[ایا از رشته ی عمران راضی هستید؟]

• مجموع رای دهندگان
    49

mohandes masood

عضو جدید
با سلام بر دوستان و همکاران محترم

با سلام بر دوستان و همکاران محترم

من چون از بچگی از ساخت و ساز خوشم میومدو از بچگی تو این کارا بودم یعنی بابام و داداشام مهندس عمران هستن از اول اول عاشق این رشته شدم حتی حاظر بودم جونمم براش بدم :biggrin:
:heart:عمران:heart:

nadernorozi

عضو جدید
شاید جالب باشه همه دوستان بیان و بگن که از انتخاب رشته عمران راضی بودن یا نه و معیارهای انتخابشون چی بوده،نتایج باید جالب باشه!:)[دوست عزیز باید در جواب به شما بگویم که هدفمند بودن در زندگی بزرگترین نعمت بشمار میرود با قدرت به شما بگویم سر امد تمامی علوم را میتوان عمران یا سایر رشته های در ارتباط با ان نام برد زمان مکان و زیبایی و حتی احساس جزو ارکان لا ینفک عمران است با افتخار به شما بگویم این حقیر جز افراد کوچکی در رابطه با 3پل جدید در اصفهان و یا بزرگراه های ان بشمار میروم به شما توصیه میکنم با عشق ادامه داده وسعی کنید در حین تحصیل تجربه کنید من در زمان تحصیل حدود سالهای 1372همراه با تحصیل با چند مهندس روسی همکاری میکردم که پس از اتمام ان نتایج اون راعیننا" لمس کردم پس به شما توصیه میکنم با عشق ادامه بده و از اینده ان اطمینان داشته باش به شرط اینکه در عمران استاد کتاب نباشی بلکه استاد عمل باشی

mohandes masood

عضو جدید
سلام

سلام

من که از بچگی عاشق این رشته بودم و هروزام که علمم درباره این رشته زیاد تر می شه
به طور دیوانه وار عاشقتر هم می شم:)
:heart:عمران:heart:

گردآفرید

عضو جدید
سلام به همگی.من پدرم مهندس عمران هستش برادرم هم الان دانشجوی مهندسی عمران هست.راستش من هیچ وقت فکر نمیکردم یه روزی منم مهندس عمران بشم آخه از اول عاشق معماری بودم ولی خب بخاطر اتفاقی که در انتخاب رشتم افتاد باعث شد عمران قبول بشم و الان هم از این اتفاق خیلی راضی هستم و خدا رو همیشه شکر می کنم چون هم به این رشته شدیدا علاقه پیدا کردم و هم کسایی رو دارم که بهم کمک کنن:)

863112029

عضو جدید
من رشته ی مورد علاقم شیمی بود ولی توی انتخاب رشته عمران_نقشه برداری رو قبول شدم. ولی هنوز اون طوری به رشتم علاقه ندارم.البته خدا رو شکر میکنم ها!!!!!!!!!!!:cowboy:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

behzad-s

عضو جدید
من از این رشته راضیم ولی ...
نصف درسهایی که خوندیم بی فایده و اضافی بود و فقط باعث اتلاف وقت شد متاسفانه .

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوست نداشتم عمرانو که راضی نمیشدم از کاردانی شروع کنم. واقعا ارزششو داره و تصمیم دارم تا هر کجا که راه داشته باشه این رشته رو ادامه بدم:victory:

mahon

عضو جدید

ایا از اینکه عمران خوندید راضی هستید؟

دلیل رضایت یا عدم رضایت رو اگه می شه بگین؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که ازاین رشته راضی نیستم عمران هم شدرشته گفتم بازم میگم ازعمران خوشم نمیاددددد
رشته ی خودم خیلی بهترتره آره زیست عالیه توکتابانوشته/هرکی ندونه زشته

kalmishi

عضو جدید
کاملا . من یه فارغالتحصیل عمرانی ام ولی برق هم خوندم اما با عمران بیشتر حال میکنم.دلیل اولش بازار کارشه که نسبت به خیلی رشته ها بهتره....دلایل دیگشو باید عمرانی باشی تا درکش کنی.این نظر منه نظر elmira هم محترمه.

آخرین ویرایش:

nirgiya

عضو جدید
رشته ي خوبيه و هميشه چيزاي جديدي واسه يادگيري وجود داره
فعلا كه وارد بازار كار نشدم آره خوبه آينده رو نميدونم

jamali.unes

عضو جدید
:child::child:
من که ازاین رشته راضی نیستم عمران هم شدرشته گفتم بازم میگم ازعمران خوشم نمیاددددد
رشته ی خودم خیلی بهترتره آره زیست عالیه توکتابانوشته/هرکی ندونه زشته
در مرحله اول باید به این رشته علاقه داشته باشی علاقه به نظر من مهمترین علت موفقیته من رشتمو دوست دارم وخیلی هم بهش علاقه مندم

aka32

عضو جدید
رشته جالبی نیست حداقل باید چند تا پارتی داشته باشی و هر دفعه دم چند نفرو باید ببینی تا شاید یک لطفی کنندو یه کاری مثلاً سرپرست کارگاهی چیزی بهت بدن! تو دانشگاه که بودیم بیشتر سرمون تو کتاب بود و از این رشته و از اینده یه مدینه فاضله ای درست کرده بودیم -تازه فهمیدیم و شایدم نفهمیدیم که همش توهمه - اکثر کسایه که من دیدم با بند پ مشغول کارن هر کی گفت نه دروغگویی بیش نیست قصد توهین ندارم !!میرفتم دنبال کارگری الان برای خودم اوستای شده بودم حیف که جوانی را بهیچ دادیم:warn:

free surveyer

عضو جدید
رشته جالبی نیست حداقل باید چند تا پارتی داشته باشی و هر دفعه دم چند نفرو باید ببینی تا شاید یک لطفی کنندو یه کاری مثلاً سرپرست کارگاهی چیزی بهت بدن! تو دانشگاه که بودیم بیشتر سرمون تو کتاب بود و از این رشته و از اینده یه مدینه فاضله ای درست کرده بودیم -تازه فهمیدیم و شایدم نفهمیدیم که همش توهمه - اکثر کسایه که من دیدم با بند پ مشغول کارن هر کی گفت نه دروغگویی بیش نیست قصد توهین ندارم !!میرفتم دنبال کارگری الان برای خودم اوستای شده بودم حیف که جوانی را بهیچ دادیم:warn:
استاد فکر نمیکنی با این نظریه ای که داری به تمام همکاران زحمت کش بنده توهین کردی؟
نقد بسیلر شدیدی به نظرتون دارم، در ضمن سرپرست کارگاهی را با پارتی به کسی نمیدن اگر کسی لیاقت داشته باشه و کار بلد باشه، در خونه اش میرن و ازش خواهش میکنن که این وظیفه پر از مسئولیت را بهده بگیره. با پارتی که نمیشه یه سازه 10 طبقه را بالا آورد. سواد میخواد دوست عزیز.
ضمناً ماهی را هر وقط از آب بگیری تازه است. اگه توان ادامه این شغل موءثر را نداری میتونی بری دنبال همون پیشه ای که آرزوش رو کرده بودی.:mad:

jamali.unes

عضو جدید
همچین گفتی سرپرست کارگاهی که انگار یارو سرپرسته حکم یه آبدار چی رو داره میدونی باید چقدر مدیر باشی و ازهمه مهمتر تجربه داشته باشی ؟ میدونی نه میدونی واقعا جدی میگم میدونی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:child:

VAHID33

کاربر فعال
سلام

سلام

سلام به همه
این رشته فقط یه کم علاقه و جرِأت می خواد.اگه واقعا به این رشته دل بدی به نظر من از خیلی رشته ها بهتره
درسته در این زمونه پارتی مهمه ،ولی کیفیت کار و تجربه در رشته عمران می تونه پارتی خودمون بشه:gol:

manunited

عضو جدید
به نظرم برای سرپرست کارگاهی تو ایران زیاد تجربه نمیخواد.روابط عمومی بالا وجسارت تو اکثرپروژه کافیه.ولی برای پروژه های مهم معلومه سواد هم نقش داره

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم برای سرپرست کارگاهی تو ایران زیاد تجربه نمیخواد.روابط عمومی بالا وجسارت تو اکثرپروژه کافیه.ولی برای پروژه های مهم معلومه سواد هم نقش داره

نه بنظرم اگه سواد نداشته باشه نمیتونه!

omiyan

عضو جدید
ببخشید ولی رئیس کارگاه شدن پارتی بازی نمیخواد و آدم باید از جونش سیر شده باشه که بخواد سرپرست کارگاه بشه وقتی قبولش نداشته باشن و بخواد زوری بره سر کار

omiyan

عضو جدید

از اینکه اطلاعات خوبی از کل ایران؟ در اختیار همه گذاشتید متشرکم ! فکر نمیکنید اینقدر با صراحت صحبت کردن در مورد یک موضوع مهم تو کارهای اجرایی کشور خیلی خوب نباشه و ممکنه توهین بشه ؟