستو استاد سخت گیر داره استاد مهربونم داره. بیای خودم بهت می گم با کیا بگیری که کار یادت بدن .

sunshid

عضو جدید
سلام بچه ها توروخدا هرکی جواب این سوال رو میدونه بگه:
اگه کسی غیرانتفاعی قبول بشه و ترم آخر کاردانی باشه یکی از درساش پاس نشه دیگه نمیتونه توی دانشگاهی که قبول شده ثبتنام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid625

عضو جدید
سلام به همگی
راستش امسال کاردانی به کارشناسی دولتی امتحان ندادم وواسه آزادهم یه مقدارخوندم ولی کارشناسی ناپیوسته تهران قبول نشدم وآزادفومن قبول شدم میخوام دوستان بگن که میشه به تهران انتقالی بگیرم.شنیدم ترم2به بعدمیشه واگه اشناداشته باشیم چی؟وسئوال بعدیم هزینه 1ترم چقدرمیشه (اگه12 واحدبردارم چقدرمیشه)وایادانشگاه ازاد جمعه هاهم کلاس داره؟چون تهران شاغلم.ممنونم ازهمگی

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام به همگی
راستش امسال کاردانی به کارشناسی دولتی امتحان ندادم وواسه آزادهم یه مقدارخوندم ولی کارشناسی ناپیوسته تهران قبول نشدم وآزادفومن قبول شدم میخوام دوستان بگن که میشه به تهران انتقالی بگیرم.شنیدم ترم2به بعدمیشه واگه اشناداشته باشیم چی؟وسئوال بعدیم هزینه 1ترم چقدرمیشه (اگه12 واحدبردارم چقدرمیشه)وایادانشگاه ازاد جمعه هاهم کلاس داره؟چون تهران شاغلم.ممنونم ازهمگی
سلام خوبی...
چرااااااااااااااااااااااااا..آخه فومن؟؟؟کارشناسیه امسال خیلی خوب میتونستی جای بهتر از اینا قبول بشی...
1 کی از دوستام فومنه...میخواستم بگم گه UNISH اصلا بدرد نمی خوره....یعنی اینکه اول تازه اسم واحد رو روش گذاشتن و بعد از همه مهمتر اینکه اونجا ببخیشید گاوداری بوده که الان تبدیلش کردن به دانشگاه راهشم دوره...
اگه جای تو بودم اونجاد نمی رفتم...خودمم 1 بار رفتم UNISH خنده داره...آتلیه های کوچیک . کثیفیم داره...تونستی برو سایتش عکساش اگه بود حتمااااااااااا... ببین..هزینشم ثابت 500ت و با متغییرش کلا 1200 میشه...این UNI بله بستگی به درسایی که ارائه میدن داره جمعه ها هم طرح ارئه داده بودن...امااااا...به تهران که انتقالی نمی دن اطرافشم مثل واحد شهر قدس(شهریار) خوبه..و ترم 1 حتما باید اونجا بخونی بعدشم اگه مهمان بدن...چون بعضی از دانشگاه ها مهمان اصلا.... نمیدن منکه شانسه مهمانو تو هیچ UNI نداشتم...امااااااااا... باز میله خودته...
در آخر میخوام بهت بگم که کلاساتم میتونی تو3 روز جمع کنی و باز با استادا صحبت کنی که 2 روز بیشتر نری....باز میله خودته...چون آزاده اینجا میشه با استادش کنار اومد..بر عکس سراسری...
موفق باشی دوستم...

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها توروخدا هرکی جواب این سوال رو میدونه بگه:
اگه کسی غیرانتفاعی قبول بشه و ترم آخر کاردانی باشه یکی از درساش پاس نشه دیگه نمیتونه توی دانشگاهی که قبول شده ثبتنام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام ...
اگه سراسری قبول شدی...که متاسفانه...نه
آخه سیستمشون اینجوریه که مرخصیم ترم 1 نمیدن...اماااااااااا...حتماااااااااااااااا...حتماااااااااا... تنها چاره ش اینه که با استادت و یا مدیر گروهت صحبت کنی که نمرتو بدن...حالا درست چی هست؟؟؟
باز UNI که قبول شدی Z بزن و بپرس..
2A میکنم که بشه...
موفق باشی...

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام به همگی
من یه سوال داشتم
غیرانتفاعی دهخدا قزوین بهتره یا آزاد قیام دشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام...
ساختمان دهخدا شنیدم رفته خارج قزوین تو نجف آباد...اماااااااا... سطحه خیلی خوبی داره من که به جای تو بودم حتمااااااااااااااااااااااااااااااااا... میرفتم دهخدااااا...شک نکن بازخودت میدونی..
راستی تکمیل قبول شدی؟؟؟رتبت چند بود؟؟؟////
موفق باشی...

Ali Render

کاربر بیش فعال
راستی میخواستم بگم که کنکوره آزاد امسال چقدر آسون بود و چقدر داره دانشجو بر میداره اونم بهترین انتخابایی که داشتن قبول شدن...کاش ما هم شرکت کرده بودیم...کاش...

hamid625

عضو جدید
سلام
ممنونم اقایali render.ممنون که جوابمودادی .راستش بعداز10-11سال فارغ التحصیلی امسال باراول بودکه امتحان دادم چون اصلا چیزی نخونده بودم وهرچی روکه زدم باتوجه به تجربیات ناقص چندساله ام بوده.راستش مدرک واسم مهمه نه دانشگاه چون هرچی سن ادم میره بالا بیخیال درس خوندن میشه وتازه مغزاون کشش رونداره.تازه معلوم هم نیست که بتونم برم.اگه بتونم 4شنبه هامرخصی بگیرم وپنجشنبه هم که بیکارم بتونم واحدبگیرم.اگه دوستان دیگه هم بتونن اطلاعاتی از قیمت شهریه ثابت وواحدهای عملی وپایه بهم بدن ممنون میشم.مرسی

ناز معمار

عضو جدید
راستی میخواستم بگم که کنکوره آزاد امسال چقدر آسون بود و چقدر داره دانشجو بر میداره اونم بهترین انتخابایی که داشتن قبول شدن...کاش ما هم شرکت کرده بودیم...کاش...
علیرضا جان
مرسی از جوابات
اما چرا انقد افسوس میخوری شما؟
این خود ماییم که دانشگامونو خوب یا بدش میکنیم
امیدوارم همتون موفق باشید

sunshid

عضو جدید
سلام ...
اگه سراسری قبول شدی...که متاسفانه...نه
آخه سیستمشون اینجوریه که مرخصیم ترم 1 نمیدن...اماااااااااا...حتماااااااااااااااا...حتماااااااااا... تنها چاره ش اینه که با استادت و یا مدیر گروهت صحبت کنی که نمرتو بدن...حالا درست چی هست؟؟؟
باز UNI که قبول شدی Z بزن و بپرس..
2A میکنم که بشه...
موفق باشی...
ترم 2ریاضی افتادم .این ترم گرفتم ولی میترسم خراب کرده باشم با استاد حذف زدم گفت هنوز برگمو نگاه نکرده.فکر نکنم باهام راه بیاد.غیرانتفاعی شیراز قبول شدم.مرسی که جوابمو دادی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترم 2ریاضی افتادم .این ترم گرفتم ولی میترسم خراب کرده باشم با استاد حذف زدم گفت هنوز برگمو نگاه نکرده.فکر نکنم باهام راه بیاد.غیرانتفاعی شیراز قبول شدم.مرسی که جوابمو دادی
معرفی به استاذ نمیتونید بکنید ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا