دانشجویان پیام نور اصفهان

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره
گفتی بیا یه سر به اینجا بزن ما هم حرفتون رو گوش گرفتیمو یه pm گذاشتیم یه وقت نگی ما بی معرفت بودیما !!!!!!!
قربان شما موفق باشید

خوش اومدی
تو پروفایلت جوابتو دادم

بعد از n سال یه هم دانشگاهی پیدا شد گرد و خاک این تاپیک رو پاک کردم

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همتون
خوبید؟
آره، واقعا شهر قشنگیه
البته من فقط میدون امامش رفتم دوبار، ولی واقعا زیباست
بازم میام

همه مسافرا خوششون میاد
شهر خیلی قشنگیه ولی باید اینجا زندگی کنی تا بفهمی فقط شهر قشنگیه

حالا اصفهانیا میان اینجا من عجالتا در برم:w45:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

شهره خیلی قشنگیه ولی نه واسه ما که دانشجوییم اینقد دلم پره از دسه مردمش ...:w06: :):)
سلام
آره
خوب قشنگیای شهرشونم که خودشون نساختن :smile:
از دست این صفویه ها:razz:
ولی من به مصفی خیلی زحمت دادم، درسته یه بار سرکارم گذاشت ولی خیلی ممنونم ازش:gol:

acnaein

عضو جدید
واقعا امتحاناش آسونه بابا همش آبکی این ترم که فقط فیزیک یکم سخته

من 4روزه دارم فیزیک میخونم شدم شبیه نیوتون و گالیله :w10:

سارای ذوقه شاعریت خوبه ها

میای من و تو بشیم 26 باند ؟؟؟:D:D:D:w32:

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به، به به :w17::w17::w17:
شاعرش خودتون بودید؟

نه من اصلشو گفتم حافظ شیرازی شعرمو این ریختی کرد:w12:
واقعا امتحاناش آسونه بابا همش آبکی این ترم که فقط فیزیک یکم سخته

من 4روزه دارم فیزیک میخونم شدم شبیه نیوتون و گالیله :w10:

سارای ذوقه شاعریت خوبه ها

میای من و تو بشیم 26 باند ؟؟؟:D:D:D:w32:

اگه از اول ترم تا حالا کتاب باز نکرده باشی خب الان که اسون نیست بشینی این همه رو بخونی کاش امتحانات یونی خودمون بود کنار من میشستی ا همفکری هم جواب میدادیم:w29:

acnaein

عضو جدید
ول کن حافظو 6و8 و بچسب :D

من از اول ترم تا حالا خوندم ولی دوباره که خوندم کلی فرق داشت یه سری چیز جدید فهمیدم فیزیک 1 عجیب غریبه :cry::cry::crying2:

خوش به حال شما دخترا راحت تقلب میکنید همه نگاشون به پسراس ، ما رو بیشتر میپان :w08::w08:

بالا