نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
من سرمم بزنن یه پاپاسی خرج دانشگاه آزاد نمیکنم:biggrin:
قضیه چیه الان دارید کلاس میزارید که دانشگاه کدومتون بیشتر پول میگیره؟؟:biggrin:

قضیه رو باید از اول دنبال میکردی . از وسط دنبال کردی که اینجوری برداشت کردی

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.در مورد اشتباه تایپی خوب بود همونجا اشتباهت رو قبول میکردی و میگفتی که اشتباه نوشتی نه اینکه الان من بگم و بعد این مدت !
2. این حرف رو تو رو خدا جای دیگه نزن دوست عزیز . بابا خوبه دفترچه سراسری هنوز هست :))) عجب ها ! ارجاعت میدم به دفترچه قسمت سوم صفحه 179 . دوستان عزیز خودشون میرن مطالعه میکنن و قضاوت با خودشون .
3. و اما در مورد گزینه آخر هم باز میگم شما دلیل و سندی نداری فقط تفکرات شخصیتو دوس داری به عنوان تحلیل بگی .

بندم به احترام جمع شمارو ارجاع میدم به این 3 تا منبع .
دفترچه ارشد . آموزش دانشگاه علوم و تحقیقات . چند صفحه قبل ! موفق باشی :)
بنده وقتی تشکر میزنم پای حرف دوستمون فرشته یعنی قبولش دارم پس نیازی نیست اینقدر تایپیک رو شلوغ کنم. در مورد شبانه هم بنده پول وایریزی رو اسکن میکنم بهتون نشون میدم. در مورد آخر حق با شماست 15 نفر بر میداره ولی هیچ وقت تو سایتشون علنی اعلام نمیکنند ولی شما حق میگی بنده چیزی نمیدونم فعلا از قبول شدنتون لذت ببرین ایشالا کمی بعد متجه میشیند;)

Paradiso100

عضو جدید
بنده وقتی تشکر میزنم پای حرف دوستمون فرشته یعنی قبولش دارم پس نیازی نیست اینقدر تایپیک رو شلوغ کنم. در مورد شبانه هم بنده پول وایریزی رو اسکن میکنم بهتون نشون میدم. در مورد آخر حق با شماست 15 نفر بر میداره ولی هیچ وقت تو سایتشون علنی اعلام نمیکنند ولی شما حق میگی بنده چیزی نمیدونم فعلا از قبول شدنتون لذت ببرین ایشالا کمی بعد متجه میشیند;)

بنده هم فیش واریزیم رو اسکن میکنم و اینجا میذارم . در مورد ظرفیت هم من چند بار اعلام کردم حاضرم از کرمانشاه پاشم بیام تهران و با شما حضورا بریم قسمت آموزش علوم و تحقیقات . اگه حاضری و به حرفت اعتقاد داری که بریم . اگه نه که .... :)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هم فیش واریزیم رو اسکن میکنم و اینجا میذارم . در مورد ظرفیت هم من چند بار اعلام کردم حاضرم از کرمانشاه پاشم بیام تهران و با شما حضورا بریم قسمت آموزش علوم و تحقیقات . اگه حاضری و به حرفت اعتقاد داری که بریم . اگه نه که .... :)
موفق باشین:smile:

Paradiso100

عضو جدید
Paradiso100و کورش68 بسه دیگه ناسلامتی مهندسای این مملکتید با حرفای شما نه چیزی رد میشه نه اثبات

هر کسی برای دانشکده ی خودش احترام قائله همدیگرو زیر سوال نبرید

چشم :) من هیچ توهینی به هیچ شخصی و دانشگاهی نکردم . ازشون درخواست کردم که مدرک بیارن واسه حرفشون . من مدارک رو گفتم و خود شما و دوستان قضاوت کنن . از شما هم ممنونم :)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin: برای ما گرون تره بیشتر تیغمون میزنن:D
پس برنده قطعی خودتی:)

قضیه رو باید از اول دنبال میکردی . از وسط دنبال کردی که اینجوری برداشت کردی
ای آقا بحث شما رو برپایه یسر موراده که 1000تا تبصره داره و 1000 منبع
10ساله دارند میگند هیچ مدرسه ای موقع ثبت نام حق پول گرفتن از دانش آموزا رو ندارند اما همچنان پول ندید ثبت نام میکنند.
من غیر انتفاعی قبول شدم تو دفترچه سنجش زده بود 15 نفر برمیداره ولی موقع ثبت نام 2برگ اسم بود که ظاهراً 35 نفر شدیم.
من دانشگاه آزاد بودم 4ترم معدلم بالای 17 بود وقتی میرفتم حرف از تخفیف میزدم بهم میخندیدن:biggrin:
ما هممون موارد خاصیم و هر بلایی سرمون میارند پس بحثی نمیمونه که بخواد به اینجا برسه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمی دونه چرا مال من اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ترازم 5900 شده ولی فقط جدول بالا دوتا از انتخابامو زده و پایین خالیه و بالا اینجوری زده:

