کارتون Death Note (حتما دانلود کنید)

Dota_Eng

کاربر فعال
دفترچه مرگ - Death Note یک انیمه ۳۷ قسمتی است

رده سنی : + نوجوانان ( بدلیل بعضی صحنه های دارای خشونت و خون ریزی ، عاشقانه و بعضا کلمات نامناسب کودکان )

یاگامی لایت ( Light Yagami – Yagami Raito – 夜神 月 ) یه جوان با استعداد و درسخوان هست که داره برای کنکور ورودی به بزرگترین دانشگاه ژاپن درس می خونه . اون از جنایت های این دنیای فاسد به شدت خسته شده و دیگه نمی تونه تحمل کنه . پلیس جنایت کار ها رو دستگیر میکنه اما اکثر اوقات اونها به سزای اعمالشون نمی رسن و بعد از مدتی آزاد میشن . اون دوست داره جهان از تمام جنایتکارا پاک بشه و همه مردم با آسایش و خوشبختی زندگی کنن .

در دنیای شینیگامی ها ( شینیگامی = خدایان مرگ در اساطیر ژاپن ، موجوداتی که کارشون گرفتن جون آدم ها هست ) شینیگامی به اسم ریوک Ryuk (リューク Ryūku) هم از زندگی کسل کننده دنیای شینیگامی ها خسته میشه . شینیگامی ها برای کشتن آدم ها و گرفتن جونشون باید اسمشون رو توی دفترچه ی مخصوصی که خدا بهشون داده با قوانین و قواعدی که خود دفترچه داره بنویسن تا اون ها بمیرن . ریوک دفترچه خودش داخل دنیای آدم ها رها میکنه تا یکی اون رو پیدا کنه و ازش استفاده کنه تا کمی بتونه ریوک رو سرگرم کنه .

یاگامی لایت به طور اتفاقی این دفترچه رو در حیاط مدرسه پیدا میکنه . ابتدا اون رو خرافات میدونه و بهش محل نمیزاره اما وقتی به خاصیت جادویی این دفترچه پی میبره ابتدا اون رو روی جند جنایتکار تست میکنه تا ببینه واقعا کار میکنه یا نه . لایت حس میکنه چیزی رو که برای پاکسازی دنیا و ساختن دنیای جدید نیاز داشت بدست اورده و شروع به کشتن جنایتکارهای خطرناک دنیا میکنه .

پلیس که به این مرگ های پشت سر هم جنایتکاران مشکوک میشه چاره ای نداره جز اینکه از باهوش ترین کارآگاه دنیا یعنی ال – L استفاده میکنه . ال پر استعدادترین کارآگاه دنیا است که تا حالا پرونده های سخت زیادی رو حل کرده . اما مشکلی که بعضی پلیس ها با اون دارن اینه که اون هیچ مشخصات واقعی ای از خودش نشون نمیده و همیشه خودش رو پشت نقابی به اسم ال قایم میکنه.
حالا ال وظیفه داره تا با هوش سرشارش به مقابله به یاگامی لایتی بره که لقب باهوش ترین فرد ژاپن رو داره و همه از استعداد و هوشش با خبر هستن ….

قسمت اول کارتون
Death Note
لینک دانلود http://www.mediafire.com/?knimfxzaud5

اگه جذاب بود بگین قسمت های دیگشم ارسال کنم

زیرنویس کارتون در صفحه ای اول و دوم و باقی قسمت ها در صفحه های بعدی به ترتیب ارسال شده

پیوست ها

• 03.jpg
    03.jpg
    51.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 12.jpg
    12.jpg
    39.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Dota_Eng

کاربر فعال
زیرنویس فارسی قسمت 1-12

زیرنویس فارسی قسمت 1-12

ببخشید من قسمت 1-12 رو نداشتم و این لینک که گذاشتم با زیرنویس english بود

این لینک دانلود زیرنویس قسمت 1-12 کارتون Death not
http://www.4shared.com/get/_1ZUsT8n/Death_Note_1-12_far.html

روش استفاده از زیرنویس فارسی

زمانی که شروع به نگاه کردن کارتون با هر نرم افزاری مثلا KMP می کنید
ابتدا بر روی صفحه نمایش اون کلیک راست کرده
گزینه ای subtitles رفته و از فیلد اون گزینه ی load subtitles رو انتخاب کرده
سپس متناسب با هر قسمت فایل زیرنویس رو انتخاب کرده
کسی مشکلی داشت بگه تا حل کنمش
ببخشید اگه کارتون رو بدون زیر نویس زدم از قسما 13 به بعد دیگه نیاز ندارید زیرنویس اجرا کنید

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممد دستت درد نكنه فدات شم من معتاد فيلمم كافيه برام تو رو خدا به من رحم كن ديگه كارتو اونم سريال منو بيچاره ميكنه من فيلم بازم بعدا كارت دارم در مورد اين فيلم هم

Dota_Eng

کاربر فعال
ممد دستت درد نكنه فدات شم من معتاد فيلمم كافيه برام تو رو خدا به من رحم كن ديگه كارتو اونم سريال منو بيچاره ميكنه من فيلم بازم بعدا كارت دارم در مورد اين فيلم هم
باید wall-E نگاه کنی تا دیگه هیچ فیلمی رو نگاه نکنی :)

Dota_Eng

کاربر فعال
من دانلودش نمیکنم:cool: هاهاهاهاهاها آخه دارمش:w25::w25:
جان من راست می گی ؟
برات ارسل نکردم چون می خواستم به تو حضوری بگم که حتما دانلود کنیش :)
اگه راست میگی بعد این یک کارتون دیگه میذارم که اون رو عمرا داشته باشی

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه خیلی دهشت انگیز بود
وووووووووووووووووووووووووووووووی

Dota_Eng

کاربر فعال
زیرنویس فارسی 12 قسمت اول رو در صفحه نخست دانلود کنید

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان من راست می گی ؟
برات ارسل نکردم چون می خواستم به تو حضوری بگم که حتما دانلود کنیش :)
اگه راست میگی بعد این یک کارتون دیگه میذارم که اون رو عمرا داشته باشی
آوره دروغم چیه؟ light دیگه که با اون لهجه قشنگشون بش میگفتن لایتوووو
چه فیلمی؟

Dota_Eng

کاربر فعال
زیرنویس فارسی قسمت 1-12 به وسیله ی سایت www.mediafire.com

زیرنویس فارسی قسمت 1-12 به وسیله ی سایت www.mediafire.com

چون برای بعضی ها سایت 4shared *****رر بود من باز زینویس قسمت 1-12 رو با سایت دیگه upload کردم
باز کسی مشکلی برای دانلود یا اجرای زیرنویس یا هر چیز دیگه داشت بگه
http://www.mediafire.com/?6juqctg73ieaawe

Dota_Eng

کاربر فعال
راستی فقط بگم ساعت 22 هر شب یک قسمت از این کارتون به این تایپیک اضافه میشه
بازم میگم اگه میشکلی تو دانلود و یا هر چیزه دیگه ای داشتین بگین تا راهنمایی کنم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز