اگر بنا بود برا نجابت آقایون هم چیزی وجد داشت ...

AVINA

عضو جدید
1) هیچ کس بی بند و باری و نداشتن چارچوب های اعتقادی توی زندگی رو کتمان نمیکنه، هم اینکه آدم با هر کسی که تونست و راه داد رابطه جنسی داشته باشه بد و زشته هم اینکه 10-15 سال با هیچکس رابطه برقرار نکنی که چون زن آیندت دوست داره شوهرش باکره باشه!

2) یکی از دلایل عمده طلاق ها که خودم شاهد یکیشون بودم براورده نشدن نیاز جنسی زن و شوهره، متاسفانه در ایران مردان بخصوص، به خاطر اینکه قبل از ازدواج هیچگونه رابطه ای حتی در حد کم (در جامعه در مدارس و دانشگاه ها و ...) با جنس مخالف نداشتند این رابطه براشون یک چیز عجیبه و حتی وقتی به جنس مخالف نزدیک میشن و یا حتی دست هم رو میگیرن احساسات جنسیشون برانگیخته میشه، در صورتی که طبیعت انسان غیر از اینه.
این محدودیت هایی که فرهنگ ما ایجاد کرده این مشکلات رو بوجود آورده که در آخر هم بعد از ازدواج ختم میشه به زود ارضایی و مشکلات دیگه و آخر هم نارضایتی جنسی و در پایان یا طلاق یا سوختن و ساختن.

3) شما گفتین تو فکر و اعتقادتون همچین چیزی وجود نداره، اسم این رو شما چی میزارین؟ تا اونجایی که خودمون میبینیم و توی کتاب ها نوشته انسان به جنس مخالف خود هم از نظر عاطفی هم از نظر جنسی گرایش داره حالا در مورد اول (عاطفی) زن ها بیشتر در مورد دوم(جنسی) مردها بیشتر گرایش دارند، اینکه شما میگی جنس مخالف برای من هیچگونه گرایشی ندارم، با کمال احترام این فقط میتونه یک بیماری هم روحی هم جنسی باشه. اگر هم طبق طبیعت انسان گرایش دارید و خودتون رو کنترل میکنید که با هیچ مردی رابطه برقرار نکنید من فقط اسم سرکوب احساسات رو روش بزارم.
من؟؟؟
نیاز به ارتباط جنسی یک نیاز اساسیه..در این هیچ شکی نیست
اماااااا
من هیچوقت حاضر نیستم قبل از ازدواجم مرتکب همچین عملی بشم
اونجوری هم که شما میفرمایید نیست
سردی روابط زن و مرد بعد از ازدواج میتونه دلایل زیادتری داشته باشه
خودم شاهدم.کسانی که تا قبل از ازدواج هیچ ارتباطی(جنسی)نداشتن و الان همه چیزو دارن
..
سرکوبگر احساسات و بیمار
جالبه
گذاشتن این اسم روی کسی که خواهان یک روح پاک و آرومه یکم بی انصافی نیست؟

AVINA

عضو جدید
طبیعتا اگه کسی احساس کنه که میتونه نیاز جنسی خودشو با هرکی بخواد برآورده کنه دیگه نه آدمی میمونه نه ...
درسته تو این جامعه آمار طلاق بالاست اما تو جوامع دیگه وقتی طرفین میدونن این نشد یکی دیگه ...اونوقت چی میشه؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو میشه با آموزش در دوران بلوغ یاد گرفت حتما نباید به طور عملی باشه تئوری هم میتونیم یاد بگیریم
یه سوال شخصی داشتم
نمی خواد به من جواب بدی
به و جدان خودت یا به قول روانشناسها به من درونت جواب بده
تو میتونی قبول کنی دختری که حالا به عقد شما در اومده و حالا سرش رو کنار سر شما میذاره
قبلا با مردهای دیگه رابطه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
جون من به خودت دروغ نگو
دوست دارم با هیچ کس رابطه نداشته باشه ولی اگر هم داشت بهش حق میدم.

من میگم مردها در جامعه ما به خاطر اینکه با زنها خیلی کم در ارتباطند یک جور حالت عقده پیدا کردن تو این زمینه، همین میشه که دلیل انتخاب همسر میشه زیبایی های ظاهری همین میشه که زن گرفتن میشه بهانه برای س.ک.س همینه که طرف با یک نگاه دل و ایمونش رو از دست میده و میره خاستگاری!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من؟؟؟
نیاز به ارتباط جنسی یک نیاز اساسیه..در این هیچ شکی نیست
اماااااا
من هیچوقت حاضر نیستم قبل از ازدواجم مرتکب همچین عملی بشم
اونجوری هم که شما میفرمایید نیست
سردی روابط زن و مرد بعد از ازدواج میتونه دلایل زیادتری داشته باشه
خودم شاهدم.کسانی که تا قبل از ازدواج هیچ ارتباطی(جنسی)نداشتن و الان همه چیزو دارن
..
سرکوبگر احساسات و بیمار
جالبه
گذاشتن این اسم روی کسی که خواهان یک روح پاک و آرومه یکم بی انصافی نیست؟
من یک جور دیگه ازتون میپرسم، شما چرا با توجه به اینکه میدونی نیاز اساسی به رابطه با جنس مخالف داری یه قول خودت هرگز مرتکب همچین عملی نمیشی؟ دلیلت رو میخوام بدونم ترجیحا منطقی باشه بتونیم بحث کنیم.

AVINA

عضو جدید
من یک جور دیگه ازتون میپرسم، شما چرا با توجه به اینکه میدونی نیاز اساسی به رابطه با جنس مخالف داری یه قول خودت هرگز مرتکب همچین عملی نمیشی؟ دلیلت رو میخوام بدونم ترجیحا منطقی باشه بتونیم بحث کنیم.
ببینید آقای رامتین
این نظر و اعتقاد شخصی خودمه
برای من داشتن ارتباط جنسی فقط از طریق ازدواج صورت میگیره
چون این ارتباط میتونه یه راه باشه برای رسیدن به آرامش
آرامشی که همه ما خواهانش هستیم
اما اگر بخوام این نیاز رو که تاحالا برا وجودش حرص نزدم بین این و اون(هر کسی..حتی بهترین انسان) تقسیم کنم فقط روحم آزرده میشه
چون در نهادم چیزی جز اینه

Miss Nini

عضو جدید
ببینید آقای رامتین
این نظر و اعتقاد شخصی خودمه
برای من داشتن ارتباط جنسی فقط از طریق ازدواج صورت میگیره
چون این ارتباط میتونه یه راه باشه برای رسیدن به آرامش
آرامشی که همه ما خواهانش هستیم
اما اگر بخوام این نیاز رو که تاحالا برا وجودش حرص نزدم بین این و اون(هر کسی..حتی بهترین انسان) تقسیم کنم فقط روحم آزرده میشه
چون در نهادم چیزی جز اینه

منم باهاش موافقم
از یکی که قبل از ازدواجش رابطه نامشروع با پسرهای زیادی داشته شنیدم که الان که ازدواج کرده احساس گناه میکنه نسبت به همسرش

AVINA

عضو جدید
منم باهاش موافقم
از یکی که قبل از ازدواجش رابطه نامشروع با پسرهای زیادی داشته شنیدم که الان که ازدواج کرده احساس گناه میکنه نسبت به همسرش
مغسی بانو
آره.همینه که میگی
البته هر کسی یه جوره..ظاهرا من و تو مثل هم فکر میکنیم

Miss Nini

عضو جدید
مغسی بانو
آره.همینه که میگی
البته هر کسی یه جوره..ظاهرا من و تو مثل هم فکر میکنیم
همون دوست میگفت اگه کسی هم بگم همچین احساسی رو ندارم یا برام مهم نیست مطمئن باش مجرده چون اگه ازدواج کنه خیلی چیزا براش مهم میشه

AVINA

عضو جدید
همون دوست میگفت اگه کسی هم بگم همچین احساسی رو ندارم یا برام مهم نیست مطمئن باش مجرده چون اگه ازدواج کنه خیلی چیزا براش مهم میشه
نمیدونم
شاید
اما مطمئنا بی دلیل حرف نمیزنه
شناخت از خد خیلی مهمه
کاش همه یاد بگیریم به حرفی که میزنیم عمل کنیم
منظورم به شخص خاصی نیستاااا

بالا