مجموعه سوال های ارشد؟

FreeTalk

عضو جدید
سلام
من من مجموعه سوال های ارشد را می خواستم کسی از دوستان هست که بتونه کمک کنه ؟
بخرم یا دانلود کنم؟

FreeTalk

عضو جدید
خب من سوال های چند دوره را لازم دارم برای همین خواستم بدونم کدومش راحتتره!!
راستی حلشون هم باهاشون هست یا نه؟

FreeTalk

عضو جدید
کسی نیست راهنمایی کنه که سوال و جوابشو از کجا باید پیدا کنم یا بخرم؟؟ خیلی لازم دارم ترجیحا کنکور 90 هم باهاش باشه.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کسی نیست راهنمایی کنه که سوال و جوابشو از کجا باید پیدا کنم یا بخرم؟؟ خیلی لازم دارم ترجیحا کنکور 90 هم باهاش باشه.

مجموعه ایی که کل سوالات رو داشته باشه خیلی سخت گیر میاد .. معمولا آخر بیشتر کتابهای کنکوری سوالات چند سال آخر رو میتونید پیدا کنید

سوالهای ارشد 90 رو با پاسخ نامه تستی داشتم واستون آپلود کردم ..

ابنجا کلیک کنید

با تشکر از سایت پردازش

FreeTalk

عضو جدید
ممنون
نمی دونم با تست زدن دوره های قبل چقدر می تونم به موفقیت نزدیک بشم.
مجموعه ایی که کل سوالات رو داشته باشه خیلی سخت گیر میاد .. معمولا آخر بیشتر کتابهای کنکوری سوالات چند سال آخر رو میتونید پیدا کنید

سوالهای ارشد 90 رو با پاسخ نامه تستی داشتم واستون آپلود کردم ..

ابنجا کلیک کنید

با تشکر از سایت پردازش

dzzv_13

مدیر تالار
ممنون
نمی دونم با تست زدن دوره های قبل چقدر می تونم به موفقیت نزدیک بشم.

برای قبولی باید فاکتور های زیادی داشته باشید
پارسال که کنکورش از سالهای قبل به نسبت زیاد سوال اومده بود ... معلوم نیست که امسال هم از سالهای قبل سوال میاد یا نه ..

به هر حال شما تلاشتون رو بکنید و به خدا توکل کنید
موفق باشید

FreeTalk

عضو جدید
راستی معدل چقدر تاثیر داره من الان معدلم 17 هست به نظرتون چقدر می تونه به من کمک کنه تا بتونم موفق بشم؟؟

FreeTalk

عضو جدید
برای قبولی تهران رتبه باید چند باشه؟
نگفتید معدل چقدر موثر هست؟
برای قبولی باید فاکتور های زیادی داشته باشید
پارسال که کنکورش از سالهای قبل به نسبت زیاد سوال اومده بود ... معلوم نیست که امسال هم از سالهای قبل سوال میاد یا نه ..

به هر حال شما تلاشتون رو بکنید و به خدا توکل کنید
موفق باشید

dzzv_13

مدیر تالار
برای قبولی تهران رتبه باید چند باشه؟
نگفتید معدل چقدر موثر هست؟

رتبه اگر اشتباه نکنم 20 درصد تاثیر داره

در مورد اینکه رتبه چند بیارین هم دوستان ظرفیتهای پارسال رو به تفکیک دانشگاه در همین تالار گذاشتن بگردین پیدا میکنید
تقریبا برای گرایش های شبکه و امنیت زیر 40
و برای گرایش تجارت و آی تی زیر 60
دقیقش رو از روی ظرفیتها ببینید بهتره

FreeTalk

عضو جدید
می دونم معدل 20 درصد تاثیر داره و اولین سالی هست که این طوری هست برای رتبه اولی (داخل دانشگاه) بازم سهمیه خاصی در نظر گرفته می شه؟؟
من رشتم چیز دیگری هست سوال های چند سال اخیر را نگاه کردم متوجه شدم هیچ کدومشون را نمی تونم بزنم به نظر شما چی کار کنم؟ که حداقل مجاز بشم
دروسی که از رشته IT در دوره کارشناسی خوندم اینهاست
-معماری کامپیوتر
-پایگاه داده
-ساختمان داده
- سیستم عامل
-شبکه

ولی هیچ کدام از تست ها حتی یکی رو هم نمی تونم دقیق و درست بزنم!(الانم ترم آخر کارشناسی هستم)
رتبه اگر اشتباه نکنم 20 درصد تاثیر داره

در مورد اینکه رتبه چند بیارین هم دوستان ظرفیتهای پارسال رو به تفکیک دانشگاه در همین تالار گذاشتن بگردین پیدا میکنید
تقریبا برای گرایش های شبکه و امنیت زیر 40
و برای گرایش تجارت و آی تی زیر 60
دقیقش رو از روی ظرفیتها ببینید بهتره

dzzv_13

مدیر تالار
می دونم معدل 20 درصد تاثیر داره و اولین سالی هست که این طوری هست برای رتبه اولی (داخل دانشگاه) بازم سهمیه خاصی در نظر گرفته می شه؟؟
من رشتم چیز دیگری هست سوال های چند سال اخیر را نگاه کردم متوجه شدم هیچ کدومشون را نمی تونم بزنم به نظر شما چی کار کنم؟ که حداقل مجاز بشم
دروسی که از رشته IT در دوره کارشناسی خوندم اینهاست
-معماری کامپیوتر
-پایگاه داده
-ساختمان داده
- سیستم عامل
-شبکه

ولی هیچ کدام از تست ها حتی یکی رو هم نمی تونم دقیق و درست بزنم!(الانم ترم آخر کارشناسی هستم)

ببخشید شما چه رشته ایی خوندین؟!!

اگر رتبه اولی رشتتون رو در دانشگاه دارید حتما پیگیر باشین .. رتبه اولی خیلی خیلی تاثیر داره ..

در ضمن شما چطور شاگرد اولی هستین و اون درسا رو پاس کردین ولی نمیتونید حتی یه تست درست بزنید ؟!!
فکر کنم مشکل جای دیگه هست .. !!

FreeTalk

عضو جدید
من مخابرات هستم من موندم چی کار کنم می فهمم تست چی میگه ولی نمی تونم گزینه درست را بزنم فقط یکی دوتاش را می تونم بزنم(بیشتر برقی هستیم تا کامپیوتری)
من رتبه اول هستم معدلم حدود 18.50 هست یعنی راه سادتری نسبت به کنکور هست؟؟
یه سوال شما جزوه استادای کارشناسیتون را بخونید می تونید ارشد قبول بشید؟؟
ببخشید شما چه رشته ایی خوندین؟!!

اگر رتبه اولی رشتتون رو در دانشگاه دارید حتما پیگیر باشین .. رتبه اولی خیلی خیلی تاثیر داره ..

در ضمن شما چطور شاگرد اولی هستین و اون درسا رو پاس کردین ولی نمیتونید حتی یه تست درست بزنید ؟!!
فکر کنم مشکل جای دیگه هست .. !!

dzzv_13

مدیر تالار
من مخابرات هستم من موندم چی کار کنم می فهمم تست چی میگه ولی نمی تونم گزینه درست را بزنم فقط یکی دوتاش را می تونم بزنم(بیشتر برقی هستیم تا کامپیوتری)
من رتبه اول هستم معدلم حدود 18.50 هست یعنی راه سادتری نسبت به کنکور هست؟؟
یه سوال شما جزوه استادای کارشناسیتون را بخونید می تونید ارشد قبول بشید؟؟

اینقدری ارزش داره که برید دنبالش (شاگرد اولی رو میگم).. حتما توصیه میکنم برید

مسلم هست که با جزوه های اساتید دانشگاهمون قبول نمیشم .. چون رقبام بهتر از اونا رو میخونن ..

توی تالارمون مصاحبه های زیاد با کسانی که پارسال کنکور دادن و قبول شدن هست .. چرا اونا رو نمیخونین .. ؟!! .. توشون زیاد در مورد اینکه چه کتابایی و چه مباحثی رو بخونیم هست ..

باز اگر مشکل در کتابی داشتین بگین .. اگر بتونم کمکتون میکنم

FreeTalk

عضو جدید
راستش من ترم آخر هستم (هفت ترمه تمام می شوم) و این ترم ترم آخرم هست و 95% رتبه اول هستم فقط برای استفاده از آیین نامه های رتبه اولی باید مجاز بشم و البته پذیرش های بدون کنکور هم هست که اونا ترجیح می دن دانشجوی دانشگاه خودشون را بگیرند تا من را! (هر چند کتاب و مقاله هم دارم)

متاسفانه سیلابس رشته ما چندان مناسب نیست که بگیم دقیقا چه رشته ای رشته ماست (کاملا میان رشته ای هستیم) حالا من IT را انتخاب کردم چون روش بیشتر کار کرده بودم و امیدوارم بتونم امسال قبول بشم چون رتبه اولی هم فقط برای دوسال اعتبار داره نه بیشتر!

