عاشورا آمد-نذر امسال کمک به کودکان بیماریهای خاص

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم محرم و عاشورا همین 2 روز بود
انگار ما نسبت به بقیه در طول سال هیچ مسئولیت دیگه ای نداریم
ما آدما همیشه فراموشکاریم....
میتونیم این تاپیک رو زنده نگه داریم اینجوری همیشه تو یادمون میمونن.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محک26 آبان میزبان یکی از فوتبالیست های کشور بود، کریم باقری بازیکن محبوب تیم پرسپولیس و تیم ملی، در محک حضور یافت وپس از ملاقات با کودکان با آنان عکس یادگاری گرفت. کودکان در اتاق های خود با اشتیاق منتظر بودند تا نوبت ملاقات آنها برسد و بتوانند از نزدیک با وی گفتگو گنند، باقری نیز با تک تک کودکان و خانواده هایشان ملاقات کرد و آنان را برای ادامه درمان و امید به بهبودی تشویق کرد. حضور هنرمندان و ورزشکاران در محک، موجب می شود کودکان و خانواده های آنان لحظه هایی پر از شادی و نشاط را تجربه کنند و ساعت هایی عاری از دغدغه و رنج بیماری را پشت سر بگذارند. حضور این عزیزان، به دور ازقالب شهرت ودغدغه های روزمره، در کنار کودکان می تواند به اندازه یک دوره شیمی درمانی مفید باشد و از رنج بیماری آنان بکاهد، چنانکه پس از حضور کریم باقری تا چند روز کودکان در این مورد گفتگو می کردند وشورو شادی وصف ناپذیری تا مدتی محیط بیمارستان را فرا گرفته بود.از حضور این فوتبالیست محبوب کشور قدردانی می کنیم

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ياور گرامي مي توانيد مبالغ اهدايي خود را از طريق روشهاي زير به موسسه محک پرداخت نماييد.

داخل ايران:

پرداخت آنلاين

پرداخت از طريق بانک :
از طريق مراجعه به بانک هاي مشروح زير و پرداخت مبلغ و ارسال فيش يا رسيد بانکي از طريق فکس ، پست و يا پست الکترونيک براي موسسه به منظور اعلام وصول توسط موسسه

- بانک سپه 78/202980

- جاري طلايي سپه 1351800087201

- بانک تجارت شعبه نياوران(کد 385)،72826000

- بانک ملت (جام) 1494274819

- بانک صادرات (سپهر) 0104440444000

- بانک کارآفرين 0100001616000

- بانک کشاورزي(مهرگستر) 15437386

- بانک اقتصاد نوين 1-4844444-850-135

- بانک پاسارگاد 1-4446444-810-263

- بانک سامان 1-820500-810-801

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرداخت حضوري :
از طريق مراجعه حضوري به يکي از دفاتر محک و پرداخت وجه در قبال دريافت رسيد وجه اهدايي (لطفاً جهت حفظ شفافيت مالي، حتماً نسخه دوم رسيد وجه اهدايي را دريافت و کنترل نمائيد.)

خارج از ايران:

پرداخت از طريق بانک :
شماره حسابهاي ارزي موسسه خيريه محک

- حساب ارزي تهران
شماره 140059
بانک صادرات، شعبه 1445،
SWIFT:BSIRIRTHAGHM

- حساب ارزي دبي
امارات متحده عربي، دبي،
بانک صادرات، دفتر منطقه اي، شعبه اصليٍ)مرکزي)،
شماره حساب: 125050
صندوق پستي: 4182
شماره تلفن: 2221161-04
SWIFT: BSIRAEAD
تلفاکس: 45456بانک صادرات
فکس: 2234460

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ياور گرامي مي توانيد مبالغ اهدايي خود را از طريق روشهاي زير به موسسه محک پرداخت نماييد.

داخل ايران:

پرداخت آنلاين

پرداخت از طريق بانک :
از طريق مراجعه به بانک هاي مشروح زير و پرداخت مبلغ و ارسال فيش يا رسيد بانکي از طريق فکس ، پست و يا پست الکترونيک براي موسسه به منظور اعلام وصول توسط موسسه

- بانک سپه 78/202980

- جاري طلايي سپه 1351800087201

- بانک تجارت شعبه نياوران(کد 385)،72826000

- بانک ملت (جام) 1494274819

- بانک صادرات (سپهر) 0104440444000

- بانک کارآفرين 0100001616000

- بانک کشاورزي(مهرگستر) 15437386

- بانک اقتصاد نوين 1-4844444-850-135

- بانک پاسارگاد 1-4446444-810-263

- بانک سامان 1-820500-810-801
دستت درد نکنه

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتظار داشتم این تاپیک با استقبال خوبی روبرو بشه
اما متاسفانه نشد
اینا رو هم برای یاداوری گذاشتم

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کامنت خانم علی نیا: دیدمشون لمسشون کردم با اون ها بازی کردم گریه کردم رقصیدم، دوستشون دارم بیشترشون دیگه بین ما نیستن ولی یادشون همیشه با من میمونه، نگاه مهربون و قشنگشون هیچ وقت یادم نمیره ، اینکه تو بدترین حال نگران پدر و مادرشون بودن از اینکه اونا رو تنها بزارم بیشتر قصه دار بودن اونها واقعا فرشته های روی زمینن

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین الان عضو شدم
بچه ها نمیدونید که چقده میزانه کمک؟
با شما تماس گرفتن؟

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلگیریم بیشتر به خاطر اینه که همون چند تا همش سر میزنیم
فکر کنم این تاپیک ارزش وقت گذاشتنو داشته باشه
آیدا جان ممکنه بچه ها خودشون از طریقای دیگه کمک میکنن یا به بچه های مریض ویا به بچه های یتیم.....

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
محک26 آبان میزبان یکی از فوتبالیست های کشور بود، کریم باقری بازیکن محبوب تیم پرسپولیس و تیم ملی، در محک حضور یافت وپس از ملاقات با کودکان با آنان عکس یادگاری گرفت. کودکان در اتاق های خود با اشتیاق منتظر بودند تا نوبت ملاقات آنها برسد و بتوانند از نزدیک با وی گفتگو گنند، باقری نیز با تک تک کودکان و خانواده هایشان ملاقات کرد و آنان را برای ادامه درمان و امید به بهبودی تشویق کرد. حضور هنرمندان و ورزشکاران در محک، موجب می شود کودکان و خانواده های آنان لحظه هایی پر از شادی و نشاط را تجربه کنند و ساعت هایی عاری از دغدغه و رنج بیماری را پشت سر بگذارند. حضور این عزیزان، به دور ازقالب شهرت ودغدغه های روزمره، در کنار کودکان می تواند به اندازه یک دوره شیمی درمانی مفید باشد و از رنج بیماری آنان بکاهد، چنانکه پس از حضور کریم باقری تا چند روز کودکان در این مورد گفتگو می کردند وشورو شادی وصف ناپذیری تا مدتی محیط بیمارستان را فرا گرفته بود.از حضور این فوتبالیست محبوب کشور قدردانی می کنیم
یاداوری