16 ساعت فيلم آموزشي برق خودرو آموزش نرم افزار اتوکد به صورت فیلم فارسی
آموزش تعمیرات خودرو پراید بسته جامع آموزش نرم افزار SolidWorks
بسته جامع آموزش نرم افزار SolidWorks آموزش نرم افزار کتیا Catia

نمايش نتايج 1 تا 5 از 5

تاپیک: طرز تهیه رزومه

عضو آواتار vanta
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/1
    محل سكونت
    بندرعباس

Graduated طرز تهیه رزومه

منبع وبلاگ [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    خب بالاخره دوران تحصیلتون تمام شد و الان آماده اید که برید سر کار و دنیای صنعت رو متحول کنید و به عنوان یک اسطوره شناخته بشید، خیلی خوبِ، ولی دست نگه دارید چه جوری میخواهید برید سر کار؟ یا باید در امتحانات ورودی سازمان‌های دولتی- آزمون‌های استخدامی- شرکت کنید یا اینکه به سراغ شرکت‌های خصوصی برید. خب برای اینکه بتونید خودتون رو آدم موفقی نشون بدید نیاز به این هست که از افتخارات و پروژه‌ها و احیانا مقالات و سایر تجربه‌ها، دوره‌هایی که گذروندین و … حرف بزنید ولی وقتی چند موقعیت شغلی گیرتون میاد نمی‌شه که شال و کلاه کنید برید اونجا هی توضیح بدید پس نیاز به یک جایگزین دارید کسی/چیزی که بتونه جای شما حرف بزنه و بگه شما چه آدم لایقی هستید و کسی نیست که بهتر از شما باشه تو این تخصص- یا به عبارتی تو رو خدا منو استخدام کنید – خب حالا که لبخند به لبتون اومد احتمالا- امیدوارم-، میریم سراغ چیزی که شما نیاز دارید. چیزی که الان معروف شده به رزومه. این رزومه قرار هست جای شما صحبت کنه ازشما دفاع کنه و باعث بشه شما رو از افراد دیگه متمایز جلوه بده. پس کار آسانی هم در پیش رو ندارید در واقع می‌شه اینجوری گفت خود تهیه رزومه خوب قسمتی از فرآیند کار پیدا کردن هست در واقع با یک رزومه عالی شما شانستون از افراد دیگه قطعا بیشتر خواهد بود. شما با نوشتن رزومه که همه به این نتیجه رسیدند، باید خلاصه و مفید باشه قصد دارید موقعیت شغلی مورد نظرتون رو از آن خودتون کنید. یک سند متنی رو از توی اینترنت پیدا کردم که از سایت[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] که سایت فارسی خبری در کانادا هست که به طور کامل و جامع نوشتن یک رزومه خوب رو به شما یاد خواهد داد. البته وحی منزل نیست ولی برای جلوگیری از سرگردانی خیلی خوب هست. می‌توانید از اینجا[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] دانلودش کنید. خب اگه حوصله ندارید که این فایل رو بخونید- یا شایدم حوصله تایپ کردن رزومه رو ندارید- یک راه حل جایگزین بهتون پیشنهاد می‌کنم احتمالا با سایت [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] آشنا هستید-خب اگه هم نیستید الان آشنا شدید- این سایت تعداد زیادی از متخصصان ایرانی-شما- رو دور هم جمع کرده، در این سایت میتوایند به پرسش و پاسخ در زمینه‌های مختلف علمی بپردازید و کلی امکانات دیگه فعلا قصد ندارم این سایت رو به طور کامل معرفی کنم. وقتی شما در این سایت عضو می‌شوید و یک پروفایل برای خودتون درست می‌کنید سایت متخصص ایرانی این امکان رو به شما میده که که بتوانید فعالیت‌ها پژوهش‌ها مقالات تخصص‌ها و دوره‌هایی رو که گذروندید رو به پروفایلتون اضافه کنید بعد از این که پروفایل خودتون رو تکمیل کردید ‌خود سایت یک گزینه اضافه می‌کنه به پروفایل شما به نام دریافت رزومه که بر اساس اطلاعاتی که شما به اون دادید پر می‌کنه . خب حالا شما یه رزومه استاندارد و مناسب دارید می‌توانید اون رو برای کارفرماها ارسال کنید، یا اینکه خود کارفرناها به صفحه پروفایل شما مراجعه کنند و رزومه شما رو دریافت کنند البته اگر خوش شانس باشید. البته باید در نظر داشت باشید که با خلاقیت و هوش مناسب شما می‌توانید رزومه‌هایی به مراتب بهتر از این تهیه کنید در واقع این رزومه می‌تواند حکم یک راهنما رو برای شما داشته باشه در آخر من رزومه‌ای که خودم تهیه کردم و رزومه‌ای که توسط سایت متخصص ایرانی آماده شد برای مثال و مقایسه اینجا می‌گذارم اینجا می‌گذارم.
    رزومه ای که خودم تهیه کردم: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    رزومه‌ای که توسط سایت متخصص ایرانی از اطلاعاتی که من وارد کردم تهیه کرده:[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

2. تشكرها از اين پست

عضو آواتار masoodjoon009
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2010/5
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ممنون از توضیحاتت
    اما این دو تا فایل که از رزومه خودت گذاشتی "*****" شده...یه جای دیگه آپلود کن

عضو آواتار masoodjoon009
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2010/5
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

کلمه رو به صورت ***** نوشت

منظورم فیلر بود
    گرفتی؟...

عضو آواتار vanta
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/1
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله masoodjoon009 نمايش پست
    ممنون از توضیحاتت
    اما این دو تا فایل که از رزومه خودت گذاشتی "*****" شده...یه جای دیگه آپلود کن
    دوست عزیز اینم تمام فایلهای که توی این مطلب بهشون اشاره شده

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

مهرزاد بیا دانشگاه هرمزگان رزومه ما رو هم تکمیل کن.حالا که گرفتار تربیت بدنی هستی.وقت کردی....

تاپیک های مشابه

1. طرز تهیه استن در صنعت
    توسط نازنین در تالار مقاله های مهندسی شیمی
    پاسخ ها: 2
    آخرین ارسال: يك هفته پيش, 10:31 AM
  2. طرز تهیه کاغذ
    توسط mahdi.adelinasab در تالار مهندسی پلیمر
    پاسخ ها: 1
    آخرین ارسال: 2009/1/11, 12:24 PM
  3. طرز تهيه آب اكسيژنه به روش الكتروليز
    توسط HAFEZEH در تالار مهندسی نساجی
    پاسخ ها: 0