زندگی کن، یاد بگیر...

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی کن، یاد بگیر و آن را به دیگران بسپار عنوان کتابیه نوشته ی جکسون براون که تجربیات انسان های معمولی رو از هر سن و فرهنگی جمع آوری کرده. سعی می کنم هر از چندگاهی قسمت هایی اش رو براتون تایپ کنم تا شما هم بخونید و لذت ببرید. برای من که خیلی جالب بودند. دوستانی هم که کتاب رو دارند می تونند کمک کنند. اونایی که به نظرشون جالبه رو قرار بدن.
راستی اگه شما هم از زندگی چیزی یاد گرفته اید بهش اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یاد گرفته ام که ...

من یاد گرفته ام که ...

من یاد گرفته ام که در زندگی، هر مردی حداقل یکبار در مقابل یک زن از خود یک احمق می سازد. (سن 46)
من یاد گرفته ام که اگر در 48 ساعت گذشته آدامسی کنار پیاده رو افتاده باشد، کفش من حتما آنرا پیدا می کند. (سن 28)
من یاد گرفته ام که اگر کسی سخن نامهربانانه ای در مورد من بگوید، باید به گونه ای زندگی کنم که هیچ کس آن را باور نکند. (سن 39)
من یاد گرفته ام که هرگاه یک ماشین پاترول پشت ماشین ام باشد من را عصبانی می کند. (سن 25)
من یاد گرفته ام که شیرینی خانگی را باید وقتی هنوز گرم است خورد. (سن 29)
من یاد گرفته ام که موفقیت در محل کار ارزشی ندارد اگر که در خانه شکست معنی بدهد. (سن 51)
من یاد گرفته ام که اگر نخود فرنگی ها را اطراف بشقابت پخش کنی، به نظر می آید که زیادتر غذا خورده ای. (سن 6)

آخرین ویرایش:

گیگیل

عضو جدید
من یاد گرفته ام اگه امام رضا نبود مشهدی هم نبود چون مردمش خیلس بدن

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یاد گرفته ام که ...

من یاد گرفته ام که ...

من یاد گرفته ام که نباید با کسی ازدواج کنید که مشکلات اش بیشتر از مشکلات شما باشد. (سن 31)
من یاد گرفته ام که زندگی موفقیت آمیز مانند نواختن ویولن است هر روز باید تمرین شود. (سن 70)
من یاد گرفته ام که اگر تا دوران بازنشستگی صبر کنید برای اینکه واقعا زندگی کردن را شروع کنید، خیلی زیاد صبر کرده اید. (سن 67)
من یاد گرفته ام که هیچ چیز به خوشمزگی سبزیجات باغ خودتان نیست. (سن 62)
من یاد گرفته ام که دوست داشتن و دوست داشته شدن بالاترین لذت دنیاست. (سن 78)
من یاد گرفته ام که نحوه انجام دادن کارتان، تصویری از خودتان است. (سن 64)