بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

mashti

عضو جدید
سلام بچه ها،من کارتم گرفتم ولی حوزه امتحانیم زدن دانشگاه ازاد دانشکده کشاورزی!!
نکنه اشتباهی مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی واسم زده باشن!!

این هم واسم نوشته!!

-کد و نام رشته امتحاني : 1267-مجموعه مهندسي مكانيك

بازخوبه مهندسی کشاورزیه
مال من که دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهرانه چی؟

mashti

عضو جدید
کاملا درسته.ولی الان فکر وحشتناکی بذهنم رسید.نکنه این پول میخواد برای جدا شدن دفترچه زبان مصرف بشه.:cry:(الان همه من رو لعن نکنید.ولی خب بذهنم رسید دیگه.جدا هم کنند یا نکنند دیگه چه میشه کرد.پس باید آرامشمون رو حفظ کنیم)

جمله جالبی بود

شما خیلی دچار استرس شدی اون مقاله منو بخون اجرا کن بگیر بخواب
ادم شبا خیلی احساسی و دچار استرس میشه
نکنه یه وقت سرجلسه سوالای زبانو جواب بدی، دفترچه رو تحویل بدی!!!!!!
من فکر کردم من استرس دارم شما وضعت خیلی خرابتره دوست عزیز

آخرین ویرایش:

ali_hasani

عضو جدید
سلام
انگار كسي به سوالاي من جواب نميده!!!!
خواهششششا تجربيات و اطلاعاتتون رو بنويسيد.
لطفا جواب اين دوتا سوال منو بدين:
1-((من دانشجوي مکانيک نيستم اما واسه ارشد انشااله ميخوام مکانيک شرکت کنم،يکي از دوستانم که مکانيک خونده کتاباي مرجعي رو به من معرفي کرد و منم اونا رو خريدم،ون وايلن-اينکروپرا-شيگلي-شيمز-ارتعاشات تامسون-د.ماشين مارتين-استاتيک هيبلر و .... اما اينجا بعضي دوستان نظرات ديگه اي داشتن که حرارت و ترمو سنجل-طراحي اسپاتز-سيالات وايت-استاتيك مريام و ... رو معرفي کردن.هر چند امروز اين کتابا رو هم گرفتم ولي مي خواستم بدونم آيا اين نظر اکثريته ؟آخه من بايد با رفرنس ها شروع کنم پس بايد بهترين و مفهوم ترين ها رو بخونم ديگه،درسته؟.))

2-((ميشه حرارت رو از سنجل بخونم و يه نگاهي به تمرينات حل شده اينکروپرا بندازم؟(حل سنجلو ندارم)
و همينطور سيالت وايت رو بخونم و از حل شيمز در کنارش استفاده کنم؟
به عبارت ديگه سوالات وايت نسبت به شيمز و سنجل نسبت به اينکروپرا برتري داره يا تفاوتي نيست؟))

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
این دیگه تازه مد شده؟
خب می مردن همون اول هزینه ها رو می گرفتن من که الان رفتم کارت بگیرم از استرس نزدیک بود قلبم واستاده بخدا
بعد ارووم شدم گفتم خب الان عصر اینترنت الان اکیش می کنم!!
:)
اما کلی نفرینشون کردم

am2mk

عضو جدید
كارت

كارت

ژايين كارت امتحان زده 1 دفترچه 180 دقيقه يعني مثل قبل
منم افتادم دانشكده مديريت دانشگاه تهران كه پل نصره هوا فضا هم دانشكده علوم اجتماعي كه پل گيشاست

كل دانشگاه تهران و روي پل هست :biggrin:

am2mk

عضو جدید
پايين كارت زده 180 دقيقه و يك دفترچه يعني مثل قبل
مكانيك افتادم دانشكده مدريت دانشگاه تهران در پل نصر
هوا فضا افتادم دانشكده علوم اجتماعي و پل گيشا
كلا ادرسش سر راسته دانشگاه تهران . روي پل

masoodjoon009

عضو جدید
من که ترم مهر 90 درسم تموم میشه باید چطور برنامه ریزی کنم که هم کنکور 90 رو داشته باشم هم دروس ترم رو بخونم؟

alimec

عضو جدید
من هم منظورم همون رمزهای ورودی دوم برای رسیدن به کارت ورود به جلسه هست.اصلا سازمان سنجش داره از ما باج میگیره.چون میدونه مجبوریم بدیم.همون آبان میگرفتند.آخه پول این همه جوون بیکار خوردن داره
جوون بیکار رو خوب اومدین:w15:

alimec

عضو جدید
:huh:

Mohsen_1111

عضو جدید
سلام به همه
خسته نباشید
می گم خوبه موقع دادن کارنامه ها بگن اول مابه التفاوت دوم رو پرداخت کنید بعد کارنامه
اونوقته گه اگر مبلغ صد هزار تومان هم باشه هیچ کس اون لحظه در پرداخت شک نمی کنه چون می خواد زودتر کارنامه رو ببینه
خدا رو چه دیدی شاید اتفاق افتاد!!!

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عیب رو بچه مردم میزارید:surprised:من و استرس.ریلکس ریلکسم.گفتم که بارم رو به خدا سپردم.یا میشه یا نمیشه دیگه:gol:
راستی اگر عابر جواب نداد و کسی خواست واریز کنه .دقت کنه دو تا فیش3300 واسه دو رشته هایی میخوادا

hamid19395

عضو جدید
سایتشون که ماشا ا... خرابه اصلا نمیشه پرداخت کرد
توصفحه بانک گیر میکنه!!:mad::mad:
موقع پول گرفتن هم اذیت میکنند آدم رو:mad:
دوساعته دارم تلاش میکنم که نمیشه:mad:

Risko

عضو جدید
سلام به همگی دوستان .......
در این مدت که از دنیای مجازی بیشتر دور بودم و ازتون خبر نداشتم امیدوارم که همگی به خوبی پیش رفتین ......

