دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان مرکزی)

PADIDE 89

عضو جدید
واقعا چرا اسمی از این دانشگاه میونه دانشگاه های آزاد نیست؟:(
اسم دانشگاه هایی که خیلی خیلی از این پایین تره به دفعات دیده می شه در حالیکه در بین دانشگاه های آزاد ، دانشگاه خوراسگان در جایگاه خوبی قرار داره
دوستانی که در این دانشگاه درس می خوانند حتما جواب من رو بدید
چرا یه کمی فعالیتتون رو بیشتر نمی کنید:que:
دلم می خواد بچه های دانشکده معماری این دانشگاه از این به بعد فعال تر بشن
دانشگاه بدی نیست

PADIDE 89

عضو جدید
نبوددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:

tavassoli_alirez

عضو جدید
واقعا چرا اسمی از این دانشگاه میونه دانشگاه های آزاد نیست؟:(
اسم دانشگاه هایی که خیلی خیلی از این پایین تره به دفعات دیده می شه در حالیکه در بین دانشگاه های آزاد ، دانشگاه خوراسگان در جایگاه خوبی قرار داره
دوستانی که در این دانشگاه درس می خوانند حتما جواب من رو بدید
چرا یه کمی فعالیتتون رو بیشتر نمی کنید:que:
دلم می خواد بچه های دانشکده معماری این دانشگاه از این به بعد فعال تر بشن
دانشگاه بدی نیست
سلام دادا منم هستم
فکر میکنم علت عقب بودن این دانشگاه در مرتبه ی اول رییس دانشگاهه (البته سیاسیش نکنیدا)
چوا اینجور که ماها شنیدیم یه سری توصیه به استادا کرده که خیلی وضع دانشگاها به هم زده و میزان رضایت دانشجوها از دانشگاه تقریبا از صد درصد یه چیزی حدود سی درصده.البته از بین این دانشجو هایی که من میشناسم ( کم هم نیستن چون درسم تقریبا تمومه)

و اینکه نحوه ی نمره دادن تو این دانشگاه خیلی افتضاحه . یکی دیگه اینکه اگه مثلا تو این دانشگاه امتحان دادی و نمره برات رد کردن حق اعتراض روی نمره را نداری حتی اگه خود استاد بیاد التماس کنه و از این دس کارا تو دانشگاه زیاده برا همینه که دانشجوها رغبتی برای پیشرفت دانشگاه ندارن . (این مشکلاتی که من گقتم یه سری از کوچکترین مشکلاتش بود)
اگه بازم چیزی میخوای بدونی بگو تا جوابتا بدم

PADIDE 89

عضو جدید
سلام دادا منم هستم
فکر میکنم علت عقب بودن این دانشگاه در مرتبه ی اول رییس دانشگاهه (البته سیاسیش نکنیدا)
چوا اینجور که ماها شنیدیم یه سری توصیه به استادا کرده که خیلی وضع دانشگاها به هم زده و میزان رضایت دانشجوها از دانشگاه تقریبا از صد درصد یه چیزی حدود سی درصده.البته از بین این دانشجو هایی که من میشناسم ( کم هم نیستن چون درسم تقریبا تمومه)

و اینکه نحوه ی نمره دادن تو این دانشگاه خیلی افتضاحه . یکی دیگه اینکه اگه مثلا تو این دانشگاه امتحان دادی و نمره برات رد کردن حق اعتراض روی نمره را نداری حتی اگه خود استاد بیاد التماس کنه و از این دس کارا تو دانشگاه زیاده برا همینه که دانشجوها رغبتی برای پیشرفت دانشگاه ندارن . (این مشکلاتی که من گقتم یه سری از کوچکترین مشکلاتش بود)

یه چند تا خوبی هاش را هم بگو فقط بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PADIDE 89

عضو جدید
خوبیش اینه که فقط تو اصفهانه. خوبی بهتر از این میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا راجع به کجای دانشگاه میخوای بدونی؟

مثلا از خوبی های دانشکده معماریش بگو که به عقیده ی خیلی ها بهترین دانشکده معماری در دانشگاه های آزاد در کل کشور است:gol:

tavassoli_alirez

عضو جدید
مثلا از خوبی های دانشکده معماریش بگو که به عقیده ی خیلی ها بهترین دانشکده معماری در دانشگاه های آزاد در کل کشور است:gol:
من در مورد معماری چیزی نمیدونم من رشتم نرم افزاره.....
اگه شوال دیگه ای هم هست در خدمتم

marya_com

عضو جدید
سلام.دوستان من هم خوراسگان هستم
اما به نظر من دانشکده معماری نسبت به سال های گذشته بدتر شده!

peymanarmin

عضو جدید
سلام دادا منم هستم

منم خوراسگونم
آقا گل گفتی زدی وسط خال
البته من اینا رو نشنیده بوودم ولی با شناختی که از رییس دانشگاه داشتم بیشتر از این هم ازش انتظار نمیره.خدایی دانشگاه نجف آباد این همه پیشرفت کرده ولی این جا...
مشکل بزرگ دیگش هم سایت ضعیفشه که واقعاً افتضاحه
این معماری معماری هم که میگن خوبه مال خیلی وقت پیشه وگرنه الان وضع معماریش هم خوب نیست.
با این رییس دانشگاه همین هم که هست خیلیه.
هیچ حسنی هم نداره فقط همین که دوستمون گفت این که اصفهانه.

maktoob

عضو جدید
انگار پای من نمیخواد از دانشگاه خوراسگان بریده شه ... یکسری کلاس از طرف مرکز رشد و فناوری رو رای 15 روز ثبت نام کردم .. خدا ختم به خیر کنه:redface:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من دانشجوی خوراسگان نبودم و نیستم....ولی از شنیده هام از دوستانم و اساتید معماری میگن که وضع معماری خوراسگان خیلی افتضاح شده ...خوراسگان چند سال پیشش خوب بود.
از لحاظ نمره هم به کسی نمره نمیدن....از لحاظ بگیر و ببند حراستی هم حرف اولو میزنه...

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

shima_architect

عضو جدید
سلام بچه ها
منم معماری خوراسگان میخونم.
به نظرم از لحاظ علمی بد نیست البته به خوبی قدیمم نیست ها!
ولی خوب مهم تر از همه اینا تلاش خودمونه که باید باشه!

peymanarmin

عضو جدید
بر و بچه های خوراسگون کجان پس؟
چرا اینجا خبری نیست؟
با این همه دانشجو خدایی باید این تاپیک پایین نیاد.
بچه های معماری خوراسگون بیاین پول رو هم بذاریم یه تابلو برای این دانشکده زبان و معماری بگیریم.
این بیچاره
تیموری منش پول نداره.

javad2011

عضو جدید
بسیار فوری

بسیار فوری

من دانشجوئی به غیر از دانشگاه آزاد خوراسگان هستم.برای ارائه درس پروژه و گرفتن راهنمائی به استاد آقای الماسی نیاز فوری دارم.اگه هستی ایمیلش را داره روی سایت بگذاره.نیاز بسیار فوری دارم

رود

عضو جدید
سلام از بچه های ارشد معماری میخوام درصدهایی که واسه این دانش
اه میخواد رو بگن ممنون....

water.87

کاربر بیش فعال
:gol:سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:

جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...
با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .
به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.

زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18
مكان مركز توانبخشي محموديه
:gol:لازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

PADIDE 89

عضو جدید
بر و بچه های خوراسگون کجان پس؟
چرا اینجا خبری نیست؟
با این همه دانشجو خدایی باید این تاپیک پایین نیاد.
بچه های معماری خوراسگون بیاین پول رو هم بذاریم یه تابلو برای این دانشکده زبان و معماری بگیریم.
این بیچاره
تیموری منش پول نداره.

گل گفتي اگه نفري 1000 تومن جمع كنيم مي تونيم يه تابلو برا دانشكدمون بخريم
نفري 1000 تومن هم بديم برا كمك به اين بيچاره تيموري منش:biggrin::biggrin::biggrin:

atena.j

عضو جدید
سلام دوستان من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم :cry:
میخواستم ببینم کسی از البرز یا قزوین یا مشهد یا تهران هست که بخواد بره اصفهان با من جابجا کنه... لطفا اگه کسی میشناسین معرفی کنین....

PADIDE 89

عضو جدید
سلام دوستان من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم :cry:
میخواستم ببینم کسی از البرز یا قزوین یا مشهد یا تهران هست که بخواد بره اصفهان با من جابجا کنه... لطفا اگه کسی میشناسین معرفی کنین....

چه رشته اي؟

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

PADIDE 89

عضو جدید
پس كجان اين دانشجوهاي خوراسگان ... :surprised:

اين تاپيك نبايد پايين بيادا :cool:

ببينم چيكار مي كنيد ;)

بالا