رشتتون چقدر واستون مهمه؟

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق رشتم هستم چون هم بازار کارش عالیه یعنی تا بشر زندگی می کنه نیاز به مسکن داره و کار ما هست .
عمران شاخه های گوناگونی داره که واقعا هر کدومش برای خود دنیایی است .

gole ziba

عضو جدید
عاشقشششم.... بزن به افتخاره هر چی صنایع غذاییهههههههههههههههه
:D
البته با احترام به بقیه رشته ها

neloofar

عضو جدید
منم خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی رشتمو دوست دارم
یعنی همونی بود که می خواستم
البته من تازه اول راهم امیدوارم 3 سال دیگه هم نظرم همین باشه:)

• Like
واکنش ها: ho_b

شهرآفتابی

عضو جدید
من دوست داشتم کامپیوتر بخونم وقتی آومدم انتخاب رشته کنم نذاشتن کامپیوتر بخونم زدیم تو رشته ریاضی فیزیک
بعد تموم کردن رشته ریاضی فیزیک وگرفتن دیپلم پیش دانشگاهی رو هم تموم کردم وکنکور ...
کنکور هم رشته مهندسی نرم افزار آوردم همنون چیزی که همیشه دوسش داشتم الانم ازش لذت می برم:D

حامدیا

اخراجی موقت
من رشتم و دوست دارم و روز به روز هم شناختم نسبت به رشتم داره بیشتر میشنه و به همین صورت علاقم نیز بیشتر میشه .............

• Like

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
از موادیا کسی نبود؟؟
من هم عاشق مهندسی مواد هستم... تا بوده و هست و خواهد بود... زتدگی بدون فولاد و سیمان و هزاران مواد لازم برای صنعت هیچه

• Like

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بعید مییدونم کسی با اطلاعات کامل بیاد مهندسی شیمی و بعدش ناراضی باشه.

• Like

Parvix

عضو جدید
من کاملا ناخواسته وارد رشته عمران شدم
اول نمیدونستم چی هست
ولی
دارم هر روز بیشتر علاقه مند میشم،
چون خیلی متنوع و جذاب

• Like

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
مهندسی مواد - سرامیک ... کلاً مواد رو دوست دارم... شیشه سرامیک ها عجیب ترین مواد هستند... زیبایی زندگی به شیشه هایی که در ساختمان ها - ظروف - ماشین - عینک - آکواریوم و هزاران کاربرد شیشه که تخصص ماست... و زندگی بدون این ماده اصلا معنا نداره...
صنعتی نیست که بتونه بدون رشته مهندسی مواد کار کنه!!! رشته ای هم نیست که مواد نداشته باشه!!! :) عجب تبلیغاتی کردما ایول :)

• Like

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه،وقتی میخواستم برم هنرستان به اصرار مادرم،خیییلی ناراحت بودم،تصور می کردم هنرستانیا زشت و کثیف و درس نخونن و من با این محیط سازگاری ندارم،دلم می خواست ریاضی فیزیک برم که رشته ی مهندسی معماری یا خلبانی رو بیارم،ولی خانواده دلش می خواست من الکترونیک بخونم،خلاصه،رفتم هنرستان اما معماری رو انتخاب کردم که بهش علاقه داشتم،الانم واااقعا به رشته درسیم وابسته ام و بیشز از حد خوشحال که دارم رشته ای رو می خونم و کاری رو در اینده دارم که همیشه دوست داشتم،خدا رو شکر

• Like

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر من هميشه دوست داشت پزشكي بخونم ولي با ديدن درس زيست سال اول فهميدم كه اين حرفا به من نميخوره به خاطر همين رفتم رياضي فيزيك ولي متاسفانه با يك انتخاب غلط 4 سال از عمرم رو تو رشته ايمني صنعتي هدر دادم ولي الان كه تو ارشد مديريت سيستم و بهره وري مي خونم خيلي راضيم. خدا رو شكر

• Like

Nazanin07

عضو جدید
من ازونا بودم که به هیچ رشته ای علاقه ای نداشتم!!!
خصوصا میگفتم من عمرا برم کامپیوتر!
ولی الان دوسش دارم

• Like

neda angel

کاربر بیش فعال
منم تا پیش دانشگاهی رشتم تجربی بود ولی هیچ علاقه ای بهش نداشتم...از بچگی عاشق روانشناسی بودم و کتاب های روانشناسی زیاد میخوندم ...تا اینکه واسه کنکور تصمیم گرفتم کنکور انسانی هارو بدم...در حالی که حتی 1تست هم از درس های انسانی هارو نزده بودم و حتی یک صفحه از یک کتاب های رشته ی انسانی رو هم نخونده بودم....!رفتم امتحان دادم و قبول شدم همش هم از اطلاعات عمومی خودم زدم....
و الان بی نهایت عاشق رشتم هستم......!

my_asus

عضو جدید
خیلی واژه آشناییه اما نمیدونم چیه. کلا ریاضیات شیرینهو اونقد که بعضی وقتی ادم مرض قند میگیره

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من عاشق رشتمم،رسیدن بهش خیلی اسون نبود.معماری رو دوست داشتم ول محیط هنرستانو نه،ریاضی ام که منو دوس نداشت :دیی

واسه همین رفتم ادبیات،ولی اخرش هنر چیز دیگه ای بود(هنر نزد اصفهانیان است،راس گفتن) :دییی

بلاخره به این نتیجه رسیدم که باید برم هنرستان،با کلی بحث وجدل با خانواده بنده به هنرستان راه یافتم،الانم عاشقه رشتمم،امیدوارم توش خیلی موفق بشم.

آنسه

عضو جدید
راستی دکتر این محل دقیق محل زندگی شما(طبقه2قفسه کتابای تخصصی-جلد3کنترل پروژه فصل13 ) دقیقا کجا میشه؟!!!

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینگار اینجا بحثه ریاضیه،من خیلی باهاش میونه خوشی ندارم.فک کنم تو کنکور 50 زدمش.(بازم خوب بود) :دییییی

بالا