نمونه های مدلسازی و رندرینگ:SKETCHUP

tohambamannabodi

عضو جدید
20030610090240_3m6s.jpgسلام بر همه دوستان روزتون بخیر من کلاس 3 دبیرستان هستم و تازه با این برنامه آشنا شده ام. میدونم که سطحم خیلی پائینه که امیدوارم با کمک شما اساتید بتونم موفق بشم . من نمونه کارمو میزارم

tohambamannabodi

عضو جدید
این نمای خارجی تصویر بالا که ساختمانهای بغل رو توسط عکس تبدیل به متریال کردم امیدوارم ایراداش کمتر از یک صفحه باشه.20030611012619_2m45s.jpg

tohambamannabodi

عضو جدید
اینم نمای خارجیش که برای دفتر کشیدم که میخواد اجرا بشه این ساختمون امیدوارم که ایراداش کمتر از یک صفحه باشه. d:20030611012619_2m45s.jpg

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 38099سلام بر همه دوستان روزتون بخیر من کلاس 3 دبیرستان هستم و تازه با این برنامه آشنا شده ام. میدونم که سطحم خیلی پائینه که امیدوارم با کمک شما اساتید بتونم موفق بشم . من نمونه کارمو میزارم
خوش اومدید به دنیای اسکچاپ. لبه های خطوط هنوز anti alias نشده و بریده بریدس.. تنظیماتتو بهتر کن options یا یه همچوچیزیو پیداکن تو موتور رندرت... :)

tohambamannabodi

عضو جدید
من از موتور رندر پودیوم استفاده کردم و اون تنظیمات زیادی نداشت لطفا منو راهنمائی کنید.

rahim.k

عضو جدید
یه نمونه رندر با وی ری

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این پادیوم به وی ری میرسه یا نه ؟ اگه آره کسی میتونه لینک دانلودش رو بده . اگه هم نمیرسه که لینک دانلودش رو نمیخوام مرسی

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه گفت به وی ری نمیرسه ولی خوب بود . ترجیح میدم با همون وی ری کار کنم

tohambamannabodi

عضو جدید
ینی اینارو با اسکچاپ کار کردین؟

بله این کارا با برنامه اسکچ آپ ورژن 7 انجام شده . الان برنامه اسکچ آپ ورژن 8 خودشو که توسط گوگل عرضه میشه تو بازار هست.
رندر گرفته شده با پودیوم ورژن 1.7 . البته من هنوز مبتدی هستم ژینوس جان و امیدوارم که بتونیم از استاد یگانگی بهره مند بشیم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توروخدا اگه میشه به منم این طور آسمون گذاشتن رو یاد بدید . چطور ابر گذاشتید چطور رنگ آسمون رو به این آبی تبدیل کردید من توی تنظیمات اینوایرومنت هرچی آبی میکنم اینطوری آبی نمیشه و یه حالتی آبی خاکستریه

rahim.k

عضو جدید
توروخدا اگه میشه به منم این طور آسمون گذاشتن رو یاد بدید . چطور ابر گذاشتید چطور رنگ آسمون رو به این آبی تبدیل کردید من توی تنظیمات اینوایرومنت هرچی آبی میکنم اینطوری آبی نمیشه و یه حالتی آبی خاکستریه

این یه روش برای گذاشتن آسمان
http://s20.aks98.com/files/42214687580558323918.zip

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه رندر sketchup

نمونه رندر sketchup

8.jpg
سلام.این نمونه رندر v-rey for sketchup .از شما بچه ها معذرت میخوام غیبت کوتاهی داشتم مشکلی برام پیش اومده بود.اما اومدم جبران کنم.راستی نظرتون و در مورد رندر بدید.ممنون.

پیوست ها

• Q.jpg
    Q.jpg
    34.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

tohambamannabodi

عضو جدید
کسی میدونه چجوری میشه توی پودیوم از تداخل سایه جلوگیری کرد. یا چجوری میشه که منبع نور رو بدون سایه کرد؟