مهندسی معماری واحد علوم تحقیقات نمره کل5900 اخرین نفر قبولی5600
چرا کسی جواب نمیدههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Paradiso100

عضو جدید
پس برنده قطعی خودتی:)

ای آقا بحث شما رو برپایه یسر موراده که 1000تا تبصره داره و 1000 منبع
10ساله دارند میگند هیچ مدرسه ای موقع ثبت نام حق پول گرفتن از دانش آموزا رو ندارند اما همچنان پول ندید ثبت نام میکنند.
من غیر انتفاعی قبول شدم تو دفترچه سنجش زده بود 15 نفر برمیداره ولی موقع ثبت نام 2برگ اسم بود که ظاهراً 35 نفر شدیم.
من دانشگاه آزاد بودم 4ترم معدلم بالای 17 بود وقتی میرفتم حرف از تخفیف میزدم بهم میخندیدن:biggrin:
ما هممون موارد خاصیم و هر بلایی سرمون میارند پس بحثی نمیمونه که بخواد به اینجا برسه

خوب اشکال نداره 1000 تا منبع درسته/؟ شما یه منبع مکتوب بیار که هزینه شبانه گرونتر از آزاده . ممنون میشم من دفترچه سازمان سنجش رو اگه خواستی آپلود کنم واست . من خودم آزاد خوندم خواهرم سراسری . پس غیر از منبع مکتوب منبع شاهد زنده هم دارم .
در مورد گزینه دیگه هم که گفتین . یعنی شما هم تایید میکنی که دانشگاه علوم تحقیقات تهران سال گذشته 250 دانشجوی ارشد گرفته ؟ اگر آره پس از شما دعوت میکنم برای اثبات حرفت حضورا بریم علوم تحقیقات

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب چندم قبول شدی ؟ دوم؟
اگه دومه که خوب طبیعیه آخه سیستم روی انتخابی که قفل کنه بقیه رو بررسی نمیکنه
بله روی انتخاب دوم.ولی جدول پایین که نتیجه ازمونه خالی و چیزی نزده.وقتی تا انتخاب دوم رو برسی کرده یعنی دومین انتخابم قبول شدم؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اشکال نداره 1000 تا منبع درسته/؟ شما یه منبع مکتوب بیار که هزینه شبانه گرونتر از آزاده . ممنون میشم من دفترچه سازمان سنجش رو اگه خواستی آپلود کنم واست . من خودم آزاد خوندم خواهرم سراسری . پس غیر از منبع مکتوب منبع شاهد زنده هم دارم .
در مورد گزینه دیگه هم که گفتین . یعنی شما هم تایید میکنی که دانشگاه علوم تحقیقات تهران سال گذشته 250 دانشجوی ارشد گرفته ؟ اگر آره پس از شما دعوت میکنم برای اثبات حرفت حضورا بریم علوم تحقیقات
مرسی که برا پست من و همراهی تره هم خرد نمیکنی شما! انقد این مسئله رو کش ندین دیگه :wallbash:

Paradiso100

عضو جدید
مرسی که برا پست من و همراهی تره هم خرد نمیکنی شما! انقد این مسئله رو کش ندین دیگه :wallbash:

اختیار داری دوست عزیز :) ... شما خودتون جواب میدین انتظار دارین من سکوت کنم؟
همه جای دنیا وقتی یکی در مورد ی نفر دیگه حرف میزنه وقت مساوی میدن که طرف بیاد و از عقیدش ، نظرش ، ادعاش یا هر چیزه دیگه دفاع کنه D: خوب منم حرفی نمیزنم در این باره دیگه . فقط منابع رو که معرفی کردم گویان

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه شاعر چینی یه 2000سال پیش یه صحبت جالبی کرده. (خاک بر سرم نوشته بودم سحبت:biggrin:)
میگه دیشب در خواب دیدم که پروانه ای شدم و به آسمانها میروم و با لذت دنیا رو نظاره میکنم بیکباره از خواب پریدم و دیدم که ن پروانه نیستم و انسانم.اما امروز صبح تمام فکرم را این مساله مشغول کرده که من یک پرنده ام و الان خواب میبینم که انسانم و یا یک انسانم که خواب دیده ام پرنده ام;)
من صحبتی رو غلط اعلام نکردم شهریه آزاد یا شبانه هزینه.ی بالایی دارند و تجربه به من ثابت کرده که شهریه ای که مصوبه دانشگاه آزاده و به دانشگاههای کشور اعلام میشه باهم مطابقت نداره ، برای سال 92 که من بودم 522 تومان بود ولی تو دانشگاههایی که دوستانم تو همدان یا خرم آباد یا نور و.. بودند کم یا زیاد تر بود.
ولی در کل موضوع زیاد مهمی نیست که بخوایم در موردش صحبت کنیم;)