گرفتن پول زور دوباره هم یکی دیگه از اثرات طرح هدف مندی هست احتمالا !

hamidghafari

عضو جدید
به نظر من بازار كار واسه تبديل انر‍ي خيلي بيشتره. حداقل آگهي هاي اين 3-4 ماه گذشته كه اينو ميگن

alimec

عضو جدید
خب دیگه وقت رفتنه/ منم برم تو قرنطینه
دوتا آزمون ماهان پارسال رو گذاشتم فک کنم با این وقت باقی مونده کافی باشه بهتر هم است در این موقعیت آزمون پارسال پارسه رو هم نزنیم/
لحظات خوبی در این تاپیک سپری شد/ از همه تشکر می کنم/ آرزوی موفقیت برا همه
بعد از ارشد کار زیاد دارم: ادامه سریال لاست:surprised: (از اون کارهای مهمه که ضربتی انجامش می دم:))/ مسافرت:surprised:/ بدنسازی:surprised: و...
حسن ختام :surprised:حرفام حکمتی از امام علی ع برا کنکوری های 91:
امام علی (ع):"کار اندکى که ادامه یابد، از کار بسیارى که از آن به ستوه آیى امیدوار کننده تر است."

قدرتمند و پیروز باشید
یا علی

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم رفتم پول و واریز کردم ولی حالا سایت بالا نمیاد.حالا فهمیدم دو روز آخر رو چیکار کنم.

hamidghafari

عضو جدید
سلام
انگار كسي به سوالاي من جواب نميده!!!!
خواهششششا تجربيات و اطلاعاتتون رو بنويسيد.
لطفا جواب اين دوتا سوال منو بدين:
1-((من دانشجوي مکانيک نيستم اما واسه ارشد انشااله ميخوام مکانيک شرکت کنم،يکي از دوستانم که مکانيک خونده کتاباي مرجعي رو به من معرفي کرد و منم اونا رو خريدم،ون وايلن-اينکروپرا-شيگلي-شيمز-ارتعاشات تامسون-د.ماشين مارتين-استاتيک هيبلر و .... اما اينجا بعضي دوستان نظرات ديگه اي داشتن که حرارت و ترمو سنجل-طراحي اسپاتز-سيالات وايت-استاتيك مريام و ... رو معرفي کردن.هر چند امروز اين کتابا رو هم گرفتم ولي مي خواستم بدونم آيا اين نظر اکثريته ؟آخه من بايد با رفرنس ها شروع کنم پس بايد بهترين و مفهوم ترين ها رو بخونم ديگه،درسته؟.))

2-((ميشه حرارت رو از سنجل بخونم و يه نگاهي به تمرينات حل شده اينکروپرا بندازم؟(حل سنجلو ندارم)
و همينطور سيالت وايت رو بخونم و از حل شيمز در کنارش استفاده کنم؟
به عبارت ديگه سوالات وايت نسبت به شيمز و سنجل نسبت به اينکروپرا برتري داره يا تفاوتي نيست؟))

اول شما بگو چه رشته اي بودي؟ چون مكانيك نيستي بايد گسترده تر بخوني تا با تمام اصول آشنا شي. من تجربه و نظر خودمو واسه منابع ميگم شايد بعضي هاشون منبع خيلي جامع نباشن ولي من با اينا راحتتر متوجه شدم. يه مسئله ديگه اينكه منابع خود كنكور مطالعه كني ديگه دچار سردرگمي تو انبوه كتابها نميشي
ديناميك مريام. د.ماشين مارتين. ارتعاشات ممحجوب مقدس.
استاتيك مريام. مقاومت جانستون. طراحي شيگلي
سيالات فاكس. انتقال اينكروپرا. ترموديناميك ون وايلن

hamid19395

عضو جدید
من هم رفتم پول و واریز کردم ولی حالا سایت بالا نمیاد.حالا فهمیدم دو روز آخر رو چیکار کنم.
دقیقا!
والبته خطاهای جالب که در هنگام واریز به چشم میخوره!
مثل:فروشنده توسط بانک شناخته شد نیست!
یا:کارتی برای فروش وجود ندارد!
شما چطورواریز کردید از بانک به منم بگین منم این دوروز رو سرگرم شم!

hamid19395

عضو جدید
سلام به همگی دوستان .......
در این مدت که از دنیای مجازی بیشتر دور بودم و ازتون خبر نداشتم امیدوارم که همگی به خوبی پیش رفتین ......

گرفتن پول زور دوباره هم یکی دیگه از اثرات طرح هدف مندی هست احتمالا !
به به
خوش اومدی دوست من
به امید موفقیت;)

hamid19395

عضو جدید
درود:heart:
زود اقدام کردید:)
حداقل میگذاشتین بعد از کنکور امسال:D
ولی خب منم هستم;)
یک تعدادازجزوات پارسه رو دارم اسکن و آماده آپلود میکنم:cool:
اسم تاپیک رو تغییر بدید یکم حماسه طلبانه هست!!:cool:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فیش واریز کردم.الان نمیدونم در سنجش چی رو باید وارد کنم.شماره فیش بانکی.همون عدد قرمز بالای فیش هست؟یا عددی که توسط دستگاه بانک حک شده؟

بالا