نمی دونم جطوری شروع کنم تا آخر دی که امتحان پایان ترمه عملا فقط سه هفته بهمن را دارم که باید حداکثر تلاش خودمو بکنم باید توی این سه هفته چیزی را بخونم که بتونم مجاز بشم و رتبه خوب بیارم

برنامه رتبه های خوب معمولا بلند مدت بوده نه کوتاه مدت و الان من در دوره کوتاه مدتم و البته نمی تونم رتبه اولی را از دست بدهم چون واقعا ارزش داره (همان طور که خودتون گفتید)
اینقدری ارزش داره که برید دنبالش (شاگرد اولی رو میگم).. حتما توصیه میکنم برید

مسلم هست که با جزوه های اساتید دانشگاهمون قبول نمیشم .. چون رقبام بهتر از اونا رو میخونن ..

توی تالارمون مصاحبه های زیاد با کسانی که پارسال کنکور دادن و قبول شدن هست .. چرا اونا رو نمیخونین .. ؟!! .. توشون زیاد در مورد اینکه چه کتابایی و چه مباحثی رو بخونیم هست ..

باز اگر مشکل در کتابی داشتین بگین .. اگر بتونم کمکتون میکنم

dzzv_13

مدیر تالار
راستش من ترم آخر هستم (هفت ترمه تمام می شوم) و این ترم ترم آخرم هست و 95% رتبه اول هستم فقط برای استفاده از آیین نامه های رتبه اولی باید مجاز بشم و البته پذیرش های بدون کنکور هم هست که اونا ترجیح می دن دانشجوی دانشگاه خودشون را بگیرند تا من را! (هر چند کتاب و مقاله هم دارم)

متاسفانه سیلابس رشته ما چندان مناسب نیست که بگیم دقیقا چه رشته ای رشته ماست (کاملا میان رشته ای هستیم) حالا من IT را انتخاب کردم چون روش بیشتر کار کرده بودم و امیدوارم بتونم امسال قبول بشم چون رتبه اولی هم فقط برای دوسال اعتبار داره نه بیشتر!

نمی دونم جطوری شروع کنم تا آخر دی که امتحان پایان ترمه عملا فقط سه هفته بهمن را دارم که باید حداکثر تلاش خودمو بکنم باید توی این سه هفته چیزی را بخونم که بتونم مجاز بشم و رتبه خوب بیارم

برنامه رتبه های خوب معمولا بلند مدت بوده نه کوتاه مدت و الان من در دوره کوتاه مدتم و البته نمی تونم رتبه اولی را از دست بدهم چون واقعا ارزش داره (همان طور که خودتون گفتید)

بنظرم روی درسایی که با مدت کم میشه ازشون نتیجه گرفت وقت بزارین .. البته یه چیزی بگم که این یه ریسک هست .. ممکنه بشه ممکنه نشه .. اون باخودتونه

بنظرم روی درسای ساختمان داده , طراحی , نرم افزار , پایگاه داده و مدیریت وقت بزارین و بقیه رو بیخیال بشین ..

البته باز هم میگم این یه ریسک هست ولی من اگر جای شما بودم و هیچ پیشروی نداشتم فقط روی درسای خاصی وقت میزاشتم ..
چون یه تعداد رو یکمی عمقی خوندن بهتر از اینه که همه رو سطحی بخونی (شانس هم باید داشته باشین که از اونایی که میخونید بیاد)

به هر حال توکل به خدا کنید .. و تا جایی که میتونید تلاشتون رو بکنید ;)

FreeTalk

عضو جدید
حالا برای سه هفته ای که فرصت دارم برنامه ریزی می کنم اگر بتونم مجاز بشم امیدوارم بتونم از سهمیه رتبه اولی استفاده کنم
برایم دعا کنید

ممنون از راهنمای شما
بنظرم روی درسایی که با مدت کم میشه ازشون نتیجه گرفت وقت بزارین .. البته یه چیزی بگم که این یه ریسک هست .. ممکنه بشه ممکنه نشه .. اون باخودتونه

بنظرم روی درسای ساختمان داده , طراحی , نرم افزار , پایگاه داده و مدیریت وقت بزارین و بقیه رو بیخیال بشین ..

البته باز هم میگم این یه ریسک هست ولی من اگر جای شما بودم و هیچ پیشروی نداشتم فقط روی درسای خاصی وقت میزاشتم ..
چون یه تعداد رو یکمی عمقی خوندن بهتر از اینه که همه رو سطحی بخونی (شانس هم باید داشته باشین که از اونایی که میخونید بیاد)

به هر حال توکل به خدا کنید .. و تا جایی که میتونید تلاشتون رو بکنید ;)

بالا