Paradiso100

عضو جدید
یه شاعر چینی یه 2000سال پیش یه صحبت جالبی کرده. (خاک بر سرم نوشته بودم سحبت:biggrin:)
میگه دیشب در خواب دیدم که پروانه ای شدم و به آسمانها میروم و با لذت دنیا رو نظاره میکنم بیکباره از خواب پریدم و دیدم که ن پروانه نیستم و انسانم.اما امروز صبح تمام فکرم را این مساله مشغول کرده که من یک پرنده ام و الان خواب میبینم که انسانم و یا یک انسانم که خواب دیده ام پرنده ام;)
من صحبتی رو غلط اعلام نکردم شهریه آزاد یا شبانه هزینه.ی بالایی دارند و تجربه به من ثابت کرده که شهریه ای که مصوبه دانشگاه آزاده و به دانشگاههای کشور اعلام میشه باهم مطابقت نداره ، برای سال 92 که من بودم 522 تومان بود ولی تو دانشگاههایی که دوستانم تو همدان یا خرم آباد یا نور و.. بودند کم یا زیاد تر بود.
ولی در کل موضوع زیاد مهمی نیست که بخوایم در موردش صحبت کنیم;)

مغایرت شهریه ها توی واحد های سراسری هم دیده میشه . که تغییر اونا با بازه تغییره ده درصده . یعنی شهریه مثلا شبانه تهرا ن ثابتش 500 باشه رشت 450 . یعنی اختلافت جزییه . اما اینکه بگیم شهریه شبانه بیشتر از آزاده اصلا نه معقوله نه سندیت داره . اگه شما دوستاتون اونجا بودن بنده خودم دانشجوی آزاد قزوین بودن . دو تا از دوستان علوم تحققیات میخونن . دوستم شبانه شیراز میخونه . خواهرم اینجا بوده و همه رو با هم مقایسه کردیم . شهریه آزاد خیلی بیشتر از سراسری شبانست . بعدش اون دوستمون قرار شد فیش واریزی رو اینجا آپلود کنن . منم تا نهایتا دو هفته دیگه این کار رو میکنم . اونوقت خواهش میکنم هر کدوم اشتباه کردیم بیایم و خیلی محترمانه عذرخواهی کنیم . با تشکر

Paradiso100

عضو جدید
انتخاب دومم رتبم 700 شده اخرین نفر 915 شده..ولی خب چرا دعوت به ازمونم خالیه؟!اشتباه های تکراری سازمان؟

والله اینجوری که معلومه قبول شدی . اما چرا نزده بیای اسکیس ! این رو نمیدونم . باید با روابط عمومی تماس بگیری . هر چی زودتر بهتره که یه موقع دیر نشه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارک همه قبولیا باشه....
من که شرکت نکرده بودم که بیام جوابشو بگم اما همچنان برام اس ام اس های تبلیغاتی اسکیس آزاد میاد...یعنی آزاد همچنان مصره که اسکیسش رو بگیره؟؟؟؟!!!!

pedram131

عضو جدید
کسی واحد سواد کوه قبول شده؟
اطلاعاتی نداره در مورد اونجا؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله اینجوری که معلومه قبول شدی . اما چرا نزده بیای اسکیس ! این رو نمیدونم . باید با روابط عمومی تماس بگیری . هر چی زودتر بهتره که یه موقع دیر نشه
بله .ممنون از اینکه جواب دادین...جواب نمیدم.حالا باز پیگیری میکنم.بازم ممنون از راهنماییتون

neda...

عضو جدید
از تکمیل ظرفیت اگه خبری شد لطفا اطلاع رسانی کنید خیلی حیاتیه...

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از خوابگاه آزادای تهران کسی اطلاعی داره؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونقدر برای همراهی وshina عزیزم ارزش قائلم که حتی اگر فحشم بدند بقیه دوستان با احترام این 2 عزیز اصلا جواب نمیدم;) راستی تبریک میگم بهت همراهی عزیز وshina به خاطر قبولی ایشالا جفتتون تو همه مراحل زندگی موفق باشین .یکم به من تشکر بدین تشکر بزنم:biggrin:

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از بین آزاد های تهزان کدومشون خوابگاه دارن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا